Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
به نظر من نمای کاکپیت اصلا شبیه یک سیمولیشن واقعی رانندگی نیست..

نه چراغ سقفی داره نه آفتاب گیر تازه روی داشبورد و بوگیر هم نداره..:|

39675595944971040565.jpg

• Like
Reactions: NaViiDii

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,113
نام
نـــــــویـــــــــد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
یکی از پیست های بازی بود اگر اشتباه نکنم خیلی هم زیبا بود :d

پـَـــ نـَـــ پـَــ اونجا شهرک آزمایش بود ماشین ها هم داشتن امتحان گواهینامه میدادن..!

خیلی قشنگ بود

کجاش قشنگ بود..!؟

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
تازه واردا !

من واقعا موندم چه طوری با این کیفیت بالا این ها رو طراحی میکنن . واقعا عجیبه .

---------- نوشته در 11:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:37 AM ارسال شده بود ----------

ای جانم Hummer ! :D اگه یه ماشین بین این 500 تا باشه که بیشتر از همه منتظرشم همینه ! :D

اخه اریا هـــــــــــــــــــــــامر هم شد ماشین !!!!!! البته ماشین فوق العاده ایه . من از نزذیک که دیدم این ماشین رو واقعا داشتم حال میکردم .اما برای مسابقه و ... این ماشین واقعا با ابهت تره به نظرم .

ماشین فقط این :

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,088
نام
آریا
اخه اریا هـــــــــــــــــــــــا مر هم شد ماشین !!!!!! البته ماشین فوق العاده ایه . من از نزذیک که دیدم این ماشین رو واقعا داشتم حال میکردم .اما برای مسابقه و ... این ماشین واقعا با ابهت تره به نظرم .

ماشین فقط این :

Ford Falcon XB که در عالی بودنش شکی نیست مثل همه آمریکایی های کهن ! :D ولی Hummer یه جورایی unique و متفاوت هست ! من کلآ بدجوری با هیکلش حال میکنم ! :D

منم همین طور یکی از افراد شهرمون یه همر خرید منم عاشق و دل باخته بودئم بدتر هم شدم.:(
آخه توی خیابونای اینجا هم نمیشه راحت باهاش رانندگی کرد ! :D مثلآ میخوای توی این همه کمبود جا ، کنار خیابون توی کوچه باریک پارکش کنی ! رسمآ باید وصیت نامه بنویسی ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر