Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
اه اه.. اینقدر بدم از این اچیومنت های مسخره میاد کلی روش وقت گذاشتم ولی نشد..
mclaren هم که فکر کنم فقط تو DLC ها هست

یک سری اچیومنت ساده دیگه هم داره که متاسفانه باید یک جوری زد و بند بکنی مثل همون که یک ماشینت رو باید به یکی بفروشی..! من هر جقدر هم تخفیف دادم هیچکی نخرید..!
من خودم اهل اچیومنت بازی نیستم:dولی چون دیوونه سیمولیشن هستم برا گرفتنشون وقت میزارم.مک لارن هم داشتش نابغه:d4-5 تا مک لارن همون اولش داشت که ظاهرا تو dlc هم چندتا دیگه اضافه میشد.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
به شخصه هیچ وقت با پورشه حال نکردم تو بازیها
هم کنترش بیخود هست و هم چیزه خاص نداره
نمیدونم چرا اینقدر برای خارجیها مهم شده و روش بحث میکنن
همون بهتر که نباشه

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
به شخصه هیچ وقت با پورشه حال نکردم تو بازیها
هم کنترش بیخود هست و هم چیزه خاص نداره
نمیدونم چرا اینقدر برای خارجیها مهم شده و روش بحث میکنن
همون بهتر که نباشه

نگو این حرفو!
سری 911 پورشه مخصوصا GT3 فوق‌العاده‌ست
البته با این حرف کلارکسون که میگه ماشینهای پورشه زشتن! کاملا موافقم

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
ولی تو بازی ماشینهای شرکت RUF هستن که می تونه جای چندتا از مدلای پورشو پر کنه.
مثل 8 RGT
ewcms.config.php

آخرین ویرایش:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
راستی Ferrari FF هم توی بازی هست ! :D فکر کنم 99% بچه ها از وجود همچین Ferrari ای در واقعیت خبر نداشته باشن ! 180 درجه با بقیه Ferrari ها فرق داره ! :D
04584452963761721741.jpg
فراری FF؟
این همون فراری 4 نفره نیست که چند سال پیش معرفی شد؟
همون که طراحش جرجتو جیو جیارو بود{البته فکر کنم اون بود}
این الان اونه؟ کی تولید شد که الان رفته تو فورزا؟
Gumpert Apollo .. Chrysler ME Four-Twelve Concept .. Invicta .. Hyundai Equus & Genesis .. Dodge Viper Hennessey Venom
Lexus LFA .. Pagani Huayra & Zonda R & F .. Morgan .. Maybach Exelero & 57 or 63 .. Nobel
New Jaguar XF & XFR & XKR & XJ ..Mosler MT900 GTR .. Toyota Volta .. Ultima GTR .. Rolls-Royce Models .. CLK DTM {BENZ} .. zenvo & ...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
لیست اچیومنت های بازی اومده و یه مورد توش داره که به نظرم بهتر بود همچین کاری نمیکردن ! یکی از اچیومنت ها حتمآ نیاز به کینکت داره ! حالا من که خوشبختانه اچیومنت جمع نمیکنم ولی اونایی که میخوان همه بازیهاشون کامل باشه باید حتمآ یدونه کینکت داشته باشن ! :D

فراری FF؟
این همون فراری 4 نفره نیست که چند سال پیش معرفی شد؟
همون که طراحش جرجتو جیو جیارو بود{البته فکر کنم اون بود}
این الان اونه؟ کی تولید شد که الان رفته تو فورزا؟
اون فکر کنم Ferrari GG50 بود ! :D

احتمال قرار گرفتن پورشه چقدر کمه؟ واقعا صفر درصده؟
اگه خیلی کمه پورشه های پروفایلم رو بفروشم و چند تا ماشین جدید بخرم
پ.ن: حیف اون کاررا جی تی که کلی براش پول خرج کردم
توی بازی اصلی که نیست ولی شاید مثلآ به عنوان یه DLC در آینده اضافه بشه ! هیچی معلوم نیست.

خیلی دوست دارم یه ذره با این ماشین ها رانندگی کنم
اگه تائید شده باشند که فوق العادست {یه سری هاشون رو میدونم ولی کلا خیلی دوست دارم یه ذره این ها رو تیونینگ کنم}
Ariel .. Ascari A10 .. Aston Martin DBS & DB9 volante & Rapide .. Caparo T1 .. Fisker Latigo & Tramonto
Gumpert Apollo .. Chrysler ME Four-Twelve Concept .. Invicta .. Hyundai Equus & Genesis .. Dodge Viper Hennessey Venom
Lexus LFA .. Pagani Huayra & Zonda R & F .. Morgan .. Maybach Exelero & 57 or 63 .. Nobel
New Jaguar XF & XFR & XKR & XJ ..Mosler MT900 GTR .. Toyota Volta .. Ultima GTR .. Rolls-Royce Models .. CLK DTM {BENZ} .. zenvo & ...
بعضی از اینا که توی خود Forza 3 و DLC هاش بودن و بعضی ها هم توی لیست Forza 4 هستن !

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
Race and defeat an opponent in Rivals mode
woooooooow.به به.میبینم که این نوع مسابقات هم به بازی اضافه شده.واااااااااااای چه حالی بده>:d<
Beat a Ferrari 330 P4 in any race while driving a Ford GT40 Mark II.
آریا اینم جون میده برا تو که عشق عتیقه هستی:d
Reach 240 mph in any car.
240 مایل چقدر میشه:-/
---
امیدوارم روزی برسه که سازنده ها شعورشون برسه تو بازی از همون اول اچیومنت آنلاین نزارن.خو تکلیف یکی مثل من که با 360 اصن آنلاین نمیشه چیه؟؟؟
خیلی راحت میتونن کاری کنن اونائی که آنلاین میشن،سریع اچیومنتهای آنلاین بازی براشون آپ بشه.خیلی کاره سختی هست که شعورشون نمیرسه؟؟!!
:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
آریا اینم جون میده برا تو که عشق عتیقه هستی:d
دقیقآ ! :D

240 مایل چقدر میشه:-/
میشه 386.23 کیلومتر بر ساعت ! :D

امیدوارم روزی برسه که سازنده ها شعورشون برسه تو بازی از همون اول اچیومنت آنلاین نزارن.خو تکلیف یکی مثل من که با 360 اصن آنلاین نمیشه چیه؟؟؟
خیلی راحت میتونن کاری کنن اونائی که آنلاین میشن،سریع اچیومنتهای آنلاین بازی براشون آپ بشه.خیلی کاره سختی هست که شعورشون نمیرسه؟؟!!
:d
این رو من خیلی وقت پیش گفتم ولی به حرفم گوش نکردن ! :D کلآ اگه میشد اچیومنت های آنلاین و آفلاین جدا باشه خیلی عالی بود و یکی مثل شما و من که آنلاین بازی نمیکنیم هم انگیزه 100% کردنشون رو داشتیم ! ولی الآن بخش زیادی از اچیومنت های هر بازی آنلاین هست و آدم وقتی میدونه اونا رو نمیگیره ، برای گرفتن بقیه هم تلاشی نمیکنه !

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
میشه 386.23 کیلومتر بر ساعت ! :biggrin1:
حکما باید با بوگاتی گرفتش>:d<

آریا شرمنده من لیست ماشینا رو ندیدم.میتونی بگی این چندتا ماشین هس یا نه؟
ferrari 458 italia(سر نبودن این تو فورتزا 3 من دپرس شدم:(انقدر دوسش دارم تو gt سه تا ازش خریده بودم!!:d)
mclaren f1 99 مدل معمولیش نه gt.
mclaren mp4
bmw m6
ممنون میشم بگی.
راسی آریا جریان این مک لارن چیه؟؟؟بالاخره این آلمانی هس یا انگلیسی؟:dکشور سازندش رو تو فورتزا 3 زده بود انگلیس.ولی مثلا چند تا مدل داره با پسوند bmw که روش هم عکسای آلمان و مارک bmw داره.میدونی جریانش چیه؟بدجوری ذهنم رو درگیر کرده:dیکی هم این لکسوس.این ژاپنی هس یا آمریکایی؟آخه مثلا تو gt میگفت با ماشین ژاپنی مسابقه بده،ولی با لکسوس هم میشد مسابقه داد.در حالی که کشور سازنده رو زده آمریکا.یا تو فورتزا هم همینجوری بود.مسابقات ژاپنی رو میشد باهاش رفت:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
حکما باید با بوگاتی گرفتش>:d<

آریا شرمنده من لیست ماشینا رو ندیدم.میتونی بگی این چندتا ماشین هس یا نه؟
ferrari 458 italia(سر نبودن این تو فورتزا 3 من دپرس شدم:(انقدر دوسش دارم تو gt سه تا ازش خریده بودم!!:d)
mclaren f1 99 مدل معمولیش نه gt.
mclaren mp4
bmw m6
ممنون میشم بگی.
راسی آریا جریان این مک لارن چیه؟؟؟بالاخره این آلمانی هس یا انگلیسی؟:dکشور سازندش رو تو فورتزا 3 زده بود انگلیس.ولی مثلا چند تا مدل داره با پسوند bmw که روش هم عکسای آلمان و مارک bmw داره.میدونی جریانش چیه؟بدجوری ذهنم رو درگیر کرده:dیکی هم این لکسوس.این ژاپنی هس یا آمریکایی؟آخه مثلا تو gt میگفت با ماشین ژاپنی مسابقه بده،ولی با لکسوس هم میشد مسابقه داد.در حالی که کشور سازنده رو زده آمریکا.یا تو فورتزا هم همینجوری بود.مسابقات ژاپنی رو میشد باهاش رفت:d
Ferrari 458 Italia که فکر کنم روی جلد بازی هم عکسش هست ! :D
McLaren F1 مدل 93 هست.
McLaren MP4 هم فکر کنم توی DLC های Forza 3 بود که اینجا هم حتمآ هست.
BWM M6 هم انگار توی DLC های Forza 3 بوده !
McLaren اصلیتش انگلیسی هست ولی به جز ساختن ماشین های خودش ، با بقیه هم همکاری میکنه و مثلآ با Mercedes Benz و BMW و ... تا حالا همکاری داشته توی ساخت ماشین های مسابقه ای !
Lexus زیرمجموعه Toyota محسوب میشه ! :D Toyota میخواسته یه ماشین لوکس و محبوب توی آمریکا داشته باشه و برای همین Lexus رو ساخته. دفتر اصلی Lexus توی ژاپن هست ولی اولین بار توی آمریکا توزیع شده.

حداقل میشد باهاش Top gear soccer رو بازی کنیم ! :| شرط میبندم اگر میومد تو بازی کل همه مشینها رو میخوابوند تو این یک زمینه ! :biggrin1:
این Top Gear Soccer قضیه ـش چیه ؟! :D یعنی یه چیز توپ مانندی اون وسط هست و باید با ماشینا گل بزنیم ؟! :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
این رو من خیلی وقت پیش گفتم ولی به حرفم گوش نکردن ! :D کلآ اگه میشد اچیومنت های آنلاین و آفلاین جدا باشه خیلی عالی بود و یکی مثل شما و من که آنلاین بازی نمیکنیم هم انگیزه 100% کردنشون رو داشتیم ! ولی الآن بخش زیادی از اچیومنت های هر بازی آنلاین هست و آدم وقتی میدونه اونا رو نمیگیره ، برای گرفتن بقیه هم تلاشی نمیکنه !
این مشکل مائه متاسفانه، نه مایکروسافت یا شرکت های سازنده:D
این که ما اینترنتمون داغونه و کنسول هامون کپی خور، ربطی به اونا نداره:D دیگه تو این نسل، آنلاین و آفلاین یه بازی دو تا چیز جدا نیستند، لایو و 360 به هم گره خوردند. و کینکت هم دقیقا همینطور شده و مایکروسافت بارها گفته کینکت هم مثل لایو با 360 گره میخوره و جزئی از اون میشه. پس وجود همچین اچیومنتی طبیعیه و از این به بعد بازم شاهدش خواهیم بود:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
این مشکل مائه متاسفانه، نه مایکروسافت یا شرکت های سازنده:biggrin1:
این که ما اینترنتمون داغونه و کنسول هامون کپی خور، ربطی به اونا نداره:biggrin1: دیگه تو این نسل، آنلاین و آفلاین یه بازی دو تا چیز جدا نیستند، لایو و 360 به هم گره خوردند. و کینکت هم دقیقا همینطور شده و مایکروسافت بارها گفته کینکت هم مثل لایو با 360 گره میخوره و جزئی از اون میشه. پس وجود همچین اچیومنتی طبیعیه و از این به بعد بازم شاهدش خواهیم بود:biggrin1:
در مورد آنلاین حرفت کاملآ درسته ! :D کلآ کسی توی خارج به اون چیزی که من گفتم فکر هم نمیکنه ولی در مورد کینکت !
حدود 10 میلیون کینکت (یه کم بیشتر) فروش رفته برای حدود 55 میلیون 360 ! یعنی کمتر از 1/5 . پس هنوز با 360 گره نخورده وقتی کمتر از 20% افرادی که 360 دارن میتونن ازش استفاده کنن ! :D (که توی اون 20% هم خیلی هاشون اصلآ Forza باز نیستن و سلیقه ـشون متفاوته)
قابلیت آنلاین چیزی هست که همه بهش دسترسی دارن و حداقل یه ماه میتونن مجانی استفاده کنن و بعدش دوباره با هزینه کم شارژش کنن نه یه وسیله 150 دلاری !
البته باهات موافقم که احتمالآ از این به بعد توی بازیهای بیشتری باشه ! :D چون این طوری اچیومنت جمع کن ها مجبور میشن یدونه کینکت بخرن و برای کامل کردن اچیومنت بهش نیاز دارن !

خُب هر چیزی یه شروعی داره، لایو هم فکر نمیکنم اول که رو Xbox اومد بالای 1/5 باهاش آنلاین بازی میکردن
biggrin1.gif
ولی بالاخره جا افتاد. کینکت هم همینطور میشه. همونطور که لایو رو بازیهای 1st Party مثل هیلو 2 باب کردند، کینکت رو هم بازی هایی مثل Forza میتونن باب کنن
biggrin1.gif
یعنی همیشه حرکت اول با 1st Party ها شروع میشه. نکنه انتظار داری یوبی سافت بیاد چنین اچیومنتی بگذاره؟
yahoo_7.gif

خودت هم که بهتر از من میدونی مایکروسافت گفته کینکت برای 360 مثل لایو برای 360 میمونه
biggrin1.gif
یعنی هدفش اینه.
تسلیم !
352nmsp.gif

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
خُب هر چیزی یه شروعی داره، لایو هم فکر نمیکنم اول که رو Xbox اومد بالای 1/5 باهاش آنلاین بازی میکردن:D ولی بالاخره جا افتاد. کینکت هم همینطور میشه. همونطور که لایو رو بازیهای 1st Party مثل هیلو 2 باب کردند، کینکت رو هم بازی هایی مثل Forza میتونن باب کنن:D یعنی همیشه حرکت اول با 1st Party ها شروع میشه. نکنه انتظار داری یوبی سافت بیاد چنین اچیومنتی بگذاره؟:-/
خودت هم که بهتر از من میدونی مایکروسافت گفته کینکت برای 360 مثل لایو برای 360 میمونه:D یعنی هدفش اینه.
قابلیت آنلاین چیزی هست که همه بهش دسترسی دارن و حداقل یه ماه میتونن مجانی استفاده کنن و بعدش دوباره با هزینه کم شارژش کنن نه یه وسیله 150 دلاری !
با یه ماه مجانی میتونی تمام اچیوهای آنلاینو بگیری؟:-/
دو سال و نیم لایو پولش میشه اندازه یه کینکت. تو یه کینکت هم که بگیری قرار نیست هر سال یه دونه جدید بگیری، پس همون درمیاد، شایدم کمتر:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر