Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
Our new lighting engine allows us to do alternate times of day. We have a choice number of tracks that are available in kind of an alternate trim, where you start seeing sun rise and sunset at a very oblique angles. That changes the light on the car and change the light in your eyes as you're racing.

دن گفته !! :D چرخه شبانه روز و ریس در شب !! فک کنم حتی تغییرات جوی هم ممکنه با این حساب ! :D

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
دن گفته !! :D چرخه شبانه روز و ریس در شب !! فک کنم حتی تغییرات جوی هم ممکنه با این حساب ! :D
البته رانندگی در شب رو نگفته، گفته سیستم نورپردازی جدیدشون این امکان رو بهشون میده که در هر جاده انواع زمان از روز رو داشته باشیم، مثلا یه جاده رو یه بار صبح و زمان طلوع خورشید میبینیم و یا غروب خورشید، یا شایدم زمانش انتخابی باشه بتونیم خودمون انتخاب کنیم.
تغییرات آب و هوایی رو که خودشون اعلام کردند نداره.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
البته رانندگی در شب رو نگفته، گفته سیستم نورپردازی جدیدشون این امکان رو بهشون میده که در هر جاده انواع زمان از روز رو داشته باشیم، مثلا یه جاده رو یه بار صبح و زمان طلوع خورشید میبینیم و یا غروب خورشید، یا شایدم زمانش انتخابی باشه بتونیم خودمون انتخاب کنیم.

این تغییرات به صورت پیوسته هستن ! من از متن اینطور برداشت میکنم !

That changes the light on the car and change the light in your eyes as you're racing.

یعنی همینطور که دارین رانندگی میکنید نوری که از ماشین و یا بصورت مستقیم به چشم شما میرسه عوض میشه ! یعنی در حین ریس این اتفاق میافته ! ضمن اینکه این جواب رو در مورد این سؤال که آیا مسابقه در شب داریم یا نه داده ! خب وقتی این سیستم میتونه حالت داینامیک داشته باشه براحتی میتونه مسابقات در شب رو هم ساپورت کنه !

منبع ؟ :-/

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
این تغییرات به صورت پیوسته هستن ! من از متن اینطور برداشت میکنم !

یعنی همینطور که دارین رانندگی میکنید نوری که از ماشین و یا بصورت مستقیم به چشم شما میرسه عوض میشه ! یعنی در حین ریس این اتفاق میافته ! ضمن اینکه این جواب رو در مورد این سؤال که آیا مسابقه در شب داریم یا نه داده ! خب وقتی این سیستم میتونه حالت داینامیک داشته باشه براحتی میتونه مسابقات در شب رو هم ساپورت کنه !

منبع ؟ :-/
بله حق با شماست.
=============
Heat races were one of two new race types Turn 10 were showing off at E3, but there are unfortunately no weather effects planned for Forza 4. “We’re not doing weather in the game per se,” said Wendl, “but we are expanding out the kind of environments that you’ll be racing in, as well as we’re doing a feature which is alternate time of day.” Otherwise known as the Heat race, where you get to race two legs of a race on two different times of day – like Suzuka in high sun and low sun, something the image based lighting now allows them to do.
http://www.xbox360achievements.org/...**--Car-****--Get-Your-Lovely-Car-****--.html

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
دوستان یه توضیحی در مورده این علامت فورتزا میدین
اون دو خطه بغل F چه مفهومی داره؟؟؟
بعد معنیه فورتزا و فورتزا موتور اسپورت با هم چی هست؟؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
Forzaیه کلمه ایتالیایی هست به معنی‌ قدرت، motor sportهم به معنی‌ مسابقات ماشین سوار‌ی هست.
کنار هم فکر کنم مسابقه‌های قدرتی یا یه چیزی مس این باشن:d.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
کدوم 2 خط؟
یه F هس و یه m
که حروف اول Forza Motorsportهست معنی رو هم برادر شکارچی فرمودن:d

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
کدوم 2 خط؟
یه F هس و یه m
که حروف اول Forza Motorsportهست معنی رو هم برادر شکارچی فرمودن:d
اه فکر می گردم اون دو تا خطه :d
نگو m بوده :d
ممنون از شما و 387 مین شکارچی:d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
اولین تریلر بود ازش که تو VG 2010 نمایش دادن که تو برف و بیابون و بارون مسابقه میدادن واقعا تو فورزا4 هست یا فقط تغییرات شب و روز به بازی اضافه شده دقیقا؟

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان من با سبک ریسینگ حال نمی کردم تا اینکه بازی DiRT3 منو خیلی به این سبک علاقمند کرد یکی از دوستان لطف کنه تفاوتهای فورتزا 4 رو با DiRT3 دقیق بگه بدون فن بازی و تعصب و اینکه در گیم پلی فورتزا چجور مراحلی وجود داره !

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
Dirt 3 سبکش رالی هست , تا حدودی شبیه ساز هم هست , Forza شبیه ساز کامله (از Forza کاملتر تو هیچ کنسولی نداریم ) مسابقات در داخل پیست با جاده آسفالتی هست !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
T10 داره جوری از پتانسیل Top Gear استفاده میکنه که آدم لذت میبره ! توی یکی از ویدئوها در این مورد صحبت میشه و این عکس که گرفتم فقط برای ماشین های کلاس D هست !! یه بخش به نام بولینگ که باید در طول مسیر به پین ها بزنین تا امتیاز بگیرین. یعنی این همه مسابقه فقط برای یکی از کلاس های بازی !!! (و احتمالآ فقط یکی از چندین مود TG)

vlcsnap-2011-07-28-11h36m10s65.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر