Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
خب چند تا نکته هست که با دیدن تریلر ها و مصاحبه ها در مورد بازی متوجه شدم ( اگر اشتباه نکرده باشم ):

1. T10 داره روی دمیج ظاهری بازی کار میکنه و احتمالش هست که بهبود هایی رو توش ببینیم!
2. هر بار که یه مسابقه رو از اول شروع کنید ( restart ) موقعیت خورشید عوض میشه.
3. احتمال حضور چرخه شب و روز و مسابقات در شب ( از جواب دادن تفره رفتن ).
4. احتمال وجود مسابقات Off-Road مثل Dirt ( از جواب دادن تفره رفتن ).
5. فیزیک بازی بوضوح قوی تر شده ( به گفته افرادی که بازی رو تست کردن ).
6. در سرعت های بالا لرزش در دوربین و کابین بوجود میاد و حس سرعت رو بخوبی منتقل میکنه بازی.
7. در مسابقات 1/1 ( تکنفره ) به نظر میاد که از مدلهای با کیفیت بالا استفاده میشه، در Replay ها که اینطور هست. اما در مسابقات معمولی همون تکنیک عوض شدن مدلها استفاده میشه منتهی با کیفیت بالاتر.
8. گزینه rewind الان جزو Assist های بازی هست و میتونید از ابتدا روی حالت on/off بذاریدش!

• Like
Reactions: Frobary

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
گزینه rewind الان جزو Assist های بازی هست و میتونید از ابتدا روی حالت on/off بذاریدش!
بهترین کاری که میشد کرد ! هم احتمالآ پول بیشتری به اونایی که off کنن میرسه , هم اینکه حداقل برای خود من هیجان مسابقه بالاتر میره چون دیگه از اول off هست و بعد از هر تصادف خیالم راحت نیست ! :D

• Like
Reactions: Siavash_MH

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
قابلیت خاموش کردن دکمه بازگشت از بهترین خبر هایی بود که شنیدم
خداییش هر چقدر هم سعی میکردم نمیتونستم خودم رو کنترل کنم که از این سیستم استفاده نکنم
اینطوری هیجان بازی خیلی بیشتر میشه
راستی ببینم چرخه شب و روز مگه هنوز تائید رسمی نشده؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
این Rewind را اگه محدود کنن بهتر هم میشه، اینجوری هی آدم وسوسه میشه ازش استفاده کنه :D اگه چرخه شب و روز برای تمام مسابقات هم قطعی بشه که دیگه فوق العاده میشه.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
قابلیت خاموش کردن دکمه بازگشت از بهترین خبر هایی بود که شنیدم
خداییش هر چقدر هم سعی میکردم نمیتونستم خودم رو کنترل کنم که از این سیستم استفاده نکنم
اینطوری هیجان بازی خیلی بیشتر میشه
راستی ببینم چرخه شب و روز مگه هنوز تائید رسمی نشده؟

نه تأیید رسمی نکردن ! فقط یسری نشونه ازش گذاشته بودن تو تریلر VGA که اون هم فیلم بود نه یه تریلر از خود بازی ! و یه جورایی حدس زدیم که این خصوصیت رو داره ! الان هم که ISR ازشون خواست بگن هست یا نه گفتن الان نمیتونیم چیزی بگیم ! :D

این Rewind را اگه محدود کنن بهتر هم میشه، اینجوری هی آدم وسوسه میشه ازش استفاده کنه :D اگه چرخه شب و روز برای تمام مسابقات هم قطعی بشه که دیگه فوق العاده میشه.

والا با این سیستم IBL که برای نور پردازی استفاده کردن حتی میتونن جای خورشید رو در وسط روز هم عوض کنن و هزینه زیادی نداره براشون ( خود dan Greenawalt تو ویدئوی گیم اسپات و همین ISR که 24 دقیقه هست حدوداً بهش اشاره میکنه ! ) چه برسه به اینکه روز رو به شب تبدیل کنن و ... سیستم باحالی هست ! فقط یه منبع نور اصلی داره و یه موتور برای پردازش نور ! :d

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,350
نام
سروش
والا با این سیستم IBL که برای نور پردازی استفاده کردن حتی میتونن جای خورشید رو در وسط روز هم عوض کنن و هزینه زیادی نداره براشون ( خود dan Greenawalt تو ویدئوی گیم اسپات و همین ISR که 24 دقیقه هست حدوداً بهش اشاره میکنه ! ) چه برسه به اینکه روز رو به شب تبدیل کنن و ... سیستم باحالی هست ! فقط یه منبع نور اصلی داره و یه موتور برای پردازش نور ! :d

به نظرم چیز با حالی نیست ،چرخه شب و روز اضافه می کردن بهتر بود/:)

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
همه از rewined گفتن ولی من دوست دارم مسابقات off road تو بازی باشه! واقعا میتونه به ارتقای سطح بازی کمک کنه بنظرم.....البته شخصا بعید میدونم دراین مورد کاری کرده باشن چون اگر غیر از این بود احتمالا تبلیغات وسیعی رو دراین مورد شاهد میبودیم!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
همه از rewined گفتن ولی من دوست دارم مسابقات off road تو بازی باشه! واقعا میتونه به ارتقای سطح بازی کمک کنه بنظرم.....البته شخصا بعید میدونم دراین مورد کاری کرده باشن چون اگر غیر از این بود احتمالا تبلیغات وسیعی رو دراین مورد شاهد میبودیم!

ولی توی اولین تریلری که برای معرفی بازی نشون دادن Off-Road هم بودش . حتما یه خبری هست که نشون دادن دیگه . شاید نمیخوان الان نشون بدن یعنی میخوان یه موقعی نشون بدن که ملت کف خون قاطی کنن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر