Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ای بابا حُب بگو تعویض دنده ی FM3 رو ندیدی :d
آخه اون دیگه تعویض دنده نبود یه چیزی چپوندن تو بازی که صدای مردم بخوابه :D.
تعویض دنده شیفت 2 رو نگاه کن با چشمات بازی میکنه :D.
گاز و کلاج گرفتن یارو اصا خوف ناکه :D.

استرس داشت بنده خدا :d
من دفعه اول که رفتم رانندگی کنم اینوری فرمونو نمیگرفتم :D
یعنی الان انتظار فروش 55 میلیونی از FM4 داشتی که فقط اون 12 میلیون که کینکت دارن میتونن این بازیو با کینکت تجربه کنن 43 میلیون دیگه هم کشک ؟ :d
البته شاید منظورت اینه که هاردکورها از کینکت استفاده نمیکنن همون بحث همیشگی که میشه بهش گفت سلیقه
درسته که گیمر جماعت باس با دسته بازی کنه، ولی ما (هارد کور جماعت :-") باید از تمام تکنولوژی برای رسیدن به امر مقدس گیم استفاده کنیم، کینکت هم جزئه یکی از این تکنولوژی هاست باهاش موافقم شدید :D.

میثم بیخیال شو توروخدا حالا خدا نکنه از بازیی بد بیاد لهش میکنی!
نمونه : c2
بازی به این بزرگی ندیدم تو این سبک! ب دجوری براش انتظار میکشم:((
من عاشق فورزا هستم از این بازی هم بدم نمیاد :D.
از C2 هم همین طور ولی مشکل داشتن.
بعدم درباره جمله آخرت آریا گفت بحث مقایسه نکشم دیگه مدیره و باید حرفش رو گذاشت رو تخم چشم :D ولی این بازی بزرگترین تو این سبک نیست دیگه :D.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
الان این عکست دقیقا معنیش چیه؟

من نمیگم شیفت 2 در حد چی هست یا نیست گفتم کاش میدیدن اون بازی رو که چقدر بهتر توی خیلی از بخش ها عمل کرده و منی که کلا بازی های ماشین سواری رو بعد 4 ساعت ول میکنم نگه داشته پای بازی ...
همین فورزا 3 رو من 24 ساعته بازی میکردم کل پیست هاش رو با دنده دستی میرفتم و از دوربین کاپکیت و روی اعصابم بود اما به هر حال اون موقع بهتر از فورزا 3 نبود ولی الان شیفت 2 واقعا عالی کار شده.

نمیدونم تغییر آب و هوا هم تو بازی هست؟ روز و شب؟
تا الان بجزء بهتر شدن در بخش نورپردازی و بازتاب نور هیچ اتفاق تازه ای تو این بازی من ندیدم شما بگو چیش بهتر شده؟ دمیج اصلا تغییر کرده؟

تا همین قبل از عرضه ی Forza 3 هیچکس نمیدونست Forza چیه بعد یه بازی بود چند سال پیش اومد اسمش یادم نیست G داشت مال همون شرکتی بود که Dirt رو ساخت نصف ملت بهش خورده میگرفتن چرا تو پیسته؟ چرا اینجوریه تازه اون بازی نیمه شبیه سازی و نیمه آرکید بود به نظرم ولی الان چیشد؟ بعد از Forza 3 همه شدن شبیه ساز باز و Forza 3 شد مبدا و قبله همه شبیه ساز باز ها ...

دنبال بهونه بنی اسرائیلی نگردید خواهشا
Shif 2 گیم پلیش از نظر من آشغال بود ولی کاکپیتش بهتر از FM3 بود
شما شبیه ساز اتوموبیل میخوای یا شبیه ساز بارون و برف؟مسلما اگه تو بازی باشه بهتره ولی اینا ملاک برتری یه شبیه ساز نیست
دمیج هم والا ما دمیج بهتری نسبت به FM 3 ندیدیم
یه بازی نمیتوته چند سال از تکنولوژی زمان خودش جلوتر حرکت کنه فعلا دمیج بهتر از این نمیشه دمیج GT5 رو هم دیدم مال Shift هم که شما سنگش رو به سینه میزنی رو هم بله...
دوست عزیز شما میگی کجاش بهتر شده
شما مصاحبه Greenwalt با GS رو ببین خودش میگه تو تمام قسمت ها بازی پیشرفت داشته
یه سری سوال و جواب هم هست تو مصاحبش که نشون میده بازی چقدر پیشرفت داشته
شما نمیدونستی تا قبل FM3 فورتزایی بوده دلیل نمیشه هیشکی نمیدونسته!
من خودم تا وقتی PS باز بودم GT میزدم وقتی هم 360 اومد FM2 بازی میکردم!

:biggrin1: ولی این بازی بزرگترین تو این سبک نیست دیگه :biggrin1:.

الان میشه بما بگی بهترین بازی تو این سبک چیه ؟:d
اگه بگی GT5 مسلما فن GT هستی چون دیگه با توجه به امتیازا و مقایسه دو بازی مشخص میشه کدوم بهتره تازه Fm3 یکسال زودتر از GT عرضه شد
T10 تو دو سال یه بازی تقریبا کامل رو تحویل ملت داد نه 5 سال آخرش هم 800 تا مدل نسل قبل
اگه منظورت شبیه سازهای رو PC هست و تنها ملاک برتریت شبیه سازی هست شاید حرفت درست باشه که شبیه ساز های بهتری هم هست ولی رو کنسول دیگه آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است

----------
شما اگه فقط ملاگ واست کاکپیت هست برو همون Shift بزن ولی تو یه شبیه ساز گیم پلی مهم تر از این چیزاس چیزی که Shift فاقدش بود
شما نمره برات مهم نیست پس کاملا سلیقه ای نظر میدی یعنی شاید کلا با سری FM مشکل داری پس مشکل از بازی نیس
اگه این بازی 95 نشه تو این نسل هیچ بازیی نخواهد شد
ربطی هم بین کرایسیس 2 کنسولیزه و این نمیبینم
الان کامنتهای شما رو خوندم وافعا جالب بود

---------------------
"باو من کی گفتم پیش رفت نکرده؟ میگم این دو بخش تو نسخه قبل خیلی ضایع بودن این نسخه توقعم این که پیش رفت کنند ولی انگاری نکردن :biggrin1:."

"کینکت هم که یه چیز اضافه هست هرکسی نمیتونه تجربه اش کنه."

یعنی الان یه مزیت نیست؟اون موقع که PS EYE با اون هد ترکینگ ناقصش تو GT5 تایید شد که همه به به و چه چه میکردن!
حالا بتونی ماشینو از همه زوایا ببینی و لمسش کنی و هد ترکینگ دقیق و... اینا میشه یه چیز اضافه؟:d
آقا به خدا گیر دادن به بازیهای بزرگ اونم ایرادای بنی اسرائیلی گرفتن هنر نیس

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
shift 2 رو با Forza مقایسه می کنی؟:D
Shift 2 چیش خوب بود!؟ فقط گرافیک خوب ازش دیدم بقیه چیزاش مزخرف! اصلا نمیشد ماشین و کنترل کرد
هم Gt5 هم Fm3 رو تست کردم. هیچ کدوم اینجوری نیستن!:D
Forza4 به نظرم از GT5 خیلی بهتر میتونه ظاهر شه شک نکنید

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
...دمیج بازی توی تریلری که توی E3 نشون دادن کپ Forza 3 از پیش تعیین شده بود که اصلا بدرد نمیخوره یعنی ورش دارن شیک تره. کنار از اون کاپکیت بازی هم انگاری هیچ تغییری نگرده و مثل نسخه قبل انگار جای فرمون یه درب قابله چیزی گرفتی دستت میپیچونی...
موافقم...
دميج تو فورزا 3 خيلي از پيش تعريف شده بود و بعضي وقتها ارتباطي به ضربه وارد شده نداشت!
نماي كاكپيت شيفت 2 رو نميدونم (چون فقط يه بار بازي كردم و خوشم نيومد، ادامه ندادم) منتها نماي كاكپيت dirt در مقايسه با فورزا (به نظر من) خيلي بهتره و يه حس حوبي به آدم ميده. (اصلا قصد مقايسه دو بازي رو ندارم)
البته هنوز خيلي مونده بازي بياد و از رو چند تا تريلر هم نميشه نظر داد... كلا به عنوان يه طرفدار فورزا اميدوارم بازي خوبي بشه >:d<

من خودم مطمئنم امتیازات بالایی می گیره ولی آدم توقع 91 داشته باشه بعد 95 بگیره، بهتر از اینه که توقع 95 داشته باشه و 91 بگیره :biggrin1:
كاملا موافقم... حكايت تجربه شخصي من درباره كرايسيسه؛ با اينكه بازي خيلي خوبي بود... نمي‌تونسنم ازش لذت ببرم!
البته كلا با بحث امتياز مخالفم... تجربه شخصي از يه بازي و ميزان لذتي كه ازش ميبري، ربطي به امتياز نداره. بازي‌هايي با امتياز پايين بودن كه ازشون لذت بردم و برعكس. (تجربه شخصي خودمو گفتم و خلافش هم قطعا قابل اثباته ;) )

از ترس اين فن بوي‌ها به چه روزي افتاديم :d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
ولی این بازی بزرگترین تو این سبک نیست دیگه
میشه بفرمائید پس کدوم بازی بزرگترین تو این سبک هست؟؟؟؟؟!!!!!!!!!قبلا هم گفتم که بازی ایی که بعد از این همه سال سلطه محض gt بتونه بشه رقیبش و در این نسل هم امتیازاتش بیشتر بشه و از لحاظ کیفی هم قویتر باشه،قطعا نشون دهنده هنر سازنده ها و ارزش بسیار بالای بازی هست.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
نمیدونم چرا من نتونستم با گیم پلی FM3 ارتباط برقرار کنم. با اینکه بالاترین امتیازارو گرفت و خودمم به شبیه سازی علاقه دارم ......بیشترین مشکلم با فرمون این ماشینا بود که به زور نیم دور می چرخیدن و خیلی رو اعصابم بود و خیلی سفت و بد ترکیب بود و سرپیچا باید خیلی ترمز میکردی و در سرعت های بالای 200 تا اصلا اون حسه سرعت بالا رو به من نمیداد نمیگم باید عین واقعیت باشه ولی اینجوریم دیگه زیادی رو اعصاب بود ......گرافیک بازی با اینکه از نظر فنی قوی بود ولی خیلی مصنوعی بود وانگار نقاشی بود و رنگ های قرمز و سبز زیادی براق و مصنوعی بودن.......بعد من حسی که رانندگی با R8 و بوگاتی و خیلی از ماشینا تو این سطح بودن یکی بود برام .... این تخریب پذیری ماشینا خیلی ضعیف بود بنظرم با سرعت 300 تا می خوردی به در و دیوار یه خش کو چولی می افتاد و یکم گلگیرت کج میشد.......امیدوارم این نسخه این مشکلاتو رفع کنن تا منم بتونم با این شماره حال کنم. اینا حرف های دلم بود که خیلی وقت پیش می خواستم بگم.شما هم مشکلای منو با این بازی دارین .؟؟؟

آخرین ویرایش:

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
@siavash sikal
ببین این که میگی با 200 تا نمیشد دور زد واقعا حرف مسخره ایه چون شما قاعدتا اگه بخوای با سرعت بالای 100 پیچ رو دور بزنی عملا یا ماشین مستقیم میره یا چپ میکنه.پس مشکل از بازی نیست مشکل از شماست که دنبال یک چیز آرکید در یک بازی سیمولیشن میگردید.
در مورد گرافیک بازی هم به نظر من هیچ ایرادی بهش وارد نیست ولی خوب در FM4 همونطوری که از ویدئوها معلومه هم رنگ آمیزی و هم نورپردازی به شدت پیشرفت کرده و طبیعی شده.
اینی هم که میگی با 300 تا میرفتی تو دیوار هیچیت نمیشد به خاطر این بوده که شما احتمالا درجه Damage بازی رو گزاشته بودی رو Limited.وگرنه شما برو درجه Damage رو بزار رو Simulation بعد بیا ببینم بازم این حرف رو میزنی یا نه.
در کل FM3 اگه نگیم بهترین ریسینگ تاریخ ولی بدون شک بهترین ریسینگ این نسل بود و FM4 هم مطمئنا از اون بهتر.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
ببین این که میگی با 200 تا نمیشد دور زد واقعا حرف مسخره ایه چون شما قاعدتا اگه بخوای با سرعت بالای 100 پیچ رو دور بزنی عملا یا ماشین مستقیم میره یا چپ میکنه.پس مشکل از بازی نیست مشکل از شماست که دنبال یک چیز آرکید در یک بازی سیمولیشن میگردید.
عزیز من من کی گفتم با 200 تا نمیشه دور زد گفتم سرعت بالای 200 تا اون حسه سرعت بالا و غیره رو نمیده بهم.
اینی هم که میگی با 300 تا میرفتی تو دیوار هیچیت نمیشد به خاطر این بوده که شما احتمالا درجه Damage بازی رو گزاشته بودی رو Limited.وگرنه شما برو درجه Damage رو بزار رو Simulation بعد بیا ببینم بازم این حرف رو میزنی یا نه.
من ندیده بودم همچین آپشنیو.......حالا میذارم ببینم چطوری میشه.

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
بربچ به نظرتون میارزه یه فرمون برای این بازی بخریم ؟؟؟؟ منظورم کنترل با فرمونه اخه بعضی از رفقا میگن کنترل با فرمون تا حدودی سخته و ادم رو بیچار میکنه:d
دوست عزیزمون که شیفت 2 رو با فورزا مقایسه میکنه یه سئوال ازتون دارم شما فورزا سه بازی کردی ؟؟؟؟( فن gt5 ????):d:d
من شخصا تو ایم سری از فورزا دوست دارم 10 turn یه دستی به بخش درگ بزنه یه خورده هیجانش رو ببره بالا فورزا سه که اصلا بخش درگش هیجان نداشت ( حداقلش برا من نداشت)

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
من شماره 3 رو زیاد بازی نکردم ( به خاطر اینکه تلویزیونم از این اشغالی هل بود :d ) حال نداد بهم
الان برم شماره 3 رو بخرم ؟؟؟ اخه واسه خودم نبود :p این شماره 4 کی میاد ؟ صبر کنم 4 بیاد یا 3 رو هم بخرم ؟؟:|/:)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من شماره 3 رو زیاد بازی نکردم ( به خاطر اینکه تلویزیونم از این اشغالی هل بود :d ) حال نداد بهم
الان برم شماره 3 رو بخرم ؟؟؟ اخه واسه خودم نبود :p این شماره 4 کی میاد ؟ صبر کنم 4 بیاد یا 3 رو هم بخرم ؟؟:|/:)
هردورو بخر فوقش جفتش با هم بشه 12 تومن!!
بربچ به نظرتون میارزه یه فرمون برای این بازی بخریم ؟؟؟؟ منظورم کنترل با فرمونه اخه بعضی از رفقا میگن کنترل با فرمون تا حدودی سخته و ادم رو بیچار میکنه:d
دوست عزیزمون که شیفت 2 رو با فورزا مقایسه میکنه یه سئوال ازتون دارم شما فورزا سه بازی کردی ؟؟؟؟( فن gt5 ????):d:d
من شخصا تو ایم سری از فورزا دوست دارم 10 turn یه دستی به بخش درگ بزنه یه خورده هیجانش رو ببره بالا فورزا سه که اصلا بخش درگش هیجان نداشت ( حداقلش برا من نداشت)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر