Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
LOL.jpg

شما مصاحبه Greenwalt یا GS رو دیدی؟تمام قسمت های بازی بهتر شده از مولتی پلیر تا گرافیک و مخصوصا سیمولشن بازی حتما مصاحبشو ببین

Shift 2 در حد Fm2 هم نیست داری با این مقایسش میکنی؟LOL
الان این عکست دقیقا معنیش چیه؟

من نمیگم شیفت 2 در حد چی هست یا نیست گفتم کاش میدیدن اون بازی رو که چقدر بهتر توی خیلی از بخش ها عمل کرده و منی که کلا بازی های ماشین سواری رو بعد 4 ساعت ول میکنم نگه داشته پای بازی ...
همین فورزا 3 رو من 24 ساعته بازی میکردم کل پیست هاش رو با دنده دستی میرفتم و از دوربین کاپکیت و روی اعصابم بود اما به هر حال اون موقع بهتر از فورزا 3 نبود ولی الان شیفت 2 واقعا عالی کار شده.

نمیدونم تغییر آب و هوا هم تو بازی هست؟ روز و شب؟
تا الان بجزء بهتر شدن در بخش نورپردازی و بازتاب نور هیچ اتفاق تازه ای تو این بازی من ندیدم شما بگو چیش بهتر شده؟ دمیج اصلا تغییر کرده؟

روی چند رو این مسئله شرط میبندی که بازی حداقلش بالای 90 امتیاز میاره ؟!:biggrin1:
فرخ تو کلا میخوای چیرو ثابت کنی؟ :D بشه من که از خدامه آقا بشه 100 من از خدابه به مولا ولی الکی دارید بزرگش میکنید اینم میشه عین ماجرای Crysis 2 و در پایان Rage هم همین میشه مطمئنم.

==========
زمان عرضه ی Prostreet همه از پیست بودن مینالیدن اون قدیم الیام هیچکس GTR بازی نمیکرد با یکی از مدیرای اینجا قرار گذاشته بودم اگر یه پیست رو تونستم تا ته برم یه کاری برام میکنه اینقدر سخت بود و حتی خود من که الان مثلا میگم شبیه ساز بازم اون موقع سر این بازی ها دهنم سرویس بود یادش بخیر، اون زمان هیچکس سراغ این مدل بازی ها نمیرفت تا همین قبل از عرضه ی Forza 3 هیچکس نمیدونست Forza چیه بعد یه بازی بود چند سال پیش اومد اسمش یادم نیست G داشت مال همون شرکتی بود که Dirt رو ساخت نصف ملت بهش خورده میگرفتن چرا تو پیسته؟ چرا اینجوریه تازه اون بازی نیمه شبیه سازی و نیمه آرکید بود به نظرم ولی الان چیشد؟ بعد از Forza 3 همه شدن شبیه ساز باز و Forza 3 شد مبدا و قبله همه شبیه ساز باز ها ...

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
تا الان بجزء بهتر شدن در بخش نورپردازی و بازتاب نور هیچ اتفاق تازه ای تو این بازی من ندیدم شما بگو چیش بهتر شده؟ دمیج اصلا تغییر کرده؟
بزرگترین تغییرش این هست که مسابقات از 8 ماشین به 16 ماشین افزایش پیدا کرده. تغییرات آب و هوا هم داره. یه سری پیست های جدید هم اضافه کردن. Top Gear هم که تو بازی وجود داره. بازم هست که فعلا یادم نمیاد :D

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
الان این عکست دقیقا معنیش چیه؟

من نمیگم شیفت 2 در حد چی هست یا نیست گفتم کاش میدیدن اون بازی رو که چقدر بهتر توی خیلی از بخش ها عمل کرده و منی که کلا بازی های ماشین سواری رو بعد 4 ساعت ول میکنم نگه داشته پای بازی ...
همین فورزا 3 رو من 24 ساعته بازی میکردم کل پیست هاش رو با دنده دستی میرفتم و از دوربین کاپکیت اون موقع بهتر از فورزا 3 نبود ولی الان شیفت 2 واقعا عالی کار شده.

فرخ تو کلا میخوای چیرو ثابت کنی؟ :D بشه من که از خدامه آقا بشه 100 من از خدابه به مولا ولی الکی دارید بزرگش میکنید اینم میشه عین ماجرای Crysis 2 و در پایان Rage هم همین میشه مطمئنم.

==========
زمان عرضه ی Prostreet همه از پیست بودن مینالیدن اون قدیم الیام هیچکس GTR بازی نمیکرد با یکی از مدیرای اینجا قرار گذاشته بودم اگر یه پیست رو تونستم تا ته برم یه کاری برام میکنه اینقدر سخت بود و حتی خود من که الان مثلا میگم شبیه ساز بازم اون موقع سر این بازی ها دهنم سرویس بود یادش بخیر، اون زمان هیچکس سراغ این مدل بازی ها نمیرفت تا همین قبل از عرضه ی Forza 3 هیچکس نمیدونست Forza چیه بعد یه بازی بود چند سال پیش اومد اسمش یادم نیست G داشت مال همون شرکتی بود که Dirt رو ساخت نصف ملت بهش خورده میگرفتن چرا تو پیسته؟ چرا اینجوریه تازه اون بازی نیمه شبیه سازی و نیمه آرکید بود به نظرم ولی الان چیشد؟ بعد از Forza 3 همه شدن شبیه ساز باز و Forza 3 شد مبدا و قبله همه شبیه ساز باز ها ...
شما ادمو از زندگي نا اميد ميكني عزيز!تو دوست داري ماشين بكوبوني به ديوار يا تو پيست رانندگي كني و لذت ببري؟؟!!چپ و راست ميگه دميج دميج!!!!

من هنوز متاسفانه تريلري از f4 بعد از e3 2011 نديدم.....ولي فردا فرمونم ميرسه كينكتم هم هست منتظريم هردو رو با هم بتركونيم!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
ولی الکی دارید بزرگش میکنید اینم میشه عین ماجرای Crysis 2 و در پایان Rage هم همین میشه مطمئنم.

منم موندم تو میخوای چی را ثابت کنی ؟که بیشتر از ما میدونی؟:D چرا دقیقا مشکل تو هرچی بازیه بزرگه روی اونهاست ؟
الان مثلا c2 چی شد ؟! مگه از اینهمه سایت بهترین گرافیک بهش نگفتن ؟ حالا چی را بزرگش کردیم ؟ حالا چون تو قبول نداری یعنی الکی بزرگش کردیم ؟!
توکه از الان اینطوری جبهه گرفتی مطمئنا اگه rage امتیازات بالا هم بگیره باز رو حرفه خودت هستی !
چون تو یه چیزی را میگی یعنی دنیا همونه ؟!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بزرگترین تغییرش این هست که مسابقات از 8 ماشین به 16 ماشین افزایش پیدا کرده. تغییرات آب و هوا هم داره. یه سری پیست های جدید هم اضافه کردن. Top Gear هم که تو بازی وجود داره. بازم هست که فعلا یادم نمیاد :D
هرچی تریلر ازش دیدم تو روز بود :D، خب این شد یه چیز درست و حسابی تغییر آب و هوا ...
شما ادمو از زندگي نا اميد ميكني عزيز!تو دوست داري ماشين بكوبوني به ديوار يا تو پيست رانندگي كني و لذت ببري؟؟!!چپ و راست ميگه دميج دميج!!!!

من هنوز متاسفانه تريلري از f4 بعد از e3 2011 نديدم.....ولي فردا فرمونم ميرسه كينكتم هم هست منتظريم هردو رو با هم بتركونيم!

من دلم میخواد یا دمیج اصلا نباشه یا اگرم هست وقتی سمت راست ماشین خورد چراغ سمت چپش نپره! به شکل مسخره ای :|.

منم موندم تو میخوای چی را ثابت کنی ؟که بیشتر از ما میدونی؟:biggrin1: چرا دقیقا مشکل تو هرچی بازیه بزرگه روی اونهاست ؟
الان مثلا c2 چی شد ؟! مگه از اینهمه سایت بهترین گرافیک بهش نگفتن ؟ حالا چی را بزرگش کردیم ؟ حالا چون تو قبول نداری یعنی الکی بزرگش کردیم ؟!
توکه از الان اینطوری جبهه گرفتی مطمئنا اگه rage امتیازات بالا هم بگیره باز رو حرفه خودت هستی !
چون تو یه چیزی را میگی یعنی دنیا همونه ؟!
من که نمره برام مهم نیست :D.
ولی 95 نمیشه این بازی هرکاری هم بکنه نمیشه 95 ...
Rage هم بیاد انشاالله بحث میکنیم :D.
جوری که از Crysis 2 تو تعریف میکردی من توقعی پایین تر از میانگین 95 نداشتم براش :D.
به هر حال خاطره بودن همش ...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,109
نام
نـــــــویـــــــــد

نورپردازی بهتر شده , انیمیشن تعویض دنده فوق العاده نرم و روون شده آدم جیگرش حال میاد :d اون قسمت کینکت هم که واویلا . یکی از بهترین حرکاتی که زدن طبیعیتر جلوه دادن رنگ ها در بازی بیده واقعا فوق العاده شده تو نسخه ی قبل تند بودن رنگ ها و کمی مصنوعی اما الان کاملا طبیعی شدن . با توجه به اولین تریلری که از بازی منتشر شد همون تیزر بازی مسابقات Off-Road هم که خواهد داشت حالا من نمیدونم دمیج چقدر مهمه که اینا به چشم نمیان :d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
ولی 95 نمیشه این بازی هرکاری هم بکنه نمیشه 95 ...
Rage هم بیاد انشاالله بحث میکنیم :D.
جوری که از Crysis 2 تو تعریف میکردی من توقعی پایین تر از میانگین 95 نداشتم براش :D.
به هر حال خاطره بودن همش ...

حالا کی گفت که امتیازات foraz میشه 95 ؟! ولی تو اومدی گفتی که به 9 هم نمیرسه .
من کجا بخش های دیگه C2 را تعریف کردم ؟ یه نمونه بیار ! من فقط گرافیکش را گفتم و خا شکر از خیلی سایتها لقب بهترین گرفت :D

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نورپردازی بهتر شده , انیمیشن تعویض دنده فوق العاده نرم و روون شده آدم جیگرش حال میاد :d اون قسمت کینکت هم که واویلا . یکی از بهترین حرکاتی که زدن طبیعیتر جلوه دادن رنگ ها در بازی بیده واقعا فوق العاده شده تو نسخه ی قبل تند بودن رنگ ها و کمی مصنوعی اما الان کاملا طبیعی شدن . با توجه به اولین تریلری که از بازی منتشر شد همون تیزر بازی مسابقات Off-Road هم که خواهد داشت حالا من نمیدونم دمیج چقدر مهمه که اینا به چشم نمیان :d
کجای تعویض دنده خیلی نرم بود؟ :D. کینکت هم که یه چیز اضافه هست هرکسی نمیتونه تجربه اش کنه.
طبیعیتر شدن رنگ ها هم مربوط به همون نورپردازی میشه.

دمیج جدی مهم نیست؟ چه طور اون زمان که GT5 دمیج نداشت همه داشتن میکوبیدن بازی رو ؟ :D الان دیگه چیز مهمی نیست؟

حالا کی گفت که امتیازات foraz میشه 95 ؟! ولی تو اومدی گفتی که به 9 هم نمیرسه .
من کجا بخش های دیگه C2 را تعریف کردم ؟ یه نمونه بیار ! من فقط گرافیکش را گفتم و خا شکر از خیلی سایتها لقب بهترین گرفت :biggrin1:
خب من خواستم پیاز داغش رو زیاد کنم :D.
صفحه قبل رو بخون میبینی ...
من اگه حرفای تورو گوش نمیدادم الان C2 میشد بهترین بازی عمرم :D. به هایپ های بی پایه و اساست گوش کردم آخرش این شد که از بازی زده شدم.
همینه که اصولا توی تاپیک های بازی ها تا قبل عرضه شدنش نمیام :D.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
امتیازاش به احتمال 90% از FM3 بالاتر میشه ! ولی 95 تقریبآ غیرممکنه ! :D
راستی اسم اون قسمت کینکتی که توش ماشین رو میچرخونن هم Autovista هست ! خوشبختانه با دسته هم میشه انجامش داد ! :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,109
نام
نـــــــویـــــــــد
کجای تعویض دنده خیلی نرم بود؟

جون من نشده ؟ باو یه بار دیگه اون تریلر رو نگاه کن بعد با FM3 مقابسه کن

دمیج جدی مهم نیست؟ چه طور اون زمان که GT5 دمیج نداشت همه داشتن میکوبیدن بازی رو ؟ :biggrin1: الان دیگه چیز مهمی نیست؟

من نمیگم مهم نیست اما تو داری کلا همه چیزو یکی یکی به یه بهانه ای میندازی کنار میگی دمیج نداره پس پیشرفتی نکرده قربون شکلت :d

کینکت هم که یه چیز اضافه هست هرکسی نمیتونه تجربه اش کنه.

البته با توجه به فروش کینکت میشه انتظار داشت که خیلی ها بتونن این بازی رو با کینکت تجربه کنن . ولی این اضافی رو خوب اومدی دست گلت درد نکنه :d

دوستان عزیز خواهشا این میانگین امتیاز رو بیخیال شین :d

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
جون من نشده ؟ باو یه بار دیگه اون تریلر رو نگاه کن بعد با FM3 مقابسه کن
فورزا 3 که اصلا نداشت، آخر هم نشد یه بار وصل شم بگیرم :D.

من نمیگم مهم نیست اما تو داری کلا همه چیزو یکی یکی به یه بهانه ای میندازی کنار میگی دمیج نداره پس پیشرفتی نکرده قربون شکلت :d
باو من کی گفتم پیش رفت نکرده؟ میگم این دو بخش تو نسخه قبل خیلی ضایع بودن این نسخه توقعم این که پیش رفت کنند ولی انگاری نکردن :D.
فرمون رو که خیلی مصنوعی گرفته بود و دمیج هم که دقیقا همون بود :D.
بقیه قسمت هاش خوب بود دیگه نیازی به تغییر نیست بهترش کردن ...
البته با توجه به فروش کینکت میشه انتظار داشت که خیلی ها بتونن این بازی رو با کینکت تجربه کنن . ولی این اضافی رو خوب اومدی دست گلت درد نکنه :d

دوستان عزیز خواهشا این میانگین امتیاز رو بیخیال شین :d
الان نزدیک 55 میلیون کنسول فروخته شده همش 12 میلیون کینکت ...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,109
نام
نـــــــویـــــــــد
فورزا 3 که اصلا نداشت، آخر هم نشد یه بار وصل شم بگیرم :biggrin1:.

ای بابا حُب بگو تعویض دنده ی FM3 رو ندیدی :d

فرمون رو که خیلی مصنوعی گرفته بود

استرس داشت بنده خدا :d

الان نزدیک 55 میلیون کنسول فروخته شده همش 12 میلیون کینکت ...

یعنی الان انتظار فروش 55 میلیونی از FM4 داشتی که فقط اون 12 میلیون که کینکت دارن میتونن این بازیو با کینکت تجربه کنن 43 میلیون دیگه هم کشک ؟ :d
البته شاید منظورت اینه که هاردکورها از کینکت استفاده نمیکنن همون بحث همیشگی که میشه بهش گفت سلیقه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
میثم بیخیال شو توروخدا حالا خدا نکنه از بازیی بد بیاد لهش میکنی!
نمونه : c2
بازی به این بزرگی ندیدم تو این سبک! ب دجوری براش انتظار میکشم:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر