Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
نورپردازیش خیلی پیشرفت کرده. گرافیک Forza 3 تنها مشکلی که داشت این بود که ماشین های رنگ تند (مثل قرمز یا نارنجی) یه حالت غیر طبیعی و فانتزی داشتن، ولی به خاطر تغییر نورپردازی واقعا با FM3 تفاوت دارن. کاکپیتش هم تو یه صحنه نشون داد به نظر خیلی جالبتر شده بود (البته صحنه کوتاه بود، زیاد نمیشد تشخیص داد).

چقدر هم کُری خوندن همون اول:D Unmatched Graphics و Metacritic 92 و ...:D (Turn 10ـه دیگه:D)

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
ویدئو حتما ببینید ...
برای گرافیک که نمیشه نظر داد چون کیفیت تریلر پایین بود , بایید منتظر Hd باشیم . ولی تو همین کیفیت چیزی که مشخصه کیفیت و جزئیات بالای ماشینها هست ...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
دروغ اپریل چیه یه تریلر درست حسابی بود :D بعدشم اول اپریل تموم شد دیگه :p
خیلی عالی بود خدایی ! منی که ریسینگ باز خفنی نیستم حال کردم:D
ماله E3 هم فکر نمیکنم باشه یکم زوده واسه E3 ...

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
شدیدا مشکوک میزنه، حتی تو یکی از صحنه هاش لوگویی که روی دستکش راننده بود شباهت عجیبی با لوگوی شماره ی سوم داشت(از نظر اینکه تا اینجا هر لوگویی از شماره ی چهارم نشون دادن رنگ های سرد توش استفاده شده بود). اما خب اگه واقعی باشه گرافیکش فراتر از انتظارات ـه.

این عکس رو خودم گرفتم که از یه طرف گرافیک رو نشون میده و از طرف دیگه لوگوی روی دستکش راننده!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اگه دروغ نباشه از لحاظ محیطی و گرافیکی به صورت عجیب پیشرفت کرده ! یعنی یه جورایی فراتر از انتظار هست !

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
بیشتر شبیه یه تبلیغ بود تا نمایش E3. نمایش E3 باید زنده انجام بشه. احتمالا اینو میخواستن یکی دو هفته دیگه بدن که زودتر لو رفت:D

چند تا عکس گرفتم برای کسایی که نمیتونن ببینن:

44xd5h6kgpo3e8ygu2q.png

xjgxfkbbr0vpno6iglu1.png

nd61137j9qsxh8lrfud.png

8lf3puoq0uji88uy33lx.png

cbbw0w2fpquavojv2t1.png

5ycoubud8awyo3k480j.png

ضمنا از الان بگم جریان GT5 و FM3 تکرار نشه:D این عکسهایی که میبینید از Photo Modeـه. ولی خُب همین PMـش هم نسبت به 3 خیلی پیشرفت داشته و کاملا مشخصه نورپردازیش با FM3 فرق داره.

• Like
Reactions: .:Soheil:.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
نکته بسیار مهمی که کسی بهش اشاره نکرد , 16 نفره شدن مسابقاته !

شدیدا مشکوک میزنه، حتی تو یکی از صحنه هاش لوگویی که روی دستکش راننده بود شباهت عجیبی با لوگوی شماره ی سوم داشت(از نظر اینکه تا اینجا هر لوگویی از شماره ی چهارم نشون دادن رنگ های سرد توش استفاده شده بود). اما خب اگه واقعی باشه گرافیکش فراتر از انتظارات ـه.

این عکس رو خودم گرفتم که از یه طرف گرافیک رو نشون میده و از طرف دیگه لوگوی روی دستکش راننده!
آخه خیلی بعیده یه تریلر با این حجم و قسمتهای مختلف فقط به خاطر یه همچین روزی ساخته شده باشه ! :D

• Like
Reactions: .:Soheil:.

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
اگه همچین چیزی بیاد فکر نکنم زیر 9.5 امتیاز بگیره!
یه نکته ی دیگه که پدر و پسر نشسته داشتن با کینکت این بازی رو بازی می کردند !!!

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
من که عکسها رو دیدم واقعا لذت بردم :d چه برسه شما که تریلر رو دیدید !
خوب دوستان تاریخ عرضه بازی کیه ؟

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید

این لوگوی Forza Motorsportـه ربطی به نسخه 3 نداره. واسه معرفی نسخه 4 هم از همین لوگو استفاده کردند.
مگه این ویدیو چی داشت که بخواد دروغ April باشه؟ چیز غیر عادی نداشت که!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر