Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
درود

دوستان چجوری میتونم واحد های خود بازی رو تغییر بدم ؟ میخوام تو منوی بازی ، قدرت ماشین هارو با Horse Power نشون بده !

اگه داخل بازی برو تو منو بعد برو تو hud بعد units رو بکن english میشه hp.
اگه تو منو بازی برو تو career بعد my profile بعد آپشن و هود و...

Sent from my Nokia 1100 using Tapatalk 2

X.SAEID00

کاربر سایت
Jul 5, 2012
20
سلام
من چند تا سوال داشتم
forza 4 goty چه فرقی با forza 4 داره؟
من forza 4 رو قبل از اپدیت lt3 داشتم ولی بعد از اپدیت دیگه اجرا نشد میخواستم ببینم اگه الان forza 4 یا forza 4 goty رو بخرم اجرا میشه؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
سلام
من چند تا سوال داشتم
من forza 4 رو قبل از اپدیت lt3 داشتم ولی بعد از اپدیت دیگه اجرا نشد میخواستم ببینم اگه الان forza 4 یا forza 4 goty رو بخرم اجرا میشه؟
فرق اون دو نسخه رو که نمیدونم! اصلآ معلوم نیست واقعا نسخه Goty اومده یا نه! ولی شما همون دیسک قبلیت رو هم میتونی با ریختن Title Update اجرا کنی! اگرم بخری! آره اجرا میکنه!

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
میدونم بازی یکم قدیمیه ولی من این بازیُ به دلایی مشغله زیادم نتونستم اونطور باید و شاید زمان خودش بازی کنم حالا دوباره رفتم سراغش بصورت جدی:Dنطرمُ در موردش بگم
3 روزه بازیُ خریدم و تا الان 40 لول بازی کردم انگار نه انگار بازی برای دوسال پیشِ , من که هورایزنُ 100% کرده بودم و باهاش عشق کرده بودم از این شماره بیشتر دارم لذت میبرم اصلا یه دنیای دیگه اس
یه دقیقه ام از بازی خسته نشدم از کلاس F بازی نا کلاس S هر کدوم لذت خاص خودشونُ دارن , گرافیک به طرز فوق العاده ای عالیه حتی الانم با گذشت 1 سال نیم یکی از بهتریناست تو سبک خودش
حیفم اومد این بازی تاپیکش انقدر پایین باشه:D به کسایی که به هر دلیلی سمت این بازی نرفتن بدونن یکی از بهترین های سبک سیمولیشن ریسینگ از دست میدن

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
سلام
من چند تا سوال داشتم
دقیقا منم موندم کدوم نسخه رو بگیرم چرا نسخه goty یه دیسکه یکی کمک کنه خواهشا
Forzamotorsport.net Forums - Forza 4 Game of The Year Edition spotted.

ramin.ps

کاربر سایت
Jul 8, 2013
166
نام
ramin
دو تا سوال داشتم.
1:قسمت دنده گزینه ی manualباmanual w clutch چه فرقی میکنه؟
2:تو تنظیمات بازی چه جوری میشه کاری کرد که خودش ترمز نگیره؟

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
1.یکیش دنده دستی بدون کلاچ اون یکی دنده دستی با کلاچ یعنی برای دنده عوض کردن باید دکمه کلاچو بزنی بعد دنده عوض کنی.کلاچ فکر کنم کلید Lb بود
2.داخل تنظیمات گمیپلی گزینه auto brake رو off کن

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
میدونم بازی یکم قدیمیه ولی من این بازیُ به دلایی مشغله زیادم نتونستم اونطور باید و شاید زمان خودش بازی کنم حالا دوباره رفتم سراغش بصورت جدی:Dنطرمُ در موردش بگم
3 روزه بازیُ خریدم و تا الان 40 لول بازی کردم انگار نه انگار بازی برای دوسال پیشِ , من که هورایزنُ 100% کرده بودم و باهاش عشق کرده بودم از این شماره بیشتر دارم لذت میبرم اصلا یه دنیای دیگه اس
یه دقیقه ام از بازی خسته نشدم از کلاس F بازی نا کلاس S هر کدوم لذت خاص خودشونُ دارن , گرافیک به طرز فوق العاده ای عالیه حتی الانم با گذشت 1 سال نیم یکی از بهتریناست تو سبک خودش
حیفم اومد این بازی تاپیکش انقدر پایین باشه:D به کسایی که به هر دلیلی سمت این بازی نرفتن بدونن یکی از بهترین های سبک سیمولیشن ریسینگ از دست میدن

آنلاینشو بازی کنی دیگه ول کن نیستی!!
من الان به دلایله پینگه زیاد نمیتونم زیاد بازی کنم ولی قبلا 24 ساعت آن بودم!

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
سلام دوستان یه فیلم از فرزا 4 ساختم دیدنش خالی از لطف نیست اینم بگم که این فیلم از 20 قسمت تشکیل شده که هی آپلود کردم خلاصه سرویس شدم :d

[video=aparat;T5LdN]http://www.aparat.com/v/T5LdN[/video]

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
سلام دوستان یه فیلم از فرزا 4 ساختم دیدنش خالی از لطف نیست اینم بگم که این فیلم از 20 قسمت تشکیل شده که هی آپلود کردم خلاصه سرویس شدم :d

[video=aparat;T5LdN]http://www.aparat.com/v/T5LdN[/video]

دمت گرم خیلی حال کردم خدایی ایول:)
عالییییییییی
من که ماله خودمو روم نشد بذارم در برابر ماله شما!!!
من هیچ ادیتی نداره با موبایله!!
:D خواستی نگاه کن!
راستی اگه هنوزم دریفت اینا میزنی من هستم!!ممنون
دریفت در بازی forza 4 drift Porsche

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
دمت گرم خیلی حال کردم خدایی ایول:)
عالییییییییی
من که ماله خودمو روم نشد بذارم در برابر ماله شما!!!
من هیچ ادیتی نداره با موبایله!!
:D خواستی نگاه کن!
راستی اگه هنوزم دریفت اینا میزنی من هستم!!ممنون
دریفت در بازی forza 4 drift Porsche
خیلی زیبا دریفت میکردی ماشینتو خودت تیون کرده بودی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر