Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
میبخشید منظورتون از منو چیه؟
اگه دیسک یک رو بذارم پس کی دیسک دو رو بذارم؟
چون اگه اجکت کنم که از بازی میاد بیرون!
منظورتون منوی خودبازیه یا منوی داشبورد؟
اصلا خودبازی که منو نداره مستقیم میره تو پیست
لطفا دقیق تر راهنمایی کنید که از ابتدا چکارکنم؟‎
دیسک یک رو بذارید و برید تو بازی و تو منوی اصلی بازی روی Instal Disk 2 برید!
بهتون می‌گه دیسک دوم رو قرار بدید که بعد از این کار بازی نصب می‌شه!
این عکسی هم که می‌ذارم مربوط به منو هست که به دلیل نصب بودن بازی، گزینه instal درش وجود نداره!
ولی شما که نصب نکردی باید این گزینه رو داشته باشی!
fqvot1nq59dq3dggmqgm.jpg

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
ممنون
ولی این منو واسه من نمیاد
اول بازی فقط ازم میپرسه میخوای با کنترلر بازی کنی یا کینکت و وقتی کنترلر رو انتخاب میکنم یه فیلم پخش میشه و میره تو پیست که یه ماشین فراری قرمز هست

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
شما اولین مسابقه بازیو رفتین؟
فکر میکنم برای اینکه منو بیاد باید اولین مسابقه ( ماشینمونم فراریه قرمزه ) انجام بدیم.
ولی 4ـش گیر نبودا فکر کنم از اول منو داشت

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
ممنون
ولی این منو واسه من نمیاد
اول بازی فقط ازم میپرسه میخوای با کنترلر بازی کنی یا کینکت و وقتی کنترلر رو انتخاب میکنم یه فیلم پخش میشه و میره تو پیست که یه ماشین فراری قرمز هست

خب شما باید با اون فراری مسابقه بدی.بعدش چند تا ماشین به عنوان هدیه میده بعدش منو میاد.

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
من تازه تا چهارشنبه بازی میرسه دستم،یک سوال داشتم این پک های بازی رو بخری بعد باید چیزی رو دانلود کنی ؟بعد دانلود چیکارش کنی؟مثلا این اخرین پک چند مگ بود؟

سرعت نت من تو لایو خیلی کم میشه

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
من تازه تا چهارشنبه بازی میرسه دستم،یک سوال داشتم این پک های بازی رو بخری بعد باید چیزی رو دانلود کنی ؟بعد دانلود چیکارش کنی؟مثلا این اخرین پک چند مگ بود؟

سرعت نت من تو لایو خیلی کم میشه

شما وقتی یه پک دی ال سی رو میخری باید دانلودش کنی که بسته به نوعش حدود متوسط 100 مگه.بعد دانلود که میری تو بازی میتونی راحت بازی کنی.قیمت هر پک هم 560 الا پک پورشه که 1600 و ویپ 1200 پوینته.

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
شما وقتی یه پک دی ال سی رو میخری باید دانلودش کنی که بسته به نوعش حدود متوسط 100 مگه.بعد دانلود که میری تو بازی میتونی راحت بازی کنی.قیمت هر پک هم 560 الا پک پورشه که 1600 و ویپ 1200 پوینته.
ممنون دوست عزیز ولی راهی نیست با کامپیوتر دان کنی بعد به تیکس باکس منتقل کنی؟

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
این رنگ ماشین های مثل بوگاتی که دو رنگه قبل از خرید هرچی انتخاب کنی بعد از خرید فقط یک رنگش عوض میشه جریانش چیه؟ چطوری باید رنگ دومش رو عوض کنم؟

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام به دوستان . لطفا هر کی میتونه کمککنه که بدجوری گیر کردم !!!

----------------

من LEVEL 51 هستم . تو این LEVEL اگه یادتون باشه یه پیست ( حالت گرد و بدون پیچ ) که ( اگه اشتباه نکنم 15 یا 10 ) دوره ، داره رو تموم میکنید و بعد میره سراغ پیست های دیگه . خیلی عجیبه الان من تو یکی از پیست های بعد از اون هستم و سیستم اجازه نمیده من اون پیست رو برم !!!! سیستم بهم میگه که ماشین مورد نظر رو ندارم یا اون ماشین هایی رو که دارم اپدیت لازم روندارن !!! در صورتی که من اخرین و بالاترین اپدیت ها رودارم .

مثلا ماشین اخرین کلاسم شده : X1000 !!! که اخرین کلاس و قدرت موتور تو بازی هست اما بازم سیستم اجازه بازی رو نمیده .
از طرفی سیستم میگه باید ماشین جدید بخری ! ولی مشخص نکرده چه نوع ماشینی و از چه کلاسی !!!

میترسم که ماشین بخرم و بازم بگه نمیشه با این کلاس بازی کرد !!! ماشاااله قیمت ها هم خیلی بالاست !!!
ضمن اینکه باید بگم که این پیست (احتمالا ) ماشین های مدل بالا میخواد !!! که من اکثرا دارم !!! نکته اینه که خوب ماشینی که اپدیت شده رو میشه ، پایین اوردش ، و بر عکس بالا بردش !!
===========

دوستان خواهشا هر کسی بازی روتموم کرده یا LEVEL 60 به بالاست ، یه راهنمایی کنه که چیکار باید کنم !؟

اصلا خودتون به چنین مشکلی بر خورد کردین یا نه ؟!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام به دوستان . لطفا هر کی میتونه کمککنه که بدجوری گیر کردم !!!

----------------

من LEVEL 51 هستم . تو این LEVEL اگه یادتون باشه یه پیست ( حالت گرد و بدون پیچ ) که ( اگه اشتباه نکنم 15 یا 10 ) دوره ، داره رو تموم میکنید و بعد میره سراغ پیست های دیگه . خیلی عجیبه الان من تو یکی از پیست های بعد از اون هستم و سیستم اجازه نمیده من اون پیست رو برم !!!! سیستم بهم میگه که ماشین مورد نظر رو ندارم یا اون ماشین هایی رو که دارم اپدیت لازم روندارن !!! در صورتی که من اخرین و بالاترین اپدیت ها رودارم .

مثلا ماشین اخرین کلاسم شده : X1000 !!! که اخرین کلاس و قدرت موتور تو بازی هست اما بازم سیستم اجازه بازی رو نمیده .
از طرفی سیستم میگه باید ماشین جدید بخری ! ولی مشخص نکرده چه نوع ماشینی و از چه کلاسی !!!

میترسم که ماشین بخرم و بازم بگه نمیشه با این کلاس بازی کرد !!! ماشاااله قیمت ها هم خیلی بالاست !!!
ضمن اینکه باید بگم که این پیست (احتمالا ) ماشین های مدل بالا میخواد !!! که من اکثرا دارم !!! نکته اینه که خوب ماشینی که اپدیت شده رو میشه ، پایین اوردش ، و بر عکس بالا بردش !!
===========

دوستان خواهشا هر کسی بازی روتموم کرده یا LEVEL 60 به بالاست ، یه راهنمایی کنه که چیکار باید کنم !؟

اصلا خودتون به چنین مشکلی بر خورد کردین یا نه ؟!
جایی که بهت گیر می‌ده و پیغام میاد X رو بزن تا با ماشین الان خودت بازی کنی!
یه سری از ماشین ها هر چقدر هم که آپگرید بشن باز هم به بالاترین میزان قابل قبول در یک کلاس نمی‌رسن!
مثلا کلاس R3 تا 800 جا داره و برخی ماشین ها تا 700 و خورده ای بیشتر آپگرید نمی‌شن!
اگر X رو زدی و درست نشد ببین ماشینت چه کلاسی هست و داری تو چه کلاسی شرکت می‌کنی!
شاید هم ماشینی که داری (همونی که بالاترین قدرت رو داره) در حالت انتخاب شده نیست!
شاید هم قدرتش از کلاسی که داری می‌ری بیشتر باشه!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
جایی که بهت گیر می‌ده و پیغام میاد X رو بزن تا با ماشین الان خودت بازی کنی!
یه سری از ماشین ها هر چقدر هم که آپگرید بشن باز هم به بالاترین میزان قابل قبول در یک کلاس نمی‌رسن!
مثلا کلاس R3 تا 800 جا داره و برخی ماشین ها تا 700 و خورده ای بیشتر آپگرید نمی‌شن!
اگر X رو زدی و درست نشد ببین ماشینت چه کلاسی هست و داری تو چه کلاسی شرکت می‌کنی!
شاید هم ماشینی که داری (همونی که بالاترین قدرت رو داره) در حالت انتخاب شده نیست!
شاید هم قدرتش از کلاسی که داری می‌ری بیشتر باشه!

اصلا اجازه نمیده که دکمه X یا ... رو بزنم . بلافاصله یعد از توضیح راوی روی نقشه جدید ، صفحه مات میشه و پیغام میاد . ( همون پیغامی که تو پست قبلیم نوشتم ) ! سه تا ماشین جدید هم گرفتم ولی بازم اجازه بازی نمیده !!! موندم چی کار کنم !

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
اصلا اجازه نمیده که دکمه X یا ... رو بزنم . بلافاصله یعد از توضیح راوی روی نقشه جدید ، صفحه مات میشه و پیغام میاد . ( همون پیغامی که تو پست قبلیم نوشتم ) ! سه تا ماشین جدید هم گرفتم ولی بازم اجازه بازی نمیده !!! موندم چی کار کنم !

اگه امکانش هست یه عکس ازش واسمون بزار . تو چه فصلی از بازی هستی؟
واسه من مشکلی پیش نیومد در طول career

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
اگه امکانش هست یه عکس ازش واسمون بزار . تو چه فصلی از بازی هستی؟
واسه من مشکلی پیش نیومد در طول career

فعلا باید ببینم که چه طوری میتونم عکس تهیه کنم !!! فصلش رو نمیدونم ! اما لول 51 هستم !!

====

شما اینطوری تصور کن :

بازی رو که تموم میکنی ، راوی میاد رو نقشه و به همراه دوربین رو نقشه حرکت میکنن تا پیست جدید رو نشون بدن و یکسری اطلاعات بدن ! بعد در همین حین هم پایین صفحه تمام دکمه ها ازاده تا بری مسابقه رو شروع کنی !

حاال برای من تا میره رو پیست جدید و توضیحات راوی قطع میه ، ییهو همون پیغام ( اولین پستم تو این صفحه ) رو میده ! و صفحه مات میشه ( فقط پیغام مشخصه ) و نمیذاره بازی کنم !

( ببینم میتونم عکس تهیه کنم یا نه ! ) اگر با این توضیح تونستی کمک کنی که مممنونت میشم . وگرنه هم مجبورم عکس یا فیلم بذارهم !

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
فعلا باید ببینم که چه طوری میتونم عکس تهیه کنم !!! فصلش رو نمیدونم ! اما لول 51 هستم !!

====

شما اینطوری تصور کن :

بازی رو که تموم میکنی ، راوی میاد رو نقشه و به همراه دوربین رو نقشه حرکت میکنن تا پیست جدید رو نشون بدن و یکسری اطلاعات بدن ! بعد در همین حین هم پایین صفحه تمام دکمه ها ازاده تا بری مسابقه رو شروع کنی !

حاال برای من تا میره رو پیست جدید و توضیحات راوی قطع میه ، ییهو همون پیغام ( اولین پستم تو این صفحه ) رو میده ! و صفحه مات میشه ( فقط پیغام مشخصه ) و نمیذاره بازی کنم !

( ببینم میتونم عکس تهیه کنم یا نه ! ) اگر با این توضیح تونستی کمک کنی که مممنونت میشم . وگرنه هم مجبورم عکس یا فیلم بذارهم !

من نگفتم فیلم یا عکس از داخل بازی اکستراکت کنی از روی اسکزینت یه عکس با دوربین بگیر

اولین ماشینی که لول 50 شدی از چه کلاسی بود بهت داد ؟ اخه یه سری ایونت تو بازی هست که فقط باید با یه ماشین مخصوص بری مثلا یکی بود که اجبار بود با فراری F430 بری ولی نکته اش این بود تو قسمت توضیحات ایونت نوشته بود که باید 430 داشته باشی . گرفتی منظورمو؟ شما یه دور توضیحات مربوط به اون ریس رو بخون شاید چیزی دستگیرت شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر