Forza Horizon

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
اقا من یک سوال دارم من نفهمیدم forza motorsport با همین froza horizon از یک کمپانی هستند یا نه و اصلا چه فرقی میکنند و اینی که الان دارم بازی میکنم نسخه اخرینش هست ایا از این جدیدتر هم امده ؟

ببین Forza Motorsport کاملا شبیه سازیه و رانندگیش کاملا شبیه واقعیت هست و بیشتر در پیست ها و مسیر های بسته مسابقه هاش انجام میشن، چرخه شب و روز نداره و Open-World هم نیست که همینطوری بری بچرخی و ساخته T10 هست
ولی Forza Horizon کاملا شبیه سازی نیست و یه چیزی بین شبیه سازی و آرکید هستش، Open World هستش و میتونی واسه خودت تو نقشه بچرخی و مسابقه هاش هم تو جاده برگزار میشه و چرخه شب و روز هم داره و ساخته Playground Games هستش که زیر نظر T10 بازی رو ساختند ;)
Horizon آخرین نسخه بازیه ولی کاملا با Forza M فرق میکنه و بستگی به خودت داره که کدومو بازی کنی

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
ببین Forza Motorsport کاملا شبیه سازیه و رانندگیش کاملا شبیه واقعیت هست و بیشتر در پیست ها و مسیر های بسته مسابقه هاش انجام میشن، چرخه شب و روز نداره و Open-World هم نیست که همینطوری بری بچرخی و ساخته T10 هست
ولی Forza Horizon کاملا شبیه سازی نیست و یه چیزی بین شبیه سازی و آرکید هستش، Open World هستش و میتونی واسه خودت تو نقشه بچرخی و مسابقه هاش هم تو جاده برگزار میشه و چرخه شب و روز هم داره و ساخته Playground Games هستش که زیر نظر T10 بازی رو ساختند ;)
Horizon آخرین نسخه بازیه ولی کاملا با Forza M فرق میکنه و بستگی به خودت داره که کدومو بازی کنی

یک دنیا ممنون الان دارم همین horizon را بازی میکنم خیلی قشنگه گرافیک خوبی داره و میتونی ماشین بخری اینها خیلی دوست دارم حتی 2 nfs muost wandet را به خاطرش بازی نکردم مرسی

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
یک دنیا ممنون الان دارم همین horizon را بازی میکنم خیلی قشنگه گرافیک خوبی داره و میتونی ماشین بخری اینها خیلی دوست دارم حتی 2 nfs muost wandet را به خاطرش بازی نکردم مرسی

البته forza motorsport 5 هم خواهد آمد ولی رو نسل بعد .

III Ashkan III

کاربر سایت
Jun 16, 2009
173
دوستان من تمامی ریس هارو تموم کردم ولی 1 ذونه ار Outpost مونده 10 تاس ولی آخریش پیدا نمیشه همه جاده ها رو هم گشتم!!؟؟
و 2 تا از ماشین های مخفی یا Barn Finds هم مونده و جاشو هم نشون نمیده!؟
هر چی ریس هم بوده رد کردم
من چه کنم؟؟؟

آخرین ویرایش:

fardinmoradi

کاربر سایت
May 25, 2013
14
دو نفره بازی کردن

سلام
من میخوام این بازی رو به صورت دو نره بازی کنم
اما ارور میده
horizon forza membership to use multiplayer or has been blocked by parental controls
من یه جا خوندم این بازی رو میشه دو نفره بازی کرد ( بدون اینترنت)
حتی پشت بازی هم نوشته
1-2 Player
ممنون میشم کمکم کنید

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
سلام
من میخوام این بازی رو به صورت دو نره بازی کنم
اما ارور میده
horizon forza membership to use multiplayer or has been blocked by parental controls
من یه جا خوندم این بازی رو میشه دو نفره بازی کرد ( بدون اینترنت)
حتی پشت بازی هم نوشته
1-2 Player
ممنون میشم کمکم کنید
نه نمیشه، هورایزن اسپلیت اسکرین نداره

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
دوستان نميشه نمايشگر سرعت به كيلو متر بشه تو ستينگ همچين چيزي پيدا نكردم !

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk

دوستان راستي چطور يه سيو جديد بسازم يعني داداشم هم ميخواهد بازي كنه مال خودش رو بره منم جدا مال خودم

Last edited by a moderator:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان راستي چطور يه سيو جديد بسازم يعني داداشم هم ميخواهد بازي كنه مال خودش رو بره منم جدا مال خودم

شما باید تو دشبرد یه پروایل برای داداشت داشته باشی که هر کدوم با پروفایل خودتون بازی کنید

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
دوستان من چرا صداي موزيك و راديو ندارم از اول بازي هيچي موزيك نميزاره تو مسابقه و وقتي كه داري ول ميچرخي دي !
چه كار كنم ؟

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
الان دكمه هاي دي پد هم امتحان كردم هيچ اتفاقي نميوفته !!!
تازه تضيمات صدا هم چك كردم مشكلي نداشت !!
البته بگم صداي GPS رو دارم !!
كمك دي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر