Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
جواب نداد Strict

بعدش dns تحریم شکن هم از کار افتاد حتی دیگه اوریجین و هم برنامه انودیا رو بالا نیورد چطوری از تو cmd دستوراتی که زدم ریست کنم مثل حالت اول بشه ؟ بازی هم کانتکت نمیشه متاسفانه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ArefTheGreat

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,187
نام
عارف واعظ قائمی
جواب نداد Strict

بعدش dns تحریم شکن هم از کار افتاد حتی دیگه اوریجین و هم برنامه انودیا رو بالا نیورد چطوری از تو cmd دستوراتی که زدم ریست کنم مثل حالت اول بشه ؟ بازی هم کانتکت نمیشه متاسفانه
صحبت این دوستمون تایید میشه. الان حتی با استفاده از DNS هم دوباره نمیشه تو بازی آنلاین شد و مشکل مسخره parent control میاره. (در صورتی که من اصلا زیر مجموعه کسی نیستم و بازی به صورت مستقیم روی حساب اصلی ماکروسافت خودم با گیفت کارت ماکروسافت خریداری شده.) همین دیشب خوشحال شدم مشکلات مرتفع شده رفتم به ultimate edition آپگرید کردم بازی رو. درجا حال آدمو گرفت کلی پول انگاری ریختم تو سطل.......

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,187
نام
عارف واعظ قائمی
@PS4 FAN @ArefTheGreat
اینجا رو چک کنید ببنید براتون جواب نمیده ؟

Xbox App NAT Type Displays Teredo Is Unable to Qualify | Xbox App on Windows 10
بازی بدون اینکه کاری بکنم باز درست شده، نمیدونم قضیه چیه.... من البته کلا قبل این کارا هم همیشه با DNS نت تایپ باز بوده. همین امروز هم که مشکل دوباره خورده بودم هم تو xbox app و هم از settings همه چی بدون مشکل وصل بوده. فقط تنها چیزی که برای من عجیب هست اینکه کلا وقتی از Settings پینگ میگیری تقریبا برای من دوبرابر خود Xbox app میشه. ولی کلی بعضی زمانا با اینکه همه چی به نظر اکی هست، تو خود بازی کلا نمیشه آنلاین شد و همه چی parental lock داره.

• Like
Reactions: kamyy

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,213
نام
∂αнмα
بازی بدون اینکه کاری بکنم باز درست شده، نمیدونم قضیه چیه.... من البته کلا قبل این کارا هم همیشه با DNS نت تایپ باز بوده. همین امروز هم که مشکل دوباره خورده بودم هم تو xbox app و هم از settings همه چی بدون مشکل وصل بوده. فقط تنها چیزی که برای من عجیب هست اینکه کلا وقتی از Settings پینگ میگیری تقریبا برای من دوبرابر خود Xbox app میشه. ولی کلی بعضی زمانا با اینکه همه چی به نظر اکی هست، تو خود بازی کلا نمیشه آنلاین شد و همه چی parental lock داره.
برا منم دقیقا همینجوری ـه !

• Like

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
بازی مارو دوروزه زائونده!
از وقتی اپدیت اومده! میرم تو بازی باید دی ان اس ست کنم یا وی پی ان بزنم! به ایکس باکس لایو وصل بشه بعد تو خود بازی که رفت برای انلای نشدن باید برم دی ان اس و فلان بهمان رو ببندم وگرنه مینویسه والدین شما لیمیت گذاشتن!
------------
از همه اینا که میگذری یهو وسط بازی هنگ میکنه مثلا الان یه مسابقه اومدم انجام بدم دوتا شخصیت نشون میداد باهم دارن حرف میزنم به مدت 10 دقیقه هیچی نشد!!

یعنی مایکروسافت از وقتی من یادمه پیر میکرد کاراش با آدم!

• Like

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,213
نام
∂αнмα
با اپدیت جدید رفتم تو بازی با چیز شکن و DNS ارور parental lock داد اومدم بیرون چیز کشن رو قطع کردن مشکلم حل شدم و تونستم به سرورای بازی بالاخره وصل بشم ولی خیلی دور Match Making میکنه شاید 5 دقیقه فقط دنبال Forza Life Session میگرده !

• Like

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی مارو دوروزه زائونده!
از وقتی اپدیت اومده! میرم تو بازی باید دی ان اس ست کنم یا وی پی ان بزنم! به ایکس باکس لایو وصل بشه بعد تو خود بازی که رفت برای انلای نشدن باید برم دی ان اس و فلان بهمان رو ببندم وگرنه مینویسه والدین شما لیمیت گذاشتن!
------------
از همه اینا که میگذری یهو وسط بازی هنگ میکنه مثلا الان یه مسابقه اومدم انجام بدم دوتا شخصیت نشون میداد باهم دارن حرف میزنم به مدت 10 دقیقه هیچی نشد!!

یعنی مایکروسافت از وقتی من یادمه پیر میکرد کاراش با آدم!

شخصا از بازی های مایکروسافت خوشم نمیاد ... دلیلشو هنوز نفهمیدم
:-h

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
ببینید با این dns کارتون راه میندازه چون برای کن خوب بودیک تحریم شکن | با ما از تحریم ها بگذر

DNS بالایی horizon life کانتکت نمیشه دوباره برگشتم رو این dns اوک شد یک تحریم شکن؛ تحریم‌های اینترنتی رو بی‌اثر کن! - شکن
تست کردم بالائی کانکت نمیشد!

من الان با پائینی هم تو بتل مشکل دارم هم تو این :|
شخصا از بازی های مایکروسافت خوشم نمیاد ... دلیلشو هنوز نفهمیدم
:-h
نه اصلا بازیاش خوب نیست! یعنی رو پیسی شدیدا میلنگن از گیرز بگیر تا این همه اشون

• Like

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
@Assassin's Creed
اینو تست کن :

178.22.122.100
با این هم همین هست!

server connectivity blocked میده تو اپ ایکس باکس! تو بازی هم اصلا نمیره دیگه :| فقط چیز پی ان اونم هی باید بری قطع کنی وصل کنی!

رسما دارم فکر میکنم بیخیال بازی شم!

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
بنظر میاد این dns تحریم شکن 4 الی 5 روزه مشکل داره مثلا قبلا تو برنامه انودیا یا اوریجین راحت وا میکرد ولی این چند روزه اذیت میکنه
دقیقا!
البته من این روش که یکی از دوستان تو صفحه قبل گفته بود یوتیوب بود تست کردم بهتر شد! از هر 3 بار یه بار وصل میشه.

ولی این ماجرای کرش های وقت و بی وقتش واقعا رو مخه! یه مسابقه با بدبختی تا دور سوم رفته بودم یهو پرید بیرون!!!
تو نت هم آدم میزنه همه میگن برا مام هست، خب چرا؟ :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر