Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خوب بالاخره منم level 100 هم رد کردم و همچنان بازی بوی تازگی داره

اخه هیوندای اصلا بلده ماشین اسپورت بزنه که توی بازی بر می دارید من تو واقیعیت هم اصلا قبولش ندارم

• Like
Reactions: ArefTheGreat

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,187
نام
عارف واعظ قائمی
خوب بالاخره منم level 100 هم رد کردم و همچنان بازی بوی تازگی داره

اخه هیوندای اصلا بلده ماشین اسپورت بزنه که توی بازی بر می دارید من تو واقیعیت هم اصلا قبولش ندارم
بازی رو میشه گفت تازه اولش هستین، بازی کلی کار داره حالا حالا ها! الان به لول 200 برسین دوباره لولتون از 0 شروع میشه کنار اسمتون یک ستاره میاد، بعدش به 300 اینبار برسین، دوباره 0 میشه و کنار ستاره عدد 2 رو میزاره براتون و به همین صورت افزایش پیدا میکنه، من تو یکی از مسابقه های آنلاین این هفته 10 ستاره هم دیدم!!!! :-t:-t:-t من خودم قبل از اینکه پروفایلم خراب بشه 1 ستاره بودم و طراف های لول 105 اینا که همه چی پرید الان دوباره 1 ستاره لول 9 شدم! تازه من سیزن پس ندارم و تاحالا fortune island نرفتم.

این هیوندای هم والا همین جوری برداشتم ببینم چیه (نکته عکس اون ماشینایی هستن که اون پشت تو هوا معلق هستن)، خدایی نسبت به نسل قبلش خیلی خوشگل شده دیگه! ولی کلا سعی میکنم همه جوره ماشین بردارم، جز اینا که همین مسابقات هفتگی بازی هم کلی مجبورت میکنه ماشین های متنوع برداری!

حالا بازم چندتا عکس میزارم، میدونم خیلی جالب نیستن، ایشالا کم کم بهترم میشه!

این از W motors Lykan که واقعا یکی از محبوب ترین ماشین های من تو این بازی هست خیلی صدای موتور خوبی داره( البته موتور استوکش) تو Actuion house هم میشه حتی زیر 2 میلیون تهیه کردش، تو آنلاین هم برای مسابقه های S2 998 خیلی خوب جواب میده (tune پیشنهادی من برای don joewon song هست)، واقعا امیدوارم Fenyr هم اضافه کنن به بازی. تو forum خود بازی یک بخشی بود ملت پیشنهاد میدادن بعضی ماشین هارو منم پیشنهاد کردم که Fenyr رو اضافه کنن.
8fcd2b01-5407-4fef-a257-f718137d6ab1.jpg 09a2a71a-3167-4d33-9432-cb1016f60ece.jpg

اینم یک دور همی توی Forzathon!
(خیلی وقتا ملت ماشین های بیخود میارن، ولی الان تقریبا همه سوپر کار و هایپرکار آوردن وسط)
6e06461c-183e-469b-afb6-642e80733cb8.jpg

اینا هم یک سری عکس همین جوری.
a1468edf-3cca-4e7d-bdc8-44d9447ba07b.jpg c0cf3e74-de3a-4f0a-987c-fed8d974b353.jpg 27bc71e9-a7da-4178-8ee6-6f38c3f0646b.jpg

راستی از اون جای که سری 8 سیکل فصل های بازی از هفته دیگه شروع میشه، یک سری خبرا داره لیک میشه از بازی!
اول اینکه احتمال زیاد یک راه حل برای افرادی که wall ride میکنن سر پیچ ها اضافه میشه (من خودم کلی همیشه با Wall ride جلو میوفتم)
دوم اینکه احتمالا هم free roam rush قرار هست از مسابقات آنلاین حذف بشه!
(اگر کسی قضیه این مسابقات رو نمیدونه! این هست که تو مسابقات آنلاین بین هر دو مسابقه اصلی که مسیرش مشخص هست تمام مسابقه دهنده باید از مکان مسابقه اول به مکان مسابقه بعدی که یک مسیر مشخص داره با هم دیگه رقابت کنند. دیگه مسیر خاصی هم نیست فقط باید سعی کنید هرچه زودتر و قبل از همه به محل مورد نظر برسین!)
سوم و یکی از مهمترین خبرا اینکه احتمال زیاد expansion بعدی معرفی میشه!
و چهارمی اینکه یکی از ماشین های بعدی که فعلا تایید شده اضافه میشه Apollo IE هست!
والا فعلا منبع ندارم، یعنی یکی از youtuber ها هست که اینا رو از یکی از clip های خود playground استخراج کرده. در کل ولی هفته دیگه رسما معرفی میشه همه چی!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی رو میشه گفت تازه اولش هستین، بازی کلی کار داره حالا حالا ها! الان به لول 200 برسین دوباره لولتون از 0 شروع میشه کنار اسمتون یک ستاره میاد، بعدش به 300 اینبار برسین، دوباره 0 میشه و کنار ستاره عدد 2 رو میزاره براتون و به همین صورت افزایش پیدا میکنه، من تو یکی از مسابقه های آنلاین این هفته 10 ستاره هم دیدم!!!! :-t:-t:-t من خودم قبل از اینکه پروفایلم خراب بشه 1 ستاره بودم و طراف های لول 105 اینا که همه چی پرید الان دوباره 1 ستاره لول 9 شدم! تازه من سیزن پس ندارم و تاحالا fortune island نرفتم.

این هیوندای هم والا همین جوری برداشتم ببینم چیه (نکته عکس اون ماشینایی هستن که اون پشت تو هوا معلق هستن)، خدایی نسبت به نسل قبلش خیلی خوشگل شده دیگه! ولی کلا سعی میکنم همه جوره ماشین بردارم، جز اینا که همین مسابقات هفتگی بازی هم کلی مجبورت میکنه ماشین های متنوع برداری!

حالا بازم چندتا عکس میزارم، میدونم خیلی جالب نیستن، ایشالا کم کم بهترم میشه!

این از W motors Lykan که واقعا یکی از محبوب ترین ماشین های من تو این بازی هست خیلی صدای موتور خوبی داره( البته موتور استوکش) تو Actuion house هم میشه حتی زیر 2 میلیون تهیه کردش، تو آنلاین هم برای مسابقه های S2 998 خیلی خوب جواب میده (tune پیشنهادی من برای don joewon song هست)، واقعا امیدوارم Fenyr هم اضافه کنن به بازی. تو forum خود بازی یک بخشی بود ملت پیشنهاد میدادن بعضی ماشین هارو منم پیشنهاد کردم که Fenyr رو اضافه کنن.
View attachment 104146View attachment 104147

اینم یک دور همی توی Forzathon!
(خیلی وقتا ملت ماشین های بیخود میارن، ولی الان تقریبا همه سوپر کار و هایپرکار آوردن وسط)
View attachment 104145

اینا هم یک سری عکس همین جوری.
View attachment 104149View attachment 104150View attachment 104148

راستی از اون جای که سری 8 سیکل فصل های بازی از هفته دیگه شروع میشه، یک سری خبرا داره لیک میشه از بازی!
اول اینکه احتمال زیاد یک راه حل برای افرادی که wall ride میکنن سر پیچ ها اضافه میشه (من خودم کلی همیشه با Wall ride جلو میوفتم)
دوم اینکه احتمالا هم free roam rush قرار هست از مسابقات آنلاین حذف بشه!
(اگر کسی قضیه این مسابقات رو نمیدونه! این هست که تو مسابقات آنلاین بین هر دو مسابقه اصلی که مسیرش مشخص هست تمام مسابقه دهنده باید از مکان مسابقه اول به مکان مسابقه بعدی که یک مسیر مشخص داره با هم دیگه رقابت کنند. دیگه مسیر خاصی هم نیست فقط باید سعی کنید هرچه زودتر و قبل از همه به محل مورد نظر برسین!)
سوم و یکی از مهمترین خبرا اینکه احتمال زیاد expansion بعدی معرفی میشه!
و چهارمی اینکه یکی از ماشین های بعدی که فعلا تایید شده اضافه میشه Apollo IE هست!
والا فعلا منبع ندارم، یعنی یکی از youtuber ها هست که اینا رو از یکی از clip های خود playground استخراج کرده. در کل ولی هفته دیگه رسما معرفی میشه همه چی!

ای بابا این بازی رسما 1000 ساعت گیم پلی داره من اخه همش رو افلاین زدم تا به اینجا رسیدم 1 جور هنره دیگه اصلا انلاین بازی نکردم.

من منتظر این بوگاتی جدیده هستم اضافه کنن. نیسان جوک nismo rs هم یا juke type r هم چیزهای جالبی هستن اگه اضافه بشن.

• Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بکس می تونن از برنامه و اهنگ های spotify در بازی در اپدیت جدید استفاده کنن کلی هم موزیک فری داره که خیلی بهتر از موزیک های خودشه البته چون بازی bordless اجرا می شه می تونید خودتون هم براش پخش کنید اما با این برنامه اسم اهنگ ها یا صداها روی بازی نمی شینه که صدای بازی بره زیرش

• Like

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,187
نام
عارف واعظ قائمی
آقا کسی خبری نداره کی میخوان مشخص کنند تو آپدیت سری 8 اتفاق هایی که میفته چیه؟
3 روز دیگه بیشتر از فصل بهار سری 7 که آخرین فصل سری هفت هم هست نمونده، هنوز خبر رسمی از آپدیت بعدی ندادن اینا!
من شاید چیزی که بینش گیر کردم هیچکدوم به هم ربطی ندارند. ولی از اونجا که احتمالا expansion بعدی بازی میاد موندم اینو به ultimate edition آپگرید کنم ( همین الانش نزدیک 260 playtime دارم بدون هیچ گسترش دهنده ای)، یا اینکه مثلا برم MK11 رو با یک مقدار هزینه بیشتر رو PS4 بگیرم (میدونم رو PC ارزانتر تموم میشه، ولی کل حال MK به اینه که بشینی دور همی پایه TV بازی بشه نه رو PC حداقل برای من) یا اصلا بیخیال هر دو انتخاب دیگه برم برای Daysgone ( که خوب انحصاری سونی هست و یک کرمی که دارم اینکه از اول نسل همه انحصاری ها رو تا الان pre-order کرده بودم. گرونی جوری شده که شاید اول های این نسل میشد با پولی که الان میشه یک بازی گرفت قدیم شاید 3 تا بازی گرفت (البته خیلی دغدغه های دیگه هم هست، که باید ازش بزنی تا همین یک بازی رو هم بگیری...)

دوستان این بازی رو از کجا میشه تهیه کرد ؟
اگر کسی از سایت فوق مطمئنی اطلاع داره خیلی لطف میکنه اگه بگه

اگر به صورت مستقیم هدفتون هست تهیه کنین که Gift card های microsoft رو تهیه کنین و به صورت مستقیم از خود Microsoft store بگیرین بازی رو (فروشگاه های زیادی هستند که gift card داشته باشند که مطمئن هم باشند، که تا همین چند وقت پیش هم تو همین سایت تبلیغاتشون بود، اگر هم آشنا نیستین من یا دوستان میتونند به شما تو پیام خصوصی معرفی کنند)
البته از نظر اقتصادی روش بالا خیلی به صرفه نیست، و میشه از اکانت ها مختلفی استفاده کرد که بازی روی اونا باشه، که خیلی ارزان تر برای شما تموم میشه، تو همین فروم هم هستند دوستانی که استفاده میکنند میتونند راهنمایی کنند شما رو. تا اونجا هم که دیدم راضی هستند، حتی مشکلی برای آنلاین اینا هم ندارند (یعنی ما با هم اصلا آنلاین زدیم خیلی هم همه چی اکی بوده، فقط یک مشکل crash کردن بازی رو داشتند که فکر نکنم ربط به اکانتی خریدن بازی باشه) @Mahdi444

• Like
Reactions: Hezbollah79

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,213
نام
∂αнмα
547547457.PNG

به هیچ سراطی مستقیم نیست چیز شکن DNS هیچی نمیزاره وصل بشن به سرور های شبکه لایو و Horizon Life تا چند روز پیش با بد بختی با چیز پی ان وصل میشد با پینگ بالا به غلط کردن مینداخت آدم رو الان دیگه همونم وصل نمیشه من فقط الان میتون فقط Design برا ماشین ها دانلود کنم اونم با یک دهم سرعت دانلودم که قشنگ یک دقیقه الاف میکنه !!! مخابرات خراب شده اصفهان

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,187
نام
عارف واعظ قائمی
آقا امشب ساعت 9:30 آپدیت بعدی معلوم میشه!
از این لینک هم به صورت زنده میشه مشاهده کنید! 3>
View attachment 104328

به هیچ سراطی مستقیم نیست چیز شکن DNS هیچی نمیزاره وصل بشن به سرور های شبکه لایو و Horizon Life تا چند روز پیش با بد بختی با چیز پی ان وصل میشد با پینگ بالا به غلط کردن مینداخت آدم رو الان دیگه همونم وصل نمیشه من فقط الان میتون فقط Design برا ماشین ها دانلود کنم اونم با یک دهم سرعت دانلودم که قشنگ یک دقیقه الاف میکنه !!! مخابرات خراب شده اصفهان
دوست عزیز شما اون فعال کردن IP helper از بخش services رو امتحان کردی؟ بعضی وقتا خود به خود stop میشه باید دستی start کرد، من هم اگر فعال نباشه دقیقا همین مشکل شما رو دارم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,213
نام
∂αнмα
دوست عزیز شما اون فعال کردن IP helper از بخش services رو امتحان کردی؟ بعضی وقتا خود به خود stop میشه باید دستی start کرد، من هم اگر فعال نباشه دقیقا همین مشکل شما رو دارم.
نه چک کردم روشن بود من قبلا با DNS راحت بازی میکردم بعد یـ مدت دیگه نتونستم وصل بشم بیخیالش شدم بعدش با چیز پی ان وصل میشد تا این اواخر بعضی وقتا وصل میشدم که اونم دیگه وصل نمیشه نمیدونم چه مرگشه با ایرانسل هم همین مشکل رو دارم !

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,187
نام
عارف واعظ قائمی
نه چک کردم روشن بود من قبلا با DNS راحت بازی میکردم بعد یـ مدت دیگه نتونستم وصل بشم بیخیالش شدم بعدش با چیز پی ان وصل میشد تا این اواخر بعضی وقتا وصل میشدم که اونم دیگه وصل نمیشه نمیدونم چه مرگشه با ایرانسل هم همین مشکل رو دارم !
این مسیر هم چک کنید ببینید تاثیری داره؟
Settings>Gaming>Xbox Networking> Fix it
شاید کمک کنه، یک چیز دیگه هم من دیده بوده، اگر دوباره پیدا کردم حتما به اشتراک میزارم.
!!!ویرایش1: راستی گزینه های Xbox Live Auth Manager و Xbox live networking service هم حتما از services فعال باید باشه! ;)

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,187
نام
عارف واعظ قائمی
به سلامتی منم دیگه نمی تونم آنلاین بازی کنم، با تغییر DNS که کلا بازی جدیدا یک جور مسخره ای شده، میگه parental lock داری و این حرفا، و به صورت کلی بازی آنلاین نمیشه.
بدون DNS هم بازی محتویات آنلاینش مثل auction house و مثلا استفاده از tune ها و غیر در دسترس هست و دیگه اون مشکل مسخره parental lock رو ندارم، ولی خوب مشکل teredo هست و نمیشه آنلاین بازی کرد. اینترنت منم پارس آنلاین. دیروز for honor هم کلا وصل نمیشد، ولی اون الان درست شده. این ولی هنوز کار نمیکنه.

ویرایش» قضیه ای که گفتم برعکس هست کامل، بدون تغییر DNS مشکل teredo وجود نداره، ولی تو بازی همه بخش های مربوط به اینترنت غیر قابل دسترس هست. با DNS مشکل بسته بودن teredo وجود داره ولی تو بازی به یکسری محتوا ها دیگه جز آنلاین هم دسترسی داریم.

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,187
نام
عارف واعظ قائمی
در ابتدا من شرمنده که پشت هم پست میدم.
خوب به سلامتی مشکل من البته با استفاده از DNSو آپدیت بازی به آخرین ورژن (امروز یک آپدیت 2 گیگابایتی داده) و همچنین روشی که Life is 5trangE عزیز گفت، حل شد و مسابقه آنلاین هم یک بار تست کرد، موفق شدم انجام بدم. حتما پیشنهاد میشه بازی رو update کنید و از این روش استفاده کنید.
در ادامه دوتا اسکرین شات. یک مقدار این دفعه حتی ماشین هم نیست، فقط اینکه این همه وقت گذاشتم کل festival playlist رو کامل کردم بالاخره! یک خوبی آپدیت جدید اینه که تو مسابقه های آنلاین free roam rush مسخره حذف شده و 30 ثانیه اول مسابقه همه ghost هستن و دیگه اونقدرا بازی شلوغ نمیشه کار.
Screenshot (137).png

اینم زور من بعد از کلی قطع و وصل شدن تو ranked رسما از 10 تا مسابقه برای تعیین رنک تو free for all فقط 4 تا بدون قطع شدن تموم شد. امیدوارم با این کارایی که انجام شده وضعیت یک مقدار پایدار تر شده باشه.
Screenshot (138).png

بازی بعد از 260 ساعت هنوزم برام کلی جذابیت داره. خیلی بازی ها رو رقبت نمیکنم حتی یک دور برم ببینم داستان از چه قرار. نا خوداگاه بی کار میشم میام پای این.

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر