Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اره وان فت، اون ۱_۲ ثانیه نه، کلا فریز کرد بازیو بست مجدد استارت کردم ،
خواستم بدونم برای بقیم پیش اومده این اتفاق؟ نگران کنندس نیست یا..... البته یبار ببیشتر اتفاق نیوفتاد

نه بابا نگران کننده چیه :))) تو پابجی ده باری اینطوری برای من شده کلا از بازی پرت کنه بیرون و ...

• Like
Reactions: MASHIN

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
یعنی هر چقدر بیشتر بازی می کنم بیشتر شگفت زده می شم که چقدر برای این بازی دقت با انرژی گذاشته شده یعنی این شرکت با ناتی داگ دو تا از بهترین ها در این زمینه هستن که جتی به کوچک ترین مسائل یا جز ها هم دقت می کنن.

گرافیک بازی روی extreme دستی کمی از 1 بازی نسل بعدی نداره حتی پرت ترین جاهای بازی هم قابل استفاده و رانندگی هستن و جزئیات باورنکردنی هم دارن این همه جزئیات برای بخش های خارجی جاده که در عکس زیر هست.

Screenshot_550_.png

اینجا هم حجم چمن برای با میزان پریش برای 1 بازی ریسینگ فوق العادس اگر بیشتر دقت کنید هر درخت هم طراحی خاص خودش رو داره و حتی برخی درخت ها کاملا مشابه واقعیت شاخ و برگ نداره

Screenshot_552_.png

بهترین طراحی داخل چراغ ها هم با اختلاف برای این بازی هست حتی قسمت مشبک چراغ کاملا دون دون شده با کیفیت کاملا مشابه واقعیت دیده می شه. البته اینم بهترین طراحی زیر کاپوت یا داخل ماشین هم داره.
Screenshot_503_.png
داداش شما رو چه سیستمی بازی می‌کنی؟

Sent from my G3112 using Tapatalk

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
اره وان فت، اون ۱_۲ ثانیه نه، کلا فریز کرد بازیو بست مجدد استارت کردم ،
خواستم بدونم برای بقیم پیش اومده این اتفاق؟ نگران کنندس نیست یا..... البته یبار ببیشتر اتفاق نیوفتاد
توی Forza Horizon 2 تا دلت بخواد قبل از اپدیته پلی گراند بازی فریز میشد و میامد توی منو(HOME) و باید دوباره پلی میکردی

• Like

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
نه بابا نگران کننده چیه :))) تو پابجی ده باری اینطوری برای من شده کلا از بازی پرت کنه بیرون و ...
پس خیالم راحت شد، دمت گرم:*
اخه تجربه اولم از ایکس باکس با عاداتش هنوز اشنا نشدم با اینکه ۴ ساله دارم، از بس تبلیغات منفی در مورد ۳۶۰ شنیدم اینکه رو اینم حساس شدم:-??
توی Forza Horizon 2 تا دلت بخواد قبل از اپدیته پلی گراند بازی فریز میشد و میامد توی منو(HOME) و باید دوباره پلی میکردی
اره اره یادمه ولی فریز شدن هورایزون ۲ عجیب بود ماشین وایمیساد شروع میکرد لرزیدن ،یجوری انگار حرکت میکرد ولی جلو نمیرفت! که یادمه خیلی سروصدا کرد اینش،

حالا جدا از فریز ،لودینگ بازی وحشتناک طولانی شده، بعد این اپدیت ایسلند، حساب کردم حدودا ۵-۶ دقیقه طول میکشه ما بره تو بازی! اینجوری پیش بره تا یکسال دیگه باید ۳ ساعت وایسیم لودینگش رد بشه:D، از بچه های پی سی بازم پرسیدم دیدم اونا هم گله مندن از لودینگ طولانی

• Like
Reactions: Only Xbox

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
پس خیالم راحت شد، دمت گرم:*
اخه تجربه اولم از ایکس باکس با عاداتش هنوز اشنا نشدم با اینکه ۴ ساله دارم، از بس تبلیغات منفی در مورد ۳۶۰ شنیدم اینکه رو اینم حساس شدم:-??

اره اره یادمه ولی فریز شدن هورایزون ۲ عجیب بود ماشین وایمیساد شروع میکرد لرزیدن ،یجوری انگار حرکت میکرد ولی جلو نمیرفت! که یادمه خیلی سروصدا کرد اینش،

حالا جدا از فریز ،لودینگ بازی وحشتناک طولانی شده، بعد این اپدیت ایسلند، حساب کردم حدودا ۵-۶ دقیقه طول میکشه ما بره تو بازی! اینجوری پیش بره تا یکسال دیگه باید ۳ ساعت وایسیم لودینگش رد بشه:D، از بچه های پی سی بازم پرسیدم دیدم اونا هم گله مندن از لودینگ طولانی

خیر من روی ssd نصبیدمش فکر کنم 7 یا 8 ثانیه نهایت لودینگشه ما مشکل دیگه ای به اسم پریدن از بازی بیرون داریم که البته 2 تا راه حل هم داره یا نت استیبل داشته باشی یا 1 فایل هست که نمی ذاره بازی بسته شه.(البته عامیانه گفتم.)

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
خیر من روی ssd نصبیدمش فکر کنم 7 یا 8 ثانیه نهایت لودینگشه ما مشکل دیگه ای به اسم پریدن از بازی بیرون داریم که البته 2 تا راه حل هم داره یا نت استیبل داشته باشی یا 1 فایل هست که نمی ذاره بازی بسته شه.(البته عامیانه گفتم.)
8 ثانیه؟؟؟!!!!!:| امکان نداره، خود کلیپها و دموهای بازی رو‌جمع کنی بیشتر از ۲۰ ثانیست،( غیر تاخیر بین لود شدن هرکدوم) حالا شما چطوری به این سرعت میری تو بازی؟؟!!
این مشکل لودینگ طولانی یجورایی جهانیه، سرچ کنی تاپیکهای زیاد خارجی ازش انتقاد کردن، با هر اپدیت هم بدتر شده، یجوری سنگینتر شده

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
8 ثانیه؟؟؟!!!!!:| امکان نداره، خود کلیپها و دموهای بازی رو‌جمع کنی بیشتر از ۲۰ ثانیست،( غیر تاخیر بین لود شدن هرکدوم) حالا شما چطوری به این سرعت میری تو بازی؟؟!!
این مشکل لودینگ طولانی یجورایی جهانیه، سرچ کنی تاپیکهای زیاد خارجی ازش انتقاد کردن، با هر اپدیت هم بدتر شده، یجوری سنگینتر شده

منظورم لود اصلی منوی بازی هست یعنی از منو تا رفتن به داخل بازی

قسمت ابتدایی که اصلا جز لودینگ حساب نمی شه intro هست.

الان تایم گرفتم 14 ثانیه شد از منو تا جایی که بگه welcome back دقیقش
اما هستن بازی های مشابه ac origins که روی ssd لودش 5 ثانیه می شه اصلا انگار لودینگ نداره

آخرین ویرایش:
  • Like

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
506
نام
اقبال
دوستان من دیسک بازی رو گرفتم، حالا میخوام تبدیل کنم به آلتیمیت، چرا باید ۵۰ دلار بدم! مگ نباید ۴۰ دلار باشه؟!

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
i7 6700
msi 1060 6gb
ram 16
رو چه تنظیمات گرافیکی‌ای میتونم اجرا کنمش؟

پرفورمنس بازی ولی انصافا خوبه البته اگر اون مشکل کرش رو نادیده بگیریم... رو تنظیمات ultra رزولوشن 1080 و MSAA ×8 بدون افت 60 فریم میده (البته لود gpu به حدود صد درصد میرسه)

آخرین ویرایش:

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,113
پرفورمنس بازی ولی انصافا خوبه البته اگر اون مشکل کرش رو نادیده بگیریم... رو تنظیمات ultra رزولوشن 1080 و MSAA ×8 بدون افت 60 فریم میده (البته لود gpu به حدود صد درصد میرسه)

MSAA 8X تفاوت خیلی مشهودی با 4X نداره فقط فریم ریتو نصف میکنه!! چه کاریه؟ بذار روی همون 4X در عوض از پنل انویدیا MFAA رو روشن کن کیفیت و فریم ریت عالی میشه.

• Like
Reactions: Mahdi444

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
MSAA 8X تفاوت خیلی مشهودی با 4X نداره فقط فریم ریتو نصف میکنه!! چه کاریه؟ بذار روی همون 4X در عوض از پنل انویدیا MFAA رو روشن کن کیفیت و فریم ریت عالی میشه.
البته فریم ریت من هم روی 4 هم 8 ثابت رو 60 هست تغیر نمیکنه و اینکه تو تنظیمات بازی یه گزینه MFAA بود فک کنم از همونجا بشه فعال کرد بجای پنل انویدیا
فقط اینکه فک کنم باید یه فکری برای کولر cpu بکنم تو اون تنظیمات میانگین دمای cpu حدود 67 بود که خب از یکم پایین تر تا یکم بالاتر بازی میکرد تا حداکثر 74 هم رفت ولی کارت گرافیک با اینکه لود 100 بود فک هاش فک کنم با 50-60 درصد توان داشتن کار میکردن

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
چی هست این ؟
MSAA
یکی از متد های anti aliasing هستش برای حذف گوشه های تصویر و تکسچر ها و واقعی تر کردنشون، مثلا اینطوری منحنی ها بیشتر شبیه منحنی واقعی میشن
البته یه سرچ کن توضیحات دقیق و فنی تر تو نت زیاد هست

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,213
نام
∂αнмα
MSAA
یکی از متد های anti aliasing هستش برای حذف گوشه های تصویر و تکسچر ها و واقعی تر کردنشون، مثلا اینطوری منحنی ها بیشتر شبیه منحنی واقعی میشن
البته یه سرچ کن توضیحات دقیق و فنی تر تو نت زیاد هست

اونو که خودم میدونم MFAA رو میگم که ظاهرا یـ تکنیکی هست واسه بهود AA مخصوصا در مقایسه با MSAA

اینو ببین :

پ.ن :من میگم خدایا چرا بازی با x2 خیلی بهتره AA ـش نگو MFAA تو پنل انویدیا روشن بوده !

• Like
Reactions: Mahdi444

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر