Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
بچه ها من بازی رو بگیرم افلاین نصب کنم که مشکلی پیش نمیاد نمیخوام فعلا انلاین بازی کنم
نه مشکلی نداره، فقط من یکی دوتا باگ کوچولو تو بازی دیدم که فکر کنم با این پچ رفع بشن!

بازی به طرز عجیبی تو شب و مخصوصاً تو بارش بارون گرافیکش چند لول بهتر میشه، یعنی فوق العادس فوق العاده تر میشه:d به کسایی هم که دوست دارن حالت سیمولیشن رو تجربه کنن بگم که تجربه ای بس خوب در انتظارشونه:d

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
واقعا بازی عالیه! تعجب میکنم متا بالای 90 نشده! دوستانی هم که کلا با ریسینگ قهر کردن مطمئن باشین این عنوان آشتیتون میده :d
توضیحات رو میذارم اسپویلر :

شروع بازی که مثل دموئه . منتها 3 ماشینی که بهتون پیشنهاد میده فرق میکنه . فکر کنم نماینده ای از 3 قاره ی مهمِ صنعت ماشین باشن :
از ژآپن : Toyota Supra - اروپا : BMW Z4 - امریکا : Camaro SS
مسابقه اول را باید جزو تاپ 3 تموم کنین تا مچ بند بگیرین و رسما وارد فستیوال بشین. یکی از بهترین لحظات بازی رفتن به فستیوال های مختلفه. درست مثل شروع بازی ، همه ی ماشین ها به اسم Road Trip میزنن به جاده.
در کل بازی 15 تا فستیوال مختلف داره که هر کدوم تقسیم میشن به چند تا مسابقه .( کلا رسما میشن 168 تا ) . البته با مسابقات فرعی حدود 700 مسابقه میشه.(بِن اینارو میگه که احتمالا حریف آخریمونه:d)
با لول آپ شدن بهتون Wheelspin میده که به صورت رندوم پول یا ماشین گیرتون میاد. بخش Skill هم داره .
تا اینجا چیزهایی بود که من فهمیدم . ( به شدت منتظر مسابقه با قطارم! )
---------------------------------------------
Drivatar خیلی بهتر شده . فقط آفرود که باشه کارشونو میکنن :d - بهترین لحظه ی برای من حوالی شب و هوای بارونیه . به شدت حس بارون حس میشه(مخصوصا اگه توی نمای Cockpit باشین )
شاید توقع من رفته بالا ولی به نظرم تصادفات زیاد جالب کار نشده .

بازی به شدت اعتیاد آور ، فان و رنگارنگه :d.

آخرین ویرایش:

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
واقعا بازی عالیه! تعجب میکنم متا بالای 90 نشده! دوستانی هم که کلا با ریسینگ قهر کردن مطمئن باشین این عنوان آشتیتون میده :d
توضیحات رو میذارم اسپویلر :

شروع بازی که مثل دموئه . منتها 3 ماشینی که بهتون پیشنهاد میده فرق میکنه . فکر کنم نماینده ای از 3 قاره ی مهمِ صنعت ماشین باشن :
از ژآپن : Toyota Supra - اروپا : BMW Z4 - امریکا : Camaro SS
مسابقه اول را باید جزو تاپ 3 تموم کنین تا مچ بند بگیرین و رسما وارد فستیوال بشین. یکی از بهترین لحظات بازی رفتن به فستیوال های مختلفه. درست مثل شروع بازی ، همه ی ماشین ها به اسم Road Trip میزنن به جاده.
در کل بازی 15 تا فستیوال مختلف داره که هر کدوم تقسیم میشن به چند تا مسابقه .( کلا رسما میشن 168 تا ) . البته با مسابقات فرعی حدود 700 مسابقه میشه.(بِن اینارو میگه که احتمالا حریف آخریمونه:d)
با لول آپ شدن بهتون Wheelspin میده که به صورت رندوم پول یا ماشین گیرتون میاد. بخش Skill هم داره .
تا اینجا چیزهایی بود که من فهمیدم . ( به شدت منتظر مسابقه با قطارم! )
---------------------------------------------
Drivatar خیلی بهتر شده . فقط آفرود که باشه کارشونو میکنن :d - بهترین لحظه ی برای من حوالی شب و هوای بارونیه . به شدت حس بارون حس میشه(مخصوصا اگه توی نمای Cockpit باشین )
شاید توقع من رفته بالا ولی به نظرم تصادفات زیاد جالب کار نشده .

بازی به دشت اعتیاد آور ، فان و رنگارنگه :d.
دقیقاً بهترین لحظه ی بازی موقعیه که هوا گرگ و میشه و داره بارون میاد تو این حالت چراغا خاموشه و جون میده بزنی به دل دشت:d
در مورد تصادفات و سیستم دمیج هم من خوشم اومد تو حالت سیمولیشن تقویتم میشه این مورد، یعنی به نظرم نسبت به نسخه ی قبل طبیعی تر و بهتر از آب دراومده، بهترین موردش هم Drivatar هست که نسبت به FM5 بهینه تر شده در کل بازی کم و کاستی نداره به جز یه چندتا باگ ریز که به نظرم رفع بشن خیلی بهتره مثلاً یه جاهایی بازی رو تو هوای آفتابی شروع میکنم ولی روی کاپوتم قطرات بارون هست و هرچه قدرم رانندگی میکنم تو آفتاب بخار نمیشن یاسایه ی ماشین و اجسام بعضی اوقات به صورت اسلاموشن و شکسته شکسته تکون میخورن در کل یه سری باگ ریز هست که ممکنه کسی اصلاً متوجهشون نشه در طول بازی :d مسابقه با قطارم آی حال میده آی حال میده:d

آخرین ویرایش:

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,482
نام
آرش
خُب بالاخره بازي منم رسيد :bighug:
استريم بازي:
Twitch
بهرام، عکسایی که چند دقیقه پیش با فتومود گرفتی رو اگه تونستی آپلود کن :d
من این استریم رو دیدم، کلا نظرم درمورد بازی عوض شد. از بازیهای ریسینگ خوشم نمیاد ولی با این حال کردم :x

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من حدود 3 ساعت بازی کردم و الان هم از پای بازی پا شدم تا ببینم برای چی این Rewards هایی که قرار بود بدنو، چرا ندادن.:d
فهمیدم که به هیچ کس ندادن و احتمالا تا چند روز آینده، اون چند تا ماشین می دن.
بخش Photo Mode بازی هم فعلا امکان شیر کردن عکس ها وجود نداره ولی سعی می کنم، عکس هارو آپلود کنم:d
توضیحات درباره خود بازی هم باشه برای نقد بازی ولی در کل بازی عالیه:bighug:
..........
لینک ضبط شده استریم:BahramB - Forza Horizon 2 | Xbox One - Twitch

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اين مسابقه با قطار بخار، فوق العادست. كل مسابقه يك طرف، صداي قطار يك طرف. واقعا مسابقه با قطار فوق العاده شده:d
Road trip ها هم خيلي خوبن، مخصوصا تو بخش چند نفره و با دوستان. به اين صورت كه با 11 تا ماشين ديگه از يك طرف نقشه راه ميوفتيد به طرف ديگه نقشه، مسابقه اي هم در كار نيست و فقط بايد با بقيه اين مسير طولاني رانندگي كنيد. از هر جاده و مسيري هم خواستيد، مي تونيد بريد.
سيستم جايزه دادن بعد هر لول آپ كه تو Forza 5 حذف شده بود، دوباره برگشته و ديگه مثل Forza 5 وسط بازي بدون پول و ماشين نمي مونيم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر