Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
سلام من فست اند فيوريوس رو خريدم و نصب كردم اما تو بازي نميدونم كجا بايد پيداش كنم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

اون که کلا یه بازی مجزاست... از داخل FH2 نباید بری .... آیکون F&F رو از my games & apps انتخاب کن برو داخل بازی.

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
همونطور که میدونید اپدیت 310 مگی اومده
یک ماشین فری هم داده، اما میرم توش تا بگیرم، ازم میخواد کد کارت خرید یا کردیت کارت بزنم!!!!! در صورتی که تو بازی نوشته فری! و قبلا ماشینهای مجانیشو زاحت میگرفتم، اما الان به جز کارت خرید، ازم شماره ویزا هم میخواد!!!!
چکار کنم بچه ها؟؟؟
مگه اون vaxhall carlton ش مجانی نیست؟؟؟؟! پس این مسخره بازیاش چیه!!؟ خوبه بالای منوشم نوشته 00$!!!!
من بوگاتیو یکسری ماشینای مجانیشو بی مشکل دان کردم، اما بعد اپدیت این چیزارو میخواد
لطفا راهنماییم کنید

armanii x1

کاربر سایت
Nov 12, 2013
40
دوستان یه سوال.وقتی تو قسمت photo mode میرم عکس میگیرم ایا میشه همین عکسها رو بک گراند خوده ایکس باکس بذارم؟
تو اپلود پیداشون نمیکنه.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
از دوستان كسي دي ال سي storm island رو خريده؟فقط با ماشين هاي off road ميشه بازيش كرد؟ارزش 20$ رو داره؟
ارزش داره 100%. با تمام ماشين ها ميشه بازي كرد اما به خاطر شرايط آب و هوايي خيلي سخته رانندگي با يك مثلا فرارري، براي همين اكثر مسابقات بايد با ماشين هاي Off Road انجام بدي.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
پک پورش هم 100% شد:d
یک سری توضیحات درباره این پک:
پک پورش شامل 10 تا از معروف ترین ماشین های شرکت پورش میشه که با قیمت 10$ هفته گذشته منتشر شد. این پک علاوه بر 10 تا ماشین، 10 تا bucket challenge و 500 تا گیم اسکور داره و به غیر از اون event و مسابقه جدیدی نداره و فقط شما می تونید از ماشین های پورش برای انجام event های باقی مونده یا تکرار event های قبلی استفاده کنید.
در کل با توجه به قیمت 10$ این پک برای 10 تا ماشین، به نظر من 100% ارزش خرید داره :d

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
پک پورش هم 100% شد:d
یک سری توضیحات درباره این پک:
پک پورش شامل 10 تا از معروف ترین ماشین های شرکت پورش میشه که با قیمت 10$ هفته گذشته منتشر شد. این پک علاوه بر 10 تا ماشین، 10 تا bucket challenge و 500 تا گیم اسکور داره و به غیر از اون event و مسابقه جدیدی نداره و فقط شما می تونید از ماشین های پورش برای انجام event های باقی مونده یا تکرار event های قبلی استفاده کنید.
در کل با توجه به قیمت 10$ این پک برای 10 تا ماشین، به نظر من 100% ارزش خرید داره :d

من نسخه ويژه رو خريدم بايد اينم بخرم؟؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بهرام جان این SI رو چطوری میشه تو بازی فعال کرد تبش تو منو کمرنگه و قابل انتخاب نیست.. درصد خاصی از بازی باید تکمیل شده باشه؟؟؟
تو نقشه يك علامت هست كه با اون ميتوني بري جزيره جديد.
نمي دونم چقدر از بازي بايد تكميل كرد تا فعال بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر