Firefox 6

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
و باز هم با فاصله ی کمی از نسخه ی 5, این شما و این هم نسخه ی 6 و نهایی این مرورگر محبوب:

Firefox 6 Download

توجه: این نسخه ی نهایی هست که در قسمت دانلود ftp سایت mozilla قرار داده شده ولی هنوز در صفحه ی اول نمایش داده نشده. پس شک نکنید...

تغییرات داده شده (گفته میشه که نسبت به نسخه ی 5 حدود 20% افزایش سرعت داشته):
What’s new in Firefox 6 ?

■The address bar now highlights the domain of the website you're visiting
■Streamlined the look of the site identity block
■Added support for the latest draft version of WebSockets with a prefixed API
■Added support for EventSource / server-sent events
■Added support for window.matchMedia
■Added Scratchpad, an interactive JavaScript prototyping environment
■Added a new Web Developer menu item and moved development-related items into it
■Improved usability of the Web Console
■Improved the discoverability of Firefox Sync
■Reduced browser startup time when using Panorama

• Like
Reactions: kasra_s_741

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
پنجش که واقعا افتضاحه. عجیب پشیمونم آپدیت کردم. سرچ می کنی دو تا کلمه رو می زنی دیگه نمی تونی بزنی! دوباره باید موس رو بیاری بذاری تو جاس سرچ. ALT Shift زدن که شده مصیبتی برای من! تاحالا بارها شده کل تب های منو سراین موضوع ببنده! دیگه کلافه کرده منو واقعا. یه دکمه می زنی تایپ کنی، یهو می بینی رفت دو تا صفحه قبل! خوب short key می ذاری، یه اطلاع رسانی کن، یه راهی برای برداشتنش بذار، گناه که نکردیم آپدیت زورکی تحمیل کردی به ما. هر چی فایرفاکس 3.6 خوب بود. این 4 که اصلا نفهمیدم چی شد چون زود شد 5 و همین 5 ش گند بود.

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
آقا من می خوام این ورژن مضخرف 6 رو unistall کنم و ورژن همون 4 رو نصب کنم. چیکار کنم دیگه آپدیت نکنه؟ خیلی وقت ها آپدیتشو pause می کنم. ولی باز میام می بینم آپدیت کرده! این ورژن های جدیدش نصف add-on ها رو از کار انداخته. هیچ compatibility هم ندارن اون برنامه ها با این ورژن.

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
aurora-nighly-beta-logos-300x150.png

گویا نسخه ازمایشی ورژن 7 هست:

لینک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر