Firefox 5

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
قیافش که فرق نکرده...
من نصب کردم!

نمیدونم چرا با شماره 4 اصلا حال نکردم شاید بخاطر این بود که جای منو های بعضی قسمت هارا عوض کرد بودند

مثلا کجا ها ؟

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
خب وقتی یه چیزی میگی یه منبعی چیزی هم واسش بده ! مثلا چه مشکل داشت توضیح بده
اولا که امین صفحه های مورد نظری که داشتی رو سیو نمیکرد.یعنی وقتی میخواستی فایر فوکس ببندی گزینه Save And Quiet نمیومد مثل نسخه های قبلیش. بعدم اینکه جاهای منوهاشو عوض کرده بودن.مشکل بزگتر هم اینکه با بابیلون سازگار نبود...:d:d

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
وای چه ایراد هایی:D!
سیو میکرد ! به خودم میگفتی تو روشش رو بهت بگم ! اصلا خودت برو یه سرچ بکن کاره 3 سوته...
جای منوهاشم عوض نشده بود اگه میخواستی میتونستی مثل همون حالت کلاسیک قبلیش استفاده کنی! (مثل من)
بابیلون هم احتمالا نرفتی دنبالش عمرا یکی واسش اکستنشن نساخته باشه :D

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
وای چه ایراد هایی:D!
سیو میکرد ! به خودم میگفتی تو روشش رو بهت بگم ! اصلا خودت برو یه سرچ بکن کاره 3 سوته...
جای منوهاشم عوض نشده بود اگه میخواستی میتونستی مثل همون حالت کلاسیک قبلیش استفاده کنی! (مثل من)
بابیلون هم احتمالا نرفتی دنبالش عمرا یکی واسش اکستنشن نساخته باشه :D
ایناهم بلاخره ایراد هستن دیگه...:d:dپس تو ایراد به چی میگی...
خدا کنه فایر فوکس 5 دیگه این مشکلات مسخره رو نداشته باشه.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
چیزی که به سلیقه ی تو نخوره که نمیشه ایراد ! بعدشم گفتم که همه چیز رو میشه مثل قبل کرد...
چه ربطی به سلیقه داره پسر...:|:|مگه میشه یه برنامه عرضه بشه بعد عاری از هرگونه اشکال باشه.بلاخره نسخه 4 از فایر فوکس هم مشکلات مربوط به خودشو داشت دیگه.من که هر چی سعی کردم نتونستم مشکل سیو کردن صفحات حل کنم.عوض شدن جاهای منو ها هم که باعث میشد ادم بیشتر گیج بشه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
چه ربطی به سلیقه داره پسر...:|:|مگه میشه یه برنامه عرضه بشه بعد عاری از هرگونه اشکال باشه.بلاخره نسخه 4 از فایر فوکس هم مشکلات مربوط به خودشو داشت دیگه.من که هر چی سعی کردم نتونستم مشکل سیو کردن صفحات حل کنم.عوض شدن جاهای منو ها هم که باعث میشد ادم بیشتر گیج بشه.
تو همین سایت خیلی ها دوست داشتن صفحشون سیو بشه که راهش رو گفتم و مشکلشون حل شد مشکل اینجاست که مطمئنم زحمت ندادی یه سرچ ساده انجام بدی چون اگه سرچ میکردی هزار تا سایت واست ردیف میشد...
عوض کردن منو ها هم گفتم خیلی راحت میتونی به حالت قبل برگردونی نمیدونم چه گیریه که بگی ایراده ! این دیگه سلیقه ای نیست ؟!

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
تو همین سایت خیلی ها دوست داشتن صفحشون سیو بشه که راهش رو گفتم و مشکلشون حل شد مشکل اینجاست که مطمئنم زحمت ندادی یه سرچ ساده انجام بدی چون اگه سرچ میکردی هزار تا سایت واست ردیف میشد...
عوض کردن منو ها هم گفتم خیلی راحت میتونی به حالت قبل برگردونی نمیدونم چه گیریه که بگی ایراده ! این دیگه سلیقه ای نیست ؟!
مثلا چی سرچ میکردم...مشکل سیو کردن فایر فکس چیست...:d:d:d:dبه نظرت خنده دار نیست ای مدل سرچ کردن.
بعدم مشکل منو ها مشکل بچه ها هم بود امین نمونش همین حسین.
نمیدونم چرا نمیخوای قبول کنی روله که فایر فوکس 4 مشکل داشت...:-/:-/

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
والا من نمیدونم چرا میخوای پا فشاری بکنی جای منو عوض شده یعنی مشکل! گفتم این یعنی نظر شخصی ! واسه باره هزارم با فعال و غیرفعال کردن یه تیکه ساده میشه مثل قبل :)
حالا میدونی این وسط چی جالبه اشکان ؟!
اینکه خودم واسه حل مشکل سیو شدن صفحه راه حل رو بهت گفتم...
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=40322&page=3
بیشتر از این کشش نده چون ایراد از خودته ...

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
والا من نمیدونم چرا میخوای پا فشاری بکنی جای منو عوض شده یعنی مشکل! گفتم این یعنی نظر شخصی ! واسه باره هزارم با فعال و غیرفعال کردن یه تیکه ساده میشه مثل قبل :)
حالا میدونی این وسط چی جالبه اشکان ؟!
اینکه خودم واسه حل مشکل سیو شدن صفحه راه حل رو بهت گفتم...
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=40322&page=3
بیشتر از این کشش نده چون ایراد از خودته ...
اتفاقا روله این من نیستم که دارم بحث کشش میدم تو هستی...:d:d
بله بهم گفتی چیکار کنم حق با توئه پسر...ولی راهنمایی تو افاقه نکرد و من اصلا نتونستم کاری کنم.
در کل میخوام بگم که قبول کن فایر فوکس 4 عاری از اشکال نبود.:):)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
من نگفتم عاری از مشکل بود چون همچین چیزی ممکن نیست ولی اون چیزایی که تو به عنوان مشکل واسش مطرح کردی مشکل نبود...
اون راه حلم تو نت بود و هیچ کسی باهاش مشکل نداشت تو همون تاپیکم دادم بچه ها فعال کردن درست شد !
بی خیال از هر چی استفاده میکنی خوش باشی:D
فعلا...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر