final fantasy

leon scott kendy

کاربر سایت
Feb 12, 2007
65
فاینال فانتزی به نظر من بازی قشنگی هست نظر شما چیه

کسی هست دربارهی فینال فانتزی چیزی بدونه از نسخهی قبل 8

اگر کسی چیزی میدونه لطفا راه نمایی کند

:) :) :) :) :)

leon scott kendy

کاربر سایت
Feb 12, 2007
65
فاینال فانتزی به نظر من بازی قشنگی هست نظر شما چیه

کسی هست دربارهی فینال فانتزی چیزی بدونه از نسخهی قبل 8

اگر کسی چیزی میدونه لطفا راه نمایی کند

:) :) :) :) :)

مشکلی ندارم

می دونی از کجا باید رمزای 12پیداکرد:)

ramin92194

کاربر سایت
Feb 12, 2007
239
نام
رامین
سلام دوستان این قدر از این بازی تعریف شد تو این سایت رفتم و 12 رو خریدم اما هر کاری کردم از این بازی خوشم بیاد نشد بیشتر شبیه کارتون بود حالا اگه کسی این بازی رو خواست من 200 تومن میفروشم:cool:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
سلام دوستان این قدر از این بازی تعریف شد تو این سایت رفتم و 12 رو خریدم اما هر کاری کردم از این بازی خوشم بیاد نشد بیشتر شبیه کارتون بود حالا اگه کسی این بازی رو خواست من 200 تومن میفروشم:cool:

این بازی آر پی جی باز می خواد که تو ایران خیلی ها اینکاره نیستن...کلا ای کیو شون قد نمیده(با شما نیستما !)
می دونی از کجا باید رمزای 12پیداکرد

هیچ کدوم از FF ها چیت نداشتن و نخواهند داشت;)

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
اقا جان اگه تو ای کیو داشتی این وضعیت رو نداشتی (اقای ارپی چی زن ) با شما نبودما:biggrin1:

سلام اولا جو تایپیک رو نزن بهم بعدشم حق هم با توست هم با دوسته عزیز m_g_s ببینین دوستان فاینال یه بازی هست که اگه تو جوش نری و فقط دنبال این باشی که برسی آخرش این بازی واقعا واست خسته کننده می شه اما اگه مثل خوده من جوری بازی کنی که بازی به جایی اینکه زود تموم شه دیرتر تموم شه با این بازی واقعآ حال می کنی در ضمن این بازی سبکش آر پی جی نوبتی هست که یکم کاربر رو خسته می کنه من خودمم روز اول که دوستم بازی می کرد مسقرش می کردم می گفتم بورو بشین سوپر ماریو بازی کن اما وقتی خودم نشستم پاس دیگه بلند نمی شدم چون واقعا دموهاش و سبک بازیش تکه و خیلی چیزهای مخی و جاب تو بازی داره دوسته عزیز شما به نظرم اول فاینال فانتزی 10 رو بازی کنید بعد اینو چون فاینال 10 از 12 خیلی قویتره از نظر بازی و داستان و دموها کاری می کنه که آدم باهاش می ره به اوج خیالات و تخیلات و کلی حس می گیرت ببین این بازی اسمش هست نهایت تخیل پس نباید ازش توقع داشت که مثل متال گیر باشه چون این بر اساس واقعیت ساخته شده اما این نه فقط و فقط تخیل حالا تو خودت باش ببین فیلم اینو می تونن بسازن که تو می گی چزا کارتونی هست شاید منظورت موجودات تو بازی هست که باهاشون حرف می زنی آره ؟ نمی دونم فیلم جنگ ستارگان و خیلی فیلم های تخیلی رو دیدی یا نه که همچین موجوداتی توش هست اما این یه چیزی فراتر هست حالا اگه عاشق دمو و داستان هستی بورو شماره 10 رو بازی کن که مطمنم می گی بهترین بازی عمرت بوده من خودم از سبک آر پی جی متنفرم اما این بازی رو دیوونه وار دوست دارم تا حدی که 5 سال پیش 300 هزار پول دادم بابات پی اس 2 خردیم فقط و فقط واسه این بازی و 10 تومان پول دی وی دی شو دادم در ضمن من این بازی رو اول تو کلوپ تموم کردم بعد واسه باره دوم تو خونه تموم کردم و واسه این بازی پی اس 2 خریدم شاید دو برابر یه پی اس 2 پول این بازی رو دادم تا کامل تو کلوپ تمومش کردم 150 ساعت کم نیست عزیز در هر صورت هر کسی یه نظر و سلیقه داره اگه دوست نداری مجبور نیستی بازی کنی اما خواهشن جو تایپیک رو بهم نزن;)

ramin92194

کاربر سایت
Feb 12, 2007
239
نام
رامین
سلام اولا جو تایپیک رو نزن بهم بعدشم حق هم با توست هم با دوسته عزیز m_g_s ببینین دوستان فاینال یه بازی هست که اگه تو جوش نری و فقط دنبال این باشی که برسی آخرش این بازی واقعا واست خسته کننده می شه اما اگه مثل خوده من جوری بازی کنی که بازی به جایی اینکه زود تموم شه دیرتر تموم شه با این بازی واقعآ حال می کنی در ضمن این بازی سبکش آر پی جی نوبتی هست که یکم کاربر رو خسته می کنه من خودمم روز اول که دوستم بازی می کرد مسقرش می کردم می گفتم بورو بشین سوپر ماریو بازی کن اما وقتی خودم نشستم پاس دیگه بلند نمی شدم چون واقعا دموهاش و سبک بازیش تکه و خیلی چیزهای مخی و جاب تو بازی داره دوسته عزیز شما به نظرم اول فاینال فانتزی 10 رو بازی کنید بعد اینو چون فاینال 10 از 12 خیلی قویتره از نظر بازی و داستان و دموها کاری می کنه که آدم باهاش می ره به اوج خیالات و تخیلات و کلی حس می گیرت ببین این بازی اسمش هست نهایت تخیل پس نباید ازش توقع داشت که مثل متال گیر باشه چون این بر اساس واقعیت ساخته شده اما این نه فقط و فقط تخیل حالا تو خودت باش ببین فیلم اینو می تونن بسازن که تو می گی چزا کارتونی هست شاید منظورت موجودات تو بازی هست که باهاشون حرف می زنی آره ؟ نمی دونم فیلم جنگ ستارگان و خیلی فیلم های تخیلی رو دیدی یا نه که همچین موجوداتی توش هست اما این یه چیزی فراتر هست حالا اگه عاشق دمو و داستان هستی بورو شماره 10 رو بازی کن که مطمنم می گی بهترین بازی عمرت بوده من خودم از سبک آر پی جی متنفرم اما این بازی رو دیوونه وار دوست دارم تا حدی که 5 سال پیش 300 هزار پول دادم بابات پی اس 2 خردیم فقط و فقط واسه این بازی و 10 تومان پول دی وی دی شو دادم در ضمن من این بازی رو اول تو کلوپ تموم کردم بعد واسه باره دوم تو خونه تموم کردم و واسه این بازی پی اس 2 خریدم شاید دو برابر یه پی اس 2 پول این بازی رو دادم تا کامل تو کلوپ تمومش کردم 150 ساعت کم نیست عزیز در هر صورت هر کسی یه نظر و سلیقه داره اگه دوست نداری مجبور نیستی بازی کنی اما خواهشن جو تایپیک رو بهم نزن;)
شما درست میگی ولی من هم چیز بدی نگفتم و فقط گفتم خوشم نیومد :(

leon scott kendy

کاربر سایت
Feb 12, 2007
65
بابا من فقط رمزاشو خواستم نگفتم که دعواکنید

فاینال 12 رو کسی تمام رده اون جایی که وارد بیابان می شوی قبل از ان غولی رو تو کشتی هوایی کشتی تو اون بیابان کجا باید رفت من مو جودی رو دیدم که هرچه به او ضربه می زنی نمیمیره ولی اون بایک ضربش 99999 ازت کم می کنه ومی میری

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد

فاینال 12 رو کسی تمام رده اون جایی که وارد بیابان می شوی قبل از ان غولی رو تو کشتی هوایی کشتی تو اون بیابان کجا باید رفت من مو جودی رو دیدم که هرچه به او ضربه می زنی نمیمیره ولی اون بایک ضربش 99999 ازت کم می کنه ومی میری

ببین عزیز والا من نمی دونم کجاشو می گی یعنی درست یادم نیست بیشتر توضیح بده اما هیچ موجودی اگه اخرین لباس و زره های منطقه قبل رو خریده باشی اینقدر ازت کم نمیکنه یا اینکه راه رو عوضی رفتی که این اتفاق واست می یافته والا من آخر بازی راههای مخفی رو که می رفتم این اتفاق به ندرت واسم می یافتاد ببین یه راهنمایی که واقعا جواب می ده تو این بازی سعی کن به یارات همیشه haste بدی که سرعتشون بره بالا و قیل از حمله دشمن بتونی بکشیشون در ضمن زیاد خودت رو نباز و نا امید نشو و دنیال چیت کد نرو چون فاینال تا یاد بگیری روون شی طول می کشه من خودم رویه فاینال 10 این مشکل رو داشتم اما 12 تمام آیتم ها رو می دونستم که هر کدوم واسه چه دردی خوبی حتی بدون اینکه بالاشو بخونم روش مبارزه هم یاد داشتم در آخر یه نصیحت فاینال بازیش باره اول اگه روش مبارزه یاد نداشته باشی 1 ماه حداقل هیرونشی حالا اگه پشتکار داری اگه خسته نمی شی بچسب بهش یاد بگیری و تمومش کنی که واقعا ارزششو داره اما توصیه می کنم فاینال 10 رو از دست نده در ضمن هیج وقت تو بازی کردن ناامید نشو منو می بینی الان دیگه اینجوری نیستم چون سنی ازم گذشته اما قیلا خدا شاهده یه بازی شاید 10 ساعت مداوم اگه یه جاش گیر می کردم اینقدر بازی می کردم تا موفق می شدم و قلقش می یومد دستم چون عشق بازی و پیله بازی بودم در هر صورت موفق باشید تو مسنجر هم همیشه هستم مشکلی باز داشتی بگو

021

کاربر سایت
Dec 6, 2006
41
نام
I

میشه یکم بیشتر توضیح بدی :confused: این جایی که میگی قبل از بازی کردن با اون گربه هست یا داری با وینسنت بازی میکنی :confused: دقیقا کدوم غول رو میگی ;)

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام آقایون یه سوال داشتم درباره فاینال فانتزی 10 اینترنشنال

اولش که می خواهی شروع کنی دو گزینه داره که باید یکیشونو انتخاب کنی بعد اونم زیان بازی رو انتخاب کنی اما اولش اینا به زبان ژااپنی هستن و نمی شه فهمید ماله چی هستن دوستان خواهشن اگه کسی می دونه یه توضیح بده در ضمن اولش نمی شه زبنوشو انگلیش کرد که بفهمیم این 2 تا گزینه چی هستن بعد از انتخاب یکی از این 2 گزینه می شه زبانشو که انگلیش و ژااپنی هست انتخاب کرد!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر