Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

AuraSA

عضو جدید
May 30, 2023
2
.نه دیگه محدودیت لول با اکپنشن ها باز میشه
بازی اصلی رو اگه داری پس داری شارژ ماهیانه انجام میدی.
اکسپنش اگه نخری کانتنت داره برای بازی کردن ، مثل PVP ، لول آپ جابهای جدید یا بخش سرگرمی ، چوبوکو سواری و...

اما خب توجیه نداره که شارژ کنی و اکسپک نداشته باشی ، چون فکر کنم ارزونتر از شارژی که تو چندماه انجام میدی در بیاد.
خب محتوای داستانی بازی واقعا یدونه باشه ، نداریم مثلش تو MMO ها.
=============
اکسپک بعدی هم که حداقل زودتر از یکسال دیگه اتفاق نمیفته پس حالا حالا میتونی از همه محتواها لذت ببری و فرصت داری اگه اکسپک بعدی رو بخوای تو روز انتشار بازی کنی.
متاسفانه فک نکنم دیگه بتونم بگیرم
همین ماه اولم اشتباه بود چون باعث شد به بازی وابسته شم درحالی که نمیدونستم ماهی 1 تومن هزینه داره

• Like
Reactions: m.d.makan

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
من Raid جدید رو رفتم اما هنوز داستان این پچ رو نرفتم.
از فردا میخوام روی داستان وقت بذارم.
انقدر این پچ توش چیزهای زیادی داره که وقت نمیشه به همش رسید تا انتهای این دوره ی شارژی که دارم 😔 😐

در زیر تصاویر Raid رو میتونید ببینید .

ffxiv_26052023_223301_822.png ffxiv_26052023_225733_968.png ffxiv_27052023_220403_424.png ffxiv_28052023_140627_321.png

____________________________________________________________________________________________

سلام برادر.
من هم جدیدم واقعا داستان دارم برا کانکت شدن
اگه بشه که برا منم بفرستی ممنون میشم.
و یه سوال دیگه من فقط بازی اصلی رو دارم ینی نمیشه فقط با اون تا لول 90 رسید و از بازی لذت برد ینی هیچ کانتنی بدون اکسپنشن نیست؟

ارسال شد خدمت شما 🙌

اکسپک بعدی هم که حداقل زودتر از یکسال دیگه اتفاق نمیفته پس حالا حالا میتونی از همه محتواها لذت ببری و فرصت داری اگه اکسپک بعدی رو بخوای تو روز انتشار بازی کنی.

نه فرض شما درست نیست در تخمین زدن زمان اکسپنشن بعدی.
الان 6.4 اومده و 4 ماه دیگه 6.5 میاد که میشه حول و حوش مهرماه و 4-5 ماه بعدش باید اکسپنشن رو بدن که میشه دی و یا بهمن ماه.
معقول نیست که هم فاصله ی بین 6.5 تا اکسپنشن بشه 7-8 ماه و هم معقول نیست که فاصله ی بین معرفی اکسپنشن در فن فست ها و تاریخ عرضه اش باز هم فاصله ی عجیبی باشه.

اولین فن فست حدودا 2 ماه دیگه خواهد بود، به این معنی هست که 2 ماه دیگه اکسپنشن معرفی میشه . 👌 😎

آخرین ویرایش:

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,329
نام
آریا
من چند ماه پیش trial رو توی ps4 دانلود کردم بعد یه چند روز بازی کردم ولی پاکش کردم 🥲
الان دوباره می‌خوام دانلودش کنم نمیشه !!
فقط بازی اصلی رو میشه دانلود کرد چرا 🤔

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
Holy Fuck !!! Look at these new relic weapons

سلام
امروز پچ 6.45 به بازی اضافه شده که در اون اسلحه های relic میتونن آپ گرید بشن، در لینک یوتیوب بالا می تونید تمام این اسحله ها رو ببینید 🔥🔥🔥

شارژ من فکر میکنم بیش از 1 ماه قبل به اتمام رسید اما به قدری گرفتار و شلوغ هستم که نظری در مورد تجربه ام پیرامون 6.4 ننوشتم.
امیدوارم که بتونم این کار رو انجام بدم.

2 هفته ی دیگر هم که اکسپنشن جدید معرفی میشه، ببینیم چه خواهد بود!
امیدوارم که با تمام شدن 16، شاید برگشت کیفیت در این بازی باشیم چون پچ های Endwalker در مقایسه با Shadowbringers از نظر محتوا ضعیف هستند و من ذهنم تنها و تنها سمت 16 میره.

کمپانی فعال فارسی داریم؟ کدوم سرور

من هرگز دنبال کامیونیتی فارسی زبان در بازی نبودم لذا هیچ اطلاعتی ندارم اما با توجه به هزینه ی بسیار بالای انجام این بازی و همچنین موانع بسیار زیاد برای اجرا کردن بازی و لاگین کردن به بازی، خیلی بعید میدونم که در هر سرور بشه کسی رو پیدا کرد.
از سوت و کور بودن همین تاپیک ( متاسفانه ) در قیاس با سال های قبل میشه به این نتیجه رسید.

من چند ماه پیش trial رو توی ps4 دانلود کردم بعد یه چند روز بازی کردم ولی پاکش کردم 🥲

امیدوارم دوستانی که بازی رو روی کنسول اجرا کردند بتونن به شما کمک و راهنمایی بدن، من روی پی سی بازی میکنم.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,329
نام
آریا
Holy Fuck !!! Look at these new relic weapons

سلام
امروز پچ 6.45 به بازی اضافه شده که در اون اسلحه های relic میتونن آپ گرید بشن، در لینک یوتیوب بالا می تونید تمام این اسحله ها رو ببینید 🔥🔥🔥

شارژ من فکر میکنم بیش از 1 ماه قبل به اتمام رسید اما به قدری گرفتار و شلوغ هستم که نظری در مورد تجربه ام پیرامون 6.4 ننوشتم.
امیدوارم که بتونم این کار رو انجام بدم.

2 هفته ی دیگر هم که اکسپنشن جدید معرفی میشه، ببینیم چه خواهد بود!
امیدوارم که با تمام شدن 16، شاید برگشت کیفیت در این بازی باشیم چون پچ های Endwalker در مقایسه با Shadowbringers از نظر محتوا ضعیف هستند و من ذهنم تنها و تنها سمت 16 میره.

من هرگز دنبال کامیونیتی فارسی زبان در بازی نبودم لذا هیچ اطلاعتی ندارم اما با توجه به هزینه ی بسیار بالای انجام این بازی و همچنین موانع بسیار زیاد برای اجرا کردن بازی و لاگین کردن به بازی، خیلی بعید میدونم که در هر سرور بشه کسی رو پیدا کرد.
از سوت و کور بودن همین تاپیک ( متاسفانه ) در قیاس با سال های قبل میشه به این نتیجه رسید.

امیدوارم دوستانی که بازی رو روی کنسول اجرا کردند بتونن به شما کمک و راهنمایی بدن، من روی پی سی بازی میکنم.
روی پی سی نیازه که با هیتلر شکن بازی کنیم؟؟🤔 یا راحت و بی دردسر میشه لاگین کرد؟

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
بعد از لاگین میشه قطعش کرد یا باید روشن بمونه ؟ :-?

همون طور که ماکان جان اشاره کردند، باید روشن باشه.

در مورد مسائل فنی هر چیزی ایشون گفتند همون هست، من خودم همیشه از ایشون کمک و راهنمایی گرفتم. 🙏 🙌

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843
چون یبار بازی کردی نمیزاره لابد برو توی گالری بازی هات و دوباره دانلود کن
اگه نشد یه اکانت دیگه پی اس ان بساز با اون دانلود کن

• Like
Reactions: BoxBox

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
به نظر شما عجیب نیست که 5-6 روز دیگه expansion معرفی میشه و هیچ هایپ و هیچ پیش بینی نیست در موردش؟
در سال های گذشته نزدیک به fanfest که میشد همین جور یوتوبرها نظر میدادن و حدس و گمان میزدن و تئوری هاشون رو مطرح میکردن.

البته هر سری هم فکر کنم یه چیز کوچیکی بود که بر اساس اون حدس بزنن.
مثلا یادم هست یک بار قبل از Fanfest تازه خبر ثبت شدن اسم Forespoken اومده بود و همه حدس میزدن این اسم expansion بعدی هست و پیرامون این حدس تئوری میساختن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر