Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20230331_193538_081.jpg IMG_20230331_193538_072.jpg
دومین دانجن بخش Variant & Criterion به اسم "Mount Rokkon" در پچ 6.4 منتشر میشه.

◾️ این دانجن سه درجه سختی نرمال ، Criterion و Criterion (یا همون Savage) رو داره؛ برای آنلاک کردن یا همون دسترسی به این دانجن نیازی به تکمیل زیرزمین Sil'dihn نیست.

◽️ قابلیت Duty Support به دانجن های بخش Stormblood یعنی The Sirensong Sea Bardam's Mettle , Doma Castle , Castrum Abania و Ala Mhigo اضافه شده؛ این قابلیت به NPC ها اجازه میده که به جای پلیر های دیگه، شما رو در دانجن های داستانی همراهی کنن.

• Like
Reactions: m.d.makan and bezad

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20230331_193721_790.jpg IMG_20230331_193721_676.jpg
جزئیات بیشتری از آپدیت های فاینال فنتسی 14 منتشر شد.

◾️ گوستسو، هین و یه جادوگر اهل منطقه اورا به واریور آف لایت ملحق میشن، انگار اونا امتحان Bardam رو پاس کردن.

◽️ تنظیمات جدیدی برای جاب های PvE و PvP اعمال میشه؛ احتمالا اطلاعات جدید به زودی منتشر بشه.

◾️ سری چهارم PvP همزمان با فصل هفتم شروع میشه و عنصر جدیدی که از رابط کاربری فورتنایت الهام گرفته شده، بهش اضافه میشه؛ این عنصر زمان مسابقه و امتیازات رو نمایش میده.

◽️ قوانین مربوط به بخش The Fields of Glory دوباره تنظیم میشه و بخش های امن The Borderland Ruins موقتا از دسترس خارج میشه.

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
من تا حالا این نامه هارو نگاه نکرده بودم نمی دونستم انقدر کالا معرفی میکنه

نه اینا برای Fanfest بودن، توش توضیح دادن دیگه که زمان شروع پیش فروش فلان تاریخ هست و زمان های تحویل و ارسال سفارشات رو هم برای هر ریجن جدا اعلام کردند.
همون گیتاری که ماتسودا دستش بود، توی Fanfest قبلی در ژاپن معرفی شده که حدودا 2 سال قبل بود.
در حالت عادی شاید در سال 2-3 تا محصول معرفی کنن مگر اینکه Fanfest باشه.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20230331_193804_892.jpg IMG_20230331_193805_728.jpg
آپدیت بعدی بخش Blue Mage

این آپدیت با پچ 6.45 منتشر میشه؛ با اومدن آپدیت سقف لول از 70 به 80 ارتقا پیدا میکنه، جادو ها و تجهیزات انحصاری جدید به بخش BLU اضافه میشه؛ کارناوال نقاب دار هم دشمان جدیدی خواهد داشت.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20230331_193920_225.jpg IMG_20230331_193920_435.jpg
صحبت های نائوکی یوشیدا در مورد برنامه های خودش و ویژگی های جدید فاینال فنتسی 14

◾️ یوشیدا گفت که اونا کنسرت ارکستر رو به فستیوال های NA و اتحادیه اروپا میارن همچنین اضافه کرد که از برنامه امسال میترسه چون مثل یه جت بی حرکت میمونه.

◽️ یوشیدا از لغو E3 ابراز تاسف کرد و گفت که وقتی به صنعت گیم‌ پیوست، امیدوار بود یه روز بتونه در اون شرکت کنه اما بنظر میاد زمان در حال تغییر کردنه.

◾️ محتویات جدید پچ 6.4 : بخش ماهیگیری در اقیانوس آپدیت هایی جدیدی دریافت میکنه و از این به بعد میتونید به آب های خارج از دریا های کوگانه و روبی هم سفر کنید.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
۲۰۲۳۰۳۳۱_۱۷۱۱۵۷.jpg
جزئیات سالگرد 10 سالگی فاینال فنتسی 14

◾️ سالگرد ۱۰ سالگی فاینال فنتسی ۱۴ با همکاری میراینو هانابی در ۲۶ اگوست و در استادیوم هانازونو راگبی، واقع در اوساکا برگزار میشه.

◽️ اطلاعیه دیگه ای در Lodestone پست شده که خبر از تعمیرات ۲۴ ساعته برای پچ 6.38 میده که در اون ارتقای زیرساخت سرور برای دیتا سنتر امریکای شمالی آغاز خواهد شد.

◾️ در اخر هم یوشیدا از تیم بلو پراتکل بابت شروع یک مرحله ازمایشی دشوار قدردانی میکنه و مشتاقانه منتظر بررسی بازیه.

◽️ مترجم : Yasamin

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20230331_194034_313.jpg IMG_20230331_194034_081.jpg IMG_20230331_194033_771.jpg
جزئیات سالگرد 10 سالگی فاینال فنتسی 14

◾️ سالگرد ۱۰ سالگی فاینال فنتسی ۱۴ با همکاری میراینو هانابی در ۲۶ اگوست و در استادیوم هانازونو راگبی، واقع در اوساکا برگزار میشه.

◽️ اطلاعیه دیگه ای در Lodestone پست شده که خبر از تعمیرات ۲۴ ساعته برای پچ 6.38 میده که در اون ارتقای زیرساخت سرور برای دیتا سنتر امریکای شمالی آغاز خواهد شد.

◾️ در اخر هم یوشیدا از تیم بلو پراتکل بابت شروع یک مرحله ازمایشی دشوار قدردانی میکنه و مشتاقانه منتظر بررسی بازیه.

◽️ مترجم : Yasamin

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
والا خبرا خیلی بیشتر از این ترجمش هم تقریبا داره تموم میشه نمیدونم اینجا هم بزارمش یا نه
یه جورایی اسپویل توش هست برای کسایی که توی بازی به روز جلو نیومدن 😉

پلیر های 14 هم که بشدت روی اسپویل شدن حساس هستند، البته ایرانی هاش رو نمیدونم ، باید منتظر فید بک بقیه در کامنت ها باشیم 😅

• Like
Reactions: m.d.makan

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
یه جورایی اسپویل توش هست برای کسایی که توی بازی به روز جلو نیومدن 😉

پلیر های 14 هم که بشدت روی اسپویل شدن حساس هستند، البته ایرانی هاش رو نمیدونم ، باید منتظر فید بک بقیه در کامنت ها باشیم 😅
یوشیدا هم که خدا بخواد کل xviرو هم اسپویل کرد قبل اومدن

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
جزئیات نهایی آپدیت فاینال فنتسی 14

◾️ یه ردیف جدید از سنگ های قبر به اسم Allagan tomestones of comedy به بازی اضافه میشه.

◽️ تعداد تجهیزات هر کارکتر به 100 افزایش پیدا کرده و بدون در نظر گرفتن پیشرفت کارکتر ها، برای همه در دسترس هست.

◾️ از الان به بعد نماد های جاب در بخش چت کنار اسم افراد نمایش داده میشه (بخش چت فقط در گروه ها و اتحادیه ها در دسترس هست)

◽️ از الان به بعد کارمزد معامله برای آیتم های فروخته شده در بازار، زیر قیمت اونا و کنار بخش "مجموع" نوشته میشه تا لحاظ بشه.

◾️ عینک ها و اکسسوری های مربوط به بال ها زمانی که درگیر جنگ در جهان ماورایی هستین، نمایش داده میشن.

◽️ از این به بعد آیتم هایی که تو مکان های مختلف هستن میتونن با ریختن درخشنده ها، انتخاب بشن همچنین درخشنده های مختلف در دست محقق ها هست و میتونید از بین مدل های Selene ، Eos یا Carbuncle یکی رو انتخاب کنید.

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
همون طور که میدونید قرار هست با اکسپنشن بعدی گرافیک بازی به میزان زیادی ارتقا پیدا کنه.
فکر میکنم پارسال بود که چند اسکرین شات نمایش داده شد و الان یک تریلر ویدیویی از ارتقا گرافیکی بازی پخش شده که میتونید در لینک زیر ببینید.

Graphic Update Trailer

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,637
نام
مــاکــان
همون طور که میدونید قرار هست با اکسپنشن بعدی گرافیک بازی به میزان زیادی ارتقا پیدا کنه.
فکر میکنم پارسال بود که چند اسکرین شات نمایش داده شد و الان یک تریلر ویدیویی از ارتقا گرافیکی بازی پخش شده که میتونید در لینک زیر ببینید.

Graphic Update Trailer
Physics Based Butt Simulation و Realtime Depression فکر کنم برای اولین بار باشه که تو این نسل داره تو یک بازی استفاده میشه.
خیلی خوب بود.

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
من تازه ویندوز عوض کردم و متاسفانه فراموش کرده بودم از بازی بک آپ بگیرم .... حدودا 80 گیگ دانلود کردم 🤐

از طرفی از ui بازی هم بک آپ نداشتم طبعا ..... تمام وقتم به تنظیم کردن و آماده سازی گذشت.
یک موضوع دیگه هم اینه که Gshade دیگه نیست و سر اون هم باز وقتم به تنظیمات گذشت 😐
روز اول از چهار روز این طور گذشت.

هیچ وقت هم نشده بود انقدر مهارت از دست بدم، من توی PvP خیلی خبره بودم اما الان پشت سر هم دارم میبازم 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
باورم نمیشه !

در آخر هم اینکه همچنان مشکل فیلترینگ هست، من از پینگ هینت استفاده کردم اما چیزی فرق نکرد.
از اونجایی هم که 3 روز دیگه دارم به نظرم معقول نمیاد نرم افزارهای کاهش پینگ دیگه رو بخوام تهیه کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر