Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843
بالاخره وی پی ان روسیه درست شد الان دارم تریال میریزم رو استیم
موقع روشن کردن استیم و دانلود و بازی باید وی پی ان روسیه روشن باشه؟اکانت امریکا اکانت اصلی استیمم هست الان یه روسیه فرعی داره نصب میکنه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,628
نام
مــاکــان
از موگ استیشن میشه ولی باید کل بازیو رو پی سی بخری یا رو کنسول .رو هر کدوم که نداری
اگه واقعا بشه، خیلی بصرفست، چون مطمئنم نیستم که کرکتر و... هم انتقال پیدا میکنه یا نه.
اینطوری در عرض 3-2ماه با شارژ ماهیانه پولش برمیگرده.
بالاخره وی پی ان روسیه درست شد الان دارم تریال میریزم رو استیم
موقع روشن کردن استیم و دانلود و بازی باید وی پی ان روسیه روشن باشه؟اکانت امریکا اکانت اصلی استیمم هست الان یه روسیه فرعی داره نصب میکنه
نه نیاز نیست، فقط هروقت خریدی و استیم لینک کردی و... همیشه ته والت استیمت پول برای شارژ ماهانه باشه که دیگه هیچوقت به VPN و... نیاز پیدا نکنی.
خودش اتومات سرماه مبلغ کم میکنه.

• Like
Reactions: tirdad666

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,628
نام
مــاکــان
خب من سر اکتیو کردن بازی و اکانت روسی و... خیلی بدبختی کشیدم چون کسی نبود کمکم کنه.
2بار بازی خریدم یکبار تو آرژانتین و بار دیگه تو روسیه.
قبلا فکر میکردم میشه بازیو بین اکانتها شیر کرد، چون بازیهای اکانت روسیم روی آرژانتین شیر کردم تا حالا فکر میکردم دارم با اون بازی میکنم.
امروز داشتم نگاه میکردم دیدم من در واقع دارم با بازی که تو آرژانتین خریدم بازی میکنم ولی با اکانت روسی.

پس این بازی قابلیت شیر شدن بین اکانتها نداره، اگه حتما میخواید روی اکانت اصلیتون بازی کنین باید حداقل نسخه استارتر روی اون اکانت اکتیو باشه.(امتحان نکردم شاید با Trial هم بشه)
برای DLCها و... همرو رو اکانت روسی بخرین، مشکلی نداره.
اگرنه که رو همون اکانت روسی کلا بازی کنین.

• Like

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843
الان دیدم بدون وی پی ان نصب نمیکنه چون استیم بالا نمیاد و موقع دانلود ارور میده.حالا با این سرعت نت باید ده ساعت واستاد تا دانلود بشه
اگه رو پی اس فور داری برو تو موگ استیشن بخر برای پی سی.ولی اکانت پی سی ت باید مثل پی اس فور باشه یعنی اگه اونجا امریکا هستی رو پیسی هم استیمت امریکا باشه و اروپا اینجا اروپا.
من رو پی اس فور اروپا بودم.اما چون گرون شده مجبور شدم الان بیام رو استیم و مجبورم روسیه بخرم و بسازم اکانت و از اول بازیو برم.فقط میتونم پولامو بعدا از اون اکانت منتقل کنم به این اکانت.به این صورت که بزارم تو صندوق فری کمپانی یا پیش دوستم و بعد ازش دوباره بگیرم.و یسری ایتم ها.ولی کل بازی باید از اول رفت

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843
البته الان شک دارم روسیه جزو اروپا محسوب میشه؟شاید باید اکانت اسکوار انیکس رو همون مال اروپام میزدم.رو استیم.ولی پولش به یورو میشه یا روسیه؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,628
نام
مــاکــان
الان دیدم بدون وی پی ان نصب نمیکنه چون استیم بالا نمیاد و موقع دانلود ارور میده.حالا با این سرعت نت باید ده ساعت واستاد تا دانلود بشه
نه استیم از این قرتی بازیها نداره، احتمالا نتت رفته تو باگ :D
البته الان شک دارم روسیه جزو اروپا محسوب میشه؟شاید باید اکانت اسکوار انیکس رو همون مال اروپام میزدم.رو استیم.ولی پولش به یورو میشه یا روسیه؟
موقع ثبت نام کشوری که انتخاب کردی روسیه گذاشتی؟
اصلا نمیدونم چیکار کردی خیلی سخت شد :D

در مورد دانلود استیم که چیز زیادی دانلود نمیکنه، لانچر میاد بالا و بازیو دانلود میکنه.

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843
اره یه اکانت جدید اسکوار ساختم با ریجن روسیه
باید همون اکانت اصلی اروپا م تو پلی استیشن اروپا رو وارد میکردم در استیم ریجن روسیه؟
اخه دارم تریال دانلود میکنم هنوز نخریدم رو پی سی

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,628
نام
مــاکــان
اره یه اکانت جدید اسکوار ساختم با ریجن روسیه
باید همون اکانت اصلی اروپا م تو پلی استیشن اروپا رو وارد میکردم در استیم ریجن روسیه؟
اخه دارم تریال دانلود میکنم هنوز نخریدم رو پی سی
نه درست انجام دادی.
باید ریجن اکانت اسکوئر با ریجن استیم یکی باشه وگرنه قبول نمیکنه.
همه چی اکی، دانلود کن.
یک همراه اول نامحدود 1تا 11 صبح بگیر، همرو دانلود میکنه.

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,628
نام
مــاکــان
سرورای دانلود بازی فیلتر/تحریمه؟ من بدون وی پ ان نمیتونم دانلود کنم :|
آها یادم اومد، این مشکل من خودم سر دانلودش داشتم ، این پچ قدیمی بازی هست مخصوصا برای Free Trial که مال 2018، این دانلود کردنش داستان داره.
یکسری راه حل داره اما اگه با VPN میگیره بزار بگیره، بعدا دیگه به همچین مشکل نمیخوری.

• Like
Reactions: tirdad666 and Kaiki

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,628
نام
مــاکــان
به مناسبت بازگشت سوکن و ادای احترام به او، چهل تا موزیسین دور هم جمع شدن تا میکسی از آهنگای فاینال 14 رو با هم بنوازن.

جواب خود استاد به این حرکت

Code:
[Soken on Twitter] Whoa, wooowwhoa Thaaaank yoou! I am very happy.
So many musicians of light involved, so many phrases present, this is the Grammy of the gaming world! Thank you so much!
The FFXIV gaming community is the best in the woooorld! I will listen to this over and over again.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
جواب خود استاد به این حرکت

Code:
[Soken on Twitter] Whoa, wooowwhoa Thaaaank yoou! I am very happy.
So many musicians of light involved, so many phrases present, this is the Grammy of the gaming world! Thank you so much!
The FFXIV gaming community is the best in the woooorld! I will listen to this over and over again.
این سوکن کلا یه استورس تو زمینه ی کارای فان توی فن فستیوال فاینال 14 یه حرکت با حال با ساندترک La hee زد

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,628
نام
مــاکــان
خب الان دیگه فکر کنم آخرهای RR باشم، میخوام بگم کجای داستانم ولی برای پلیر جدید اسپویل میشه (چندتا آزاده از دست دشمن فرضی فراری دادم :D )، کلا خیلی با داستان و شخصیتها حال کردم.
تا اینجای کار نظرم در مورد بازی اینه :
نمیتونم اینو نگم که چقدر کارگردانی سینماتیکها حرفه ایه، دقیقا اصطلاحش نمیدونم ولی واقعا نکست لول هست، این کات کردنها، ترنزیشن و...
صداگذاری شخصیتها هم خیلی خوب بود، با انیمیشن ها کاملا متناسب.
کلا این بخش هارو خیلی دوست داشتم.

بازی با یک ریتم کند ولی رو به بالا شروع شد و هرچی جلوتر رفتم بیشتر منو درگیر خودش کرد، یک جاهایی خیلی کند شده بود که صدام دراومد ولی باز ریتم تند گرفت و خیلی جذاب شد.
همه چی عالی.

فکر کنم فردا RR تموم کنم، تا همین جا یکی از بهترین بازیهای چندسال اخیرم بود که بازی کردم.
اگه این Real Reborn که بازی کردم و ملت میگن ضعیفترین محتوای بازیه، پس F.. Me ، بعدیها دیگه چی میخوان باشن؟

Houosen

کاربر سایت
Jul 14, 2018
60
کسی IP سرور Light و Chaos اروپا رو داره بده پینگ تست بگیرم؟
به نظر پینگ هاشون یکیه
اکثر ایرانی ها انگار Chaos Cerberus هستن

من خودم بیام استیم از اول برم ایندفعه Chaos Louisoix رو انتخاب میکنم

Attachments

• ffxivip.PNG
    ffxivip.PNG
    40.2 KB · مشاهده: 13

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر