Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
خودم رو آماده کرده بودم در این تعطیلات حسابی بازی کنم ... باز هم همون ارور ... نمیتونم برم توی بازی.
یک بار دیگه هم دیشب ارور داد اما بعدش درست شد، اما امروز که اصلا نتونستم برم تو.
اول و آخرش باید دانلودش کنم دوباره فکر کنم، حجم فولدری که دارم 54 گیگ هست، بخوام 54 گیگ رو دانلود کنم نمیدونم چقدر طول بکشه ~X(

در مورد دنسر هم ... بله دخترونه است انیمیشنش، همه میگن.
اصلا از وقتی که صحبت از HW بود و در واقع از اون زمان به بعد هر بار که صحبت از کلاس جدی میشد، دنسر در صدر حدس ها بود و یادمه غیر از من افراد دیگه هم این نگرانی رو داشتن که انیمیشن رقص چطور خواهد بود.
من خیلی دلم میخواست که مدل آفریقایی و قبیله ای باشه، اگر اون طور بود 100% بازی میکردم اما این رو نیستم.

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843
خودم رو آماده کرده بودم در این تعطیلات حسابی بازی کنم ... باز هم همون ارور ... نمیتونم برم توی بازی.
یک بار دیگه هم دیشب ارور داد اما بعدش درست شد، اما امروز که اصلا نتونستم برم تو.
اول و آخرش باید دانلودش کنم دوباره فکر کنم، حجم فولدری که دارم 54 گیگ هست، بخوام 54 گیگ رو دانلود کنم نمیدونم چقدر طول بکشه ~X(

در مورد دنسر هم ... بله دخترونه است انیمیشنش، همه میگن.
اصلا از وقتی که صحبت از HW بود و در واقع از اون زمان به بعد هر بار که صحبت از کلاس جدی میشد، دنسر در صدر حدس ها بود و یادمه غیر از من افراد دیگه هم این نگرانی رو داشتن که انیمیشن رقص چطور خواهد بود.
من خیلی دلم میخواست که مدل آفریقایی و قبیله ای باشه، اگر اون طور بود 100% بازی میکردم اما این رو نیستم.
والا رقص نیست.اینکه دو تا اسلحه ت بچرخه دورت و فن بزنی با اونهمه باس و دشمن دوربرت اصلا وقت نمیکنی رقصی ببینی=))

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
دوستان این free trial که روی ps5 هست تا کدوم اکسپنش هست دقیقا؟ و اینکه بازی روی کنسول ریجن لاکه؟ اگه از استور امریکا بگیرم نمیتونم به سرور اروپا وصل بشم؟ رو pc هم free trial داره؟ رو استیم که من ندیدم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,627
نام
مــاکــان
دوستان این free trial که روی ps5 هست تا کدوم اکسپنش هست دقیقا؟ و اینکه بازی روی کنسول ریجن لاکه؟ اگه از استور امریکا بگیرم نمیتونم به سرور اروپا وصل بشم؟ رو pc هم free trial داره؟ رو استیم که من ندیدم

در مورد کنسول نمیدونم ریجن لاک هست و یا نه ولی رو PC اینطور نیست.
یک اکانت استیم روسیه بساز، روی همون اول Free trial بازی کن، تا DLC اول داره یعنی heavensword.
بعدش که خواستی ادامه بدی، چون تو روسیه ای میشه ماهی 3دلار و خورده ای، اگه هزینه ای برات مهمه حتما رو استیم بازی کن، چون جاهای دیگه همچین امکانی نیست.

• Like
Reactions: Kaiki

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
wtf الان تو ریجن ترکیه هم پیدا کردم تریالو فقط ی سوال دیگه گیم تایمشم میشه از تو همین استیم خرید؟
ی سوال دیگه بخوام اسکیپ بخرم هم میشه از همین استیم خرید؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,627
نام
مــاکــان
wtf الان تو ریجن ترکیه هم پیدا کردم تریالو فقط ی سوال دیگه گیم تایمشم میشه از تو همین استیم خرید؟
بازیو تو استیم که میخری ماه اول که رایگان بازی میکنی.
از ماه بعد هم که شارژ ماهیانه میخواد موقعش که بشه از حساب والت استیمت کم میکنه.
نیاز نیست کارت تایم و... بخری.

اما خب Free Trial محدودیت زمانی نداره تا هروقت که بخوای میتونی بازی کنی و تا لول 60 کرکترهات لول آپ کنی.
ی سوال دیگه بخوام اسکیپ بخرم هم میشه از همین استیم خرید؟
نه اینو تو سایت باید بخری، اما پیشنهادم اینه که به هیچ وجه اینکارو نکن.
برای کسی که اولین بار داره بازی میکنه هیچ دلیل منطقی پشتش نیست.
لول اسکیپ بخری باز باید بری مراحل داستانی هر کلاس بازی کنی، عملا فرقی نمیکنه.
خب همون مراحل بازی کن خود به خود لول آپ میشی.

اسکیپ مراحل داستانی بخری (MSQ) ، مهمترین و لذت بخش ترین المان XIV اسکیپ کردی و از دست دادی، باز هم اشتباه بزرگیه.
میگم با ذهنیت WOW نیا سمت XIV، اصلا نیاز به اسکیپ و... نداری.

عجله نکن و از محتوایی که بازی در اختیارت میزاره با حوصله لذت ببر، بعدا پشیمون میشی.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: tirdad666 and Kaiki

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
بازیو تو استیم که میخری ماه اول که رایگان بازی میکنی.
از ماه بعد هم که شارژ ماهیانه میخواد موقعش که بشه از حساب والت استیمت کم میکنه.
نیاز نیست کارت تایم و... بخری.

اما خب Free Trial محدودیت زمانی نداره تا هروقت که بخوای میتونی بازی کنی و تا لول 60 کرکترهات لول آپ کنی.

نه اینو تو سایت باید بخری، اما پیشنهادم اینه که به هیچ وجه اینکارو نکن.
برای کسی که اولین بار داره بازی میکنه هیچ دلیل منطقی پشتش نیست.
لول اسکیپ بخری باز باید بری مراحل داستانی هر کلاس بازی کنی، عملا فرقی نمیکنه.
خب همون مراحل بازی کن خود به خود لول آپ میشی.

اسکیپ مراحل داستانی بخری (MSQ) ، مهمترین و لذت بخش ترین المان XIV اسکیپ کردی و از دست دادی، باز هم اشتباه بزرگیه.
میگم با ذهنیت WOW نیا سمت XIV، اصلا نیاز به اسکیپ و... نداری.
ممنون لطف کردی 3> فعلا همون تریال رو میگیریم ببینم اصلا میتونم باهاش ارتباط برقرار کنم یا نه اگه اوکی بود احتمالا رو ترکیه بگیرمش

• Like
Reactions: m.d.makan

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843
دوستان این free trial که روی ps5 هست تا کدوم اکسپنش هست دقیقا؟ و اینکه بازی روی کنسول ریجن لاکه؟ اگه از استور امریکا بگیرم نمیتونم به سرور اروپا وصل بشم؟
استور امریکا بخری باید امریکا باشه و اروپا بخری باید اروپا

• Like
Reactions: Kaiki

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,017
نام
Farshad
استور امریکا بخری باید امریکا باشه و اروپا بخری باید اروپا

سرور تو بازی رو میگه ها

تو بازی فرقی نمیکنه اکانتت چی باشه هر سروری بخوای میتونی وصل بشی ولی خب رو استوری که ازش میخوای خرید کنی یا تایم کارت بخری تاثیر داره

• Like
Reactions: Kaiki and tirdad666

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,017
نام
Farshad
من اکانت بازیم mog station و psn ریجن us هستش، اکانتم رو میتونم روی استیم روسیه بیارم و با شارژ ماهیانه روسیه ادامه بدم؟
یه سوال دیگه، من یه اکانت ترکیه استیم هم دارم فقط چند تا بازی تخفیف خورده خریدم ولی چون pc gaming نداشتم بازی نکردمشون. خلاصه سوالم اینه میتونم از روسیه تایم کارت بخرم به استیم ترکیه بزنم؟
اگر شدنیه، ps4 رو بفروشم یه pc بخرم.

نه نمیشه

• Like
Reactions: Houosen

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843
مثلا پی اس ان ت مال امریکا باشه باید بازی امریکا خریده باشی و اگه پی اس انت اروپا باشه باید بازی اروپا خریده باشی.و اکانت اسکوارتم عین همون باشه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,627
نام
مــاکــان
من اکانت بازیم mog station و psn ریجن us هستش، اکانتم رو میتونم روی استیم روسیه بیارم و با شارژ ماهیانه روسیه ادامه بدم؟
یه سوال دیگه، من یه اکانت ترکیه استیم هم دارم فقط چند تا بازی تخفیف خورده خریدم ولی چون pc gaming نداشتم بازی نکردمشون. خلاصه سوالم اینه میتونم از روسیه تایم کارت بخرم به استیم ترکیه بزنم؟
اگر شدنیه، ps4 رو بفروشم یه pc بخرم.
من فکر کنم برای اکانت PSN به استیم بشه فرشاد! @NoctisSasuke
از داخل Mogstation میشه داخل اکانت یک سرویس دیگه فعال کنه و اکانت استیم بهش اضافه کنه.
فقط چیزهایی که از Mogstation خریده، دوباره باید تو استیم بخره مثل DLC یا موارد دیگه.
اینطور نیست؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Houosen

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر