Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,628
نام
مــاکــان
جای دیگه این کامنت نوشتم گفتم بزارم تو تاپیک خودش:

"""من تو این 2هفته ای که شروع کردم بازی تمام فکرم به خودش مشغول کرده، اگه تو بازی نباشم فقط بازیسنترم که یه چندتایی کامنت بدم.
نمیدونم چرا تا حالا سمتش نرفته بودم و ازش فراری بودم.

الان واقعا برام عجیبه چرا کسی نخواد XIV بازی کنه.
اصلا ار نقطه نظر یک RPGباز میگم، MMO و اینهارو اصلا بزارید کنار، بازی کاملا میتونید مثل یک بازی RPG بازی کنید و لذت ببرید.
من اشتباه کردم بازی خریدم، اما بازی کاملا رایگان هست، بهمراه DLC اول بازی که یعنی تا لول 60.
راحت 3هفته/1ماه طول میکشه به این حد برسید، نه شارژ ماهیانه میخواد و نه چیز دیگه ای، یک اکانت رایگان بسازید و تمام.
بعد اون میتونین DLC سوم بخرید که شامل DLC دوم هم میشه و ادامه بازیو طی کنین، یا که نه همینطوری بازی کنین تا هروقت که دلتون بخواد.(اگه دووم بیارید و بیخیال داستان، کلاس های جدید و... بشید)

من االان لول 20ام، و هنوز مراحل Realm Reborn دارم انجام میدم ولی کاملا درگیر بازی و داستان شدم، فقط میخوام ببینم ته این داستان چی میشه و DLCهارو که میگن بارها از بازی اصلی جذاب تر هست تجربه کنم.

در آخر هم خدا پدر یوشیدا و تیمش بیامرزه، چقدر راحت با گیم پد میشه بازی کرد، الان جوری شده که اصلا نمیتونم با موس/کیبورد بازی کنم، صبح به صبح گیم پد میبرم سر کار و شب برمیگردونم ادامش خونه تا پاسی از صبح بزنم :))
"""

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,017
نام
Farshad
جای دیگه این کامنت نوشتم گفتم بزارم تو تاپیک خودش:

"""من تو این 2هفته ای که شروع کردم بازی تمام فکرم به خودش مشغول کرده، اگه تو بازی نباشم فقط بازیسنترم که یه چندتایی کامنت بدم.
نمیدونم چرا تا حالا سمتش نرفته بودم و ازش فراری بودم.

الان واقعا برام عجیبه چرا کسی نخواد XIV بازی کنه.
اصلا ار نقطه نظر یک RPGباز میگم، MMO و اینهارو اصلا بزارید کنار، بازی کاملا میتونید مثل یک بازی RPG بازی کنید و لذت ببرید.
من اشتباه کردم بازی خریدم، اما بازی کاملا رایگان هست، بهمراه 2تا DLC اول بازی که یعنی تا لول 60.
راحت 3هفته/1ماه طول میکشه به این حد برسید، نه شارژ ماهیانه میخواد و نه چیز دیگه ای، یک اکانت رایگان بسازید و تمام.
بعد اون میتونین DLC سوم بخرید و ادامه بازیو طی کنین، یا که نه همینطوری بازی کنین تا هروقت که دلتون بخواد.(اگه دووم بیارید و بیخیال داستان، کلاس های جدید و... بشید)

من االان لول 20ام، و هنوز مراحل Realm Reborn دارم انجام میدم ولی کاملا درگیر بازی و داستان شدم، فقط میخوام ببینم ته این داستان چی میشه و DLCهارو که میگن بارها از بازی اصلی جذاب تر هست تجربه کنم.

در آخر هم خدا پدر یوشیدا و تیمش بیامرزه، چقدر راحت با گیم پد میشه بازی کرد، الان جوری شده که اصلا نمیتونم با موس/کیبورد بازی کنم، صبح به صبح گیم پد میبرم سر کار و شب برمیگردونم ادامش خونه تا پاسی از صبح بزنم :))
"""

ایول یکی دیگه به پیروان 14 اضافه شد d: البته برای اون جملت که گفتی واقعا برات عجیبه چرا کسی نخواد 14 رو بازی بکنه بگم برات که گرونی بیش از حد تایم کارتش تو ایران :D الان فکر کنم 2 ماهش نزدیک 800 اینا باشه اشتباه نکنم که خب خیلی زیاده واقعا من یکی دیگه نمیکشم

من خودم عاشق و دیوونه این بازی بودم ولی دیگه گرونی بیش از حد مجبورم کرد ازش بکشم بیرون

و بهت بگم تو تازه به Heavensward نرسیدی به اون برسی سکته زدی. 14 بازی پایش از نظر داستانی اوکیه چیز خیلی خاصی نیست بهترین نکتش شخصیت منفی گولاخشه که اونم آخرای داستان به خفنیتش پی میبری

میرسی به Heaven موهای زاعد بدنت میریزه از بس خفنه داستانش شاهکار به تمام معناست

خوشحالم یکی دیگه اضافه شد به این فروم که از این به بعد واقعا برا تجربیاتش از 14 بگه و نه اینکه ببینه جو ملت خارجی چجوریه میگن خوبه اونم بیاد بگه خوبه و خفنه بدون اینکه بدونه بازی چجوریه :D مدیونی فکر کنی اشارم به کسایی خاصی تو تاپیک 16ئه :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,017
نام
Farshad
الان چک کردم تایم کارتش 600 و خورده ایه برا 2 ماه . . . . . شاید برگردم :D

@m.d.makan رو استیم گرفتی دیگه؟ من خیلی وقته بازی نکردم قبلا رو ps4 میرفتم نمیدونم بازی الان فیلتر شده یا نه؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,628
نام
مــاکــان
ایول یکی دیگه به پیروان 14 اضافه شد d: البته برای اون جملت که گفتی واقعا برات عجیبه چرا کسی نخواد 14 رو بازی بکنه بگم برات که گرونی بیش از حد تایم کارتش تو ایران :D الان فکر کنم 2 ماهش نزدیک 800 اینا باشه اشتباه نکنم که خب خیلی زیاده واقعا من یکی دیگه نمیکشم

من خودم عاشق و دیوونه این بازی بودم ولی دیگه گرونی بیش از حد مجبورم کرد ازش بکشم بیرون

و بهت بگم تو تازه به Heavensward نرسیدی به اون برسی سکته زدی. 14 بازی پایش از نظر داستانی اوکیه چیز خیلی خاصی نیست بهترین نکتش شخصیت منفی گولاخشه که اونم آخرای داستان به خفنیتش پی میبری
مرسی، خیلی مخلصیم، تا شما هستی که ما فقط از تجربیات شما استفاده میکنیم.
دقیقا بیصبرانه در عین حال با تامل دارم ماموریتهارو میرم، یک چند لولی هست که تازه داستان داره خودش نشون میده، تا همینجا واقعا سورپرایز شدم، جذاب تر اینه که میدونم که از این به بعد فقط همه چی بهتر میشه.
خیلی خوشحالم که الان انتخاب کردم که بازی کنم.

منظورم از اینکه عجیبه برام که چراکسی نخواد بازی کنه، این بود که از دید یک گیمر RPG باز معمولی که دنبال MMO و این چیزها هم نیست که فقط بخواد بطور رایگان بازی اصلی+ DLC با کیفیت بازی کنه.

نه خداروشکر بازی فیلتر نیست.
رو استیم گرفتم، اکانت روسی اکتیو کردم شده ماهی 3 دلارو خورده ای.
فقط ناراحتم که چرا اول Free Trial نرفتم، بیخود بازیو خریدم از اول، میرسیدم به Heavensword بعد میتونستم بخرم، یکی 2ماهی هم سیو میکردم.
نه بابا منم از این پولا ندارم، اگه مجبور میشدم ماهی 12-13 دلار بدم کاملا بیخیالش میشدم.
رو PC اگه میتونی بازی کنی، حتما رو استیم بگیر، خیلی قیمتش خوبه.
البته کلی طول کشید تا تونستم اکانت روسی فعال کنم ولی میارزه واقعا.

خوشحالم یکی دیگه اضافه شد به این فروم که از این به بعد واقعا برا تجربیاتش از 14 بگه و نه اینکه ببینه جو ملت خارجی چجوریه میگن خوبه اونم بیاد بگه خوبه و خفنه بدون اینکه بدونه بازی چجوریه :D مدیونی فکر کنی اشارم به کسایی خاصی تو تاپیک 16ئه :D
:)):)):)):))
درست میشه، حالا تا 2022 وقت زیاده.

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,017
نام
Farshad
مرسی، خیلی مخلصیم، تا شما هستی که ما فقط از تجربیات شما استفاده میکنیم.
دقیقا بیصبرانه در عین حال با تامل دارم ماموریتهارو میرم، یک چند لولی هست که تازه داستان داره خودش نشون میده، تا همینجا واقعا سورپرایز شدم، جذاب تر اینه که میدونم که از این به بعد فقط همه چی بهتر میشه.
خیلی خوشحالم که الان انتخاب کردم که بازی کنم.

منظورم از اینکه عجیبه برام که چراکسی نخواد بازی کنه، این بود که از دید یک گیمر RPG باز معمولی که دنبال MMO و این چیزها هم نیست که فقط بخواد بطور رایگان بازی اصلی+ 2تا DLC با کیفیت بازی کنه.

نه خداروشکر بازی فیلتر نیست.
رو استیم گرفتم، اکانت روسی اکتیو کردم شده ماهی 3 دلارو خورده ای.
فقط ناراحتم که چرا اول Free Trial نرفتم، بیخود بازیو خریدم از اول، میرسیدم به Heavensword بعد میتونستم بخرم، یکی 2ماهی هم سیو میکردم.
نه بابا منم از این پولا ندارم، اگه مجبور میشدم ماهی 12-13 دلار بدم کاملا بیخیالش میشدم.
رو PC اگه میتونی بازی کنی، حتما رو استیم بگیر، خیلی قیمتش خوبه.
البته کلی طول کشید تا تونستم اکانت روسی فعال کنم ولی میارزه واقعا.

:)):)):)):))
درست میشه، حالا تا 2022 وقت زیاده.

آهان آره دقیقا. من خودم قبل این بازی تصورم از mmo این بود که یه بازی با 10000 تا منوی تو در تو که توش گم میشی که خب تقریبا همه mmo ها همینن ولی 14 یه mmo شبیه به jrpgئه من خودم از هیچ mmo دیگه ای خوشم نمیاد فقط با این حال میکنم که همین نشون میده چقدر شبیه به بازیایه که خودمون میکنیم و زیاد دور از jrpg ها نیست

عه؟؟؟ قیمت تایم کارت رو ریجنای مختلف فرق داره؟ این که عالیه بعد ریجن خود اکانت بازی روسی باید باشه؟ یا برا استیم؟ با این قیمت ارزش داره حتی از اول شروع کنم :D من خودم تا اوایل استورم بلاد رفته بودم

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,017
نام
Farshad
Noctis Kitty | FINAL FANTASY XIV, The Lodestone

این شخصیت منه

واقعا حیفه اینو از اول شروع کنم :(( بالا هزار ساعت وقت گذاشتم براش

تازه یادم اومد من یه mountئه 30 دلاری هم دارم :)) اون fat moogle فقط با پول میشه خرید به عنوان جایزه بردمش اونو

یکی هم اون مونت nightmare وحشتناک وحشتناااک کمیابه درست یادم باشه باید primal هارو بزنی و آخرش یه درصد احتمال دراپ داره که اونم باز شانسی به یکی از کسایی که تو تیم هستن میرسه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,628
نام
مــاکــان

این شخصیت منه

تازه یادم اومد من یه mountئه 30 دلاری هم دارم :)) اون fat moogle فقط با پول میشه خرید به عنوان جایزه بردمش اونو

یکی هم اون مونت nightmare وحشتناک وحشتناااک کمیابه درست یادم باشه باید primal هارو بزنی و آخرش یه درصد احتمال دراپ داره که اونم باز شانسی به یکی از کسایی که تو تیم هستن میرسه
اووووف چه سکسیه.
آره دیگه باید از اول شروع کنی، اکانتی که میسازی ریجنش باید با ریجن اکانت استیم یکی باشه.
فکر نمکینم بشه ریجن اکانت FFXIV عوض کرد، خییلی گیره لعنتی.
علاوه بر روسیه که قیمتش فرق داره، فکر کنم برزیل هم باشه، مطمئن نیستم.

من اکانت اصلیم تو استیم آرژانتین بود که قیمت خود بازی و DLCها خیلی ارزونتر هست به نسبت روسیه.
اما من ریسک نکردم برا روسیه ساختم که مطمئن بودم قیمت ماهیانش 3دلار و خورده ایه.

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188

این شخصیت منه

زشته :D
سر تا پا سفید مالیدی سایه چشم سفید هم زدی چیه این:))
Homo؟:D

m.d.makan@
نباید به کسی تو این بازی دل ببندی یه دفعه میبینی تار و مار شدن:))

• Smile
Reactions: m.d.makan

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,017
نام
Farshad
زشته :D
سر تا پا سفید مالیدی سایه چشم سفید هم زدی چیه این:))
Homo؟:D

m.d.makan@
خیلی هم خوشگله تا چشت دراد :D البته موهاش قبلا بیستر آبی روشن بوده این اواخر هی رنگ لباس و مو عوض میکردم دیگه این مونده بود وقتی بازی رو کنار گذاشتم

اونم سایه چشم نیست و تتوئه D: خیلی هم بهش میاد :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,628
نام
مــاکــان
m.d.makan@
من تیغ رو یارو زنم، مرد تنهای شب و از این حرفها. :))
من عادت دارم به تنهایی بازی کردن.
کلا استارت که زدم گفتم تا تهش سولو میرم، تهش با یکی 2تا خارجی میریزیم رو هم، اگه نشد هم مهم نیست.
اما خب حالا که میتونیم با هم بریم چه بهتر، شاید بیشتر هم شدیم خدارو چه دیدی.

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
خیلی هم خوشگله تا چشت دراد :D البته موهاش قبلا بیستر آبی روشن بوده این اواخر هی رنگ لباس و مو عوض میکردم دیگه این مونده بود وقتی بازی رو کنار گذاشتم

اونم سایه چشم نیست و تتوئه D: خیلی هم بهش میاد :D

خب معلومه تعریف میکنی چون خودت درست کردی:D
چزی از زشتیش کم نکرد:D

من تیغ رو یارو زنم، مرد تنهای شب و از این حرفها. :))
من عادت دارم به تنهایی بازی کردن.
کلا استارت که زدم گفتم تا تهش سولو میرم، تهش با یکی 2تا خارجی میریزیم رو هم، اگه نشد هم مهم نیست.
اما خب حالا که میتونیم با هم بریم چه بهتر، شاید بیشتر هم شدیم خدارو چه دیدی.

:|:|:|:|:|:|:|:|:|

مرد تنهای شب :)) منظورم شخصیت های داستانی بازیه:D

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,329
نام
آریا
چرا قیمتا تو سرور روسیه انقدر ارزون تره ؟؟؟
میشه اکانتم رو به سرور روسیه انتقال بدم؟
خیلی قیمت تایم کارت الان گرون شده 2 سال پیش که 500 تومن شده بود و بخاطر سربازی و گرونی دیگه نتونستم ادامه بدم :<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر