Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
از دوستان هیچ کس اینجا پوپpvp بازی نمی‌کنه!!!player vs player

میگن وضع پوپ تو این بازی زیادی خوب نیست و مدت زمان منتظر شدن quie time واسه بتل گراند‌ها زیاده!!!؟؟؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
از دوستان هیچ کس اینجا پوپpvp بازی نمی‌کنه!!!player vs player

میگن وضع پوپ تو این بازی زیادی خوب نیست و مدت زمان منتظر شدن quie time واسه بتل گراند‌ها زیاده!!!؟؟؟

PVP بازی خب به WoW نمیرسه اما اینکه میگن خوب نیست چرته چون قبلا خوب نبود ولی الان کلی mode مختلف و هیجان انگیز توش گذاشتن و با اینکه شایذ wow بهتر باشه اما اصلا PvPش بد نیست و لذت بخشه

نه زیاد طول نمیکشه من خودم Frontlines هارو بیشتر میرم که 48 نفرست و باید منتظر باشی 47 نفر دیگه بیان زیاد طول نمیکشه دیگه چه برسه PvP های گوگولی

ولی در کل اگه میخوای به خاطر PvP بیای سمت این بازی نیای بهتره :D میلیون ها چیز سوپر هیجان انگیز دیگه داره که PvPش بهترین PvP دنیا هم باشه بازم به چشم نمیاد

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
quie time join شدن به بتل گراند‌ها چقدر طول میکش

در ضمن بازی آرنا داره ؟>؟؟ می‌شه یکم در مورد پوپیش توضیح بعدی

و مود های مختلفش

من wow زیاد بازی کردم دیگه خسته شدم

رفتم ترا اونم عالی‌ بود ولی‌ زمان quie time } شدن هاش خیلی زیایده و مشکله فپس داره بد جوری.
میدونم pveبازی علی‌ هست ولی‌ من چون تکی‌ بازی می‌کنم پوپ واسعم مهم هست

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,211
نام
آریا
من قبلا که تازه اکسپنشن جدیدش اومده بود چند ساعت بازی کردم تا لول 30 فکر کنم رفتم ولی یکم دانجن طول میکشید تا پیدا بشن
الان هم همون قدر طولانیه ؟؟؟
بعد وقتی که لول مکس شدیم به غیر از دانجن چه چیزای دیگه ای اضافه میشن ؟؟ من انگلیسیم خوب نیست نتونستم زیاد چیزی بفهمم از تو نت

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
840
الان هم همون قدر طولانیه ؟؟؟
بعد وقتی که لول مکس شدیم به غیر از دانجن چه چیزای دیگه ای اضافه میشن
هم به ساعت بازی کردن بستگی داره که مثلا اروپا خواب نباشند یا امریکا،هم به درجه سختی بالای بعضی دانجون ها،ولی الان خودش میگه مثلا تا ۵ دقیقه پیدا میکنه و اگه ساعت خوبی باشه تو همین مدت پلیر پیدا میکنه.تو این فاصله هم میتونی کارای دیگه کنی یا کویست های دیگه بری
من لول مکس شدم اما هنوز داستان اصلی دی ال سی م مونده،لول اپ بقیه کلاس ها،لول و داستان شغل ها،و کلی کویست فرعی داستانی و اسلحه ویژه هر کلاس ،خلاصه هر چه بازی کنی باز تموم نمیشه تازه به زودی دی ال سی جدید معرفی میشه خلاصه لول مکس بشی بازم اول کار هست هنوز، بازی کن لذت ببر

• Like
Reactions: BoxBox

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,211
نام
آریا
من تایم کارت خریدم وقتی کد رو وارد میکنم قسمت آخرش این ارور رو میده
You cannot use this function. Please contact the SQUARE ENIX Support Center for additional details. Error Code: i2501
چیکار کنم!!!!:((:((:((:((:((

آخرین ویرایش:

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,211
نام
آریا
کسی سایت برای خرید game time card برای ffxiv می شناسه؟ اگه میشناسین، لطفا بگین
تایم کارت من هست استفاده هم نشده ارور میده خودشم گفته تا وقتی که مراحلش کامل تموم نشده باشه روزاش حساب نمشن تیکت زدم اگه درست نشد من بهت میدمش

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
840
من تایم کارت خریدم وقتی کد رو وارد میکنم قسمت آخرش این ارور رو میده
You cannot use this function. Please contact the SQUARE ENIX Support Center for additional details. Error Code: i2501
چیکار کنم!!!!:((:((:((:((:((
اول اینکه با وی پی ... ن وارد شو مال کشوری که اکانت ساختی(البته من با پی سی و سایت موگل اینکارو انجام میدم برای پی اس فور) دوم کد ها رو حتما با حروف بزرگ تایپ کن جواب میده

• Like
Reactions: BoxBox

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر