Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
قبلا ورژن Free Trial رو داشتی؟ چون اگه داشتی که باید بیشتر دانلود کنی و اگه نداشتی که خیلیییییی بیشتر باید دانلود کنی :D

ولی هروقت وارد بازی شدی بیا Cerberus و یکم با شخصیتم فخر فروشی کنم XD

آره free trial بودم. قبلش 25 گیگ دانلود کردم :-s الان زده 700 مگ یعنی بعدش دوباره بیشتر میشه؟ :(

کاراکتر تریالم رو تو سربروس ساختم :D آپدیت شد صدات میکنم بیای فخر بهم بفروشی :D چند میفروشی حالا؟ :))

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آره free trial بودم. قبلش 25 گیگ دانلود کردم :-s الان زده 700 مگ یعنی بعدش دوباره بیشتر میشه؟ :(

کاراکتر تریالم رو تو سربروس ساختم :D آپدیت شد صدات میکنم بیای فخر بهم بفروشی :D چند میفروشی حالا؟ :))

اوکی پس هیچی حله همونه :D نه بیشتر نمیخواد :D

حالا آشنایی سعی میکنم 3 درصد تخفیف بدم 3:

تو PSN ادم کردی؟ آیدی:

NoctisSasuke

فقط توروخدا اگه Show Offline هستی از رو این بردار :|

• Like
Reactions: bezad

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
اوکی پس هیچی حله همونه :D نه بیشتر نمیخواد :D

حالا آشنایی سعی میکنم 3 درصد تخفیف بدم 3:

تو PSN ادم کردی؟ آیدی:

NoctisSasuke

فقط توروخدا اگه Show Offline هستی از رو این بردار :|

دستت درد نکنه، ولی 3% مالیت عوارض میاد روش دوباره همون میشه :))

آره. اددت کردم، این چند روزه هم دیدت زدم به غیر این بازی هیچ بازی دیگه ای بازی نمیکنی :))

از این کارا (Show Offline) هم انجام نمیدم :D

این هم کاربریم جهت یادآوری:

Magic_Boys70

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
با این همه تعریفی که کردید منم یواش یواش دارم تحریک میشم که این بازی رو بخرم!واسه PC!!یه چنتا سوال!!
1-بازی قراره تا کی ساپورت بشه؟یدفعه بعد این که خریدم نیاد بگه سال بعد پشیتبانی نمیشه و....
2-ایتم و اسکین های واسه شخصی سازی هیرو ها کم یا زیاده!!؟؟مثلا از یه چیزه WOW خوشم میومد اونم تعداد زیاد ایتم و کاستومایز زیاد واسه هر پلیر و هیرو!!رسما هیروی از نظر لباس این شبیه هم نبودن همه با هم فرق داشتن!!!کلا چیزه تکراری نمی دیدی ولی چنتا بازی MMO کره اینارو که دیدم رسما کمبود زیاد داشتن!!!
3-تعداد راید و دانجون چقدره end گیم چطوریاست ارزش لول اپ کردن Ilvl داره؟
بعد از کجا می تونم تعداد پلیر های نسخه PC رو ببینم؟

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
با این همه تعریفی که کردید منم یواش یواش دارم تحریک میشم که این بازی رو بخرم!واسه PC!!یه چنتا سوال!!
1-بازی قراره تا کی ساپورت بشه؟یدفعه بعد این که خریدم نیاد بگه سال بعد پشیتبانی نمیشه و....
2-ایتم و اسکین های واسه شخصی سازی هیرو ها کم یا زیاده!!؟؟مثلا از یه چیزه WOW خوشم میومد اونم تعداد زیاد ایتم و کاستومایز زیاد واسه هر پلیر و هیرو!!رسما هیروی از نظر لباس این شبیه هم نبودن همه با هم فرق داشتن!!!کلا چیزه تکراری نمی دیدی ولی چنتا بازی MMO کره اینارو که دیدم رسما کمبود زیاد داشتن!!!

اگر PS4 داری براش بخر. تا فردا 50% تخفیف خورده و با 10$ میتونی بیس بازی رو بخری (A Realm Reborn). با اکسپنشنش هم میشه 20$. البته پیشنهاد میکنم فعلا تریالش رو بگیر و بازی کن خوشت اومد بیس رو بخر بعدش اکسپنشن. اگر هم میدونی خوشت میاد که هیچی.

1. بازی تازه 2013 اومده و چنین بازیهایی افت داره براشون اگر 5 سال کمتر زنده بمونن :D دیگه WOW رو همه میدونن چند ساله که هستش و پابرجاست از 2004 اومده! برای XONE هم شایعه شده میخواد بیاد پس تازه اول عمرشه. با تمام این ها به نظر من تازه اول عمرشه تازه خود اسکوار هم کلی پول ازش داره میزنه به جیب پس فعلاها ازش پشتیبانی میکنه.

2. آیتم ها که زیاد و خوب هستند و از WOW بهتره. من که تریالش رو بازی کردم یه کلی آیتم بهم داد و تا اونجا خوب بود که.

3. میگن وضع ایناش که خوبه ولی برای تازه کارا و فکر کنم هم بقیه یک چیزی داره به اسم FATE. که یکهو از یک منطقه یه چنتا دشمن از زیر زمین میان بیرون و تکی هم نمیشه زدشون و کلی XP و آیتم خوب هم میدن. من خودم به 2 تاش رسیدم و مقداری XP با بقیه شریک شدم :))

4. برای چنین چیزهایی یکی از بهترین سایت ها SteamDB هست. که نوشته توی پیک 24 ساعته 8 هزار پلیر توی بازی بوده، کلیش هم به 12 هزارتا میرسه. من که تریال بازی کردم شهر رو خوب شلوغ دیدم و خوشمان آمد ازش :D

پ.ن: فرشاد @NoctisSasuke جان خودت این آواتار رو عوض کن، کم کم داره گریم میگیره برات :( خود طرف هم توی اون تاپیک اجازش رو داد دیگه :D

• Like
Reactions: Sterben

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

حتما بخر :D خداروشکر تو هرچی بخری میتونیم باهم بازی کنیم /o\

1- بزار اینجوری بهت بگم بازی Final Fantasy XI هم mmoئه و تازه موقع انتشار اصلا به اندازه XIV محبوب و گنده نشد و سال 2002 منتشر شده و بهت بگم که بازی همچنان در حال ساپورت شدنه :D همین 2 ماه پیش بود یه Event جدید براش اومده بود :D حالا XIV که انقدر ترکونده که خود SE کف و خون قاطی کرده و پول ساز ترین بازی حال حاضرشه فکر میکنی بیخیالش میشه؟ :D و Expansion دومش هم گفتن تو اوکتوبر معرفی میکننش

2- این بازی رو اصلا با wow مقایسه نکن. داری راجع به SE حرف میزنی شرکتی که خوراکش شخصیت سازی با ظاهرای جور با جور و کلی لباسای هیجان انگیزه

3- خیلی زیاده اصلا احساس کمبود نمیکنی. تازه من خودم که خیلیارو آزاد کردم و رفتم هنوز بازم کلی هستن که آزاد نکردم و نرفتم و اصلا وقت نمیکنم از بس زیادن :D ارزش آپ کردن Ilvl ؟ :| بزنمت؟ :| یکی از هیجان انگیز ترین ارا Ilvl بالا بردن و انجام Extreme Trial هاست :|

نسخه PC و PS3 و PS4 همه باهم بازی میکنن و جدا نیست

• Like
Reactions: bezad and Sterben

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اگر PS4 داری براش بخر. تا فردا 50% تخفیف خورده و با 10$ میتونی بیس بازی رو بخری (A Realm Reborn). با اکسپنشنش هم میشه 20$. البته پیشنهاد میکنم فعلا تریالش رو بگیر و بازی کن خوشت اومد بیس رو بخر بعدش اکسپنشن. اگر هم میدونی خوشت میاد که هیچی.

1. بازی تازه 2013 اومده و چنین بازیهایی افت داره براشون اگر 5 سال کمتر زنده بمونن :D دیگه WOW رو همه میدونن چند ساله که هستش و پابرجاست از 2004 اومده! برای XONE هم شایعه شده میخواد بیاد پس تازه اول عمرشه. با تمام این ها به نظر من تازه اول عمرشه تازه خود اسکوار هم کلی پول ازش داره میزنه به جیب پس فعلاها ازش پشتیبانی میکنه.

2. آیتم ها که زیاد و خوب هستند و از WOW بهتره. من که تریالش رو بازی کردم یه کلی آیتم بهم داد و تا اونجا خوب بود که.

3. میگن وضع ایناش که خوبه ولی برای تازه کارا و فکر کنم هم بقیه یک چیزی داره به اسم FATE. که یکهو از یک منطقه یه چنتا دشمن از زیر زمین میان بیرون و تکی هم نمیشه زدشون و کلی XP و آیتم خوب هم میدن. من خودم به 2 تاش رسیدم و مقداری XP با بقیه شریک شدم :))

4. برای چنین چیزهایی یکی از بهترین سایت ها SteamDB هست. که نوشته توی پیک 24 ساعته 8 هزار پلیر توی بازی بوده، کلیش هم به 12 هزارتا میرسه. من که تریال بازی کردم شهر رو خوب شلوغ دیدم و خوشمان آمد ازش :D

پ.ن: فرشاد @NoctisSasuke جان خودت این آواتار رو عوض کن، کم کم داره گریم میگیره برات :( خود طرف هم توی اون تاپیک اجازش رو داد دیگه :D

آواتارم چشه؟ :| این Allen Walker عشق زندگی منه :| واقعا عاشقشم :| حس پدرانه بهش دارم :| اون آواتار قبلیم جاستین بود که اونا گفته شد :| بزنم لهت کنم؟ :|

• Like

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
آواتارم چشه؟ :| این Allen Walker عشق زندگی منه :| واقعا عاشقشم :| حس پدرانه بهش دارم :| اون آواتار قبلیم جاستین بود که اونا گفته شد :| بزنم لهت کنم؟ :|

میبینی یک Ctrl + F5 چیکار میکنه؟ من هنوز فکر کردم جاستینی :))

پ.ن: فعلا تا قسمت 10 دیدمش و واقعا کاراکتر خیلی خوبی هست :D قبلش هم (حدود 5 سال) پیش یه 20 قسمتش رو دیدم و ادامه ندادم حالا به خاطر سری جدیدش دارم میبینمش دوباره :D

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
دوستان من آپدیت کردم و گفتم یک کاراکتر جدید بسازم ولی این Rogue کجا رفته؟ بار قبل یادمه بودش تو کلاس ها اما الان نیستش :-?:-/

seraphickv3

کاربر سایت
Nov 21, 2013
212
بلاخره من هم با 50% تخفیف خریدمش :D
البته تا اومدم وارد بازی بشم دیدم 700 مگ باید دانلود کنم، حجمم هم طوریه که باید تا شب فعلا صبر کنم. ولی فردا دیگه میشینم بازی میکنم :D
عجب شانسی دارید شما
من همون روز هر دو بازی رو بدون هیچ تخفیفی با هم خریدم ، ولی شما الان با ۵۰٪ تخفیف گرفتید:-s

• Like

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
بازی چقدر یکهو سخت شد :D الان لول 15 هستم کلاس کاراکترم پوگیلیست هست، اسمم هم Behzad Aokiji هست :D

البته لول کلاسم رو 5 کردم، توی همون رستوران Ul'dah همون کسی که بالای سرش انگار دونه لوبیا هست :D

نظرتون درباره ی راحت تر لول بالا بردن چیه؟ :-?

راستی اگر کسی هم باشه باهاش دو نفری بریم حمایت میشه :D فرشاد، تو نمیخوای کاراکتر جدید بسازی؟ :))

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بازی چقدر یکهو سخت شد :D الان لول 15 هستم کلاس کاراکترم پوگیلیست هست، اسمم هم Behzad Aokiji هست :D

البته لول کلاسم رو 5 کردم، توی همون رستوران Ul'dah همون کسی که بالای سرش انگار دونه لوبیا هست :D

نظرتون درباره ی راحت تر لول بالا بردن چیه؟ :-?

راستی اگر کسی هم باشه باهاش دو نفری بریم حمایت میشه :D فرشاد، تو نمیخوای کاراکتر جدید بسازی؟ :))

یعنی چی سخت شده یهویی؟ :D کجاش سخت شده؟ :D

راحت لول آپ کردن از 15 به بعد من فقط Dungeon هارو پیشنهاد میکنم :D البته اگه پارتی برا FATE پیدا کردی اینجوری خیلی سریع میتونی Lvl up کنی ولی عوضش لذت Dungeon هارو نداره و Loot های Dungeon هارو هم از دست میدی

خب میخوای بیا Dungeon هارو باهم بریم :D اگه من باهات بازی کنم Level من Sync میشه به لول Dungeon و دیگه OP نمیمونم :D

آخرین ویرایش:
  • Like

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
841
یک روز مونده لول 60 بشم تموم.از وقتی تونستم پرواز کنم واقعا حال میکنم میپری فرود میای بالاسر ماموریتها واقعا کیف داره.
یدونه ایرونیم ندیدم توی شیوا البته دوستام همه اونوری هستند و مهربون و کمکم میکنند اما ساعتشون با من یکم نامیزونه برای همین وسط دانجون قر میزنند ما خوابمون میاد البته انقد بیچاره ها وا میستاند تا تموم کنیم.
این کینگ موگل هم ما رو بیچاره کرده تو اکستریم با تانک های ضعیف هی میبازیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر