Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,017
نام
Farshad
فکر نکنم تو heal دادن target رو عوض کنه با CNJ امتحان کن ببین
Duty Finder که شانسی پیدا میکنه WHM یا SCH فرقی نداره ولی از DPS ها زود تر party پیدا میکنه Tank هم باشی از همشون سریعتر پیدا میکنه
Scholar واسه پارتی های کوچیک عالیه اکثرا میتونه راحت DPS کنه Fairy هم heal بده. واسه Raid یا Trial هشت نفره ترکیب WHM+SCH عالیه, WHM+WHM خوبه, SCH+SCH زیاد خوب نیست, چون 2 تا Galvanize نمیتونن باهم بیوفتن
یه بار تو یکی از Dungeon های Heavensward یه minion گربه پرنده افتاد (نمیدونم اسمش چیه) از شانس بد نتونستم ببرمش بعد رفتم دیدم 1,000,000 Gil قیمتشه:| حیف شانسم بهم رو نکرد:| ولی تو یه Dungeon دیگه یعنی Neverreap یه Ugly Duckling افتاد که تو roll من بردم منم شاد شنگول فکر میکردم الان پولدار شدم:d رفتم دیدم 160,000 Gil قیمتشه:| خودم 1,000,000 Gil دارم چیز زیادی نیست ولی اگه اون گربه رو میبردم 2,000,000 Gil بود الان...
خود منم نمیدونم اگه کسی میدونه چطور میشه اسون پولدار شد به ما دو تا بگه...:d

راستی این ماجرای Chest ها چجوریه؟ :d من هنوزدانجئون نرفتم ولی میخوام بدونم چون تو Chestهای یه سری دانجئونا دیدم چیزای خیلی خفنی هست اما انگار سیستم آیتم دادنش خیلی داغونه :d

AloneDreamerS

کاربر سایت
Mar 7, 2015
51
نام
Meysam
راستی این ماجرای Chest ها چجوریه؟ :d من هنوزدانجئون نرفتم ولی میخوام بدونم چون تو Chestهای یه سری دانجئونا دیدم چیزای خیلی خفنی هست اما انگار سیستم آیتم دادنش خیلی داغونه :d
منظورت رو دقیق نفهمیدم تو Lv Up تو هر Dungeon سه تا Boss هست با کشتنشون Chest میاد که باز میکنی یه ایتم شانسی یا دو تا یا بعضی وقتا سه تا ایتم شانسی میاد که باید Need,Greed, یا Pass بزنی اگه ایتم با کلاسی که داری همخوانی نداشته باشه نمیتونی Need بزنی(مثلا تو Arcanist هستش نمیتونی ایتمای STR دار یا Dex دار رو که مال display of warrior ها رو Need بزنی گزینش خاموشه) باید Greed یا Pass بزنی. بعضی وقتا هم ایتمایی میوفته که پشتشون صورتیه اونا بهترن. ولی چون Lv Up هست زیاد مهم نیست چون به زودی میندازیش دور یا میتونی ایتمات رو نگه داری بدی به خدمت کارت تا اون هم بره Lvl Up:d
خود من Raid میرم یه چند تا ایتم میده chest که فقط میتونی یه دونه ایتم رو ببری مثلا چهار تا جمع کنی یه ایتم بگیری هی میرم Need میزنم اصلا نمیبرم هی میرم میرم تا شانس رو کنه ببرمش:d
خلاصه فکر نکنم درست حسابی توضیح دادم خودت وقتی تجربه کردی میبینی چجوریه:d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,017
نام
Farshad
منظورت رو دقیق نفهمیدم تو Lv Up تو هر Dungeon سه تا Boss هست با کشتنشون Chest میاد که باز میکنی یه ایتم شانسی یا دو تا یا بعضی وقتا سه تا ایتم شانسی میاد که باید Need,Greed, یا Pass بزنی اگه ایتم با کلاسی که داری همخوانی نداشته باشه نمیتونی Need بزنی(مثلا تو Arcanist هستش نمیتونی ایتمای STR دار یا Dex دار رو که مال display of warrior ها رو Need بزنی گزینش خاموشه) باید Greed یا Pass بزنی. بعضی وقتا هم ایتمایی میوفته که پشتشون صورتیه اونا بهترن. ولی چون Lv Up هست زیاد مهم نیست چون به زودی میندازیش دور یا میتونی ایتمات رو نگه داری بدی به خدمت کارت تا اون هم بره Lvl Up:d
خود من Raid میرم یه چند تا ایتم میده chest که فقط میتونی یه دونه ایتم رو ببری مثلا چهار تا جمع کنی یه ایتم بگیری هی میرم Need میزنم اصلا نمیبرم هی میرم میرم تا شانس رو کنه ببرمش:d
خلاصه فکر نکنم درست حسابی توضیح دادم خودت وقتی تجربه کردی میبینی چجوریه:d

نه همین مشکلم بود که قرعه کشی میشه :d خیلی داغونه ممکنه برا بدست آوردن آیتمی که میخوایم کلی بریم ><

در واقع Pass زدن یه کار انسان دوستانست که آیتم رو نگیری و بدی به بقیه؟ و اگه Greed بزنی حتما تو قرعه کشی شرکت میکنی؟ تو نت هرچی میخوندم معلوم نبود خوب تفاوت Need و Greed رو متوجه نمیشدم :d

بسیار ممنان ^~^

بعد یه چیزی مثلا یه Chest توش احتمال دادن 5 تا آیتمه و تو قرعه کشی هر 5 تارو میده به آدمای مختلف یا نه فقط یکیش رو میده همون یکی رو هم فقط به یه نفر میده؟ اینجوری باشه برم یه فحشی چیزی بنویسم براشون :d

AloneDreamerS

کاربر سایت
Mar 7, 2015
51
نام
Meysam
نه همین مشکلم بود که قرعه کشی میشه :d خیلی داغونه ممکنه برا بدست آوردن آیتمی که میخوایم کلی بریم ><

در واقع Pass زدن یه کار انسان دوستانست که آیتم رو نگیری و بدی به بقیه؟ و اگه Greed بزنی حتما تو قرعه کشی شرکت میکنی؟ تو نت هرچی میخوندم معلوم نبود خوب تفاوت Need و Greed رو متوجه نمیشدم :d

بسیار ممنان ^~^

بعد یه چیزی مثلا یه Chest توش احتمال دادن 5 تا آیتمه و تو قرعه کشی هر 5 تارو میده به آدمای مختلف یا نه فقط یکیش رو میده همون یکی رو هم فقط به یه نفر میده؟ اینجوری باشه برم یه فحشی چیزی بنویسم براشون :d
خیلی هم خوب و منصفانست این توضیح دادن من داغون بود8-|
Need واسه کسایی هست که به اون ایتم نیاز دارن و یا اون لباس واسه کلاسشون هست و میخوان اون لباس رو ببرن, مثلا یه لباس magical افتاده که گزینه Need واسه کلاس های Arcanist, Thaumaturge, Conjure :magical روشنه گزینه Need هم واسه physical dpsها غیر فعاله نمیتونن رو ایتمهایی که جادویی هستن و هیچگونه Stat یا atrributes مثل strength یا dex ندارن Need بزنن و همینطور برعکس و ...:d weapon هم که هر کس فقط میتونه weapon کلاس مخصوص خودش رو Need بزنه و واسه بقیه کلاس ها خاموشه...

Greed از Need ضعیف تره اگه کسی Need نزنه ایتم بین کسایی قرعه کشی میشه که Greed زدن. مثلا کلاس تو physical dps هست ایتم از chest افتاده مال magical dps هست ولی دوست داری اون ایتم رو داشته باشی Greed میزنی

Pass وقتی میزنی که به هر دلیلی دوست نداری اون ایتم رو داشته باشی یا الکی کیفت رو پر کنی...

تو lvlهای بالاتر ایتمای healer و rdps ها جدا میشه یا ایتمای tankها , کلاس های DEX دار و کلاس های STR جدا میشه...

نه. اون Raid هایی که من میرم مخصوصه به خاطر همین فقط میشه هر هفته یدونه ایتم از هر Raid برد برد اونم از هشت نفری که اونام اون ایتم رو میخوان چون باهاش میتونیم یه لباس ilvl 190 بگیریم ولی تو Dungeon هایی قراره بری اگه تو قرعه کشی مثلا تو هر 5تا ایتم از همشون بالا تر باشی هر 5تا ایتم هم مال خودته:d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,017
نام
Farshad
یه خبر خوب و بد :d

سرور Chaos که فکر کنم هممون توشیم رو بالاخره دارن میبرن اروپا :d

شاید برا شما خوب باشه اما من جدیدا یه اتفاق عجیب که افتاده اینه که پینگم با آمریکا کمتر از اروپا میاد :|

البته گفتن اونایی که اگر دیدن اوضاعشون بدتر شده میتونن به صورت رایگان سرورشون رو عوض کنن که من بازم نمیخوام :( الان یه FC خیلی خیلی خوب پیدا کردم با اونام :(

ولی قسمتی که برا هممون بده اینه که 3 تا 5 روز طول میکشه و هیچکدوممون نمیتونیم بازی کنیم :|

http://eu.finalfantasyxiv.com/lodestone/topics/detail/3aa6f720b864e160a3af09e9b08c71cb4be72616

AloneDreamerS

کاربر سایت
Mar 7, 2015
51
نام
Meysam
یه خبر خوب و بد :d

سرور Chaos که فکر کنم هممون توشیم رو بالاخره دارن میبرن اروپا :d

شاید برا شما خوب باشه اما من جدیدا یه اتفاق عجیب که افتاده اینه که پینگم با آمریکا کمتر از اروپا میاد :|

البته گفتن اونایی که اگر دیدن اوضاعشون بدتر شده میتونن به صورت رایگان سرورشون رو عوض کنن که من بازم نمیخوام :( الان یه FC خیلی خیلی خوب پیدا کردم با اونام :(

ولی قسمتی که برا هممون بده اینه که 3 تا 5 روز طول میکشه و هیچکدوممون نمیتونیم بازی کنیم :|

Transfer of the Chaos Data Center to Europe | FINAL FANTASY XIV, The Lodestone
خیلی خبر خوبی بود:d همیشه خوش خبر باشی:bighug:
من مشکل تاخیر داشتم همش با کاهش پینگ بازی میکردم که مشکلم رو حل میکرد ولی دیگه راحت میشم:d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,017
نام
Farshad
خیلی خبر خوبی بود:d همیشه خوش خبر باشی:bighug:
من مشکل تاخیر داشتم همش با کاهش پینگ بازی میکردم که مشکلم رو حل میکرد ولی دیگه راحت میشم:d

من شبا از همین ساعت به بعد مشکل داشتم و اعصابم خورد میشد خدا کنه وقتی سرورا جاش عوض شه برا من بهتر بشه :(

راستی FCم خیلی باحالن خودشون میان همه لباسا و سلاح هارو برام HQ درست میکنن XDDD

AloneDreamerS

کاربر سایت
Mar 7, 2015
51
نام
Meysam
من شبا از همین ساعت به بعد مشکل داشتم و اعصابم خورد میشد خدا کنه وقتی سرورا جاش عوض شه برا من بهتر بشه :(

راستی FCم خیلی باحالن خودشون میان همه لباسا و سلاح هارو برام HQ درست میکنن XDDD
:shocked:
خوش به حالت:d
منم هم اکثرا صبح ها بازی مینکم شب ها وضع نت خراب میشه
عضو کدوم Grand Company شدی؟ من خودم عضو Maelstorm هستم به خاطر رنگ مورد علاقم قرمز:p:d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,017
نام
Farshad
:shocked:
خوش به حالت:d
منم هم اکثرا صبح ها بازی مینکم شب ها وضع نت خراب میشه
عضو کدوم Grand Company شدی؟ من خودم عضو Maelstorm هستم به خاطر رنگ مورد علاقم قرمز:p:d

منم همونجام :d البته دلیل من برا این بود که از limsa lominsa خیلی خوشم میاد :d خیلی قشنگه

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,017
نام
Farshad
نفرین شدم :| دیشب هی Sendم صفر میشد :| هرچی به دشمن میزدم هیچی ازش کم نمیشد :d اونم تو Dungeon XDD بعدش من نیم ساعته دارم دشمن رو میزنم یهو میبینم همشون نابود میشدن همه تو خروجی منتظرم بودن :))

با اینکه کاملا مخالف سیستم Chest بازی هستم چون خیلی مسخرست که برا آیتمی که دوست داری باید شانس بیاری و صندوق اونو داشته باشه بعد اگرم داشت تازه تو قرعه کشی شرکت میکنی که شاید بهت بیوفته :| ولی انصافا همینش یه هیجان داده به بازی :d هی میگی توروخدا بدش به من XDD دیشب تو Dungeonی که میرفتیم (اسمشو نمیدونم همونی که باس آخرش یه اژدها سبزست) یه لباس خفن برا Mageها افتاد تو Loot همه کپ کردن و خارج نشدن تا اینو بگیرن شانس منم افتاد به من XDDD

راستی الان Summoner Lvl 36 هستم

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
درود...

منم تازه بازی رو سفارش دادم...
:|

Late#

ولی خوب با باندل Heavensward گرفتم...
حالا یک سوال این کارت های Time رو از کجا میگیرید بچه ها ؟!

:-"

dima

کاربر سایت
Oct 25, 2010
56
نام
h.k
سلام به همه

می خواستم بدونم این ماجرای عوض کردن سرور رایگان صحت داره و اینکه من سرور moogle هستم این مورد شامل این سرور هم می شه یا نه؟

و بیشتر بچه های ایرانی کدوم سرور هستند؟

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر