Final Fantasy XII

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
مگه دارین رکورد می زنین میگین تو فلان ساعت تموم کردم :cheesygri من سعی می کنم از بازی لذت ببرم تا حالا یکی Optional Esper گرفتم کسی تونسته همه رو بگیره ؟ تازه بازی اینقدر گستردس که شما میگین با لول 50 رفتم چیزی نیست چون مثلا هیولا های قبل از رسیدن به اسپر آخر یعنی Zodiac همه لول 80 به بالان...
با نقد هم موافقم البته یکی دو مورد تو معرفی تاریخچه FF و معرفی اسپر ها اشتباه داشت و البته چند تام غلط املایی;)
در مورد شخصیت هم فقط Basch که با Sword و Shield استیل خاصی داشت بقیه قیافشون به هرچی می خوره غیر از جنگ جو ! ولی کلا FFXII در مورد شخصیت پردازی ضعیفه و به پای FFX نمی رسه وگرنه شخصیت فقط اواتور من یعنی Auron . یادش بخیر اونقدر قویش کرده بودم با هر ضربش 99999 تا HP کم می کرد...

دوسته عزیز در فاینال 12 هم آیتم های مخفی رو اگه آزاد کنی این رو خاصیت رو می گیری نمی خواهم ادعا کنم اما من در فاینال 10 تمام یارام تا hp 999999 کم می کردن

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
دوسته عزیز در فاینال 12 هم آیتم های مخفی رو اگه آزاد کنی این رو خاصیت رو می گیری نمی خواهم ادعا کنم اما من در فاینال 10 تمام یارام تا hp 999999 کم می کردن
دوست عزیزتر اولا کدوم خاصیت تو FFXII دوما تو FFX اگه Ultimate Weapon هر شخصیت رو بگیری که خاصیت Break Damage Limit هم داشته باشه حد اکثر 99999 تا کم می کنه پس از این حرفای الکی نزن که خیلی بدم میاد اگه باز شک داری وایسا حسام MGS باید روشنت کنه سوما اگه می خوای با من کل کل کنی من FFX International رو بازی کردم که توش 9 تا Optional Boss اضافه داره... هشتمیش 80000000 HP داره که من کشتم اگه باز شک داری برو باس ها رو ببین :
http://db.gamefaqs.com/console/ps2/file/final_fantasy_x_dark_aeons.txt

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
انگار اشتباه شده منظور ایشون توی شماره 10 بود که اونقدر Hp کم میکرد تو 12 چنین چیزی وجود نداره یا حداقل من ندیدم میشه توضیح بدی چه جوری;)

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
توی 10 بودش مثلا به ایتم زره 9999 برای kimahari بود که hp میشد به انداره 9999 ;)
آره منم 10 رو میگم تو 12 نیست تو 10 زره ای بود با خاصیت Break HP Limit که می تونستی باهاش HP شخصیت رو از آخرین حدش یعنی 9999 برسونی به 99999 یه اسلحه هم واسه هر کدوم از شخصیت ها بود که حد خسارت رو از 9999 می رسوند 99999 بعد من موندم اون استاد mgs3 چطور میگه 999999:confused:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام ببین دوسته عزیز اولا قصد کل انداختن ندارم

من درست یادم نیست اما item بود به نام clansit miare یا شایدم اشتباه نوشتم چون خیلی وقته این بازی رو نکردم و یادمه اون موقعی که این آیتم رو ما کرمان آزاد کرده بودیم سیوش رو تو هر کل.پی تو تهران بچه ها برده بودن واسشون یه جیز باور نکردنی بود

من فاینال اینترنشنال رو تا وسطاش رفتم و بدلیل اومدن بازیهای جدید وقت نذاشتم dvd هم ماله دوستم بود که بعد من بازی کرده بود که می گفت اگه تمام summon را در جلوی معبد و داخل معبد شکست بدی sin آزاد می شه البته می گفت باید قیلش با یه summon قوی که مبارزش می گفت حدود 6 ساعت طول کشیده رو بالای سفینه شکست بدی که این summon رو آزاد می کنی که این summon علاوه بر آزاد کردن تمامی summon هات می تونه sin رو هم آزاد کنه :eek: البته من اینرو اول مثله شما دوستان باور نکردم تا به چشمای خودم دیدم در ضمن نمی دونم شما boss های تو clim lands رو همه رو آزاد کردین اونا با گیم شارک آزاد نمی شن و کمتر کسی آزاد کرده من نمی خواهم کل بندازم چون هم از سنم گذشته هم دیگه وقتشو ندارم و دیگه اینکه واسه بازی زیاد وقت نمی زارم حتی حسام هم شاهده ff12 رو که چند وقت پیش تموم کردم یه چند جای مخفی هم آزاد کردم که مطمن هستم که آیتمی اینجا می داد که واقعا با ارزش بوده و می دونم می شه قدرت سلاح رو برد بالا ! و در رابطه با کیماری بگم که یه زره واسش گرفتم که 120000 hp داشت از9999 شما می گین بالاتر و قدرت attack رو یادم نیست که 99999 بود یا 999999 در هر صورت اسم ایتمشو بالا گفتم اگه اینو آزاد کرده باشین میفهمین attack چقدر کم می کنه و در رابطه با summon ها هم mega sister رو هم من جز اولین کسانی بودم که تو ایران آزاد کردم anima رو خیلی ها فهمیدن اما mega sister خیلی ها خودشونو کشتن با گیم شارک آزاد کردن خیلی حرف زدن در هر صورت ما ادعا ندارم و نه حال کل انداختن داریم اگه هم مشکلی هست دیگه تو این تایپیک پست نمی زنم که بگین دارم کل می ندازم

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
-clansit miare
تا حالا اسمشو نشنیده بودم...
-sin همه شایعست Sin اصلا Aeon نیست که احضار بشه. اونیم که بالا کشتی پرنده باحاش می جنگی اسمش Penance ه که وقتی همه Optional Boss ها رو تو انترنشیونال شکست دادی خودشو نشون می ده
-اون هیولاهایی هم که تو Calm Land بودن بله بیشترشو کپچر کردم
-این آرمر کیماری قضیش چیه تا اونجایی که می دونم هیچ زره ای HP یا قدرت زیاد نمی کنن فقط خاصیت هایی داشته باشن مثل HP + 30% یا Strengh + 5 این 120000 HP از کجا اومده ؟ اگه هم باشهآخرش 99999 ه بعد چطور شده 120000 ? فک کنم مثل او 999999 که گفتی یه یکان زیادی داره
-Magus Sisters هم که باید تو آیتم پیدا کنی که الان اسمشون یادم نیست بعد با چوکوبو بری به یه معبد توی Calm Lands
- بابا چرا پست ندی چرا ناراحت میشی, تازه مشکلی نیست که کل انداختن مگه بده:biggrin1:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
-clansit miare
تا حالا اسمشو نشنیده بودم...
-sin همه شایعست Sin اصلا Aeon نیست که احضار بشه. اونیم که بالا کشتی پرنده باحاش می جنگی اسمش Penance ه که وقتی همه Optional Boss ها رو تو انترنشیونال شکست دادی خودشو نشون می ده
-اون هیولاهایی هم که تو Calm Land بودن بله بیشترشو کپچر کردم
-این آرمر کیماری قضیش چیه تا اونجایی که می دونم هیچ زره ای HP یا قدرت زیاد نمی کنن فقط خاصیت هایی داشته باشن مثل HP + 30% یا Strengh + 5 این 120000 HP از کجا اومده ؟ اگه هم باشهآخرش 99999 ه بعد چطور شده 120000 ? فک کنم مثل او 999999 که گفتی یه یکان زیادی داره
-Magus Sisters هم که باید تو آیتم پیدا کنی که الان اسمشون یادم نیست بعد با چوکوبو بری به یه معبد توی Calm Lands
- بابا چرا پست ندی چرا ناراحت میشی, تازه مشکلی نیست که کل انداختن مگه بده:biggrin1:

اره باز یکان اضافه گذاشتم اما زره کیماری از همه یارام بیشتر شده بود و بالای 9999 بود اینو مطمنم و در اخر بگم که اره اونم اسمش penance بود
و از اون boss ها هم یکی زیر دریا هست که با یک ضرب یارتو سنگ می کنه و اونجا نمی تونی summon بیاری
و واسه mega sister هم باید از 3 آیتم خاصی استفاده می کردی نه chocobo رو برداری به همین راحتی بری تو معبد و summon رو آزاد کنی در ضمن اگه بخواهم کل بندازم شرط می بندم بیشتر آیتم های مخفی رو با gameshark آزاد کردی چون mega sister و clansit miare رو اگه به وسیله آیتم گرفته بودی الان اینجوری نمی گفتی در هر صورت من ادعایی ندارم فکر نکنین که اگه تهران زندگی می کنید نسبت به شهرهای دیگه از این نظر ها اول هستید من واقعا هنوز هیچ جا مثله اینجا ندیدم که اینقدر پیله یه بازی باشن من این قضیه فاینال رو می گم ماله 5 سال پیش بود که تازه ps2 خریده بودم و فقط 16 سال داشتم و رویه این بازی ادعا می کردم الان نه حالشو دارم نه حسشو و همینجا هم می گم که صبح حسام نیاد پشت سرم بگه رضا خالی بنده من ff12 رو دو جاشو از حسام پرسیدم چون واقعا وقت و حس فکر کردن رو دیگه ندارم با اینکه یه زمانی ff زندگیم بود و ff10 رو واستون چشم بسته بازی می کردم فقط تنها چیزی که توی ff10 پیدا نکردم اون master seymour بود که در گیم شارک آزاد می شد هیچ وقت یادم نمی ره شب سال تحویل ff10 رو بازی می کردم و همون شب anima رو آزاد کردم خیلی بهم حال داد و اخرین آیتمی هم که گرفتم سلاح rikku بود که اسمش god hand بود آقایون در هر صورت من نمی خواهم دیگه کل بندازم چون تا حالا زیاد کل انداختم تو تایپیک ها و مدیرا بهم گیر دادن و حتی پست هامو پاک کردن بحث همینجا تموم و اینو بگم که من بعد از 5 سال 2 ماه پیش یه گیم شارک خریدم و گذاشتم رو پی اس و از شانس بعد من گیم شارک از این چند تا برنامه ها بود که مثلا برنامه هارد و ... داخلش بود یه استارت زدم تمام سیوهام ظرف 5 ثانیه پاک شد اشکم می خواست در بیاد نمی دونستم ماله چییه فکر کردم سیوها رو فشرده می کنه چون از یه نفر شنیده بودم با یه برنامه می شه اینکارو کرد و سیو فاینال 10 هم که 5 سال رویه مموری بود پاک شد و الا واستون یه عکس از زره کیماری می گرفتم که باور کنید
موفق باشید
بای

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بابا بیخیال رضا کارش درست خودش هم به من گفت حال نداره چیزهای مخفی 12 رو آزاد کنه و گرنه آزاد میکرد ;)

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
بی خیال بابا Mgs3(اسمت رضا ؟) اول اینکه منم تهرانی نیستم پس اینقدر نگو تهرانی هستی پز می دی من شمالیم اسمم مهرداده;)
در مورد پیله به فاینال چون من دیونه فاینالم خودم دیگه دیونه شدم...:-"
ولی باز در مورد اون کد گیم شارک اشتباه می کنی من ازش استفاده نکردم:evil: ولی کلا آدم پیله ایم بدل نگیر:biggrin1:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
agha tuye feywood che bayad bokonam ?
badesh looft ha bejoz forush be che dardi mikhoran ?

از FeyWood باید بری به Giruvegan بگو کجاش موندی راهنماییت کنم
Loot هم فقط بدرد فروختن واسه پول می خوره غیر از چند تا آیتم Loot که در اصل واسه کار های دیگن مثل Teleport Stone یا Gysahl Green. با فروختن تعداد معینی از یه سری آیتم های لوت هم میشه آیتم ها یا اسلحه های خوبی تو قسمت Bazaar باز کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر