Final Fantasy X/X-2 HD

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به نظر من بهترین شخصیت پردازی بین ff ها مال سری 7 هستن....لایتنینگ یه کم سوسولیه:d بقیه شون هم لباس های گل منگولی و رنگ رنگی و عجیب و غریب و خنده دار دارن...ولی شما برو انیمه نجات کودکان رو ببین هم شخصیت کلود هم سفیروث مخصوصا تو کرایسیس کور که شاهکار بود خداییش...البته سلیقه افراد متفاوت و قابل احترامه ولی به نظر من با وقار ترین و قدرتمند ترین شخصیت منفی تاریخ گیم و انیمه سفیروث هست هم شخصیتش هم دیالوگ هاش نوع رفتار و صداش ابهت و قدرت رو القا میکنه...مخصوصا استفاده از بال با پرهای سیاه یه جذبه خاصی بهش میده توصیه میشه حتما کراسیس کور و نجات کودکان رو تجربه کنید تا متوجه صحبت هام بشید...
به این چندتا عکس نگاه کنید از آرشیوم هستن....:
MediaFire - Online Space for your documents, photos, videos, and music.
lightning هم باحاله ! به نظرم حسه جدی داره باحالش کرده ! یعنی پشت کار داره . مثل sarah سوسول نیست ! lightning واقعا مرده لول ... اون یکی دخترونه تر لول ×_× این FF X-2 هم سه تاشون باحال بودن ! لباساشون که همیشه گل منگولیه لول ×_× یا پسراشون مثل این پسرهای kpop مثل دخترا میمونن . اما خب بازیش باحاله دیگه !
Crisis core هم از نظر gameplay خیلی عالی بود انصافا

این کراسیس کور چیه به فاینال فانتازی ربط داره اگه اره دانلودش کنم
بازیش خیلی قشنگه !!! جدی ! لول ! اون زمان که اومده بود بسی حال کردم باهاش

به قول ارمان لول لول اخه انیمش خیلی اسمیه گفتم جریانش چیه که بزنم به دانلود
انمیش نجات کودکان رو میگی ؟ فقط گرافیک داره لول !

ببین روند داستانی سری فاینال 7 به این شکله اول کرایسیس کور انحصاری پی اس پی بعد فاینال 7 که رو پی اس1 اومد بعد دوتا نسخه دایرگ آو سربریوس و افتر کرایسیس که رو پی اس 2 اومد و انیمه نجات کودکان که در سال 2009 به صورت اچ دی روی بلوری کشیدن و یه تیکه های زیادی به انیمه اضافه شدن.....از زمان معرفی پی اس3 تا حالا ما توکف ساخت یه نسخه واسه پی اس3 موندیم....نامردا فاینال 15 هم کلی طول دادن....فاینال 15 هم کارقوی به نظر میاد...
ff 15 اره نمایشش خوب بود. احتمالا 2014 میاد اگه دیگه طولش ندن ! اما به نظرم زیادی اکشن میزنه !

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
یه سوال تو این کالکشن شخصیت های بازی کیا هستن این یارو سفیرود هم که نقش منفیه توش هست و این یارو که یه شنل کهنه قرمز داره اسمش چیه و تو بازی حضور داره اصلا چه کارهه:d

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
یه سوال تو این کالکشن شخصیت های بازی کیا هستن این یارو سفیرود هم که نقش منفیه توش هست و این یارو که یه شنل کهنه قرمز داره اسمش چیه و تو بازی حضور داره اصلا چه کارهه:d

همچین میگی چه کارهه....سفیروث معلم بازنشسته است وینسنت هم دلال بازار ارزه...داستان بازی مفصله این طوری نمیشه توضیح داد...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اره یک سره wikipediia بزن داستانش رو بخون
خیلی طولانی و مفصله !
کلا عمقه و پیچیدگه داستاهی FF زیادن ... !_!

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,304
نام
shahab
داستان ff7خیلی عمق داره از همه شماره ها بیشتر.
ترتیب زمانی بازی ها به ترتیب.1_بیفور کراسیس کور که درباره گروه تراک ها است2_کرایسیس کور که شخصیت اصلی ان زاک است که این شماره نقش اساسی در روند داستان داره 3_ خود فاینال فانتزی 7 بدون هیچ پسوندی که شخصیت اصلی ان کلود است که پر افتخار ترین شماره است 4_انیمیشن نجات کودکان که شخصیت اصلی ان کلود است. 5_ در جاف سربریوس که شخصیت اصلی ان وینسنت است که اخرین ماجرا ff7 رو رقم می زنه

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
اقا ما رفتیم تمام شجره نامه شخصیت های بازی رو در اوردیم و خوندیم عالی بود شخصیت کلود جالب بود و حالا خیلی منتظر بازی هستم ای کاش قیمتش ارزون باشه مشتری بشیم:d
راستی تو یه سایت که بازی ps2 برای دانلود میزاشت ff x رکورد زده بود و اول بود از نظر تعداد دانلود:d

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
1 تا ٦ بازي خيلي قشنگ بود....اصلا از ٧ به بعد خوشم نيومد!البته ١٠ و ١٢ رو نمي دونم ولي ميگن خيلي عالين!١٣ رو هم كلا دوست نداشتم!

- - -ویرایش - - -

اقا ما رفتیم تمام شجره نامه شخصیت های بازی رو در اوردیم و خوندیم عالی بود شخصیت کلود جالب بود و حالا خیلی منتظر بازی هستم ای کاش قیمتش ارزون باشه مشتری بشیم:d
راستی تو یه سایت که بازی ps2 برای دانلود میزاشت ff x رکورد زده بود و اول بود از نظر تعداد دانلود:d
اگه ٧ رو بازي كني از شخصيت سفيرث بيشتر از كلود خوشت مياد...اصلا جذبه اي داره اين مرد!

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
اگه اشتباه نکنم سفیروث نقش منفیه داستانه مگه میشه باهاش به عنوان یه شخصیت بازی کرد:-o

دقیقا نکته اینجاست...شخصیت پردازی به قدری قویه که نقش منفی این بازی از نقش مثبتش بیشتر طرفدار داره....پیچش داستانی پیچیدگی و سرگذشت شخصیت باعث این پدیده نادر شده...
من تا حالا هیچ جا ندیدم شخصیت منفی به این خوبی طراحی شده باشه...نمونه های ضعیفش هست مثلا جوکر تو سری بتمن که بالاخره طرفدارهایی داره ولی شخصیت سفیروث خیلی اختلاف داره با بقیه شخصیت های منفی....از دیالوگ هاش گرفته تا نحوه منفی بودنش تا راه رفتن مبارزه نگاه کردن و....همه چیز در این شخصیت وقار و بزرگی و قدرت اون رو به مخاطب القا میکنه.....حتی تو کرایسیس کور اونجا که باید باهاش مبارزه کنی از اونجا که قدرت سفیروث خیلیییی بیشتر از قهرمان های بازی هست شما در باس فایت فقط مقاومت میکنی آخرش هم که مبارزه رو با موفقیت تموم کنی توی فیلم بعدش سفیروث شکستت میده و بی هوش میوفتی و باقی ماجرا....در مورد سفیروث باید از جنبه های مختلف بررسیش کرد از اسمش گرفته تا افکار و تولدش و....از لحاظ قدرت فیزیکی سفیروث قوی ترین موجود هست هم توی دنیای فاینال 7 هم تو کل شخصیت های منفی که تا حالا تو انیمه و گیم دیدم...خلاصه اگه بخوام بگم هم بخشی از داستان اسپویل میشه هم اینکه شاید اینجا جاش نباشه

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
دقیقا نکته اینجاست...شخصیت پردازی به قدری قویه که نقش منفی این بازی از نقش مثبتش بیشتر طرفدار داره....پیچش داستانی پیچیدگی و سرگذشت شخصیت باعث این پدیده نادر شده...
من تا حالا هیچ جا ندیدم شخصیت منفی به این خوبی طراحی شده باشه...نمونه های ضعیفش هست مثلا جوکر تو سری بتمن که بالاخره طرفدارهایی داره ولی شخصیت سفیروث خیلی اختلاف داره با بقیه شخصیت های منفی....از دیالوگ هاش گرفته تا نحوه منفی بودنش تا راه رفتن مبارزه نگاه کردن و....همه چیز در این شخصیت وقار و بزرگی و قدرت اون رو به مخاطب القا میکنه.....حتی تو کرایسیس کور اونجا که باید باهاش مبارزه کنی از اونجا که قدرت سفیروث خیلیییی بیشتر از قهرمان های بازی هست شما در باس فایت فقط مقاومت میکنی آخرش هم که مبارزه رو با موفقیت تموم کنی توی فیلم بعدش سفیروث شکستت میده و بی هوش میوفتی و باقی ماجرا....در مورد سفیروث باید از جنبه های مختلف بررسیش کرد از اسمش گرفته تا افکار و تولدش و....از لحاظ قدرت فیزیکی سفیروث قوی ترین موجود هست هم توی دنیای فاینال 7 هم تو کل شخصیت های منفی که تا حالا تو انیمه و گیم دیدم...خلاصه اگه بخوام بگم هم بخشی از داستان اسپویل میشه هم اینکه شاید اینجا جاش نباشه

ممنون بابت توضیح دوست عزیز . عجب شخصیت منفیه توپیه:d

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
حالم ازین وضعیت بهم میخوره که نمی تونم همچین پک توپــی رو pre-order کنم :| از آنگولا میتونن pre-order کننا!!!
کسی امکان تهیشو نداره؟! (فقط حیف واسه ویتا لیمیتد نداره)
39383524051276994400.jpg
28200838447557888333.jpg

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
کلا توی فاینال فانتزی ها شماره 7 بهترین است و بعد شماره10.
بعد هم شماره 8و13.:d

13 رو که کلا بنداز دور :| آشغال به تمام معنا!
6و 8 خ خوب بودن.
ولى 12 رو چرا جا گذاشتى؟ :d به نظرم 12 از 10 هم بهتره.
شخصيت مورد علاقمم توو 12 الان آواتارمه :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
6و 8 خ خوب بودن.
lol اتفاقا من Xiii-2 رو خیلی دوست داشتم . lightning هم شخصیت عالیه .

به نظره من
6 و 4 و 10 و 7 به ترتیب از سمت راست بهترینها بودن . 6 و 4 که فوق القعاده بود.بعد از اون x و x-2 هم خیلی خیلی خوب بودن.

حالم ازین وضعیت بهم میخوره که نمی تونم همچین پک توپــی رو pre-order کنم :| از آنگولا میتونن pre-order کننا!!!
کسی امکان تهیشو نداره؟! (فقط حیف واسه ویتا لیمیتد نداره)
اصلا خبری از وضعیت ویتاش نشد ! نسخه limited ps3 قیمتش 40 دلار هست کلا ( که احتمالا دارم میگیرمش :\ )
اما گفته بودن نسخه ویتا قرار به صورت جدا عرضه بشه. اصلا نگفتن فیزیکی عرضه میشه با فقط دانلودی . اگر فقط دانلودی باشه بهتره قیمتهای فضایی هر دونه 20 تا ندن ! لول

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,304
نام
shahab
6و 8 خ خوب بودن.
شماره 13 الان خراب شده....بنظرم اولین شماره اش عالی بود ولی این دومیش و سومیش به دلم ننشسته زیاد.
من کلی گفتم...بنظر اکثر طرفدار ها شماره 7 وشماره 10 بهترین هستن. شماره 12 هم دوست می دارم:d ولی باورت میشه من اکثر فاینال فانتری ها رو تموم کردم ولی تو مرحله اخر شماره 12 هنوز گیر کردم:(
اگه به من باشه تمام فاینال فانتزی ها عشق من هستن. من کلی گفتم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر