Final Fantasy VII به PC باز میگردد؟

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
ff7logo.jpg

Final Fantasy VII شاید برای PC منتشر شود، فقط شاید.

Square Enix دامینی را به نام “FinalFantasyviiPC.com” به ثبت رسانده است که در Fusible ثبت و قرار داشته است .این دامین در تاریخ June 15 به ثبت رسیده است.

شاید ثبت این دامین فقط بیش از یک اقدام پیشگیرانه نباشد.Square Enix ممکن است این بازی را دوباره برای PC منتشر کند....زمان فقط پاسخ این سوال را میدهد .

http://gamingeverything.com/23096/square-enix-picks-up-domain-for-final-fantasy-vii-pc/
Fusible میتوانید متن اصلی را از اینجا ببینید

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
خدا خیرشون بده اگه اینکارو بکنن ثواب هر دو دنیارو میبرن :d
من با کلی مکافات تونستم نسخه PC بازی رو دانلود کنم ولی اونقدر باگ و مشکل داشت که کلا بیخیالش شدم ...

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
سلام میخواستم ببینم بازی اومده؟
اخه میهن دانلود لینک دانلوده بازی رو گذاشته امروز
میخواستم ببینم نسخه باز سازی شدس یا نه؟

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
سلام میخواستم ببینم بازی اومده؟
اخه میهن دانلود لینک دانلوده بازی رو گذاشته امروز
میخواستم ببینم نسخه باز سازی شدس یا نه؟
همون نسخه 15 سال پیشه... تفاوتی نداره ... اگه میتونی 4 تا مکعب و دایره رو به عنوان کلود استرایف بازی کنی حرفی نیست دانلودش کن ،مگرنه.......

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
همون نسخه 15 سال پیشه... تفاوتی نداره ... اگه میتونی 4 تا مکعب و دایره رو به عنوان کلود استرایف بازی کنی حرفی نیست دانلودش کن ،مگرنه.......

این چرا اینطوری هست امیر چطوری روشون شده بدن بیرون الان !
رسما از فاینال ناامیدم کرد سونی و ماکرو باز ی کالکشن می کنن می دن بیرون ادم کیف می کنه بعد یهو یادشون می افته ی فاینال را هم بدن رو pc اونوقت اینطوری میشه :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,207
نام
ماکان
واضحه که Final Fantasy VII Next-Generation با طعم Luminous انجین داره میاد.:d
کنسولها نمی کشن پس فقط رو high end pc :d

حمید Luminous کجا بوده قراره همون FFVII سازگار با Win های جدید دوباره منتشر بشه!

کلا من نمیدونم SE کی میخواد بیخیال این FF های قدیمی بشه؟ FFVII رو که دیگه رسما فقط برای کنترل تلویزیون ها منتشر نکرده!!

این اخمخا حداقل الان 3 تا FF خوب دارن که باید رو انا مانور بدن، FFXV و Versus و FFXIV PS3 اما در عوض چسبیدن به ایونت های مزخرف برای XIII و انتشار صدباره FFVII....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر