Final Fantasy: Dissidia، یک بازی 40 ساعته!

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
dissidia-final-fantasy-psp-1.jpg

بازی Dissidia Final Fantasy هم‌اکنون در دست فامیتسو است و این مجله پیش‌نمایشی از این بازی را ارائه کرده است.

امتیاز این بازی بصورت زیر درج شده:
10,9,9,8 (36/40)

به گفته مجله فامیتسو، حدود 40 ساعت برای تمام کردن بخش Story بازی نیاز است و اگر بخواهید همه چیز را unlock کنید، بیش از 100 ساعت به طول خواهد انجامید.

Source

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خیلی ممنونم که خبر را گذاشتی:cheesygri
خیلی بده ی کاش 200 ساعت میشد بهتر بود:biggrin1:
ولی فکر کنم psp بسوزه:love:

Dark Destiny

کاربر سایت
Dec 11, 2008
89
نام
سرنوشت
سرنوشت کثیف

...
چرا به نظر شما 40 ساعت زمان کمی هست؟ شما دارید در مورد یک بازی که برای کنسول دستی PSP میاد نظر میدی نه یک بازی PS3 و یا Xbox 360. توجه به حجم و گرافیک بازی خیلی مهم هستش. شما هیچ فکر میکنید یک بازی با خط داستانی مثلا 100 ساعت چقدر حجم میخواد؟ بازیهای PSP معمولا طوری طراحی میشن که حتی با رم کم ( 2g) هم بشه اون رو بازی کرد. در ادامه اینکه شما از Dissidia: Final Fantasy نباید توقع یک بازی RPG داشته باشید. این بازی بیشتر از اینکه RPG باشه در سبک Fighting هستش و روند داستانی 40 ساعت از نظر من واقعا عالی هستش با توجه به گرافیک بالایی که در دموها و اسکرین شات ها دیدیم ازش. در کل من تصمیم دارم یک بار دیگه به Square Enix اعتماد کنم. راستی دوست عزیز که میگید 40 ساعت خیلی کم هست و بازی خوبی ازش در نمیاد... ممکنه بگید شما بازی God Of War که برای PSP بود رو در چند ساعت تموم کردید؟ شاید خودتون با مقایسه ی این موضوع به جواب پی ببرید.

آخرین ویرایش:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
یک خبر بسیار عالی برای طرفدارن Dissidia و شاید بهتر است بگوییم برای طرفداران FF 12

gabranth.jpg

قاضی گابرانس(برادر دوقلوی ژنرال باش) در این بازی حضور دارد.:love: این شخصیت که از کاراکتر‌های مرموز FFXII بود، در یک تریلر جدید نشان داده شده است.

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
قاضی گابرانس(برادر دوقلوی ژنرال باش) در این بازی حضور دارد.:love: این شخصیت که ار کاراکتر‌های مرموز FFXII بود، در یک تریلر جدید نشان داده شده است.
ایول گرچه گابرانس حالم رو بهم میزد کاش بالتیر و باش توش بودن;)

Dark Destiny

کاربر سایت
Dec 11, 2008
89
نام
سرنوشت
...
یه چیزی واسه من مشخص نشده. این احتمال هست که ما توی بازی Dissidia:Final Fantasy خط داستانی داشته باشیم که در سبک اصلی بازی یعنی Fighting نباشه؟ آخه هر جوری فکر میکنم میبینم خط داستانی 40 ساعت برای این سبک خیلی زیاده. ببینم کسی ازین موضوع خبر داره؟

MnO2

کاربر سایت
Jul 20, 2008
32
...
یه چیزی واسه من مشخص نشده. این احتمال هست که ما توی بازی Dissidia:Final Fantasy خط داستانی داشته باشیم که در سبک اصلی بازی یعنی Fighting نباشه؟ آخه هر جوری فکر میکنم میبینم خط داستانی 40 ساعت برای این سبک خیلی زیاده. ببینم کسی ازین موضوع خبر داره؟
اونجوری که من تا حالا فهمیدم داستان بازی جنگ بین دو خداست .Chaos &Casmos .جنگ بین خدای نور و خدای تاریکی. بین خوبی و بدی.(مثل خیلی از بازی ها توی این سبک)Chaos (که در FF 1 حضور داشت)برای این که قدرت رو در دست بگیره چند تا از Villianـهای سری های FF رو دور خودش جمع میکنه.Casmos هم چند تا از قهرمان های فاینال رو دور خودش جمع میکنه.اینم لیست کاراکتر ها(بالایی ها قهرمان ها):
2dgugwy.jpg

فکر کنم یه چیزایی رو اشتباه نوشتم که اگه اشتباه بود ببخشید.

Dark Destiny

کاربر سایت
Dec 11, 2008
89
نام
سرنوشت
اونجوری که من تا حالا فهمیدم داستان بازی جنگ بین دو خداست .Chaos &Casmos .جنگ بین خدای نور و خدای تاریکی. بین خوبی و بدی.(مثل خیلی از بازی ها توی این سبک)Chaos (که در FF 1 حضور داشت)برای این که قدرت رو در دست بگیره چند تا از Villianـهای سری های FF رو دور خودش جمع میکنه.Casmos هم چند تا از قهرمان های فاینال رو دور خودش جمع میکنه.اینم لیست کاراکتر ها(بالایی ها قهرمان ها):
2dgugwy.jpg

فکر کنم یه چیزایی رو اشتباه نوشتم که اگه اشتباه بود ببخشید.
...
بخاطر اطلاعات ممنونم ولی فکر میکنم لیستت خیلی ناقص باشه چونکه توی چندتا اسکرین شات از بازی من چند کارکتر دیگه مثله Ject که پدر Tidus بود رو هم دیدم... در هر صورت ممنونم.

یه خبر خیلی خوب. بازی Dissidia: Final Fantasy امروز رلیز شد و الان خیلیا توی ژاپن دارن حالشو میبرن. ای کاش زودتر اینجا هم بیادش که من دارم دیوونه میشم. بچه ها آماده باشید که داره یک شاهکار قشنگ برای PSP میاد و دیگه مجبور نیستید از بی بازی بودن روی PSP های خودتون Emulator نصب کنید.:cheesygri

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر