FIFA12 | online

amin_xboy

کاربر سایت
Mar 30, 2010
65
نام
امين
من از چی بگم از تیرک ها ؟ از مالکیت توپ؟از موقعیت های گل؟از تک به تک ها؟...
هرکسی هم که میبازه دست به دامنه قدرت بدنیه چلسی میشه lol
برو عمو همچین میگه انگار 6 تا زده :d
دفه اول که بارسا ورداشتم بزور 1-0 زدی دفه دوم چلسی ورداشتم 2-1 باختم دست اخر که تازه نصف بازی داشم بازی کرد بزور 3-2 زدی تازه این داشم از من راحت 6 تا میخوره البته نه همیشه :d
وقتی من و داشم که اماتوریم رو با حداقل اختلاف میبری یعنی ماله این حرفا نیستی :d
هروقت تونستی با اختلاف ببری بیا قربون شکل ماهت برم ;;)2 زار شانس داشتیم باخته بودی نه یه دفه بلکه 10 دفه :-*

amin_xboy

کاربر سایت
Mar 30, 2010
65
نام
امين
این اقای اسلیم خیلی قویه ! نمی دونم چرا با شما این طوری بازی می کنه یا شما قوی شدی یا موضوع چیزه دیگه ایه !؟ :-/

ههه بیخیال باوو...!!! اگه داش اسلیم قویه پس اونی که به من 6 تا میزنه چیه ;)
تازه هرچی گل خوردم یا کرنل بود یا توپ برگشتی همین بازی اخر 4 تا حمله درست حسابی کرد 3 تا گل زد که 2 تاش کرنل بود....!!!! :>
من وقتی دسته رو دادم داشم انتظار داشتم 6 تا بخوره جالب اینجاس 1 گل هم زده بود :d خدایی دمش گرم پیشرفت کرده :)
من هیچ وقت ادعا نکردم همیشه حتی وقتی 6 تا خوردم اومدم اینجا گفتم خوب بازیه دیگه یکی میبره یکی میبازه نه کاپ میدن نه پول گه گاهی یه نخود سیا (تروفی:d) میده که اونم به درد عمش میخوره :d اصلا میخام صدسال سیاه تروفی نده :d جماعت گیمر سره کار گذاشتن با این نخود سیا :d
راستی یه چیزه عجبب که هنوز خودم در کفم اینکه داشم لجندری رو 2-0 زد تروفی گرفت :-o من خودم کشتم حریفش نشدم :-o

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
ههه بیخیال باوو...!!! اگه داش اسلیم قویه پس اونی که به من 6 تا میزنه چیه ;)
تازه هرچی گل خوردم یا کرنل بود یا توپ برگشتی همین بازی اخر 4 تا حمله درست حسابی کرد 3 تا گل زد که 2 تاش کرنل بود....!!!! :>
من وقتی دسته رو دادم داشم انتظار داشتم 6 تا بخوره جالب اینجاس 1 گل هم زده بود :d خدایی دمش گرم پیشرفت کرده :)
من هیچ وقت ادعا نکردم همیشه حتی وقتی 6 تا خوردم اومدم اینجا گفتم خوب بازیه دیگه یکی میبره یکی میبازه نه کاپ میدن نه پول گه گاهی یه نخود سیا (تروفی:d) میده که اونم به درد عمش میخوره :d اصلا میخام صدسال سیاه تروفی نده :d جماعت گیمر سره کار گذاشتن با این نخود سیا :d
راستی یه چیزه عجبب که هنوز خودم در کفم اینکه داشم لجندری رو 2-0 زد تروفی گرفت :-o من خودم کشتم حریفش نشدم :-o
کی برادرت ؟! :) چند سالشه و شما چند سالته ؟! :d

ای دوستان عزیز من من فردا به دلیل عدم وجود مشغله ی کاری تا ساعت 4 ظهر آن هستم و تا ساعت 2 آفم ( :d ) .

هر خواست بیاد تا بهش بگم کی به کیه ! :)

amin_xboy

کاربر سایت
Mar 30, 2010
65
نام
امين
کی برادرت ؟! :) چند سالشه و شما چند سالته ؟! :d
ای دوستان عزیز من من فردا به دلیل عدم وجود مشغله ی کاری تا ساعت 4 ظهر آن هستم و تا ساعت 2 آفم ( :d ) .
هر خواست بیاد تا بهش بگم کی به کیه ! :)

من 22 داشم 19 :d
برعکس من فردا از صبح تا 6 شب سره کارم :| کاش امروز میومدی :(
این داشم فقط تو خط تروفی کار میکنه زیاد اهل بازی انلاین نیست مگه اینکه تروفی توش باشه :d حالا بش میگم شاید اومد باهات بازی کنه ;)گرچه بعید میدونم بیاد.

بچه ها شما LT3 رو ریختین میرین لایو؟ واسه اسلیم هنوز نیومده هر وقت بیاد من سریعا آنلاینم و به شدت حریف میطلبم کلا خسته شدم اینقدر برنده شدم دلم میخواد یه حریف خوب واسم پید بشه حتی پایه شرطی هم هستم
yahoo_4.gif

LT3 کجا بود داش...!!!؟ تاپیک شوفاژ360 دو تا کوچه بالاتره همینجوری پست میزنی فک کردی اینجا صاب نداره شیرین پلو...!!!؟ :d
حیف تو خط شوفاژ 360 نیستم وگرنه میومدم 8-9 تا ازت میخوردم :d

آخرین ویرایش:

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
اقا کسی میدونه چطور میشه تو انلاین همزمان دونفره بازی کرد.؟اصلا میشه یا نه.؟
منظورم اینه که مثلا من و داداشم تو یک تیم و حریف هم جدا باشه.اگر ممکنه یکی توضیح بده

amin_xboy

کاربر سایت
Mar 30, 2010
65
نام
امين
دیروز بعد مدت ها حوس کردم فیفا بزنم جاتون خالی به عالم و آدم باختم :d
نمیدونم چرا مخم هنگ کرده بود هیچ تاکتیک به ذهنم خطور نمیکرد اصلا تعطیل شده بودم :d
به داشمم باختم :(

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
دیروز بعد مدت ها حوس کردم فیفا بزنم جاتون خالی به عالم و آدم باختم
:d
نمیدونم چرا مخم هنگ کرده بود هیچ تاکتیک به ذهنم خطور نمیکرد اصلا تعطیل شده بودم :d
به داشمم باختم :(
شما منو بی زحمت اد کن با هم بازی کنیم کلا امروز هر وقت تو بخای می تونم بیام بازی:d(به لطف ایام وزین دانشجویی)
mm_nate

amin_xboy

کاربر سایت
Mar 30, 2010
65
نام
امين
شما منو بی زحمت اد کن با هم بازی کنیم کلا امروز هر وقت تو بخای می تونم بیام بازی:d(به لطف ایام وزین دانشجویی)
mm_nate

امتحان نداری مگه :d
منکه تا 13 بهمن زیاد نمیتونم برم تو psn :|
درس خون نیستم ولی استرس امتحان و مشروطی نمیزاره راحت بازی کنم /:)
اگرم یه وقت آن بشم مگ میزنم اخه فیفا اعصابه راحت میطلبه که من فعلا ندارم تا 13 بهمن :d

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
امتحان نداری مگه :d
منکه تا 13 بهمن زیاد نمیتونم برم تو psn :|
درس خون نیستم ولی استرس امتحان و مشروطی نمیزاره راحت بازی کنم /:)
اگرم یه وقت آن بشم مگ میزنم اخه فیفا اعصابه راحت میطلبه که من فعلا ندارم تا 13 بهمن :d

اهان OK من اخه چون دانشگاه سراسری ام امتحانام تموم شده.
پس بعد از 13 ام میبینمت.
:d

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
دوستان کسی یه بارسایی قوی سراغ نداره معرفی کنه؟داداشم میخواد باهاش بازی کنه.میگه هر چی بارسایی هستش ضعیفه.اگه کسی ID خاصی رو داره یا خودش خوب با بارسا بازی میکنه، یا ID بزاره یا اینو ادد کنه:hardbarca1994

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر