Fifa08 شروعی دوباره برای فیفا

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
درسته اینم یکی ازایرادهاش هست استادیوم های لایسنس شده هم کم هستن ازهمه ضاقارت تر اینه که
سانتیاگوبرنابئولایسنس نشده
این خیلی ضایع بود...آخه رئال استادیوم خوب نداشته باشه!!!
امیدوارم در fifa09 برطرف بشه:biggrin1:...

F1

کاربر سایت
Apr 21, 2008
32
اقامن یچیز نفهمیدم چرا شرایط اب هوایی توی بازی نیست اگر بارونی میشد چی میشد ها فکرش بکن با این گرافیک خفن توی حالت بارونی بازی میکردی خیلی حال میداد خدا کنه توی نسخه بعدی بازی بلاخره این کار بکنند چون توی fifa07,fifa08 توی دستگاه 360 من ندیدم

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
اقامن یچیز نفهمیدم چرا شرایط اب هوایی توی بازی نیست اگر بارونی میشد چی میشد ها فکرش بکن با این گرافیک خفن توی حالت بارونی بازی میکردی خیلی حال میداد خدا کنه توی نسخه بعدی بازی بلاخره این کار بکنند چون توی fifa07,fifa08 توی دستگاه 360 من ندیدم

توی UEFA EURO 2008 اب و هوای بارونی هست .

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
عزیزانی که ضد ea هستید. باید روشنتون کنم:

آیا می دونید که pes 2008 موتور nextgen یا نسل بعدی نداره؟ (اگه خواستید لینک میدم)

pes با نسخه های قبلی هیچ فرقی نداره و فقط کمی انیمیشن اضافه شده.

pes لیسانس انگلیسو نداره و بازی رو از هیجان میندازه مثلا منچسترو زده من رد!

فیفا بیش از 15000 بازیکن داره و هر AI یا بازیکن کامپیوتر در هر ثانیه 1000 برآورد میکنه.

صداگذاری فیفا عالیه به بازی هیجان کامل میده اما ساکر: کل بازی فقط هههههههههههه...

گزارشگر فیفا گزارشگر شبکه ESPN انگلیس هست اما مال ساکرو از جوب آوردن!

چمن ساکر عین حصیر جنوبه اما مال فیفا حتی دونه های چمن معلومه!

منیجر فیفا خداست! کامل کامل! اما ساکر یه مستر لیگ داره که انگار 30 تا دوستانه پشت سر هم بازی میکنی!

موتور گرافیکی این دو قابل مقایسه نیست شما حالات صورت و پیراهن و چمن و ... رو اصلا نمیتونید کنار هم بزارید.

ساکر با سال قبل هیچ تغییری نکرده اما فیفا کلا موتورش عوض شده البته نسخه pc نصل بعدی نیست.

در کل pes به گرد پای فیفا نرسیده و نخواهد رسید.

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
یورو 2008 تمامی باگ های فیفا رو رفع کرده، گرافیک رو بهتر کرده و تماشاچی هم نشون میده، شادی بعد از گل دست خودتونه یعنی x رو بزنی یه کار میکنه آنالوگ بزنی یه کار میکنه و دست خودته.

تمامی تیم های اروپا حتی مونتنگرو هم داره.

چهره های جدید داره و تقریبا همه ی بازیکن ها چهره ی واقعی دارند.(به استثنای تیم هایی مثل بلغارستان!)

و ... که من هنوز مشف نکردم.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دوستانی که UEFA EURO 2008 رو بازی کردن لطفآ بگن که با فیفا 08 چقدر فرق داره؟ و کدام بهتره؟
فیفا08که خیلی پیشرفت داشت ازنظرگرافیک وگیمپلی ولی یه مقدار کند بود
یوروازنظرگرافیک وگیمپلی واقعا پیشرفت داشته وکندی تو بازی مشاهده نمیشه ضمنا افکت بارونش عالیه رو
حرکت توپ اثر میزاره پیراهن وموی بازیکنها خیس میشه واقعا عالیه البته من شنیدم که 09 هم قراره گیمپلی
وگرافیک یورو را داشته باشه ولی درحد شایعه هست 09 قطعا بهترخواهد بود

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
عزیزانی که ضد ea هستید. باید روشنتون کنم:

آیا می دونید که pes 2008 موتور nextgen یا نسل بعدی نداره؟ (اگه خواستید لینک میدم)

pes با نسخه های قبلی هیچ فرقی نداره و فقط کمی انیمیشن اضافه شده.

pes لیسانس انگلیسو نداره و بازی رو از هیجان میندازه مثلا منچسترو زده من رد!

فیفا بیش از 15000 بازیکن داره و هر AI یا بازیکن کامپیوتر در هر ثانیه 1000 برآورد میکنه.

صداگذاری فیفا عالیه به بازی هیجان کامل میده اما ساکر: کل بازی فقط هههههههههههه...

گزارشگر فیفا گزارشگر شبکه ESPN انگلیس هست اما مال ساکرو از جوب آوردن!

چمن ساکر عین حصیر جنوبه اما مال فیفا حتی دونه های چمن معلومه!

منیجر فیفا خداست! کامل کامل! اما ساکر یه مستر لیگ داره که انگار 30 تا دوستانه پشت سر هم بازی میکنی!

موتور گرافیکی این دو قابل مقایسه نیست شما حالات صورت و پیراهن و چمن و ... رو اصلا نمیتونید کنار هم بزارید.

ساکر با سال قبل هیچ تغییری نکرده اما فیفا کلا موتورش عوض شده البته نسخه pc نصل بعدی نیست.

در کل pes به گرد پای فیفا نرسیده و نخواهد رسید.
شما به چه حقی مرسدس بنز(فیفا)رو میای با پراید(پرو)مقایسه میکنی؟:-"
دفعه اخرت باشه ها:biggrin1:این پروبازها الان میان این پستت رو میبینن به خودشون جسارت مقایسه میدن:mad:

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
سلام
میشه بگید چه جوری ضربه ایستگاهی بهتر بزنیم ممنون میشم و دیگه اینکه نمیشه صحنه هارو سیو کرد؟؟؟؟:confused:

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
ای تایپیک از خواب بیدارشو
ببخشید بچه ها اینو از زیر خاک کشیدم بیرون من در به در دنباله این بازی ام باهاش خاطره داشتم کسی داره این بازی رو با قیمت خوبی خریدارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر