FIFA World Cup 2014: Brazil | PS3

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان بازیکنان تیمها همون بازیکنانی هستن که توی جام جهانی بازی میکنن یا نه امکان داره اسامی تغییر کنه و EA اپدیت بده؟

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
اسامی تیمها فعلا همونایین که تو مقدماتی بازی کردن.البته ایران جای جلال ،ممد حسینی رو گذاشتن.کلا همه چیزش قدیمیه.رنک تیمها هم ماله چند ماهه قبله.آپدیت میشه

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
خوب ما هم بازی رو تهیه کردیم . در مورد گیم پلی که تفاوت زیادی با دمو نداره و قبلا نظرم رو گفتم . اما در مورد ایران جای شکرش باقیه لباس تیم ملی و سرودش و ارم فدراسیون درست ساخته شده . بازیکن ها که کلا با درخت فرقی ندارن . دیگه نمی تونستن امثال علی کریمی و جواد نکونام و ... که سال ها تو سطح اول فوتبال دنیا بودن رو درست بسازن ؟ کاملا مشخصه با ناراحتی هر چه تمام تر و کاملا زوری ایران رو چپوندن تو این بازی ! بعد جالبه یه سری از دوستان می رن رای می دن امیدوار هستن لیگ ایران ساخته بشه توسط EA ! در نهایت هم اینکه بازی ارزش خرید داره و همه فیفا بازا تهیه کنن .

p.s : ضمنا داخل تماشاگر های ایران داف وجود نداره ! :D در حالی که اینم کاملا خلاف واقعیت هست و در جام جهانی خواهیم دید که در این زمینه چیزی کم نداریم :D

آخرین ویرایش:

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
منم بازيو انجام دادم:d اولين دست با كاپيتان نكونام يك كاشته به سزار زدم:bighug:
گزارشگره قوچان نژاد رو ميگه ghiouchuan niizhad :d : دى
تنها مشكلم با بازي تماشاچياي عرب

پرچم پلنگ مازندران بالاست!!! فدايي دارهه

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
اتفاقا ایرانش خوبه.قبلا ایرانیا یک مشت سیاهه کوتوله بودن.اینسری مشخصه رو همون چهره هایی که داشتن دقت به خرج دادن و شبیه انتخاب کردن.این کم کاری فیفاست که کلا سه چهار ساله هیچی فیس نمیسازه و به ایران ربط نداره!بیشتر بازیکنهای اینتر تو خود فیفا شکل شغالن.
تماشگرها هم که معلومه چند گروه ساختن.ما رو بستن به گروه عربا.باز ایران خوبه،اسرائیلیاش که سیاه پوست بودن.:d

سرورها هم که افتضاح!!نیمه اول خوب،نیمه دوم به پت پت میفته.من که یک بازی که جلو بودمو اومدم بیرون.

GTA 4

کاربر سایت
May 7, 2009
230
نام
دانیال
امروز انلاین رو شروع کردم فقط نمی دونم چرا تیمای قوی تر میاد , مثل فیفا نمیگرده دنبال تیمی که قدرتش مساوی باشه..
البته مهم نیست بازم سوراخن , من تا با ایران قهرمان نشم ولشون نمی کنم :|:d

e213e4ywwtzky0sl93iq.jpg

srsh68

کاربر سایت
Jul 19, 2013
68
اقا تو انلاینش یه مشکل عجیب و خنده دار واسه من پیش میاد...
نیمه اول راحت و روان اجرا میشه نیمه دوم که شروع میشه همش فریز میشه و علامت لودینگ میاد اون زیر و 6 دقیقه بازی یهو 20 دقیقه طول میکشه...
تا حالا سه تا 3-0 هم خوردم واسه قطعی.
واسه شمام اینجوریه؟؟
:(

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
سرورا داغونن.همه دنیا مشکل دارن.

آقا این غلوم رضایی چقدر خوبه.ازش استفاده کنین.ولی دفاع ایران و گلر داغونه.از زمین خودشون میندازن تو عمق تک به تک میشن.کلا دفاع ندارم انگار.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دروازه بان رحمتی رو بذارید لامصب مسی رو روسیاه کرد توی بازی :D
قوچی خوبه منتها حیدری و جباری و نکونام خیلی بدن.
از دیشب تاحالا هم دنبال فرصت برای یه شوت خوب با آندو هستم که هر کاری کردم نشد :(

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
با ایران من تا فینال رفتم وسط بازی نتم قطع شد :|

ولی با ایران حال نمیده اخه سرعت بازی خیلی میاد پایین:d

الانم رنک 32 رو در اختیار دارم تو world cup ;;)

ایدیم اینه iran-god-of-fifa

>:)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
داشتم آنلاین بازی میکردم از 40 متری یه گل با جواد نکونام به استرالیا زدم. بازی 2-2 شد ولی گل افسانه ای بود آپلودش میکنم :D

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
ایرانشو خوب سیستم بچینی و بازیکنا دستت بیاد ، و یه سری اورال بالاترها رو بذاری به جای اون زاغارت هایی که خودش گذاشته تو ترکیب..

بد نمیشه ، میشه بهتر باهاش بازی کرد.. یعنی بهتر از اون چیزی که هست..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر