FIFA VS PES

طرفدار و علاقه مند به کدام شبیه ساز هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    330
  • نظرسنجی بسته شده است .

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
دوستان pes باز میگن بهترین نسخه این بازی همین نسخه pes2015 نسل هشتم هست!
همین دوستان و برخی از فیفا بازان گرامی معتقدند بدترین نسخه فیفا همین فیفا 15 نسل هشتم هست!!
متای pes2015 روی ps4 شد 82 و روی xone شد 78!!!
متای fifa15 روی ps4 شد 82 و روی xone شد 82!!!!
در نتیجه بدترین فیفای تاریخ مساوی و حتی کمی بهتر از بهترین pes تاریخ:)
اخه دوست عزیز چرا اینقدر متعصبانه حرف میزنی
تو کم بودن نمرات بازی ها خیلی چیزها دخیله
همین قدرت فیفا که نمیزاره ساکر تیم هاشو لایسنس کنه
لایسنس نشدن بازی یعنی کاهش جذابیت گزارشگر بازی که نمیتونه اسم تیم ها و بازیکنها رو تلفظ کنه
و همینطور قدرت و ثروت فیفا که خیلی میتونند مانور تبلیغاتی بدن
و همینطور تعداد کارمندای فیفا که به مراتب بیشتر از کونامی هستند
به طوری که هر سال دو تیم دارن روی ساخت فیفا زحمت میکشند
مثلا الان تیمی از فیفا داره رو نسخه 2017 کار میکنه
که باعث میشه فیفا رو جزییات بازی بیشتر از ساکر کار کنه مثل جزییات زیاد
اگر کونامی علاوه بر گیم پلی تو جزییات هم مثل فیفا بود شک نکن بالای 9 میشد تمام امتیازات

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
اخه دوست عزیز چرا اینقدر متعصبانه حرف میزنی
تو کم بودن نمرات بازی ها خیلی چیزها دخیله
همین قدرت فیفا که نمیزاره ساکر تیم هاشو لایسنس کنه
لایسنس نشدن بازی یعنی کاهش جذابیت گزارشگر بازی که نمیتونه اسم تیم ها و بازیکنها رو تلفظ کنه
و همینطور قدرت و ثروت فیفا که خیلی میتونند مانور تبلیغاتی بدن
و همینطور تعداد کارمندای فیفا که به مراتب بیشتر از کونامی هستند
به طوری که هر سال دو تیم دارن روی ساخت فیفا زحمت میکشند
مثلا الان تیمی از فیفا داره رو نسخه 2017 کار میکنه
که باعث میشه فیفا رو جزییات بازی بیشتر از ساکر کار کنه مثل جزییات زیاد
اگر کونامی علاوه بر گیم پلی تو جزییات هم مثل فیفا بود شک نکن بالای 9 میشد تمام امتیازات

بنا به همین دلایلی که گفتی من با فیفا بیشتر حال میکنم و در مورد گیم پلی هم به نظرم شما داری متعصبانه نظر میدی و گرنه چیزی که تا پارسال فیفا رو از pes برتر کرده بود همین گیم پلی بود و امسال هم بعد از این آپدیت آخری خیلی از مشکلات گیم پلی فیفا15 حل شد یه گرافیک رو pes بازها روش مانور میدادن که انصافا امسال تو این زمینه هم pes هیچ حرفی در برابر رقیبش برای گفتن نداره در ضمن قبول کن که فیفا الکی پر فروش ترین بازیه ورزشی دنیا نشده مجموعه تمام مواردی که خودت گفتی و چند تا چیز دیگه نتیجش شده برتری کامل فیفا نسبت به pes در ضمن دنیا که فقط انجمن بازیسنتر نیست که به خاطر انتقاد چند نفر بیایم کل یه IP رو زیر سوال ببریم به هر حال اینا نظرات من بود و نظر شما و بقیه دوستان هم کاملا محترمه@};-

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,547
نام
علی
دوستان من از pes دیگه خسته شدم
تا حالا فیفا بازی نگردم جز فیفا 2006
بهترین نسخه فیفا کدوم نسخه هست دانلود کنم؟
FIFA14(نظر کاملا شخصی میباشد! از تهاجم به این جانبه بی دفاع پرهیز کنید! حتی شما دوست عزیز!!!:D)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
دوستان من از pes دیگه خسته شدم
تا حالا فیفا بازی نگردم جز فیفا 2006
بهترین نسخه فیفا کدوم نسخه هست دانلود کنم؟
فیفا از نسخه 11 به بعد همیشه پیشرفت داشته و بنظرم فیفاهای آخر رو میتونی امتحان کنی ولی اینو باید در نظر داشته باشی تو که یک عمره داشتی PES میزدی وقتی یک فوتبال دیگه شروع میکنی باید کلی بازی کنی تا با روندش آشنا بشی!
من از PES 11 که رفتم تو کار فیفا خیلی بازی کردم تا مچ شدم باهاش

seventeen3

کاربر سایت
Oct 30, 2014
93
فیفا از نسخه 11 به بعد همیشه پیشرفت داشته و بنظرم فیفاهای آخر رو میتونی امتحان کنی ولی اینو باید در نظر داشته باشی تو که یک عمره داشتی PES میزدی وقتی یک فوتبال دیگه شروع میکنی باید کلی بازی کنی تا با روندش آشنا بشی!
من از PES 11 که رفتم تو کار فیفا خیلی بازی کردم تا مچ شدم باهاش
خود فیفا 11 چطوره؟ گرافیک و گیم پلی و .... ؟؟

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,649
خب من خودم تا یکماه پیش جزو طرفداران 6 آتیشه PES بودم از زمان 99 که راهنمایی رو میپیچوندیم تا همین PES2014 این اواخر با اینکه می دونستم خیلی افت کرده ولی خب باز بازی می کردم و زیاد سمت Fifa نمیرفتم گرچه زیاد هم ازش خوشم نمیومد، اما این 3 ماه بعد از کلی فیفا بازی کردن مخصوصاً در بخش آنلاین باید بگم که PES در مقابل فیغا در حال حاضر یه جوک خیلی خنده دار.

فیفا به بازیکنانش احترام میزاره و سرورهای آنلاینش فوق العاده هستند نه اینکه بتونی Quality بدی و باخت به نفع حریفت بخوره lol .. مشکلی که PES سه ساله داره و هنوزم که هنوزه جلوش رو نگرفتند! از موتور فیزیک فیفا که بهتر چیزی نگم چون خود ِ خود واقعیت ِ! و کوچکترین مشکلاتی رو که در فیفا احساس کنید سریع توسط پچ برطرف میشه مشکلاتی که فکرش ور هم نمی کنید درتسش کنن و اصلاً متوجه شده باشن!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
خود فیفا 11 چطوره؟ گرافیک و گیم پلی و .... ؟؟
واسه زمان خودش گیم پلی و گرافیک بهتری نسبت به PES داره بنظرم ولی ضعف گیم پلی هم زیاد داره که توی نسخه های آخر رفع شده و من که از 11 فیفا بازم هر نسخه جدید که از فیفا اومده رو قبول داشتم :)
از هر کدوم دوس داری میتونی شروع کنی ولی 14 پیشنهاد میشه

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,547
نام
علی
من خودم تا یکماه پیش جزو طرفداران 6 آتیشه PES بودم
ینی استقامتت از 8 جهت اصلیو فرعی تو حلقم خو!!! اینهمه اخبار از فروش و کامنت افراد تو اینترنت هم به این فکر ننداختت که بری دست کم یه تست کنی فیفا رو؟! من وقتی FIFA 11 رو با تمام اون مشکلات فاجعه بارش در قسمت دفاع گرفتم، دیه بای دادم PES رفت! اینکه تا 1ماه پیش داشتی بازی میکردی که هیچ، طرفدار 6 آتیشه ام بودی دیه خیلی تو حلقم!:D

seventeen3

کاربر سایت
Oct 30, 2014
93
ینی استقامتت از 8 جهت اصلیو فرعی تو حلقم خو!!! اینهمه اخبار از فروش و کامنت افراد تو اینترنت هم به این فکر ننداختت که بری دست کم یه تست کنی فیفا رو؟! من وقتی FIFA 11 رو با تمام اون مشکلات فاجعه بارش در قسمت دفاع گرفتم، دیه بای دادم PES رفت! اینکه تا 1ماه پیش داشتی بازی میکردی که هیچ، طرفدار 6 آتیشه ام بودی دیه خیلی تو حلقم!:D
مشکلات اصلی فیفا 12 چیاست؟ ممنون.

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
خب من خودم تا یکماه پیش جزو طرفداران 6 آتیشه PES بودم از زمان 99 که راهنمایی رو میپیچوندیم تا همین PES2014 این اواخر با اینکه می دونستم خیلی افت کرده ولی خب باز بازی می کردم و زیاد سمت Fifa نمیرفتم گرچه زیاد هم ازش خوشم نمیومد، اما این 3 ماه بعد از کلی فیفا بازی کردن مخصوصاً در بخش آنلاین باید بگم که PES در مقابل فیغا در حال حاضر یه جوک خیلی خنده دار.

فیفا به بازیکنانش احترام میزاره و سرورهای آنلاینش فوق العاده هستند نه اینکه بتونی Quality بدی و باخت به نفع حریفت بخوره lol .. مشکلی که PES سه ساله داره و هنوزم که هنوزه جلوش رو نگرفتند! از موتور فیزیک فیفا که بهتر چیزی نگم چون خود ِ خود واقعیت ِ! و کوچکترین مشکلاتی رو که در فیفا احساس کنید سریع توسط پچ برطرف میشه مشکلاتی که فکرش ور هم نمی کنید درتسش کنن و اصلاً متوجه شده باشن!

خدا رو صد هزار مرتبه شکر که تو یکی به این نتیجه رسیدی ولی خدا وکیلی چرا منو به خاطر زدن همین حرف ها شما یا یکی از همکاران گرامیتون برای همیشه از انجمن اخرا ج کردید من همون کاربر onlyfifa هستم که فقط برای گفتن حقیقتی که جناب ناظم انجمن محترم تازه بهش رسیده کلا بن شدم خدا وکیلی نه به کسی بی احترامی کردم ونه چیز دیگه ای فقط و فقط برتری های فیفا رو نسبت به pes گفتم و با فن های دو آتیشه pes کاملا محترمانه در همین مورد بحث کردم :|

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,547
نام
علی
مشکلات اصلی فیفا 12 چیاست؟ ممنون.

فیفا رو من از 11 شروع کردم و یادم میاد که تو قسمت دفاع مشکلات زیادی داشت و تقریبا دفاع به طور کل نا کارآمد بود! فیفا از 11به 12 یه پرشه بزرگ داشت و از 12 به بعد فقط بازی رو ایرادات کوچیکش رو برطرف کردن! مشکل دفاع حل شد ولی بالانس نبود! دفاع به طرز وحشتناکی قوی شده بود! توی فیفا 12 برای PC که Impact Engine (موتور شبیه سازیه برخوردها که فقط در نسخه ی PC این موتور کار شده بود تا جایی که من میدونم البته!) معرفی کردند، موتور هنوز بهینه نبود! مثلا از پشت یا کنار تکل میزدی، بازی کن به جهتی که باید، زمین نمیخورد که تو 13 درستش کردن و 14 بازی کامل پولیش شده بود و کمترین ایرادات رو داشت! در کل از 11 تا 15، نسخه ی 14 برای من بهترین نسخه بوده! البته من بخش آنلاین هیچکدوم رو بازی نکردم متاسفانه و در مورد قسمت آنلاین نمیتونم چیزی بگم! دلیلی که دیر جواب دادم هم این بود که عزیزان دیگری هستند که از بنده بسیار بیشتر میدونند و من منتظر بودم که حرفه ایها جواب بدند!

Brigand

کاربر سایت
Feb 9, 2015
55
نام
Hamid x
من خودم تا Pes 2013 شدید pes باز بودم ولی تو نسخه چهاردهمش حالت تهوع شدیدی بهم دست داد:-& و از همان روز بود که به fifa روی اوردم:p.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر