FIFA VS PES

طرفدار و علاقه مند به کدام شبیه ساز هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    330
  • نظرسنجی بسته شده است .

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
به خدا کل کل در باره این موضوع خیلی کار بیهوده ایه مخصوصا اگه هدف متعاقد کردن مخاطب باشه به نظر من بیشتر باید نکات مثبت و منفیه هر دو بازی رو البته بدون تعصب بازگو کنیم تا اگر کسی خواست انتخابی داشته باشه بهش کمکی کرده باشیم وگرنه 500 صفخه دیگه هم کل کل کنید به نتیجه نمیرسید که نمیرسد.

Magus

کاربر سایت
Oct 12, 2007
387
اول اینکه من از این موضوع اطلاعی نداشتم و توی هیچ کدوم از خبرهای این بازی نخونده بودم نسخه بین نسلی هست. فقط دیدم که کونامی گفته بود بی نهایت این بازی برای پی سی بهینه شده!!! و دوم اینکه EA پارسال به محض اینکه کنسول های نسل 8 اومدن ، نسخه نسل بعدی فیفا 14 رو داد بیرون و امسال هم که همه دیدن دیگه تو گرافیک رو دست نداره بازی. ولی اینکه خیلی از دوستان میان میگن بازی تو گرافیک خداس خندم میگیره آخه ...!
FIFA 14 روی پی سی نسخه نسل قبلی بود !

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,489
نام
Nimo
خیلی حرکت چیپی بود ماهم گوشامون مخملی=))
82 از پنج نقد الان این ملاک معیار سنجشه
نسخه PS4با 28 نقد83 رو ول کردی اینو میزاری؟
--------
نشستن همونجا دست به دعا بردن متا بیاد پایین لاقل صبر کنید تا نسخه PS4 بیاد پایین:)
PES کم شدن نمره هاش بدلیل مشکلات لایسنسه ولی FIFA خود بازیش مشکل داره گیم پلی و بخش انلاین و خود بازی PES چند لول بالاتر فیفاست:)

جدا واقعا چی فکر کردی ؟ کلا بخش انلاین pes یه اسکی ضعیف از fifa هست. یعنی تک تک بخش ها. حتی برای خود من جای تعجب داره یکی مثل ea شکایت نکرده که از ea بعیده انقدر صلح دوست باشه.:d
اینم بخش انلاین مثل همون ماجرایی هست که همه حرفه ای ها pes بازی میکنن اما یه tournament معتبر ندارن ؟ :))

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
pes چون لایسنس بیشتر تیم ها و آرم های باشگاه های مختلف رو نداره همیشه توی این داستان ضربه میخوره من خودم از pes 2006 شروع کردم ولی پارسال که افتضاح بود امسال بهتر شده و fifa امسال هم بیشتر واقعی هست با اینکه روی قیافه بازیکن ها خیلی تمرکز نداره ولی با این حال چون 90 درصد لایسنس ها رو داره همیشه یه سروگردن بالاتر میشه از pes ولی در مجموع هر دو بازی امسال خیلی به هم نزدیک شدن خصوصا اینکه سازنده بازی pes به شعبه اروپا داده بود بازی رو بسازه و کلاس جهانی بازی بالاتر بشه ولی خیلی تقلید کردن از fifa 14 سال قبل بازی شون رو.

ElCamino

کاربر سایت
Nov 21, 2014
31
ب عنوان کسی ک هر دو رو دارم

اگه میخواید فوتبالی بیشتر شبیه ب واقعیت بازی کنید : PES

اگه میخواید با3تا پاس برسید ب محوطه جریمه و یا از وسط زمین شروع مجدد کنید و با دوتا پاس برسید محوطه :Fifa

(این در مورد گیم پلی بود)

اگه میخواد با کنسول نسل 8بازیکن لبه دار داشته باشید و هی برن تو هم دیگه :فیفا:D این نسخه از فیفا خیلی بد بود!

ب فیفا 7 از 10 میدم

ب پس 9 از 10

ب سلبریشن های فیفا 48 از 10 میدم

http://overpic.net/viewer.php?file=xh8n2f7yv4yqnkq57w706.jpg

آخرین ویرایش:

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
عاقا این قدر ازاین pesبیچاره بد گفته شد مخصوصا گرافیک نسخه pcکه من به زور حاضرشدم نسخه کرکی ویابه قول خودمون مجانی!!رونصبیدم ولی:
1-گیم پلی بازی نسبت به pesهای قبلی خیلی خیلی بهترشده بود ایول کونامی!
2-گرافیکش بااینکه توش چیزای خنده داری داره ولی بازم به اون افتضاحی که دوستان موردعنایت قراردادندنیست(موردقبول بود باکمی اغماض)
3-افرین به کونامی بااین پیشرفتش افرین به نظرم خوب بود
ولی بازهم هرچی باشه هنوزم 2-3 سالی عقبتر ازفیفا هستش
درحد فیفا12 ویا فیقا13 هستش حدودا...

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
فيفا از خيلي نظر سر تره براي مثال:
فيفا توي طبيعت و كيفيت بهتره و طبيعي تره
تو فيفا مخصوصا فيفا پانزده تكل ها و كلا كل بازي طبيعي هستش.ولي از نظر چهره بازيكنا پس بهتره
در كل هر كي گفت پس بهتر از فيفا هست بيا يه دست تو هر دو بازي باهاش بازي ميكنم روشو كم ميكنم:dاز شوخي كه بگذريم من خودم پس باز بودم ولي با اين كه پس يازده خيلي خوب بود اما از اون به بعد احساس كردم فيفا خيلي بهتر شده.

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
[h=1]لیست نامزدان The Game Awards 2014 منتشر شد[/h]
بهترین بازی ورزشی/مسابقه ای

• FIFA 15 – EA Canada/EA Sports
  • Forza Horizon 2 – Playground Games/Turn 10 Studios/Microsoft
  • Mario Kart 8 – Nintendo
  • NBA 2K15 – Visual Concepts/2K Sports
  • Trials Fusion – RedLynx/Ubisoft

ElCamino

کاربر سایت
Nov 21, 2014
31
لیست نامزدان The Game Awards 2014 منتشر شد

بهترین بازی ورزشی/مسابقه ای

• FIFA 15 – EA Canada/EA Sports
  • Forza Horizon 2 – Playground Games/Turn 10 Studios/Microsoft
  • Mario Kart 8 – Nintendo
  • NBA 2K15 – Visual Concepts/2K Sports
  • Trials Fusion – RedLynx/Ubisoft

اینکه فقد یک نامزد ـه که بولدش کردی!

احتمالا زیاد امسال هم مثل پارسال 2K بهترین خواهد شد

اعتبار گیمزکام بیشتره یا Bafta GamesAwards بریتانیا که بخشی ش بره گیم ـه ؟ جوابش با بیننده ها :D

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
اینکه فقد یک نامزد ـه که بولدش کردی!

احتمالا زیاد امسال هم مثل پارسال 2K بهترین خواهد شد

اعتبار گیمزکام بیشتره یا Bafta GamesAwards بریتانیا که بخشی ش بره گیم ـه ؟ جوابش با بیننده ها :D

اولا کامنت من بیشتر جنبه خبر رسانی داشت تا کل کل دوما اعتبار همونی که تو دوست داری بیشتره خودتو نمیخاد ناراحت کنی سوما من هر دوش رو بازی میکنم و فن هیچ کدوم نیستم چهارما به نظر من امسال nba2k تو بازیهای ورزشی از همه موفق تر بود

ElCamino

کاربر سایت
Nov 21, 2014
31
اولا کامنت من بیشتر جنبه خبر رسانی داشت تا کل کل دوما اعتبار همونی که تو دوست داری بیشتره خودتو نمیخاد ناراحت کنی سوما من هر دوش رو بازی میکنم و فن هیچ کدوم نیستم چهارما به نظر من امسال nba2k تو بازیهای ورزشی از همه موفق تر بود

خوب پستت جاش اینجا نیست! اینجا تاپیک اطلاع رسانی نیست .

لذت بردیم از لحن شما .

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
امسال که متای PES بالاتر از FIFA شد می فهمید کدوم بهتره:)
بوکمارک هم خواستید بکنید

متاسفانه من این پستت رو بوکمارک کردم. حالا میرسیم سراغ امتیازا

نسخه ی PS4

Snapshot-2014-11-22-214936.png

Snapshot-2014-11-22-214924.png

و اما XBOX One :

Snapshot-2014-11-22-214956.png

Snapshot-2014-11-22-214947.png

خو نه تنها متا اسکورش بالاتر نشد بلکه با نقد های ثبت شده کمتر PES 2015 نسبت به FIFA 15، متا اسکورش یا مساویه یا پایین تره.

می تونم بگم باز هم PES نمیتونه بپای FIFA برسه. و من الله توفیق :d

Museu

کاربر سایت
Oct 15, 2014
245
از روي تعصب حرف نميزنم
من زياد اهل حاشيه هاي بازي نيستم
نهايت دوستان بيان خونمون يه چند دست باهم بازي كنيم يا داداشم بياد پيشم يه چند دست شرطي فوتبال بازي ميكنيم
تا حالا هم خيلي بازي كرديم
اما واسه هممون pes15 جالب بود بازيش
در واقع من گيم پلي فيفا رو خوشم نيومد و با وجود اينكه در خيلي از موارد سر بود ولي من چون بازي ميكنم خيلي از گيم پلي pes 15 خوشم اومد و اونو ترجيح دادم به فيفا
الانم دارم دنبال مشتري ميگردم تا فيفا رو بفروشم
و من الله توفيق

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر