FIFA VS PES

طرفدار و علاقه مند به کدام شبیه ساز هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    330
  • نظرسنجی بسته شده است .

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,675
نام
حسین
PES جدا از مشکلات Gameplay، توی Licence بی‌نهایت مشکل داره که نصف زیبایی بازی رو می‌گیره. (نگید بچه بودیم با همین ها خوش بودیم، اون موقع بچه بودیم و گیم پلی PES هم خیلی خوب بود. آنلاین هم زیاد مرسوم نبود. گرچه من تو همون موقع هم نسخه های Mod شده رو بازی می‌کردم!)
خوشم میاد بازی بقدری عالی از اب در اومده که فیفا بازها فقط به همین گیر بدن الکی بزرگش نکنین این مشکل رو

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خوشم میاد بازی بقدری عالی از اب در اومده که فیفا بازها فقط به همین گیر بدن الکی بزرگش نکنین این مشکل رو
کسی منکر گیم‌پلی بهتر PES تو این سال نیست؛ ولی "به قدری عالی از آب در اومده" رو فقط می‌شه واسه PES 6 استفاده کرد!
بزرگ کردن هم نداره، این که بری London FC Vs. North London بازی کنی به اندازه کافی مسخره هست!

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,675
نام
حسین
کسی منکر گیم‌پلی بهتر PES تو این سال نیست؛ ولی "به قدری عالی از آب در اومده" رو فقط می‌شه واسه PES 6 استفاده کرد!
بزرگ کردن هم نداره، این که بری London FC Vs. North London بازی کنی به اندازه کافی مسخره هست!
بزرگ کردن نداره شما دارید بزرگش میکنید از لفظ نصف لذت بازی استفاده میکنید دقیقا نمیدونم چطور این london FC Vs North london نصف لذت بازی رو میگیره

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بزرگ کردن نداره شما دارید بزرگش میکنید از لفظ نصف لذت بازی استفاده میکنید دقیقا نمیدونم چطور این london FC Vs North london نصف لذت بازی رو میگیره
وقتی لوگو ها، پیرهن بازیکنان، نام تیم هنگام گزارش و... رو نبینی و نشنوی؛ نصف لذت بازی [حداقل برای من و خیلی های دیگه] از بین می‌ره!

hakhamanesh.as

کاربر سایت
Oct 23, 2014
16
وقتی لوگو ها، پیرهن بازیکنان، نام تیم هنگام گزارش و... رو نبینی و نشنوی؛ نصف لذت بازی [حداقل برای من و خیلی های دیگه] از بین می‌ره!

خخخخ نظرات این فضلا توی حلقم :))))

همه ی این چیزایی که بهش میگن مشکل ، با یه پچ حل میشه ، همشون با یه پچ کم حجم هم حل میشن

حالا بدو تا برسی پسرم :))))

برو همون مشقاتو بنویس بعد فیفاتو بازی کن

Sent from my iPhone using Tapatalk

hakhamanesh.as

کاربر سایت
Oct 23, 2014
16
ببین پی اس امسال چقدر شاهکار شده که جلیز ویلیز فن های فیفا اینجوری از الان در اومده ها :D
مونده تا برسی :پی

اصن هیچ موقع نمیرسی

بازی ما توی نمایشگاه ها به عنوان برترین انتخاب میشه ، بازی شما رو کجا به عنوان برترین انتخاب میکنن؟مهد کودک گل لاله؟مونده تا برسی پسرم ، اصن هیچ موقع نمیرسی

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خخخخ نظرات این فضلا توی حلقم :))))

همه ی این چیزایی که بهش میگن مشکل ، با یه پچ حل میشه ، همشون با یه پچ کم حجم هم حل میشن

حالا بدو تا برسی پسرم :))))

برو همون مشقاتو بنویس بعد فیفاتو بازی کن

ببین پی اس امسال چقدر شاهکار شده که جلیز ویلیز فن های فیفا اینجوری از الان در اومده ها :D
مونده تا برسی :پی

اصن هیچ موقع نمیرسی

بازی ما توی نمایشگاه ها به عنوان برترین انتخاب میشه ، بازی شما رو کجا به عنوان برترین انتخاب میکنن؟مهد کودک گل لاله؟مونده تا برسی پسرم ، اصن هیچ موقع نمیرسی

خانواده اطلاع دارن حصین گوش می‌دی؟! بابایی می‌دونه تو آهنگ هاش حرفای بد بد می‌زنه؟!
این همه گفتیم سر در سایت بزنن +3 کسی گوش نکرد که الان شما ها اینجایید دیگه!

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,930
نام
مهراد

دقیقا یکی از نقاط قوت بازی PES نسبت به فیفا رو برای من شرح بدید تا من همین الان PES رو اورجینال بخرم ... گزارشکر خوب داره ؟ نداره ، لاینسس کامل داره ؟ نداره ، کیت و تیم داره ؟ نداره ، بازی از انیمیشن های غیر تکراری غنی هست ؟ نیست ، تکنولوژی خط دروازه داره ؟ نداره ، اسکیل موو های جدید داره ؟ نداره ، گرافیک بازی بالاتر از فیفا هست ؟ نیست ، گیم پلی سر تره ؟ نه خیر ، چمنش زیبا تره ؟ نه خیر ، پس نتیجه میگیریم فیفا فن بمونیم و سمت پی ای اس نریم و الکی پولمون رو تو چاه نریزیم.

پنج هفته در صدر فروش برتر UK ... مونده تا برسی .... از 42 نقد نمره 82 گرفتن ... مونده تا بررسی ... ارائه شاهکار از نسخه 08 تا الان ... باز هم مونده تا برسی در آخر ... اینقدر ندو که تش تلخیه میشی مثل کونامی ... نفس تخیله

Museu

کاربر سایت
Oct 15, 2014
245
دقیقا یکی از نقاط قوت بازی PES نسبت به فیفا رو برای من شرح بدید تا من همین الان PES رو اورجینال بخرم ... گزارشکر خوب داره ؟ نداره ، لاینسس کامل داره ؟ نداره ، کیت و تیم داره ؟ نداره ، بازی از انیمیشن های غیر تکراری غنی هست ؟ نیست ، تکنولوژی خط دروازه داره ؟ نداره ، اسکیل موو های جدید داره ؟ نداره ، گرافیک بازی بالاتر از فیفا هست ؟ نیست ، گیم پلی سر تره ؟ نه خیر ، چمنش زیبا تره ؟ نه خیر ، پس نتیجه میگیریم فیفا فن بمونیم و سمت پی ای اس نریم و الکی پولمون رو تو چاه نریزیم.

پنج هفته در صدر فروش برتر UK ... مونده تا برسی .... از 42 نقد نمره 82 گرفتن ... مونده تا بررسی ... ارائه شاهکار از نسخه 08 تا الان ... باز هم مونده تا برسی در آخر ... اینقدر ندو که تش تلخیه میشی مثل کونامی ... نفس تخیله
اينا توهم شماست
Pes تو بعضي موارد مثل گيم پلي از فيفا خيلي سرتره
:)

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
یعنی واسه من خیلی عجیبه که تو انجمن بازی دارم این کامنتارو میخونم چه تو تاپیک های فیفا و چه پِس همه کامنت ها شده مسخره بازی و تعصب ( باعث مرگ ) . دریغ از یه کامنت مفید !
به عنوان کسی که از کودکی عاشق فوتبال و بازی ویدیویی فوتبال بودم دارم این نظرو میدم که همگی ازش استفاده کنن ...
نسل قبل از 6 بزاریم کنار . کلا پس تو نسل ششم سرتر از فیفا بود اینو همه قبول دارن تا جایی که یادمه فیفا تو نسل ششم کلی باگ های مسخره داشت و من به شخص اگرم بازی میکردم به خاطر گیم مود های بازی بود و اصلا خود فوتبالشو بازی نمیکردم همش میزاشتم رو simulate the game . اما پِس یه چیز دیگه بود مخصوصا سری 6 ششم اش که اون زمان کلی حال میکردیم و زیبایی خاصی داشت که تا الان به چشم ندیدم .
نسل هفتم با سرو صدای فیفا اومد اما شاهد حکمرانی پس بودیم .از Pes 2008 تا Pes 2010 شخصا بهترین دوران بازی من بوده ، بیشترین لذت رو بردم از فوتبال به طوری که به نظر من گیم پلی بازی شاهکار بود و من هیچوقت به یاد ندارم گله ای از بازی داشته باشم . مخصوصا PES 2010 که گل سر سبد سری Pes تا به امروز بوده و باهاش تو مسابقات ردبول تونستم مقام بیارم . تا اون زمان بازی آنلاین مرسوم نبود و لایسنس تیم ها اذیت نمیکرد کسی رو ،گیم مود های بازی هم قابل تحمل بود و میشد با چمپیونز لیگ ساخت . اما از زمانی که Pes 2011 اومد من از پِس زده شدم . یعنی زمانی که پاس ها ( با اون Bar رو مخ )به شدت مسخره شدن، سرعت بازیکنا ، شوت های چیپ و پاس تو عمق ها که فاجعه تر از همه چی حتی از Fifa 14 فاجعه تر ! و خیلی چیزای دیگه که کلی بگم دیگه با پس حال نکردم و دیدم دیگه از بازی لذن نمیبرم . واسه همین رفتم سراغ فیفا تا امروز هیچ پشیمونی هم ندارم با اینکه مشکلاتی داره اما قابل تحمل هست گیم مود های عالی ، آنلاین ( خودش یه یه دلیل محکمه برای ترجیح فیفا به پس چون شنیدم آنلاین پس همواره مشکلات بسیار زیادب داشته چیترهاش لذت باز رو ازت میگرفتن ولی در فیفا چیتر بسیار کمه اگرم هست به خاطر کوین درآوردن تو FUT ) ، الان با گرافیک فیفا بیشتر از Pes حال میکنم ، قبلا اینطور نبود یعنی تا Pes 2010 گرافیک فیفا رو مسخره میکردیم با دوستان ! .. تنها مشکل فیفا تو گیم پلی بوده یعنی با اینکه فراز و نشیب داشته یه سال Pace یه سال Head اما اگر حرفه ای باشی به کسایی که Abuse میکنن از این قابلیت ها می گی NOOB .. درمورد گیم پلی پس این رو هم بگم چون فقط 2011 و 2013 شو بازی کردم اون ها هم مشکلات زیادی مثل فیفا داشتن . خلاصه سرتونو درد نیارم میتونستم بیشتر راجب گیم پلی هردو بازی صحبت کنم که میشد ملاقه :d !
در کل همیشه از 6 7 سال پیش Fantasy اینو داشتم : یه بازی فوتبال با گیم مود ها و Interface فیفا و گیم پلی در حد شاهکار 2010 -2008 Pes اما ...

Magus

کاربر سایت
Oct 12, 2007
387
یه گیمر واقعی جفتش رو تجربه میکنه :D

این افراد نووب هستند که فقط سمت یکیش میرند :D

ما تو هردوتاش دستی بر آتش داریم :D

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
خودتون مقایسه کنید!:d
حجم عکسا کمه ولی کیفیت تغییری نکرده!;)
از روی ویدئو گیم پلی همه عکسا گرفته شده!

141589135909561.jpg

141589135932713.jpg

141589157917531.jpg
141589157927872.jpg

141589157938233.jpg

- - -ویرایش - - -

141589198340541.jpg

141589198375843.jpg

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,930
نام
مهراد
ممنون از [MENTION=29824]ravi[/MENTION] عزیز ، مطمئنا دوستان به اصطلاح فن بوی PES مون میان و میگن که نه خیر گرافیک بازی امسال پیشرفت کرده و بعضی ها خیلی اعتماد به نفس رو میبرن بالا و میگن از فیفا هم بهتر شده ... هر آدم عاقلی که به مقایسه این عکسای بی طرف بپردازه میفهمه که باید سمت کدوم عنوان بره ...

یه گیمر واقعی جفتش رو تجربه میکنه
:biggrin1:

این افراد نووب هستند که فقط سمت یکیش میرند

خوشحالیم که با خرید نسخه اورجینال بازی فیفا اونم به صورت سالیانه ... نووب دنیای گیم هستیم

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
یک گل زیبا و غیر تکراری توی pes 2015 نمیشه زد. تموم گلها تکراری، کلیشه ای و مصنوعی زده میشه واین یعنی بیشتر از یکماه نمیشه با این بازی سر کرد. ولی فیفا رو تو بدترین حالت میشه مدت ها ازش لذت برد و به این دلیل پر فروش ترین بازیه درست مثل gta که میشه مدت ها باهاش حال کرد و pes هم به سرنوشت واچ داگز دچار میشه که بعد از یکماه به خاطره ها پیوست فن های pes شدیدا من رو به یاد صف های طولانی سینما برای دیدن فیلم اخراجی ها میندازن در نتیجه باید قبول کرد که pes توی ایران بازیه پر طرفداریه!!! همون طورکه نید فور اسپید طرفداران بیشتری نسبت به gt و فورزا داره البته تو ایران.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر