FIFA Street | Xbox 360

RISING

کاربر سایت
Sep 17, 2010
98
سلام من فکر میکنم که باگ زیاد داره نمیدونم چرا مثلا اومدم شوت کنم بازیکن آمد جلوم بد یک دفعه پاش رفت داخل بدنش تا وقتی که گل زدم. میشه راهنمایی کنید

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
سلام من فکر میکنم که باگ زیاد داره نمیدونم چرا مثلا اومدم شوت کنم بازیکن آمد جلوم بد یک دفعه پاش رفت داخل بدنش تا وقتی که گل زدم. میشه راهنمایی کنید

بله تا حدود کمی بازی چنین مشکلاتی داره که ایشالله در نسخه بعدی برطرف میشه اما به خدا اینقدر سایر نقاط بازی خوبه که اینا در مقابلش به چشم نمیاد.بازی محشره

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اصلا راهنمایی نیاز نیس.مشکلی نیس.بازی از فیزیک بالایی برخورداره و همین باعث یه کوچولو باگ هم میشه که البته باگشم دوست دارم.

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
دوستان با lt2 که مشکلی نداره نه؟منم چند ساعت دیگه بازی گیرم میاد.هیچ وقت از بازیهای فوتبالی خوشم نیومده تریلرای اینو گرفتم خوشم اومد میخرم ببینم چجوریه.

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
کلا فوتسالش هند هم نداره ها همش دروازبان تا دو متری بیرونه محوطش میگیره بعد تازه میره توو محوطه ی خودش:d
کلا سری فوتبالا اصلا هند نداره هیچوقتم یه فکری واسش نکردن

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
کلا فوتسالش هند هم نداره ها همش دروازبان تا دو متری بیرونه محوطش میگیره بعد تازه میره توو محوطه ی خودش:d

چرا بابا فیفا 12 داره:>
میشه تنظیم کرد تو محوطه هم هند بشه و پنالتی مفتی گیرت بیاد و صفا:))

Rames

کاربر سایت
Sep 9, 2010
134
نام
رامین
این که خوبه تو یه بازی wt یک دقیقه و نیم توپ از دست دروازبان بیرون نمیومد:d شده بود فوتبال آمریکایی با توپ هر جا میخواستم میتونستم برم=))

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یه چیز جالب که داره اینه که میتونی تو تیمت بازیکنایی رو که دوستات ساختن رو دانلود کنی و باهاشون بازی کنی!
من کل بازیکنای دوستامو اضافه کردم و کلا خیلی خوش میگذره:D خودمم دروازبانی شدم!!!

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
i244983_3-16-2012-4-09-03-pm.jpg

:d:d
با اینا اینجوری باید رفتار کرد:d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080

چرا بابا فیفا 12 داره:>
میشه تنظیم کرد تو محوطه هم هند بشه و پنالتی مفتی گیرت بیاد و صفا:))
چرا فیفا 12 داره ولی on کنی هندبال می شه بازی.همینوریش فیفا 12 تو پنالتی باگه,یه پنالتی های عیب غریبی می گیره که کف می کنی...اونروز تو گیم نت یه پنالتی واسه دوستم گرفت 5 دقیقه با همه ی بچه های گیم نت بحث می کردیم چرا پنالتی گرفت!
i244983_3-16-2012-4-09-03-pm.jpg

:d:d
با اینا اینجوری باید رفتار کرد:d

چی گفتی بهشون کلک؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر