FIFA Street | Xbox 360

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
من هنوز بازی رو تهیه نکردم . ولی فکر کنم EA بخاطر گندی که تو هوش مصنوعی نسخه فیفا12 زد و هوش مصنوعی رو به طرز غیر طبیعی بالا برده بود این نسخه میخواسته یکم آسونش کنه که از اونور بوم افتاده !

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا تایید می شه.تو ورلد تور تقریبا همه ی حرکات اولش بسته هست و تو هارد خیلی سخت می شه ولی خیلی حال میده.از کریر فیفا باحالتره...

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
منم بعد از 2,3 روز بازی کردن نظرمو میگم:
گیم پلی که بازی که در یک کلمه فوق العادست. درسته شبیه ساز کامل نیشتش ولی نسبت به شماره های قبلی خیلی واقع گرایانه تر هستش. نسبت به شماره 2 آزادی خیلی زیادی هم داره. به این شکل که میتونید حتی بدون انجام حتی یک Skill Move هم بازی رو انجام بدید. (البته نه در همه مد ها) انیمیشن های استفاده شده در گیم پلی هم خیلی روون اجرا میشن و مشکل خاصی ندارن. شاید بزرگترین مشکل بازی هوش مصنوعیش باشه. البته نه در WT.
منو بازی هم خوبه البته بک گراند قبلی که قبل از مسی قرار بود بک گراند اصلی باشه خیلی خیلی از این بهتر بود. طراخی لباسهای خیابانی هم خیلی خوب انجام گرفته. تنها مشکل این بخش لایسنس نشدن بعضی از تیمهای ملی مثل ایتالیا و برزیله که به صورت کامل لایسنس نشدن و در نتیجه لباساشون به صورت واقعی طراحی نشدن. تیم های خیابانی, استادیوم های فوتسال, زمین های بازی, موسیقی های به کار رفته در بازی هم در کل در سطح خوبی قرار دارن.
دروازه بان ها هم که خوبن الته در مد فوتسال عالین. گل زدن بهشون تو فوتسال خیلی سخت تر از گل زدن در مدهای دیگه س.
WT هم که خیلی عمیق طراحی شده. unlockable های بسیار خوبی هم برای هر مسابقه در نظر گرفته شده. اماکانات ساخت تیم, لوگو, بازیکن و همچنین لباس های قابل انتخاب همگی خیلی خوب طراحی شدن.
مد های بازی هم هر یک جذابیت خاص خودشونو دارن. فوتسال که قطعا بهترین مد بازیه و بسیار لذت بخش و جذابه. Panna هم یکی از مدهاییه که اگه دقت کافی نداشته باشی راحت شکست میخوری. LMS هم یکی از پر هیجان ترین مدهاس. مخصوصا وقتی که از هر تیم یک نفر مونده.
در کل بازی خیلی بهتر از شماره های قبله. البته هر یک از شماره های قبلی نکات مثبتی داشتن که بودن اونها توی این شماره میتونست بازی رو بسیار بهتر کنه. مثلا وجود زمین های بازی شماره دوم (به صورت بازسازی شده) زمین هایی مثل آمستردام, ریو د ژانیرو و ... - ساخت استادیوم - یکی از مد های شماره 2 (اسمش یادم نیست) که توش باید با انجام حرکاتی که میخواست به بالاترین امتیاز ممکن میرسیدی - همچنین مد Playground Picks شماره 3 که مد جالبی بود.
در آخر فکر کنم امتیاز 8.0-8.5 برای بازی امتیاز مناسبی باشه.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
گیم پلی که بازی که در یک کلمه فوق العادست. درسته شبیه ساز کامل نیشتش ولی نسبت به شماره های قبلی خیلی واقع گرایانه تر هستش. نسبت به شماره 2 آزادی خیلی زیادی هم داره. به این شکل که میتونید حتی بدون انجام حتی یک Skill Move هم بازی رو انجام بدید. (البته نه در همه مد ها) انیمیشن های استفاده شده در گیم پلی هم خیلی روون اجرا میشن و مشکل خاصی ندارن. شاید بزرگترین مشکل بازی هوش مصنوعیش باشه. البته نه در WT.
که مد جالبی بود.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
چند تا سوال داشتم در باره ی بازی:1
1.استادیم ها چطور ازاد میشن؟من دارم WT رو روی normal میرم.
2.توی یه مسابقش،وقتی گل میزنیم،2 یا چند نا حساب میکنه.معیار چیه؟(اقا من توی WT گیر مردم سره همین مسابقه.تیم حریف یه گل میرنه،6 تا جساب میکنه.همیشه میبازم.WT دیگه پیش نمیره.:wallbash:
3.وقنی cpu صاحب توپ میشه،دیگه از دستش نمیشه در اوورد.راه دیگه ای هم به جز زدن B داریم؟
با تشکر
.......................................
راجع به بازی هم باید بگم.....دیروز بعد از ظهر شروع کردیم با دوستم بازی،شب دیگه خسته شدیم رفتیم.الان هم منتظرم پسر داییم بیاد.این بازی ما رو از کار و زندگی انداخت:d
کدوم کار و زندگی؟;)

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,076
نام
AmiR
دوستان هر چي نگاه كردم چيزي به نام ليگ يا تورنمنت نديدم ميشه راهنمايي كنين؟
تورنومنت داره داخل WORLD TOUR ولی با تیم ها و افرادی که ساختی و واقعی نیستن
N_aggressive%20%2819%29.gif

نمیدونم میشه با تیم های واقعی مثل رئال مادرید و بارسلونا تورنومنت رفت یا نه؟
http://ww419.peeje.com/dl/03/13/43/1331636960/WOW.mp4

var

کاربر سایت
Nov 23, 2010
70
چند تا سوال داشتم در باره ی بازی:1
1.استادیم ها چطور ازاد میشن؟من دارم WT رو روی normal میرم.
2.توی یه مسابقش،وقتی گل میزنیم،2 یا چند نا حساب میکنه.معیار چیه؟(اقا من توی WT گیر مردم سره همین مسابقه.تیم حریف یه گل میرنه،6 تا جساب میکنه.همیشه میبازم.WT دیگه پیش نمیره.:wallbash:
3.وقنی cpu صاحب توپ میشه،دیگه از دستش نمیشه در اوورد.راه دیگه ای هم به جز زدن B داریم؟
با تشکر
.......................................
راجع به بازی هم باید بگم.....دیروز بعد از ظهر شروع کردیم با دوستم بازی،شب دیگه خسته شدیم رفتیم.الان هم منتظرم پسر داییم بیاد.این بازی ما رو از کار و زندگی انداخت:d
کدوم کار و زندگی؟;)
۱)استادیوم ها تو wt ازاد میشن(روی هر استادیوم برید شرایط باز شدنش رو نوشته)
۲)این مد panna rule هست.یعنی شما اگه یه حرکت بزنید به حریف،یه گل میره تو بانکتون.اگه گل بزنید گل های بانک هم به گلی که زدید اضافه میشه!
۳)از X هم میشه استفاده کرد(همون Bه)ولی باید قلقش دستت بیاد!

---------- نوشته در 04:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:23 PM ارسال شده بود ----------

چیزی که خیلی اعصابم رو خورد میکنه خطا هایی است که الکی میگیره!

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
۱)استادیوم ها تو wt ازاد میشن(روی هر استادیوم برید شرایط باز شدنش رو نوشته)
۲)این مد panna rule هست.یعنی شما اگه یه حرکت بزنید به حریف،یه گل میره تو بانکتون.اگه گل بزنید گل های بانک هم به گلی که زدید اضافه میشه!
۳)از X هم میشه استفاده کرد(همون Bه)ولی باید قلقش دستت بیاد!

---------- نوشته در 04:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:23 PM ارسال شده بود ----------

چیزی که خیلی اعصابم رو خورد میکنه خطا هایی است که الکی میگیره!
ممنون.
این مد panna rule هست.یعنی شما اگه یه حرکت بزنید به حریف،یه گل میره تو بانکتون........این رو اصلا نفهمیدم چی گفتی؟
بعد راستی،WT فقط 4 تا استیج داره؟ایتجوری که خیلی کوتاهه.بعدش چیکار کنیم.
استادیم ها رو هم خودم فهمیدم،اکثرا توی لول 3و4 باز میشن.فقط یک نکته......روی شرایطشون که میرم،مینویسه روی درجه سختی سیلور یا برونز باید رفت تا ازاد شن....این هم عجیبه.
یه سوال.....توی دمو ها که دیده بودم یک صحنه نشون داد که طرف جلوی دربازه حریف خم شد و توپ رو با سرش هل داد توی دربازه.میدونی این چیجوریه؟توی LMS خیلی کاربرد داره.
...........................................................
کجان فیفا بازها؟تاپیک داره خاک می خوره.

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,661
نام
محمد
این مد panna rule هست.یعنی شما اگه یه حرکت بزنید به حریف،یه گل میره تو بانکتون........این رو اصلا نفهمیدم چی گفتی؟

ینی شما یه دریبل میزنی یه نفرو مثلا با rainbow flick جا میزاری

یه امتیاز میره تو بانک
اگه لایی بزنی 3 تا میره
بعدشم وقتی گل زدی امتیازای بانکت میره رو نتیجه و امتیازهای بانک حریف باطل میشه .

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
منم موفق به بازی شدم.
خیلی جالبه.
ورلد تورش هم مشحره.فقط امیدوارم کوتاه تباشه.
فیس ها هم نسبت به فیفا بهتر شدن.
بقیه ی نکات هم دوستان گفتن.
فقط منم همین سوال رو داشتم که چجوری میشه با سر توپ رو توی گل زد؟؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
منو بازی هم خوبه البته بک گراند قبلی که قبل از مسی قرار بود بک گراند اصلی باشه خیلی خیلی از این بهتر بود. طراخی لباسهای خیابانی هم خیلی خوب انجام گرفته. تنها مشکل این بخش لایسنس نشدن بعضی از تیمهای ملی مثل ایتالیا و برزیله که به صورت کامل لایسنس نشدن و در نتیجه لباساشون به صورت واقعی طراحی نشدن. تیم های خیابانی, استادیوم های فوتسال, زمین های بازی, موسیقی های به کار رفته در بازی هم در کل در سطح خوبی قرار دارن.
دروازه بان ها هم که خوبن الته در مد فوتسال عالین. گل زدن بهشون تو فوتسال خیلی سخت تر از گل زدن در مدهای دیگه س.
WT هم که خیلی عمیق طراحی شده. unlockable های بسیار خوبی هم برای هر مسابقه در نظر گرفته شده. اماکانات ساخت تیم, لوگو, بازیکن و همچنین لباس های قابل انتخاب همگی خیلی خوب طراحی شدن.
مد های بازی هم هر یک جذابیت خاص خودشونو دارن. فوتسال که قطعا بهترین مد بازیه و بسیار لذت بخش و جذابه. Panna هم یکی از مدهاییه که اگه دقت کافی نداشته باشی راحت شکست میخوری. LMS هم یکی از پر هیجان ترین مدهاس. مخصوصا وقتی که از هر تیم یک نفر مونده.
در کل بازی خیلی بهتر از شماره های قبله. البته هر یک از شماره های قبلی نکات مثبتی داشتن که بودن اونها توی این شماره میتونست بازی رو بسیار بهتر کنه. مثلا وجود زمین های بازی شماره دوم (به صورت بازسازی شده) زمین هایی مثل آمستردام, ریو د ژانیرو و ... - ساخت استادیوم - یکی از مد های شماره 2 (اسمش یادم نیست) که توش باید با انجام حرکاتی که میخواست به بالاترین امتیاز ممکن میرسیدی - همچنین مد Playground Picks شماره 3 که مد جالبی بود.
تایدد می شه....مود PR خیلی باحاله!تا دقیقه ی آخر 11-9 جلو بودم بانک من دو تا گل داشت بانک حریف 4 تا...یه حمله رو کوبوندم به تیر برگشتش گل خوردم باختم....
پ.ن:بچه ها آنلاینش پوینت می خواد دیگه,نه؟

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
WT کشت ما رو.دیگه داره خیلی سخت میشه.من توی استیج 2 موندم هنوز.بعد راستی،هیچ دموی خاصی وسط بازی نشون نداد.فقط رته به راه دارم مسابقه میدم.ولی توی تریلرهاش دیده بودم که مثلا بازیکن ها دارن تمرین میکنن.جریان چیه؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,076
نام
AmiR
من بعد از سه روز بازی کردن به کوب خیابونی امروز رفتم 12 بازی کنم خیلی مشکل داشتم همش قاطی میکردم:-o

چرا دکمه هاش مثل 12 نیست؟:(
راستی تو وراد تور یادتون نره بازیکانوتو آپگرید کنید ها:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر