FIFA Street | Xbox 360

PM Uncharted

کاربر سایت
Oct 24, 2011
124
نام
پیمان
واقعا این شماره بازی خیلی عالیه بعد از اون گند شماره قبلی که EA زد، من که 2 ساعت بازی کردم نمی تونستم از جلوش بلند شم خیلی این شماره جذاب شده مخصوصا فوتسالش، این دو هفته عیدی رو خفه می کنم خودمو!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
خیلی عالی بود.البته یه ایراد بازی اینکه بز hard بقیه اش مسخره می شه بازی,ولی رو هارد سختیش خوبه نسبتا...تکنیک ها فوق العاده,سرعت بازی بی نظیر,مود ها عالی...من خودم از فوتسال بیشتر از همه خوشم اومد چون بیشتر جای کار داشت ولی اون مود دو به دوش هم عالی بود.فقط یه ایرادش تو فوتسال اینه که تعویض نداره که یه نمه ناجوره...
در کل,بهترین استودیوی ورزشی تاریخ....EA Canada...

EH$AN

کاربر سایت
Oct 24, 2009
273
نام
Ehsan
اقا ما هم بازی رو گرفتیم!
بسیار هم عالی و کاملا با نظر دو دوست بالا موافقم و دیگه حرفام رو تکرار نمیکنم:d

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
میگم این فوتسالش واقعیه؟یا حرکات و تکنیک های تخیلی هم داره؟چون خودم دوست دارم با پاسکاری و تاکتیکی گل بزنم این سوال رو پرسیدم؟

Rames

کاربر سایت
Sep 9, 2010
134
نام
رامین
خیلی فوق العادست این بازی
>:d< من 3.30 4 بود نشستم پاش 9 بلند شدم تازه اونم واسه اینکه 5 تا بازی جدید دیگه داشتم میخواستم اونارم امتحان کنم:d

خلاصه کسی از دستش نده

با همه ی مودهاش حال کردم بیش تر از همه از فوتسالش...
یه تورنومنت تو زمین هاکی(فکر کنم ! چون خیلی بزرگ بود) بازی کردم اون خیلی چسبید:x
یا مثلا یه مود داره که یارها یکی یکی وقتی گل میزنن میرن بیرون هر تیمی زودتر بازیکناش تموم شه برندست اونم جالب بود
چند تا مود دیگه هم داره که حسش نیست بگم:d

---------- نوشته در 10:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:48 AM ارسال شده بود ----------

میگم این فوتسالش واقعیه؟یا حرکات و تکنیک های تخیلی هم داره؟چون خودم دوست دارم با پاسکاری و تاکتیکی گل بزنم این سوال رو پرسیدم؟
کاملا واقعیه و هیچ چیز تخیلی من توش ندیدم.
توپ هم بسیار سنگینه که شوت از راه دور خیلی نمیشه گل زد

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
در ادامه کلام دوستان عرض کنم که درجه hard بازی هم خیلی آسونه که نکته منفی بازی هستش ! خدا کنه ea یک پچی چیزی بده بیرون حداقل بازی کمی سختر بشه !
فوتسال بازی خیلی خوب کار شده و تنها نکته منفی اون هم اینه که نمیتونی تعویض کنی!
گل کوچیک بازی که فوق العاده هستش!
در کل نمرات من به این بازی:
گرافیک:9/10 (همون fifa12 هستش)
صدا و موزیک:8/10(آهنگاش زیاد دلچسب نیستd:)
گیم پلی:9/10(من fifa street3 رو بیشتر دوست داشتم)
جذابیت و ارزش تکرار:100%
در کل : 9

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
منم بازیرو تهیه کردم و باید بگم در کل خوب بود البته ایراد زیاد داره و میتونست خیلی خیلی خیلی کاملتر باشه اما اینطور نیست ولی خوب تو همین حالتم ازش راضیم
گیم پلی بازی از مودای مختلفی تشکیل شده که جذابترینشون از نظر من همون قسمت دو به دو هست از فوتسالش خوشم نیومد دوربین بازی خیلی تو مود این بده و کلا با دوربین بازی حال نکردم فقط دو نوع دوربین داره که جالب نیستن از اون مودیم که با زدن هر گل یکی از یارامون کم میشه هم خوشم اومد البته نکته ی جالب موجود در بازی اینکه بهتون اجازه میده مسابقات مورد علاقه ی خودتونو درست کنید مثلا تعداد نفرات موجود تو بازی، میزان دقایق بازی، وقت اضافی و..... که خوب خیلی قابلیت خوبیه گرافیک بازیم واقعا عالیه مخصوصا تو شب که نورپردازیش فوق العادست موزیک و صداگذاری بازیم در کل خوبه
گیم پلی : 8.5/10
گرافیک : 9/10
موزیک و صداگذاری : 8/10
امتیاز کل : 8/10

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
با احترام به بقیه نظرات من اصلا با این بازی حال نکردم!!البته به جز گل کوچیکش>:d<
بر خلاف بقیه ی بازیهای ea که موسیقی وصداگذاری واقعا بی نقصه توی این بازی صدا گذاری و موسیقی اساسا به بازی گند زده!)x
همونطور کهr3min گفت درجه ی hard بازی به شدت مشکل داره یعنی واقعا اون درجه ی سختی رو نداره و میشه به اسونی حریفو برد البته اگه مثه من فیفا باز باشین!
نقاط مثبت بازی گیم پلی روون گرافیک نسبتا خوب فیس های خیلی بهتر شده نسبت به فیفا12 و گرفتن لایسنس پیراهن همه ی تیمها!
در کل به نظرم هر چقدر سری فیفا(چمنی) هر سال پیشرفت میکنه نسخه ی خیابونیش افت میکنه!!به نظرم بهترین نسخه ی فیفا استریت نسخه ی دومش بود که واقعا منو جذب کرد
در اخر نمره من به بازی با کلی ارفاق و البته گل روی ea متاسفانه 8!!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
با احترام به بقیه نظرات من اصلا با این بازی حال نکردم!!البته به جز گل کوچیکش>:d<
بر خلاف بقیه ی بازیهای ea که موسیقی وصداگذاری واقعا بی نقصه توی این بازی صدا گذاری و موسیقی اساسا به بازی گند زده!)x
همونطور کهr3min گفت درجه ی hard بازی به شدت مشکل داره یعنی واقعا اون درجه ی سختی رو نداره و میشه به اسونی حریفو برد البته اگه مثه من فیفا باز باشین!
نقاط مثبت بازی گیم پلی روون گرافیک نسبتا خوب فیس های خیلی بهتر شده نسبت به فیفا12 و گرفتن لایسنس پیراهن همه ی تیمها!
در کل به نظرم هر چقدر سری فیفا(چمنی) هر سال پیشرفت میکنه نسخه ی خیابونیش افت میکنه!!به نظرم بهترین نسخه ی فیفا استریت نسخه ی دومش بود که واقعا منو جذب کرد
در اخر نمره من به بازی با کلی ارفاق و البته گل روی ea متاسفانه 8!!
این همه ترکوندی بعد بهش 8 دادی که....من خودم به نظرم در سطح 2 هست,تنها ایرادش آسونیشه...

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستانی که میگن در حد 2 هم نیست ، تمام بخش های بازی و مد ها رو چکاب کردن یا فقط یه بازی 2 دقیقه ای بازی کردن و با نتیجه 12-0 باختن این حرفو میزنن ؟!
برید World tor ببنید عمق بازی رو !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر