FIFA Street | Xbox 360

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
سلام این لباس هایی که توی قسمت world tour به دست میاریم کجا میرن و چه طوری می تونیم استفاده کنیم؟

وقتی وارد world tour میشی X رو بزن بعد همونجا میتونی بری تو my team لباس تیمت رو عوض کنی. بعضی از لباس ها هم که برای street هست همونجا که میری بازیکن رو upgrade کنی نوشته edit player که از اونجا میتونی لباس street رو عوض کنی برای هر فرد.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
خیلی کیف میده مخصوصا چند نفره من تا حالا از کسی نباختم ولی واقعا حال داد.
یک سوال ورزشگاه ها رو چه طوری میشه ازاد کرد باید بخریم؟

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
خیلی کیف میده مخصوصا چند نفره من تا حالا از کسی نباختم ولی واقعا حال داد.
یک سوال ورزشگاه ها رو چه طوری میشه ازاد کرد باید بخریم؟
ُبرا آزاد کردن ورزشگاه ها باید استیج های ورلد تورو روی درجه هارد تموم کنی .
کاس دوبی یعنی چی؟
جام دوبی

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
من تو این دو هفته عید و هفته قبلش بازیو ترکوندم لول بازیکن خودمو که ساختم (siavash ) به 57 رسوندم و بقیه بازیکنامم بالای 50 ن
اورال تمام بازیکنام به بلالاترین حد رسوندم و تکنیکاشونم باز کردم بغیر از 2 تا
تمام تورنمنت های مهم و بزرگ و کوچیکو تموم کردم و اول شدم و فقط یه آدیداس و دوبی مونده که بنظرم از همشون سختتر بخاطر فرم زمینش و دروازه هاش و تیمای غولش
این تورنمنت آدیداس هم با بدشانسی محض دوم شدم یه تیم خیابونی هست بنام street king این تیم من یادمه از اون اولای بازی و تورنمنتای کوچیک با هم شروع کردیم و تو دو تورنمنت اروپاییم شکستش دادم و تو تورنمنت آدیداس 6 ثانیه مونده با آخره بازی گل سومو خوردیمو 3-2 باختیم دوم شدیم :d
تا آخره هفته کامل تمومش میکنم

در کل بازی محشری بود و نمره من 9/10

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان من از هر 5 تا شوت به درواز 3 تاش میره بیرون کلاً قلق خاصی واسه شوت زدن داره؟ جهت رو بگیریم شوت کنیم یادون جهت؟بیشتر توپهایی که جهت رو همراهش میگیرم میرن بیرون اکثراً هم با اختلاف زیاد

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
دوستان من از هر 5 تا شوت به درواز 3 تاش میره بیرون کلاً قلق خاصی واسه شوت زدن داره؟ جهت رو بگیریم شوت کنیم یادون جهت؟بیشتر توپهایی که جهت رو همراهش میگیرم میرن بیرون اکثراً هم با اختلاف زیاد

آره باید یه مایل جهت بدی و البته یه نکته مهم برا زدن شوته تکنیکی و نمایشی میتونی LB رو بگیری و شوت بزنی .باز LT رو هم موقع شوت زدن بگیر یکم قلق گیری میکنه

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
کسی میدونه قضیه آزاد کردن بازیکنا چیه؟
اوایل بعد از بردن تورنومنت ها یه بازیکن ازاد میکرد(اغلب) اما الان شاید بیشتر از 6 تا تورنومنت باشه که روی گلد بردن ولی بازیکنی آزاد نکرده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر