FIFA CREATION CENTER

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
الان 4 تا تيم رو درست کرديم. سپاهان, استقلال, پرسپوليس و تراکتور. بعد از اينکه اصلاحات رو روي اينا انجام بدم يک اکانت ديگه ميسازم تا همونطور که گفتي تيمي روش کار کنيم. فقط اگه بتوني اورال تيمهايي مثل نفت و راه آهن و گهر رو دربياري عاليه چون اينا رو به غير از چند تا بازيکنشون اصلا نميشناسم.
از اينجا هم براي بدست آوردن ليست تيمها و اطلاعات بازيکنا ميشه استفاده کنيم.
Iranian Pro League - Current tables, home tables, guest tables - transfermarkt.co.uk
براي مثال اين صفحه تراکتور هستش که با کليک روي هر بازيکن ميشه اطلاعات مثل تاريخ تولد و ... رو بدست آورد.
Traktor Sazi Tabriz - Football club - transfermarkt.co.uk

من میتونم برای کیت ها و لوگوها و اسپانسر ها (که هر روز تغییر میکنن :|) و همچنین برای squad بعضی از تیمها کمک کنم.
کارتون تا الان که عالی بود. مشکلی ازون جهت نیست و می‌تونم اورالهارو در بیارم. فقط اون اکانت جدید رو سریعتر بسازید که مستقیم رو همون کار کنم و اورال‌هارو وارد کنم و بازیکنا رو بسازم. برای فیس بازیکنا کسی رو نداریم؟

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
خوب من اکانت رو ساختم. هر کس میتونه کمکی بکنه بهم pm بده براش مشخصات اکانت رو بفرستم. ;)

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
اقا من میخواستم تیم هایی که سلختید رو دانلود کنم
اکانت تو CC ندارم
چه جوری دانلود کنم و چه جوری وارد بازی کنم؟

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
اقا من میخواستم تیم هایی که سلختید رو دانلود کنم
اکانت تو CC ندارم
چه جوری دانلود کنم و چه جوری وارد بازی کنم؟

باید تو CC اکانت داشته باشید وگرنه نمیشه دانلود کرد. اگه فیفا رو آنلاین بازی کرده باشین اکانت خودبخود هستش فقط شما باید لاگین بشید.

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
با سلام خدمت همه ی دوستان اول از همه از faraz عزیز عذر میخوام که نبودم مشکلات متهلی کمتر اجازه میده .دوم از هادی جون میخوام اورال ها رو با یه تیم 5 نفری به بالا ادیت کنیم مثلا هادی اسم بازیکنای تیمی رو که میخوای ادیت کنی بنویس تا همه واسه اورال ها نطر بدن.سوم هر کس بیاد و تو یکی از قسمت ها اعلام امادگی کنه مثلا آقای x بره سن و قد و وزن بازیکنا رو بدست بیاره و ..... و در آخر از همه دوستان عزیز که همکاری میکنن تشکر میکنم.به همین سادگی;)

---------- نوشته در 04:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:44 PM ارسال شده بود ----------

دوستان max اورال تیمی تو لیگ ایران باید 69 باشه کسی نیاد مثلا به فشنگچی و اکبرپور بده 73 آخه باید اورال تیمی بیشتر از 69 نشه با توجه به لیگ کره و عربستان دارم میگم با تشکر

---------- نوشته در 05:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:48 PM ارسال شده بود ----------

هادی اول بزار گروه ها رو مشخص کنیم بعد اکانت رو pm کن مثلا آقای x و y بخش face و آقای فلان بخش سن و ... و اسم همه رو با بخشی رو که توش عضو هستند اینجا مینویسیم بعد شروع به کار کنیم تا یه نطم خوبی هم داشنه باشه و یه کار کامل کنیم البته باید faraz جون هم بیاد و تایید کنه تا کار رو شروع کنیم با تشکر

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
اين حرفا چيه عزيز شما خودتون استادين
خيلي عاليه اكانتي كه درست كرديد رو اگر تونستين براي من هم بفرستين
فقط براي اعمال هر نوع تغييري قبلا همينجا با هم مشورت كنيم
مراقب اورالها باشيد نه آبي نه قرمز و نه بقيه
همه رو به انصاف تنظيم كنيم
در ضمن قدرتها رو بر اساس ابتداي فصل لحاظ كنيم
تا اوجا كه ميشه از گيم فيس استفاده كنيم
خوشحالم كه تعداد مشتاقين داره زياد ميشه

من در حال حاضر مسافرتم
به محض اينكه برگردم فعاليتم رو بيشتر ميكنم
ممنون از پيمان عزيز دانيال عزيز hd7 كه بسيار تيمهاي خوبي درست كرده
ايشالا همينجوري فعال ادامه پيدا كنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستانی که CC باز ـن یه پشنهاد دارم براتون ...
تیم ملی ایران برای سال 98 رو هم بزارید تو برنامه ـتون . یه جورایی بهترین تیم تمام دوران ایران ـه اگر خواستین کمک من هم هستم ....
یه چیزی دیگه ای هم تو سرم ـه که یکم سخته اونم تورنومت جام جهانی 98 ـه ... خیلی سخته چون 32 تا تیم ـه کلی بازیکن ولی خُب ارزش داره ...

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
دوستانی که CC باز ـن یه پشنهاد دارم براتون ...
تیم ملی ایران برای سال 98 رو هم بزارید تو برنامه ـتون . یه جورایی بهترین تیم تمام دوران ایران ـه اگر خواستین کمک من هم هستم ....
یه چیزی دیگه ای هم تو سرم ـه که یکم سخته اونم تورنومت جام جهانی 98 ـه ... خیلی سخته چون 32 تا تیم ـه کلی بازیکن ولی خُب ارزش داره ...
عزیز دلم اون که کار سه سوته فقط میزاریم واسه بعد از ساخت لیگ برتر

---------- نوشته در 07:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:06 PM ارسال شده بود ----------

از دوستان خواهش میکنم بیان اسمشونو بگن و تو گروه ها اسم نویسی کنند
گروه ها شامل:
بخش اورال
بخش face
بخش لوگو تیمها
بخش کیت ها
بخش مشخصات بازیکنا (وزن و قد و سن واستایل)

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
پیمان بخش فیس چندان هم وقت گیر نیست و میشه با بخش مشخصات بازیکنا یکی گرفتشون.
لوگوی هر 18 تیم لیگ برتری رو توی اکانت گذاشتم و از اون لحاظ تمومه. مشخصات و ویژگی های تیمها به همراه کیتشون هم با من. برای اورالهای بعضی از تیمها هم میتونم کمک بکنم.

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
پیمان بخش فیس چندان هم وقت گیر نیست و میشه با بخش مشخصات بازیکنا یکی گرفتشون.
لوگوی هر 18 تیم لیگ برتری رو توی اکانت گذاشتم و از اون لحاظ تمومه. مشخصات و ویژگی های تیمها به همراه کیتشون هم با من. برای اورالهای بعضی از تیمها هم میتونم کمک بکنم.
پس هادی جون ایول کلا کنترات گرفتی پس یه 5 یا 6 تا میخوایم واسه اورال پس بزار تیم خوب واسه ادیت اورال ها بسازیم

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
اینم اورالهایی که امروز آپدیتشون کردم:

تراکتور 66
عقیل اعتمادی 64
میلاد فخرالدینی 63
محمد نصرتی 67
مرتضی اسدی 66
احسان حاج صفی 69
فلاویو لوپز 72
مهدی کیانی 69
مهدی کریمیان 67
محمد ابراهیمی 69
فاسم دهنوی 68
فرزاد حاتمی 62
محسن فروزان 68
محسن حسینی 65
مصطفی اکرامی 66
آنسلمو 66
مسعود ابراهیم زاده 64
ژائو 67
صید صالحی 63
فردین عابدینی 62
ایرانپوریان 59
علیرضا جلیلی 63

استقلال 68
رحمتی 72
حمودی 64
منتظری 67
صادقی 66
بیگ زاده 65
خسرو حیدری 67
نکونام 73
جباری 68
جانواریو 73
برهانی 68
اکبرپور 68
لیام ردی 63
خنیف 65
منوچهری 65
میثم حسینی 65
بائو 67
توزی 69
زندی 65 (که رفت)
ساموئل 66
کیانوش رحمتی 63
میداوودی 65

پرسپولیس 67
نیلسون 65
ماهینی 69
بنگر 68
سید جلال 69
پولادی 69
مهدوی کیا 69
آقازمانی 63
فشنگچی 66
کریمی 71
محمد نوری 66
قاضی 68
گردان 67
نورمحمدی 65
معدنچی 65
کاظمیان 66
علی عسگر 67
غلامرضا رضایی 68
انصاریفرد 70
هادی نوروزی 66
زاید 64

سپاهان 67
صادقی 66
احمدی 65
تامینی 64
فرشید طالبی 66
اشجاری 67
خلعتبری 73
امید ابراهیمی 69
زنید پور 66
کلاه کج 67
نویدکیا 71
غلامی 66
جمشیدیان 66
شهریار شیروند 66
جعفرپور 66
سوخای 65
پاپی 64
اکبر ایمانی 61
رضا محمدی 64

بعضی از بازیکنای سپاهان رو اسمشونو شنیدم ولی بازیشونو ندیدم برای همین تقریبی دادم ممکنه درست نباشن. مخصوصا دفاع هاشون.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
واقعا باید به شما یک خسته نباشید بگم، حیف که نمی تونم به لایو وصل بشم وگرنه همه این تیم ها رو دانلود می کردم.

پ.ن: راهی نیست که بدون وصل شدن به لایو، این تیم ها را تهیه کرد ( کنسولم جیتگ نشده است )

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
هادی جون سوم جا اشتباه کردی وقتی به حاج صفی 69 دادی باید به پولادی 68 بدی کلا کلاس فوتبال حاج صفی یه چیز دیگست و بعد شما به پزمان منتطری 67 دادی و به سید جلال و بنگر 68 و 69 انصافا پزمان منتطزی حقش بیشتره و سوم مهدویکیا و ماهینی 69 بعدش خسرو 67 در ضمن علی کریمی هم حقش بیشتر از 71 هست مثلا 73 یا 74 و اکبرپور هم زیادش 67 و نکته آخر نلسون رو تا 69 یا 70 بیار بالا

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
هادی جون سوم جا اشتباه کردی وقتی به حاج صفی 69 دادی باید به پولادی 68 بدی کلا کلاس فوتبال حاج صفی یه چیز دیگست و بعد شما به پزمان منتطری 67 دادی و به سید جلال و بنگر 68 و 69 انصافا پزمان منتطزی حقش بیشتره و سوم مهدویکیا و ماهینی 69 بعدش خسرو 67 در ضمن علی کریمی هم حقش بیشتر از 71 هست مثلا 73 یا 74 و اکبرپور هم زیادش 67 و نکته آخر نلسون رو تا 69 یا 70 بیار بالا

اینا رو با توجه به ذهنیتی که از آخرین بازی که ازشون دیدم دادم. حاج صفی هم از فرمش چند هفته ای هستش که خیلی دوره تو تراکتور هم حتی رو نیکمته. (قبلا 74 داده بودم:d)
یه کاری بکنیم اصلا:
میگم برای اورالها هر کی میخواد تو اورال دادن شرکت کنه اورالاشو لیست کنه و بگه. بعد که همه رو جمع کردیم میانگین بگیریم و چیزی که بدست میاد رو به بازیکنا بدیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر