Multi Platform FIFA 23

سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpg photo_2022-07-21_00-19-12.jpg photo_2022-07-21_00-19-14.jpg photo_2022-07-21_00-19-22.jpg photo_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpg FX9ffc_WIAAQxWd.jpg FYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:

miladhellboy

کاربر سایت
May 14, 2015
65
این 2 روزه برای شما آنلاین فرقی نکرده؟آخه من الان پینگم درسته،سرعتمم خوبه تو بازی هم میرم همون پینگ حدود 75 هست ولی داخل بازی به طرز عجیبی کند شده و دیلی داره.راستش شک کردم که نکنه سرور خودشون مشکل داره ایندفعه.یعنی هر کاری که میخوام بکنم 1 ثانیه بعد اجرا میشه و در کل بازی برام شده مثل صحنه آهسته :|هیچ کاری نمیشه کرد.فقط میرم داخل بازی 6-7 تا میخورم میام بیرون;))
این هفته ویکند ده تا بازی اول همش همین مشکلو داشتم ، میرفتم تو بازی بزور یکی دو تا میزدم ، یهو چنان کامبکی می‌خوردم که نگو ، والورده تو بارسا انقد کامبک نخورد که من این هفته خوردم :| جالبه دقیقا منم پینگم همونه ولی بازی به شدت سنگینه ، مسی با دریبل 99 مثل تراکتور دور میزنه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,151
درست میگی اون autoswitch هست عوضش کردم تا حدی حل شد
من کلا با l1 سوییچ میکنم. ارزش داره کلا تعطیلش کنم با آنالوگ سوییچ کنم؟؟

یه نکته دیگه هم هست البته. بیبی مالدینی خیلی ابله شده. دیروز تو ویکند لیگ خیلی موقعا مثه منگل ها فقط نگا کرد توپ از کنارش رد شد. به زودی عوضش میکنم .
راستی گوش EA کر این بار شدم ۱۱-۹ (۱۱ تا بردم :))‌ )
بازیکنهای حرفه ای اصولا با آنالوگ سوئیچ میکنن ولی خب بازم سخته مخصوصا وقتی یهو تک به تک میشه :D
حالا به جز اینا یه مدت هم سعی کن دفاع اگرسیو نباشی.بیشتر رو به عقب و با حوصله دفاع کن

20-0 بشی الهی رنک یکت ببینم :D

• Like
Reactions: omiid72

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,151
این هفته ویکند ده تا بازی اول همش همین مشکلو داشتم ، میرفتم تو بازی بزور یکی دو تا میزدم ، یهو چنان کامبکی می‌خوردم که نگو ، والورده تو بارسا انقد کامبک نخورد که من این هفته خوردم :| جالبه دقیقا منم پینگم همونه ولی بازی به شدت سنگینه ، مسی با دریبل 99 مثل تراکتور دور میزنه
خب پس همه مشکل داشتیم ولی این عربا یعنی واقعا اینقدر پینگشون خوبه؟مخوصا عراقیها؟؟
منظورم اینه اگه مشکل همگانی باشه اونا هم باید رو بازیشون تاثیر بذاره ولی واقعا به نظر نمیاد بازی برای اونا مثل ما سنگین باشه.واقعا برام عجیبه...حالا امارات و عربستان میگیم نت خوب دارن ولی عراقی ها دیگه خیلی زور داره [-(

miladhellboy

کاربر سایت
May 14, 2015
65
یه سیاست کثافتی که این EA داره nerf کردن بازیکنایی ه که آدم تو SBC میبنده. الان نه جرزینیو اون جرزینیو ه اول کاره نه مانه واقعا مثل stat هاشه بیبی مالدینی هم که بیشتر هاشم بیگ زاده س تا مالدینی
اون سری سر این کارت جدید زلاتان لو رفت این حرکتشون ، بعد چند روز یدفه چن تا از استتاش مثل بالانس و اجیلیتی و استامینا ضعیف شد ، بعد سریع درستش کردن ولی علنا معلوم شد نرف میکنن کارتارو

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,531
نام
Nightwing
اون سری سر این کارت جدید زلاتان لو رفت این حرکتشون ، بعد چند روز یدفه چن تا از استتاش مثل بالانس و اجیلیتی و استامینا ضعیف شد ، بعد سریع درستش کردن ولی علنا معلوم شد نرف میکنن کارتارو
من سر راموس اینو متوجه شدم. کارت ۸۹ خیلی خفن بود برام یه مدت ولی این ۹۱ اومده این شده مثل گونی سیب زمینی! :|

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
239
بفروش باهاش نقطه ضعف تیمت رو برطرف کن چون خیلی با رابرتسون فرقش نیست به نظرم.800 تا هم که خودت داری میتونی یه دستی رو هافبک و حمله بکشی
فقط یکم رو کمیستری تیمت کار کن.خیلی پایینه
میتونی هم نفروشی و تو دفاع راست ازش استفاده کنی.اینطوری چپ و راست اوکی میشه ولی حتما بعدش باید از پول خودت خرج کنی تا تیمت یکدست بشه.درسته کمیستری امسال باعث بدتر شدن بازیکن نمیشه ولی الان با هرکی بازی کنی فول کمیستری میاد و اینطوری انگار چند پله تیمش ازت قویتره حتی اگه بازیکنهاش بهتر از تو نباشن
حمید آقای عزیز، من کانسلو رو فروختم و الان حدود ۱.۵ میل دارم. یکی از یوتیوبر ها که جدیدا اکثر کارت های خوب رو تست میکنه پیشنهاد داد صبر کنم و هزینه کنم روی اوزبیو ۸۹. چون تا آخر بازی جواب میده. به پیشنهاد شما هم فعلا تا بعد از ایونت Future star منتظر میمونم. شما نظرتون درمورد حرف این بنده خدا چیه؟ چون من وینگر راستم هم صلاحه گلده. یا توجه به کلیت تیم و بحث کمیستری، شما خرید چه بازیکن یا بازیکن هایی رو منطقی میدونی؟ خیلی طولانی شد، عذرخواهی میکنم. ❤️
مجددا تیمم رو بارگذاری میکنم. ( قبل شروع بازی کاسمیرو ۹۱ به جای پاردز میاد داخل)

Attachments

• Screenshot_20230206-183728.png
    Screenshot_20230206-183728.png
    2.7 MB · مشاهده: 26

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
آقاا پوگبا عجب هیولایی ـه. جدا از گیم پلیش که عالیه، باعث میشه کرنر ها براتون تبدیل به پنالتی بشه.
اگر فودر دارن و لینک میشه ازش غافل نشین.
این وندرسون هم برای کسانی که دفاع بغلشون رو عقب میزان بمونه، گزینه ی مناسبیه.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,151
حمید آقای عزیز، من کانسلو رو فروختم و الان حدود ۱.۵ میل دارم. یکی از یوتیوبر ها که جدیدا اکثر کارت های خوب رو تست میکنه پیشنهاد داد صبر کنم و هزینه کنم روی اوزبیو ۸۹. چون تا آخر بازی جواب میده. به پیشنهاد شما هم فعلا تا بعد از ایونت Future star منتظر میمونم. شما نظرتون درمورد حرف این بنده خدا چیه؟ چون من وینگر راستم هم صلاحه گلده. یا توجه به کلیت تیم و بحث کمیستری، شما خرید چه بازیکن یا بازیکن هایی رو منطقی میدونی؟ خیلی طولانی شد، عذرخواهی میکنم. ❤️
مجددا تیمم رو بارگذاری میکنم. ( قبل شروع بازی کاسمیرو ۹۱ به جای پاردز میاد داخل)
اوزه بیو که خیلی خوبه ولی الان نگاه کردم ورژن 89ش حدود 500 تا از 91ش گرونتره.و فقط 2 تا سرعتش بیشتره.حداقل 91 اوزه بیو بگیر که بشه با 500 تای باقی یه بازیکن دیگه هم بگیری

ولی مشکل اصلی تیمت همون کمیستری هست.الان 3 تا لیگ داری با آیکان.به نظرم اول باید تصمیم بگیری کدوم لیگها رو حدف کنی.به نظرم تیمت رو ببر به این سمت که فقط یک یا 2 لیگ باشه نهایتا با آیکان یا فوت هیرو

صادقانه بخوام بگم تیمت رو از پایه بد بستی.با اینکه همه پولت هم بدی یدونه بازیکن متا بگیری هم کارت راه نمیافته.حمله ات خوب نیست.هافبکت میشه گفت تقریبا متوسطه.دفاعت هم متوسطه تازه اریک بایی هم کمیستری کامل نداره.دفاع کنارات هم در بهترین حالت متوسطن.

الان صلاح عوض کنی،رابرتسون کمیستریش کم میشه.جای پایت بخوای مهاجم بیاری،اریک بایی همون یدونه کمیستریش از دست میده :|

از حرفم ناراحت نشو ولی بین همه که اینجا عکس تیمشون گذاشتن،تیم تو پر ایرادترینه به نظرم.واقعا به نظرم باید بکوبی از نو بسازی در کنارش هم شانس بیاری یه چندتا بازیکن خوب پک کنی.یعنی از حالا باید رو تک تک بازیکنهایی که میخری یا sbc میگیری حساس باشی.

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
239
اوزه بیو که خیلی خوبه ولی الان نگاه کردم ورژن 89ش حدود 500 تا از 91ش گرونتره.و فقط 2 تا سرعتش بیشتره.حداقل 91 اوزه بیو بگیر که بشه با 500 تای باقی یه بازیکن دیگه هم بگیری

ولی مشکل اصلی تیمت همون کمیستری هست.الان 3 تا لیگ داری با آیکان.به نظرم اول باید تصمیم بگیری کدوم لیگها رو حدف کنی.به نظرم تیمت رو ببر به این سمت که فقط یک یا 2 لیگ باشه نهایتا با آیکان یا فوت هیرو

صادقانه بخوام بگم تیمت رو از پایه بد بستی.با اینکه همه پولت هم بدی یدونه بازیکن متا بگیری هم کارت راه نمیافته.حمله ات خوب نیست.هافبکت میشه گفت تقریبا متوسطه.دفاعت هم متوسطه تازه اریک بایی هم کمیستری کامل نداره.دفاع کنارات هم در بهترین حالت متوسطن.

الان صلاح عوض کنی،رابرتسون کمیستریش کم میشه.جای پایت بخوای مهاجم بیاری،اریک بایی همون یدونه کمیستریش از دست میده :|

از حرفم ناراحت نشو ولی بین همه که اینجا عکس تیمشون گذاشتن،تیم تو پر ایرادترینه به نظرم.واقعا به نظرم باید بکوبی از نو بسازی در کنارش هم شانس بیاری یه چندتا بازیکن خوب پک کنی.یعنی از حالا باید رو تک تک بازیکنهایی که میخری یا sbc میگیری حساس باشی.
نه حمید آقا، ناراحت چیه برادر. راهنمایی می‌کنی دیگه. مهاجم رو جای مولر میارم، درسته فینیشنگ عالی داره ولی سنگینه. احتمالا برم به سمتی که بتونم با همون یکی دو تا لیگ پیش برم. شما هر نکته دیگه ای هم به نظرت رسید بگو برادر.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,151
نه حمید آقا، ناراحت چیه برادر. راهنمایی می‌کنی دیگه. مهاجم رو جای مولر میارم، درسته فینیشنگ عالی داره ولی سنگینه. احتمالا برم به سمتی که بتونم با همون یکی دو تا لیگ پیش برم. شما هر نکته دیگه ای هم به نظرت رسید بگو برادر.
کلا سعی کن sbcهایی انجام بدی که بدردت میخورن.هر ازگاهی هم ریسک کن رو چیزهایی مثل +88 آیکان تکمیل کن ولی مثلا فوت هیروها(که الانم یکیش هست)اینا رو انجام نده.
به جز لیگ رو ملیت و تیم هم دقت کن.الان لیگ انگلیست هم هر کدوم از یک تیم و کشور هستن.کلا یدکست کن تیمتو دیگه.در کنار این مشکلات حداقل پول خوبی داره که اگه درست استفاده کنی میتونی زود یه تیم خوب ببندی.

در ضمن آیکان سانچز هم بد نبود.به نظرم قرضیش رو بگیر 5 تا بازی کن بعد اگه خوشت اومد بگیرش.

• Like
Reactions: omiid72

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
239
کلا سعی کن sbcهایی انجام بدی که بدردت میخورن.هر ازگاهی هم ریسک کن رو چیزهایی مثل +88 آیکان تکمیل کن ولی مثلا فوت هیروها(که الانم یکیش هست)اینا رو انجام نده.
به جز لیگ رو ملیت و تیم هم دقت کن.الان لیگ انگلیست هم هر کدوم از یک تیم و کشور هستن.کلا یدکست کن تیمتو دیگه.در کنار این مشکلات حداقل پول خوبی داره که اگه درست استفاده کنی میتونی زود یه تیم خوب ببندی.

در ضمن آیکان سانچز هم بد نبود.به نظرم قرضیش رو بگیر 5 تا بازی کن بعد اگه خوشت اومد بگیرش.
من اگه توموری رو بگیرم دفاع وسط به جای بایی، کم میشه ۳۰, امباپه اس بی سیش گرونه، ولی واسه تیم من به نظرم لازمه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,151
من اگه توموری رو بگیرم دفاع وسط به جای بایی، کم میشه ۳۰, امباپه اس بی سیش گرونه، ولی واسه تیم من به نظرم لازمه
خب چرا توموری بگیری؟اگه میخوای امباپه رو بگیری،برای دفاع هم راموس فلش بک بگیر که هم با امباپه لینکه هم با بایی و پایت.فقط مالدینی رو مجبوری بذاری کنار

البته اگه امباپه هم واقعا قصد تکمیلش با این پولت رو داری به نظرم برو به جاش مستقیم بخرش.اینطوری بعدا میتونی بفروشیش حتی اگه خیلی قیمتش افت کنه ولی sbc دیگه پولت رفته.مگر اینکه کلی فودر داشته باشی الان که برات بصرفه از طریق sbc بگیریش

ویرایش:الان داشتم تو sbc میچرخیدم دیدم totm رشفورد هم هست.اینو بگیری،کاسمیرو هم از اول میتونی بازی بدی بعد بازیکنهای انگلیست فکر کنم همه هم فول کمیستری بشن.دیماریا هم میتونی نیمه دوم بیاری اگه احتیاج داشتی.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر