Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

MOEIN.ARROW

کاربر سایت
May 14, 2017
15
سلام دوستان
،، من مشکل لگ دارم روی ps۴ توی بازی کردن آنلاین کسی میتونه بگ چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم
هم با اینترنت ایرانسل چک کردم هم با اینترنت شاتل ولی بازم لگ دارم یعنی تیم مقابل از من خیلی سریع‌تر چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم ممنون میشم کمکم کنید

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,655
منم یه چند روزی هست خریدم بهترین تغییرات بازی رنگ چمن و طراحی صورت ها و انیمیشن های گیم پلی هستند که پیشرفت خوبی کردن.
تغییرات خوبی هم تو پروکلاب و رایولز انجام دادن که لازم بود. سرعت بازی هم یه بالانس خاصی رسیده ولی هنوز بعضی اوقات گیج میزنه و بازیکنا شل و ول میشن که عجیبه. در کل خوبه بازیسازی لذت بخش‌تره و کلا واقعی‌تر شده اگه با آپدیت مثل هر سال تعادل گیم پلی رو بهم نزنن.

• Like
Reactions: AM!R and malek911

Reza779

کاربر سایت
Oct 5, 2021
324
سلام دوستان
،، من مشکل لگ دارم روی ps۴ توی بازی کردن آنلاین کسی میتونه بگ چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم
هم با اینترنت ایرانسل چک کردم هم با اینترنت شاتل ولی بازم لگ دارم یعنی تیم مقابل از من خیلی سریع‌تر چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم ممنون میشم کمکم کنید
TD LTE ایرانسل و ماهان نت در بوشهر دشواری باقی نزاشته مخصوصا بسته های 2 تا 7 صبح ایرانسل که قشنگ حدود 100 تا 150 گیگ رو با خود کتسول دانلود میکنم

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام دوستان

سلام تصور میکنم منظور شما دیلی باشه یا همون تاخیر تو بازی
من خیلی آنلاین باز نیستم ولی این مشکل به پینگ تایم شما برمیگرده تا اونجا که میدونم تو بخش آلتیمیت میشه پینگ رو چک کرد
بیشتر پیشنهاد میشه برای بازی های آنلاین جای استفاده از نت سیمکارت از اینترنت رادیویی استفاده کنید پینگ تایم به مراتب بهتری دارن.

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
دوستان کسی روی PS4 مشکل لگ لحظه ای داره؟
تو بعضی صحنه ها بازی گیر میکنه و نمیشه بازی کرد
تو آپدیت جدید گفتن حلش میکنن
اوایل نیمه دوم و اوایل وقت‌های اضافه موقع درگیری فیزیکی بازیکنا اینجوری میشه و بعدشم یهو اسپید بوست پیدا میکنه
فعلا راه حلش اینه توپ رو یه بار بزنید تو اوت یا خطا کنید که بازی یه بار متوقف بشه و بعدش درست میشه حالا امیدوارم واقعا اونجوری که تو توضیحات آپدیت جدید نوشتن مشکل رو حل کرده باشن

• Like
Reactions: ehsas1

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
این مشکل فقط رو PS4 نیست
رو PS5 هم بعضا لگ میخوره بازی ولی شاید یکبار در طول بازی
خیلی آزار دهنده نیست
من PS5 دارم اصلا مشکل لگ نداشتم تا الان. سرورای آنلاینشم خیلی خوبه با پینگ 2 برابر نسبت به PES هم راحت میشه بازی کرد.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
من PS5 دارم اصلا مشکل لگ نداشتم تا الان. سرورای آنلاینشم خیلی خوبه با پینگ 2 برابر نسبت به PES هم راحت میشه بازی کرد.

شاید من بد توضیح دادم
منظورم لگ آنلاین نبود توی حالت آفلاین بعضا یک تیک خیلی کوچیک میزنه واسه من
البته بعد آپدیت قبلی یادم نمیاد اتفاق افتاده باشه فکر کنم حل کردن مشکلش رو

=======

آپدیت جدید هم اومد
Ver 1.000.004
حجم : 1.242GB

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
صرفا میخواستم بگم رونالدو خریدم :D
کویناتونو نریزین تو اس بی سی، گول ea رو نخورید. جمع کنید رونالدو بخرید. چیت کده لامصب
2028356fce2bf8cf2c2a2592572db99d.jpg

Sent from my SM-A305F using Tapatalk

yas67

کاربر سایت
May 23, 2014
33
سلام دوستان
لطفا به دادم برسید D:

حقیقتا من از زمانی که یادم میاد pes باز بودم و تو این نسخه جدید افتضاح به بار آورد
و رفتم فیفا 22 رو ریختم واسه ps4
دوستم فیفا باز بوده از قدیم و همیشه با هم شرطی بازی میکنیم
الان حدود دو میلیون باختم!

همیشه با منچستریونایتد بازی میکردم pes و فیفا اومدم برداشتم این تیم رو
دفاع که ماشاالله اصلا باز باز!
دروازه بان از هر ناحیه ای r2 میخوره و گل!
حمله هم که طوری دفاع دوستم برعکس دفاع من ثابت هست و تکون نمیخوره که اصلا نمیشه رد شد...

حتی با وجود 3-4 گل آوانس دادن در حد 7-8 تا گل میخورم!!!
پاریسن ژرمن که قوی ترین تیمش هست رو هم برداشتم بازم ضعیفم!

ممنون میشم کمکم کنید. یه چیزایی رو فهمیدم
مثلا برعکس pes که سرعت خیلی مهمه، اینجا تا دستم میخوره روی سرعت، بازیکنم چنان مهاجم حریف رو ول میکنه که راحت تک تک میشه
راستی یه چیز دیگه! این سوییچ کردم هم خیلی رو اعصابمه! فقط بصورت دستی میشه سوییچ کرد؟! نمیشه خودش خودکار سوییچ کنه؟

ترکیبی که واسه پاریس هم میذارم 4-1-2-1-2 هستش

حداقل دفاع رو بگید چیکار کنم
مث آب خوردن جا میمونن!

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
نمیدونم کسی اینجا چرا نگفته
بازی بعد اپدیت آخر فوق العاده شده
واقعا واقعا میگم تجربه ی لذت بخشی شده تجربه اش همه چی بالانس شده
من بعد مدت ها اومدم تو بازیسنتر که ببینم نظر دوستان راجع به آپدیت آخر چیه و وقتی دیدم راضی اید ظاهرا به شدت تعجب کردم!
AI به طور کلی تو دفاع نابود شده به طوری که دفاع کنار های من با اینکه Stay back هستن همش دارن پرس جلو میکنن و دفاع وسطام دارن فقط میدوعن و عملا هیچ استفاده ای ندارن! بازیکنا انگار هر کدوم 20 کیلو وزن اضافه کردن و دیگه نمی تونن بدوعن!دروازه بانا هم که فقط اوبلاک و نویر و دوناروما سیو میکنن، بقیه نگاه میکنن فقط =))
بازی بعد آپدیت من رو یادِ فیفا 18 که بدترین فیفای نسل بود میندازه واقعا... تا دو هفته پیش 22 به نظرم بعد 17 بهترین فیفای چند سال اخیر بود اما واقعا الان حالم داره بهم میخوره!
من هر 4 هفته rank 2-3 میشدم WL رو ولی الان 4-1 هست رکوردم و اگه با این اوضاع rank 4 هم بشم راضیم =))

• Like
Reactions: aslirezahddd

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
من بعد مدت ها اومدم تو بازیسنتر که ببینم نظر دوستان راجع به آپدیت آخر چیه و وقتی دیدم راضی اید ظاهرا به شدت تعجب کردم!
AI به طور کلی تو دفاع نابود شده به طوری که دفاع کنار های من با اینکه Stay back هستن همش دارن پرس جلو میکنن و دفاع وسطام دارن فقط میدوعن و عملا هیچ استفاده ای ندارن! بازیکنا انگار هر کدوم 20 کیلو وزن اضافه کردن و دیگه نمی تونن بدوعن!دروازه بانا هم که فقط اوبلاک و نویر و دوناروما سیو میکنن، بقیه نگاه میکنن فقط =))
بازی بعد آپدیت من رو یادِ فیفا 18 که بدترین فیفای نسل بود میندازه واقعا... تا دو هفته پیش 22 به نظرم بعد 17 بهترین فیفای چند سال اخیر بود اما واقعا الان حالم داره بهم میخوره!
من هر 4 هفته rank 2-3 میشدم WL رو ولی الان 4-1 هست رکوردم و اگه با این اوضاع rank 4 هم بشم راضیم =))
دقیقا منم با شما هم نظرم ،هفته قبل‌رنک دو شدم فوت چمپیونرو ، این هفته از شدت اعصاب خوردی ۷,۸ تا بازی اخرمو فقط لفت دادم که رنک سه بشم و تموم شه این کابوس.‌..بعد اپدیت عملا کاستوم تاکتیکای قبل که جواب نمیده،چند تا سیستمم تست کردم باز جواب نداد، یه جاهایی شک کردم چرا اینجوری شده بازی یا گفتم شاید دارم بد دفاع میکنم اصلا !،فعلا از شدت سر درد نمیتونم تمرکز کنم ببینم داستان چیه ولی بعد اپدیت یه جوری شده بازی !

• Like
Reactions: rosoneri9

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
با این اپدیت اخر دوباره هوش مصنوعی بازیکنا رفته تو دیوار.
قشنگ انگار د۲۲ تا چوب خشک تو زمینه
نه حرکتی، نه فضا سازی ای، نه بازی بدون توپی، هیچی
تو حمله خودت باید یا یک دو کنی، یا با لاک پلیر یه حرکتی بزنی
دفاع هم که هیچی کلا، عملا یارگیری نمیبینم. چه برسه یه این دفاع تیمی که این همه روش تبلیغ میکردن
به همه ینا وضعیت داغون سرور های بازی رو هم اضافه کنید
من که هر هفته تا رنک سه بازی میکنم ویکند لیگ رو و بقیه بازیا ر گل به خودی میزنم و لفت میدم ولی این هفته همینم غیر قابل تحمل شده
Sent from my SM-A305F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر