Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
دیشب توی بخش FUT یه سری کارت به همه‌ دادن که فکر کنم بهترین بازیکنان فصل قبل بودن ، همه ی کارت ها به شدت اوپی با استتس های خیلی بالا ،
اونارو چیدم و کمیستری هاشون رو درست کردم و رفتم باهاشون چند دست رایول و اسکواد بتل زدم ،
این کارت ها دقیقا چیزی هستن که یک پلیر تا آخر آلتیمیت همه ی تلاشش اینه که چیزایی نزدیک اینا رو بگیره و آخر هم نمیتونه ، یعنی این ها بهترین کارت ها هستن ، کسی بخواد توی ماه اول همچین تیمی ببنده حداقل ۳۰ میلیون هزینه ش میشه.
حرف اصلیم اینه ، برنده و بازنده ی هر بازی رو در شرایط نسبتا برابر مهارتی در حریف های رو در رو ،
نه مهارت گیمر مشخص میکنه نه قدرت اسکواد ،
فقط و فقط اسکریپت و خواست فیفا تعیین کننده ی برنده و بازنده ی بازی هستش .
کاملا مشخصه که چطور ارور های پاس و شوت و فرست تاچ و من مارکینگ و غیره رو دست کاری میکنه .
هرچقدر گرافیک، فیزیک صدا پردازی نور پردازی و هزار جور تکنولوژی جدید و هزار تا نکته مثبت به بازی اضافه بشه ، تا وقتی این اسکریپت لعنتی و دست بردن توی بازی حکمفرما هستش ، پلی دادنش اشتباهه .
واسه کسی نسخه نمینویسم ولی اگه دوس دارید با این وضع نت و سرورها و این چیزی که گفتم اعصاب تون خورد بشه بسم‌الله !
سال پیش خیلی از بازی هایی که به حق من سر تر بودم چه توی مهارت چه اسکواد با این اسکریپت لعنتی رسما من رو میبازوند،
چندتا از بازی هایی که رسما حرفی برای گفتن نداشتم چه از نظر اسکواد چه از نظر مهارت ، خودم نمیفهمیدم چطوری توپ هام میره تو گل و واسه حریفم نمیره و طرف از شدت عصبانیت ریج کوییت می‌کرد.
این قضیه آنقدر شدیده که توی بازی با CPU رسما احساس بازیچه بودن به آدم دست میده .
من بتا رو روی فایو میزنم اگه گفتنش کمکی میکنه.

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
دوستان درسته هایپرموشن برای نسل نهم تدارک دیده شده ولی ایا برای نسخه های نسل هشتمی هم دستی به سر و روش کشیدن؟خبری چیزی در این مورد نیست؟
دوستانی که بتا رو روی Ps4 بازی کردن این تغیرات رو حس کردن چیزی؟
بهترین نسخه واسه نسل ۹ عه،
شاید نسخه ی نسل نهی فیفا ۲۱ تفاوت چندانی با نسل قبلش نداشت ،
ولی واسه ۲۲ کاملا می ارزه کنسول جدید خرید .

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,769
نام
امین
سلام به دوستان بازیسنتری. همون طور که قول داده بودم گزارش ویدئویی از بازی FIFA 22 نسل نهمی به صورت رسمی توسط تیم بازیسنتر برای شما آماده شده در این گزارش درباره فناوری هایپر موشن و آینده سری در نسل نهم صحبت شده و امیدوارم برای دوستان مفید واقع شود.

پاینده باشید.

فیفا ۲۰۲۲ انقلابی در دنیای فوتبال

PS5X

کاربر سایت
Aug 4, 2021
64
نام
ARSHIA
دیشب توی بخش FUT یه سری کارت به همه‌ دادن که فکر کنم بهترین بازیکنان فصل قبل بودن ، همه ی کارت ها به شدت اوپی با استتس های خیلی بالا ،
اونارو چیدم و کمیستری هاشون رو درست کردم و رفتم باهاشون چند دست رایول و اسکواد بتل زدم ،
این کارت ها دقیقا چیزی هستن که یک پلیر تا آخر آلتیمیت همه ی تلاشش اینه که چیزایی نزدیک اینا رو بگیره و آخر هم نمیتونه ، یعنی این ها بهترین کارت ها هستن ، کسی بخواد توی ماه اول همچین تیمی ببنده حداقل ۳۰ میلیون هزینه ش میشه.
حرف اصلیم اینه ، برنده و بازنده ی هر بازی رو در شرایط نسبتا برابر مهارتی در حریف های رو در رو ،
کاملا مشخصه که چطور ارور های پاس و شوت و فرست تاچ و من مارکینگ و غیره رو دست کاری میکنه .
هرچقدر گرافیک، فیزیک صدا پردازی نور پردازی و هزار جور تکنولوژی جدید و هزار تا نکته مثبت به بازی اضافه بشه ، تا وقتی این اسکریپت لعنتی و دست بردن توی بازی حکمفرما هستش ، پلی دادنش اشتباهه .
واسه کسی نسخه نمینویسم ولی اگه دوس دارید با این وضع نت و سرورها و این چیزی که گفتم اعصاب تون خورد بشه بسم‌الله !
سال پیش خیلی از بازی هایی که به حق من سر تر بودم چه توی مهارت چه اسکواد با این اسکریپت لعنتی رسما من رو میبازوند،
چندتا از بازی هایی که رسما حرفی برای گفتن نداشتم چه از نظر اسکواد چه از نظر مهارت ، خودم نمیفهمیدم چطوری توپ هام میره تو گل و واسه حریفم نمیره و طرف از شدت عصبانیت ریج کوییت می‌کرد.
این قضیه آنقدر شدیده که توی بازی با CPU رسما احساس بازیچه بودن به آدم دست میده .
شکی نیس تو این قضیه ولی همون اسکریپت دست بردن تو نتیجه هم راه داره که کمتر سراغ پلیر بیاد اگه به حرفم شک داری برو بازی این افراد معروفو ببین کسایی که مقام جهانی دارن پس چرا اونا اینجوری نمیشه واسشون ؟
با تغییر ترکیب و بازیکنا و یه سری کارای دیگه میشه جلوی این قضیه رو گرفت
هیچوقتم نمیاد اسکریپت رو حذف کنه چون با همین قضیه میتونه فقط کاری کنه 1 سال هنوز بازیو ادامه بدیم وگرنه بعد چند ماه بازی تکراری میشه دقیقا ایرادی که به پیس وارد هستش که بعد یه مدت ازش خسته میشی
این قضیه که چیزای دیگه جز بازی و مهارت و ریت بازیکنا تو نتیجه دست داره سلیقه منم نیستش ولی باهاش کنار اومدم

• Like
Reactions: GMAER

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
درسته هندیکاپ وجود داره ولی اونجورم نیست توی همه بازی‌ها سروکله اش پیدا بشه
مطلب بعدی اینترنت اشغال ماست که باعث میشه هندیکاپ قوی‌تر باشه وگرنه بازیکنان تاپ میتونن بر هندیکاپ غلبه کنن

• Like
Reactions: GMAER

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
منم رو فور تست کردم انیمیشن ها خیلی پیشرفت کرده چه برسه به نسل جدید ولی هنوز باگ زیاد داره دروازه بانها خیلی عجیبن مشکل دارن. گیم پلی سنگینی خاصی داره همین فرمون رو ادامه بدن خیلی خوب میشه ولی سرعت بازی هنوز تکلیفش معلوم نیست باید بازی کامل بیاد ببینیم چی میشه ولی در کل از لحاظ انیمیشن ها خیلی پیشرفت خوبی کرده حالا امیدوارم فایو بخرم پیشرفت گرافیکیشم بیشتر ببینم.
آقا من بتای نسل هشتمی رو تست کردم واقعا همون شتی هست که بود ! انیمیشن ها هیچ پیشرفتی نکرده رو نسل هشت ...
هیچ فرقی نسبت به فیفا 20 دیده نمیشه ! (21 رو که بازی نکردم اصلا ولی اونم احتمالا همینه)
هر چی تغییرات هست مال نسل نهم هست.
اصلا تغییر انیمیشن های نسل نهمی تو همین ویدئوهای نصفه نیمه هم مشخصه

• Like
Reactions: Siamak61 and u.s.a

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
دوستان درسته هایپرموشن برای نسل نهم تدارک دیده شده ولی ایا برای نسخه های نسل هشتمی هم دستی به سر و روش کشیدن؟خبری چیزی در این مورد نیست؟
دوستانی که بتا رو روی Ps4 بازی کردن این تغیرات رو حس کردن چیزی؟
من بتا رو روی نسل هشت بازی کردم ... همون فیفای همیشگی بود ... کوچکترین تغییری حس نکردم
ولی نسل نهم خیلی فرق داره

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
این تریلر بازی جدید UFL که معرفی شد با این که خیلی کوتاهه و چیزی نشون نمیده عملا ولی گرافیکش فک برانداز بود.
امیدوارم یه چیز درست درمون باشه حداقلش ea مجبور شه یه تکون به خودش بده یا در بهترین حالت خود UFL خیلی خفن باشه.

Sent from my SM-A305F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر