FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
یه سنگینی تو گیم پلی هست .. بخاطر دیلی هستش یا بازی رو اینجوری کردن ؟؟
تو حمله بخصوص .. صلاح میخواد بچرخه انگار وزنه به پاش وصله :| انگار نه انگار این سرعتش اینقدر بالاس ... من شک کردم خدایی...از نته یعنی ؟
قبل بازی 5 خط پره ولی عادی نیست بازیا .. به نظرم دیلی باشه .. دقیقا مثل مود چمپیون ... فاک ea

تو آنلاین به خاطر دیلی

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
بالاخره فیفا 18 هم قابل بازی شده :)
بازی سنگین شده و از حالت تخمی تخیلی پاس پاس پاس 18 راحت شدیم انگار . هافبکا ب حمله اضافه میشن . مهاجما فضا هارو میشناسن و فرار میکنن تو عمق . دفاع ها و توپگیریها و جابه جایی بینشون خیلی بهتر شده . دروازه بانا بهتر شدن
با درست کردن چنتا مشکل دیگه میشه ب فیفا 19 امیدوار بود

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بالاخره فیفا 18 هم قابل بازی شده
بازی سنگین شده و از حالت تخمی تخیلی پاس پاس پاس 18 راحت شدیم انگار . هافبکا ب حمله اضافه میشن . مهاجما فضا هارو میشناسن و فرار میکنن تو عمق . دفاع ها و توپگیریها و جابه جایی بینشون خیلی بهتر شده . دروازه بانا بهتر شدن
با درست کردن چنتا مشکل دیگه میشه ب فیفا 19 امیدوار بود
دو سه دست التيميت بزن نظرت عوض ميشه

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
بنظرمن گیم پلی همونه فقط انیمیشنهاخیلی روونه نسبت به قبل وبااین اوصاف میشه به19امیدواربود.ولی گرافیک بصری درحدفاجعست مخصوصاایران.futهم بازیکنهای خوبی میده وهیجان انگیزه شایدباتغیراتی که pes2019 داده امسال فیفای خوبی داشته باشیم.

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
من حرفه ای نیستم ولی به نظرم گیم پلی بازی بعد آپدیت جام جهانی روون تر شده(ps4).
اولین باری هم که بازی کردم ایران تو گروهش اول شد اما مرحله بعد حذف شد
اما ایراداتی هست.مثلاً آخر نیمه اول ضربه ایستگاهی زده شد و با شروع نیمه دوم هنوز اثر اسپری داور رو چمن بود

Locker

کاربر سایت
Aug 29, 2009
346
سلام دوستان

من یک مشکل دارم, وقتی در قسمت FIFA World Cup می خوام آنلاین بازی کنم، بعد از اینکه حریف رو پیدا می کنه و می خواد وارد بازی بشه با پیام زیر مواجه میشم. (در ایکس باکس وان)

We have detected your squad file does not match that of your opponent, and have cancelled the match to prevent unfair play. Should your squad be corrupted or tampered with, you will need to delete your online squad file and re-downloaded

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان واسه من هر بار وارد بازی میشه این ارور را میده کسی از شما این مشکلو نداره؟ واسه من از 40 50 باری که حریف پیدا کرد فقط 3 بار تونستم بازی کنم.

سلام دوستان

من یک مشکل دارم, وقتی در قسمت FIFA World Cup می خوام آنلاین بازی کنم، بعد از اینکه حریف رو پیدا می کنه و می خواد وارد بازی بشه با پیام زیر مواجه میشم. (در ایکس باکس وان)

We have detected your squad file does not match that of your opponent, and have cancelled the match to prevent unfair play. Should your squad be corrupted or tampered with, you will need to delete your online squad file and re-downloaded
میگه ترکیب حریفت با ترکیب خودت در یه حد نیست بنابراین بازی رو کنسل میکنه و باید دوباره بزنی تا یه تیم هم سطح خودت پیدا کنه

• Like
Reactions: Locker

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
میگه ترکیب حریفت با ترکیب خودت در یه حد نیست بنابراین بازی رو کنسل میکنه و باید دوباره بزنی تا یه تیم هم سطح خودت پیدا کنه
اين ارور مربوط به يه باگ قديمي تو فيفا هست و بايد ابديت بدن تا درست بشه ! ربطي به قدرت و سطح تيم حريف نداره چون من تا الان با ايران اومدم نيمه نهايي و با برزيل و انگليس هم بازي كردم ! اونايي كه اين مشكل دارن برن انلاين اسكواد رو پاك كنن دوباره دانلود بشه ولي ممكنه بازم اين مشكل پيش بياد !

p.s : ايران رو واقعا خوب ساختن ! راحت دارم باهاش بازي ميكنم ازمون كه خيلي خوبه راحت باهاش زاويه بديد گل مي زنه تو دفاع هم ميلاد محمدي و رضائيان سرعت خوبي دارن . سيد جلال و پورعلي گنجي هم وسط جواب دادن تا اينجا واسه من ! البته سطح پليري كه باهاش بازي مي كني مشخص نيست متاسفانه و من تو سيزن ديويژن ١ هستم و نمي دونم اينجا ربطي داره يا نه و چه حريفي و در چه سطحي مي خوره !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Locker

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
بالاخره با هزار بدبختی آپدیت کردیم و‌ارزششو داشت
ایران رو واقعا خوب ساختن باهاش میشه دقیقا شبیه تیم ملی تاکتیک چید ضدحمله ای بازی کرد نتیجه گرفت جلو تیمای قوی یه تیم‌ چغر و یقیه بگیر خوبی از آب دراومده:D بازیام جلوی اسپانیا و پرتغال خیلی واقعی و هیجانی بود حال کردم.
کلا جو و‌اتمسفر جام‌جهانی رو عالی درآوردن طراحی های گرافیکی هم خیلی قشنگه.
ترکیب تیم ها هم خیلی کامله همه تیم ها بازیکنای مطرحشون هستن دستت برای ترکیب خیلی بازه.
طراحی لباس ها و استادیوما خیلی عالیه ارزش تکرار بازی بالاست با اینکه تب و تاب جام جهانیم حسابی داره داغ میشه با رفیق رفقا بزنید خیلی خوبه.
گیم‌پلی هم‌ یکم بهتر شده انلاینم‌ با این وضع نت مملکت اصن سمتش نمیرم اعصابمو از سر راه نیوردم.
پیشنهاد میکنم برای افلاین یکم اسلایدرای cpu رو‌ قوی کنید‌ بازی خیلی جذاب و‌ چالشی میشه
اسلایدرای لینک پایین خیلی خوبه
watch?v=lW9A44QO9hg
اسلایدرای پیشنهادی تو کامنتاشم نابه اگه سرعت بازیو میخواید ببرید بالا عجیب هیجانی میشه بازی

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,627
درود برای یکی از دوستان میخوام دانلود کنم
الان FIfa 18 رو ، روی سیستمش داره و نسخه پایه معمولی رو ، دیجیتالی روی اکانت ریجن 1 خودش خریده.
آپدیت 1.13 جام جهانی رو اضافه میکنه؟
باید

CUSA08038
براش دانلود بکنم یا
CUSA08006

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دانلود کردم و بعد دو سه ساعت بازی باید بگم ای بدک نیست ولی نبود بخش مقدماتی و محدود بودنش رو مخه تیم ملی هم بد نیست البته تلفظ اسم بعضی از بازیکنا فاجعه است و روش وقت نزاشتن البته تلفظ عزت الهی و رضاییان و برای ما هم سخته چه برسه به انگلیسی زبان ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر