FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
واسه من مثل همیشه مهمترین نکته سرعت بازیه،سرعت ۱۷ بهتر از ۱۶ بود ولی بازم جای کار داره،امیدوارم بهتر کنن و صدالبته با آپدیت گند نزنن توش

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
احساس می‌کنم کمتر شده، ولی هر چی باشه تو التیمیت سرعت یکم بالاتره

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

• Like
Reactions: SleepyTurtel

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
490
نام
پیمان
اسکن شده!
دمو بیلدش با بتا یکیه! نسخه نهایی 10 روز دیگه میاد عجله نکنید!

شما که استعدادت شکوفا شده! ایشون کاملا حرف حساب زد اینکه پس شکست خورده و داره دست و پا میزنه و یکی دوتا ورزشگاه رو از فیفا بگیره واضحه ...بازیی که 2 نسل کانتنت خاصی بهش اضافه نشده ارزش بحث هم نداره!
والله شما که قدیمی هستی خوب منو میشناسی از کی فیفا باز بودم و فن چه بازی بودم در حال حاضر فیفا همه چیزش بهتر غیر از گیم پلی حالا شما چشاتو بستی مشکل خودته،استعداد من هم شکوفا شده شما نترس من زمانی که التیمیت با کاپای انلاین فیفا11 رو بازی میکردم موکل شما داشت فوتبال دستی بازی میکرد عزیز جان

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
عزیزان که دمو رو دانلود کردن لطف کنن جواب پستمو بدن چون من بازی اصلی رو میگیرم دمو رو دان نمیکنم...فقط بگید دروازه بان ها از فاجعه دروازه بان های غیر بالانس 17 در اومدن و شیرجه هاشون بالانس شده؟ این دروازه بان ها خیلی برام مهمه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
والله شما که قدیمی هستی خوب منو میشناسی از کی فیفا باز بودم و فن چه بازی بودم در حال حاضر فیفا همه چیزش بهتر غیر از گیم پلی حالا شما چشاتو بستی مشکل خودته،استعداد من هم شکوفا شده شما نترس من زمانی که التیمیت با کاپای انلاین فیفا11 رو بازی میکردم موکل شما داشت فوتبال دستی بازی میکرد عزیز جان
من متوجه نمیشم این روش بچگانه چیه یاد گرفتین؟
تا یکی جواب میده میگین من فیفا باز بودمو قدیمیم.
اول اینکه همه فوتبال دوستان فیفا بازی کردن شکی در این نیست.
دوم اینکه خود من هم از قدیمیترین گیمر ها و فیفا بازام پس دلیل نمیشه حرفای بی منطق بزنید!
در مورد گیم پلی هم میلیون ها نفری که فیفا رو به پس ترجیح میدن جواب شمارو هرسال میدن نیازی نیست چیزیو به شما اثبات کنم.
یه تجربه ای که من داشتم اینه که وقتی ادما مدام از چیزی حرف میزنن یعنی خودشون خیلی قبولش ندارن یا بهش شک دارن.
مثل دوستانی که مدام میگن گیم پلی پس بهتره در حالی که فیفا بازا کلا منتظر بازی هستن تا لذت ببرن

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من متوجه نمیشم این روش بچگانه چیه یاد گرفتین؟
تا یکی جواب میده میگین من فیفا باز بودمو قدیمیم.
اول اینکه همه فوتبال دوستان فیفا بازی کردن شکی در این نیست.
دوم اینکه خود من هم از قدیمیترین گیمر ها و فیفا بازام پس دلیل نمیشه حرفای بی منطق بزنید!
در مورد گیم پلی هم میلیون ها نفری که فیفا رو به پس ترجیح میدن جواب شمارو هرسال میدن نیازی نیست چیزیو به شما اثبات کنم.
یه تجربه ای که من داشتم اینه که وقتی ادما مدام از چیزی حرف میزنن یعنی خودشون خیلی قبولش ندارن یا بهش شک دارن.
مثل دوستانی که مدام میگن گیم پلی پس بهتره در حالی که فیفا بازا کلا منتظر بازی هستن تا لذت ببرن

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
اینا مثل همون کسایی هستن که میریزن تو سایت های خودرویی و به ماشین های چینی فحش میدن:D همه شون هم میگن داشتیم و با 60 میلیون ضرر فروختیم نخرید تروخدا و :D به این کاربران میگن ترول محمد هرسال هستن تو این تایپک و بعد ریلیز فیفا و فروش وحشتناک جهانیش میرن پچ دانلود کنن:D مثل همونایی که ماشین های چینی رو فحش میدن و میگن آشغاله و نخرید و ملتی که میخرن حالیشون نیست! بعد صبح پراید 73 رو استارت میزنن میرن از خونه بیرون:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر