FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

javane nakam

کاربر سایت
Dec 20, 2014
5
بازی وقتی میاد تو هیژده لگ داره آخه این چه وضعیه 230 تومن پول بی زبون بدی یه همچین بازی پر از باگ و لگ لعنت بر ea it is in the lag

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,485
نام
آرش
بازی وقتی میاد تو هیژده لگ داره آخه این چه وضعیه 230 تومن پول بی زبون بدی یه همچین بازی پر از باگ و لگ لعنت بر ea it is in the lag

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

تو آنلاین لگ داری؟ اگه اینطوره احتمالا مشکل از نتته.
چون من با دو مگ مخابرات اکثر اوقات راحت بازی میکردم.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,769
نام
امین
به نظر من اگه ea تو فیفا 16 فیس مربی هارو درست کنه عالی میشه مثل world cup
الان تو فروم های مختلف خارجی البته مدت هاست که بحثش هست صحبت این هستش که پا فراتر از ساخت چهره مربی ها بره و ( تو کریر مد اسامی خیلی از مربی ها لایسنشون گرفته شده و موجود هست یعنی منظور اینه که این اتفاق روزی میفته و جواز نام بسیاری از مربی ها رو هم تیم EA گرفته و داره ، ولی خب برای ساخت چهرشون هم باید جواز جداگانه ای بگیرن ) دیگه زمانش هست مربیان واقعی پا تو عرصه فیفا 15 بذارن و مثلا تو کریر تیم هاشون رو عوض کنن و حتی صحبت سر اینه که مربی ها قدرت مخصوص به خودشون رو داشته باشن که وقتی تیم هاشون رو عوض کردن افکار و سلیقه هاشون رو به تیم جدیدی که میرن منتقل کنن خصوصا این که الان بازی فیفا تمامی اتفاقات و حاشیه ها و کات سن ها و نیمکت ذخیره هاش به صورت داینامیک اداره میشن که استارتش از فیفا 14 نسل بعدی شروع شد و در فیفا 15 باز هم بهتر شد و همین طور دیگه محدودیت های سخت افزاری و این جور بهانه ها هم فعلا نیست .

کلا این اتفاق ورود مربی های واقعی و تاثیراتشون در بازی تیم ها سرانجام به واقعیت تبدیل میشه یعنی من یکی که خیلی خیلی امیدوارم حالا تو فیفا 16 رو نمیدونم ولی امکان رخ دادن این داستان در این نسل زیاد هستش چون تیم فیفا خیلی در این نسل جدید داره در بخش حاشیه ها عالی کار میکنه و دوستان این موضوع رو در نظر داشته باشن که ورود مربیای واقعی و تاثیرات و نحوه مربی گریشون میتونه حتی به بخش گیم پلی بازی هم جان تازه ای بده و میتونه باعث و بانی تغییرات انقلابی در خیلی از بخش ها بشه که از دید من چیز اصلا عجیب و غریبی نیست که روزی به وقع بپیونده !

کلا امسال به احتمال خیلی زیاد بخش کریر مد یه تکون اساسی از دوباره میخوره هر چند که همین کریر مد فیفا هم عالی هستش و لی خب کریر مد از اون دسته چیز هایی هست که همیشه جا برای پیشرفت و تغییر و تحول داره و فیفا 16 بدون شک در این بخش تحولات زیادی در بخش کریر صورت میگیره !

آخرین ویرایش:

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دیگه زمانش هست مربیان واقعی پا تو عرصه فیفا 15 بذارن و مثلا تو کریر تیم هاشون رو عوض کنن و حتی صحبت سر اینه که مربی ها قدرت مخصوص به خودشون رو داشته باشن که وقتی تیم هاشون رو عوض کردن افکار و سلیقه هاشون رو به تیم جدیدی که میرن منتقل کنن خصوصا این که الان بازی فیفا تمامی اتفاقات و حاشیه ها و کات سن ها و نیمکت ذخیره هاش به صورت داینامیک اداره میشن که استارتش از فیفا 14 نسل بعدی شروع شد و در فیفا 15 باز هم بهتر شد و همین طور دیگه محدودیت های سخت افزاری و این جور بهانه ها هم فعلا نیست .

با این مورد کاملا موافقم . حتی اگر اون سیستم پیشرفته ای که گفتی اجرا نشه حداقل کاری کنن که بعد از یکی دو فصل مربی ها تغییر تیم بدن . مثلا من الان فصل 2018 هستم و دارم با اینتر میرم اما هنوز مربی میلان اینزاگیه و این یکم بخش کریر از واقعیت دور می کنه .

secktor

کاربر سایت
Sep 29, 2013
10
سلام دوستان یه سوال داشتم خواهشا راهنمایی کنید
من چند وقته اصلا نمیتونم سیزن بازی کنم ارور میده
همه قسمت های انلاین رو میتونم بازی کنم به جز سیزن
کسی نمیدونه مشکل از چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:((

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
من وقتی میخوام با ps4 انلاین بازی کنم به سرور ea وصل نمیشه پلاس هم دارم پیغام زیر رو بهم میده لطفا راهنمایی کنید

با سلام، دوست عزیز، تو ایکس 1 من هم این مشکل رو داشتم که اینظوری مرتفع شد:
1- شما باید Port Forward کنید مودمتون رو که توزیحش رو تو تاپیک فیفا آلتیمیت تیم دادم. به احتمال 99 درصد حل میشه مشکلتون.
2- تنظیمات DNS دستگاهتون رو از حالت اتوماتیک به دستی تغییر بدید و با یه سرچ راحت تو گوگل، بهترین تنظیمات DSN رو برای مودم و کنسولتون رو پیدا کنید و وارد کنید.
اگر احیانا به احتمال همون 1 درصد مشکلتون مرتفع نشد، اوکی رو که زدید برید تو قسمت کریر مود آفلاین، یه دست بازی کنید و بعد از اتمام بازی اگه اشتباه نکنم R3 رو فشار بدید، بعد به امید خدا متصل میشه، اگه نشد یه دست دیگه بازی کنید.
برای من اینطوری جواب داد. انشالله برای شما هم جواب میده، فقط یه خورده باید صبور باشی;)

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان یه سوال داشتم خواهشا راهنمایی کنید
من چند وقته اصلا نمیتونم سیزن بازی کنم ارور میده
همه قسمت های انلاین رو میتونم بازی کنم به جز سیزن
کسی نمیدونه مشکل از چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:((

پورت فوروارد کنید حل میشه

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,522
نام
میلاد
سلام بچه ها یه سوال
من برای اینکه آپدیت های هفتگی رو نمیگرفت و تو سیزن نمیرفت رفتم آپدیت های قبلی رو پاک کردم و درست شد.
اما الان یه مشکلی هست اونم این که آپدیت همه استوک های بازیکنا هم رفته!یعنی وقتی میخوایم دو نفره با هم بازی کنیم بازیکنا همه کفشاشون عین همه که قبلا اینجوری نبود هر کی کفش خودشو داشت.نمیدونین چجوری میشه اونارو برگردوند؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
میگم ، مگه قرارداد PES برای یوفا چمپیونز لیگ امسال قرار نبود تموم بشه ؟! بیشترین بخشی که انتظارش رو میکشم بیاد تو فیفا همینه ( تو کریر مود هست ولی اصلیش بیشتر حال میده و با اون جو و تکون دادن پرچم توپ و ... )

secktor

کاربر سایت
Sep 29, 2013
10
سلام
پورت فوروارد چی هست و چه جوری باید اوکیش کنم ؟
با سلام، دوست عزیز، تو ایکس 1 من هم این مشکل رو داشتم که اینظوری مرتفع شد:
1- شما باید Port Forward کنید مودمتون رو که توزیحش رو تو تاپیک فیفا آلتیمیت تیم دادم. به احتمال 99 درصد حل میشه مشکلتون.
2- تنظیمات DNS دستگاهتون رو از حالت اتوماتیک به دستی تغییر بدید و با یه سرچ راحت تو گوگل، بهترین تنظیمات DSN رو برای مودم و کنسولتون رو پیدا کنید و وارد کنید.
اگر احیانا به احتمال همون 1 درصد مشکلتون مرتفع نشد، اوکی رو که زدید برید تو قسمت کریر مود آفلاین، یه دست بازی کنید و بعد از اتمام بازی اگه اشتباه نکنم R3 رو فشار بدید، بعد به امید خدا متصل میشه، اگه نشد یه دست دیگه بازی کنید.
برای من اینطوری جواب داد. انشالله برای شما هم جواب میده، فقط یه خورده باید صبور باشی;)

- - -ویرایش - - -

پورت فوروارد کنید حل میشه

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
سورای فیفا باز قطع شده؟نه من و نه دوستام نمیتونیم کانکت بشیم!
We'll be performing a scheduled maintenance for all FIFA 13, FIFA 14, and FIFA 15 online features, including FIFA Ultimate Team (FUT) and EA SPORTS Football Club (EASFC) on April 8, 2015 beginning at 11:00 PM PT (April 9th, 7:00 AM UK) with a total downtime of approximately 4 hours.

حدود 2 ساعت دیگه تموم میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر