FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

secktor

کاربر سایت
Sep 29, 2013
10
سلام دوستان
من یه مشکلی دارم توی بازی ممنون میشم کمک کنید
توی بازی فیفا که میرم
صفحه نمایش یخورده بزرگ تر از حد معموله ی
یعنی مثلا من lcd 30 inch دارم ولی توی بازی فیفا ایندهزا یه lcd 32 اینچه
گوشه های بازی از صفحه نمایش زده بیرون و دیده نمیشه
چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم ؟

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
سلام دوستان. بازی رو خریدم و چند دست بازی کردم خیلی خوب شده :x فقط یک مشکلی دارم. احساس میکنم تصویر یمقداری بزرگ تر از تی وی منه. سایز تی وی من 40 هست. تنظیمات PS4 هم روی 40 اینچ ست کردم ولی متاسفانه فقط توی فیفا 15 احساس میکنم کادرا و زمانی که میخوایم کرنر بزنیم یا چیز دیگه اون گزینه ها که بالای صفجه میان انگار نصفشون هست نصفشون نیست :| ممنون میشم کمک کنید :|

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
مرسی از پیشنهادت
ولی خب وقتی پورت ها بازه و به قسمت آنلاین pro club دسترسی دارم پس نمیتونه مشکل از مودم باشه، ضمن اینکه من دو تا مودم دارم یکی وایرلس و دیگری اترنت
با هردو تست کردم مشکل همونه، البته هر دو مودم TP-link هستند. قبل از اینکه این مشکل پیش بیاد هم با همین مودم وایرلس داشتم کار میکردم بی دردسر.
حالا اگه روش DMZ فرق میکنه یه توضیحی بدین
درسته NAT باز هست برات ولی فقط یه سری پورتا رو با Port Forwarding باز کردی که معنیش اینه که پورتای XBL رو باز کردی اما ممکنه یه بازی یا یه قسمتی از یه بازی باشه (مثل Destiny یا Fifa Ultimate team) که لازمه پورتای مخصوص خودش باز باشه. DMZ فرقش با Port Forwarding اینه که تمام پورتا رو برای یه IP خاص باز میکنه. شما باید یه IP مشخص برای دستگاهت تعیین کنی مثلا 192.168.1.50 بعد بری تو DMZ همین IP رو وارد کنی تا تمام پورتا برای این IP که مال دستگاهته باز بشه.

hamidbehzadi

کاربر سایت
Feb 7, 2013
187
نام
حمید
کسی تو سایت مشکل داره قسمت webapp.easports fifa ultimate team همش ارور میده تو قسمت ترانسفر مارکت

- - -ویرایش - - -

هواستون باشه اگه 6 بار پسوورد سوال امنیتی فوت رو اشتباه بزنید مثل من اکانتتون تو قسمت فوت قفل میشه و فقط باید شماره تماس از امریکا کانادا بدید تا درست کنن واستون به گفته خودشون به دلیل حفظ اطلاعت اکانت
همچنین هیچ راهی برای پاک کردت اکانت اوریجین از ایکسباکس لایو نداریم و تنها راهش اینه شماره میدن که باید خودتون تماس بگیرید و درخواست کنید ازشون اکانت اوریجینو حذف کنن به کل صرفا جهت اطلاع دوستان گفتم
:(

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
الان ۱۴ سرور هاش رو نسل ۷ به راه به نظرت؟!
از لحاظ گرافیگی چطور؟ بازم ۱۴ از ۱۵ بهتره؟

14 طبیعی تر بود و این چیزیه که یه فیفاباز میخواد . فیفا 15 آرکید مانند شده که موردپسند عده ی معدودی هست و حتی از دوستام هم سوال میکنم ، همشون ناراضین از این نسخه !
با سرورای فیفا 14 روی نسل قبل مشکلی نداشتم ، این نسل هم همینطور . کلا از موقعی که آنلاین بازی کردن رو شروع کردم ، مشکلی تو آنلاین فیفا نداشتم ( جز چندتا مورد خاص ) . گرافیک هم چیزیه که خیلی سریع قدیمی میشه ... از نظر من گیم پلی خیلی مهم تر از گرافیکه . الان من بازی های قدیمی رو انجام میدم که گرافیک نداره اما گیم پلی این بازیا من رو جذب خودشون میکنه .

آخرین ویرایش:

kashefbazi

کاربر سایت
Feb 18, 2015
14
نام
masoud gharehdaghi
شما از چه ISP استفاده میکنی؟ و هیلترشکنت kerio یا vvppn ؟
من رشت هستم و ISP اول اینجا اندیشه سبز خزر هست سه ساله دارم سرویس میگیرم نمیدونم چرا سر ایکس باکس بازی درآورد حتی رفتم آی پی استاتیک گرفتم گفتم شاید خوب شه، هیچ تغییری نکرد
دوستان کسی از رشت هست یا میشناسین که فیفا 15 رو بدون مشکل داره بازی میکنه؟ ISP یش رو بدونم تا منم همونو بگیرم
فیلطر شکن هم که پرسیدین h.o.t s.p.o.t sh.i.e.l.d هست که آی پی امریکا میشه
درسته NAT باز هست برات ولی فقط یه سری پورتا رو با Port Forwarding باز کردی که معنیش اینه که پورتای XBL رو باز کردی اما ممکنه یه بازی یا یه قسمتی از یه بازی باشه (مثل Destiny یا Fifa Ultimate team) که لازمه پورتای مخصوص خودش باز باشه. DMZ فرقش با Port Forwarding اینه که تمام پورتا رو برای یه IP خاص باز میکنه. شما باید یه IP مشخص برای دستگاهت تعیین کنی مثلا 192.168.1.50 بعد بری تو DMZ همین IP رو وارد کنی تا تمام پورتا برای این IP که مال دستگاهته باز بشه.
ممنون از راهنماییت
آی پی کنسول رو تو DMZ وارد کردم اما متاسفانه تاثیری نداشت

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
سلام دوستان. بازی رو خریدم و چند دست بازی کردم خیلی خوب شده :x فقط یک مشکلی دارم. احساس میکنم تصویر یمقداری بزرگ تر از تی وی منه. سایز تی وی من 40 هست. تنظیمات PS4 هم روی 40 اینچ ست کردم ولی متاسفانه فقط توی فیفا 15 احساس میکنم کادرا و زمانی که میخوایم کرنر بزنیم یا چیز دیگه اون گزینه ها که بالای صفجه میان انگار نصفشون هست نصفشون نیست :| ممنون میشم کمک کنید :|
برای منم همینطوره باید تو تنظیمات کنسول بری و صفحه رو کوچیک کنی و اگه برای بازی های دیگه به هم خورد برش گردونی به حالت اول و فقط موقع فیفا بازی کردن تصویر رو کوچیک کنی

- - -ویرایش - - -

14 طبیعی تر بود و این چیزیه که یه فیفاباز میخواد . فیفا 15 آرکید مانند شده که موردپسند عده ی معدودی هست و حتی از دوستام هم سوال میکنم ، همشون ناراضین از این نسخه !
با سرورای فیفا 14 روی نسل قبل مشکلی نداشتم ، این نسل هم همینطور . کلا از موقعی که آنلاین بازی کردن رو شروع کردم ، مشکلی تو آنلاین فیفا نداشتم ( جز چندتا مورد خاص ) . گرافیک هم چیزیه که خیلی سریع قدیمی میشه ... از نظر من گیم پلی خیلی مهم تر از گرافیکه . الان من بازی های قدیمی رو انجام میدم که گرافیک نداره اما گیم پلی این بازیا من رو جذب خودشون میکنه .

من از فیفا 11 فیفا باز شدم و همه نسخه هارو تو زمان خودش به شدت بازی کردم و بعدی که اومد بیخیاله قبلی شدم 16 هم که بیاد مطمئناً یکبار هم دیگه سراغ 15 نمیرم کلا ترک عادت برای من یکی مرض نیست به محض اینکه نسخه جدید اومد سعی میکنم به اون عادت کنم

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
برای منم همینطوره باید تو تنظیمات کنسول بری و صفحه رو کوچیک کنی و اگه برای بازی های دیگه به هم خورد برش گردونی به حالت اول و فقط موقع فیفا بازی کردن تصویر رو کوچیک کنی

- - -ویرایش - - -

من از فیفا 11 فیفا باز شدم و همه نسخه هارو تو زمان خودش به شدت بازی کردم و بعدی که اومد بیخیاله قبلی شدم 16 هم که بیاد مطمئناً یکبار هم دیگه سراغ 15 نمیرم کلا ترک عادت برای من یکی مرض نیست به محض اینکه نسخه جدید اومد سعی میکنم به اون عادت کنم

من از 2003 بازی میکردم ولی نسخه های 2005 و 2007 رو درست یادم نیست . کلا تا جایی که به خاطر دارم این بدترین نسخه ی فیفایی هست که تو این چند سال تجربه کردم .

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
سلام دوستان
من یه مشکلی دارم بد رو نروه
یه بار دیگه ام این سوالو پرسیدم ولی به نتیجه خاصی نرسیدم به خاطره همین یه بار دیگه می پرسم خواهش می کنم دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن (مسئله مرگو زندگیه D-:)
من NAT TYPEم 3 بعد به تو آنلاین به هیچکی نمی تونم وصل شم :(
حالا چی کار کنم؟! :-/
هر فکری به نظرتون می رسه رو لطفا به اشتراک بزارین تا نهایتا شاید کاره ما را بیوفته

miliii

کاربر سایت
Sep 10, 2013
222
نام
milad
سلام دوستان
من یه مشکلی دارم بد رو نروه
یه بار دیگه ام این سوالو پرسیدم ولی به نتیجه خاصی نرسیدم به خاطره همین یه بار دیگه می پرسم خواهش می کنم دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن (مسئله مرگو زندگیه D-:)
من NAT TYPEم 3 بعد به تو آنلاین به هیچکی نمی تونم وصل شم :(
حالا چی کار کنم؟! :-/
هر فکری به نظرتون می رسه رو لطفا به اشتراک بزارین تا نهایتا شاید کاره ما را بیوفته

دوست عزيز تو همين سايت سرچ كنيد پيدا ميكنيد،قبلاً چندين و چند بار به چشمم خورده بود اما دقيقاً نميدونم كجاش بود كه لينك بزارم،روش تغيير دادن nat type يه همچين چيزايي سرچ كنيد بايد پيدا كنيد

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
دوست عزيز تو همين سايت سرچ كنيد پيدا ميكنيد،قبلاً چندين و چند بار به چشمم خورده بود اما دقيقاً نميدونم كجاش بود كه لينك بزارم،روش تغيير دادن nat type يه همچين چيزايي سرچ كنيد بايد پيدا كنيد
اون کارایی که می گه رو می کنم پورتاشو باز می ذارم اما بازم همون 3 می مونه
14 این دنگ و فنگارو نداشت 15 واسه چی اینجوری کرده؟!؟:(

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
بچه ها تو فیفا نمیشه عین پی اس بازیکنتو خودت حرکت بدی که براش پاس بندازی؟

تو اوت و کرنر و ضربه آزاد میشه شوک سمت راستو بزنی میره رو ی نفر غیر از اونی که صاحب توپه ...اگه ی بار دیگه شوک سمت راستو بزنی باز میره رو ی نفر دیگه فلش هنگام ضربات.....
منظورت اینکه فلشو تو جریان بازی از رو کسی که صاحب توپه برداری ببری رو ی نفر دیگه؟؟ اگه اینه واله من ندیدم pes هم 5 سالی هست بیشتر از یکی دو دست نزدم پس دقیقا نمیدونم منظورت چیه ولی فک نکنم وسطه بازی بشه صاحب توپ باشی و فلشو ناگهان بندازی سر بازیکن دیگه.... در واقع تو این همه سال تجربش نکردم حداقل به ذهنم خطور نکرده تو فیفا فقط میدونم میشه دروازبان بشی اونم اگه فک کنم صفحه تاچتو فشار بدی میشه.....

- - -ویرایش - - -

من از 2003 بازی میکردم ولی نسخه های 2005 و 2007 رو درست یادم نیست . کلا تا جایی که به خاطر دارم این بدترین نسخه ی فیفایی هست که تو این چند سال تجربه کردم .

2007 همون شاهکاره بود دیگه راه میرفتی دفاع میچسبید بهت میرفتی تو محوطه میوفتاد پنالتی میگرفت...ی باگ اساسیه اون بازی بود کافی بود عقب باشی:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر