FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

farid77

کاربر سایت
Sep 26, 2011
61
نام
فريد
دوستان كامنت هاي مردم راجب دمو واقعا جالبه همه ميگن بازي خيلي عالي شده و پيشرفت داشته نسبت به ١٤ و نكاتي كه خيلي بهش تاكيد دارن يكي جو ورزشگاه هست كه گويا خارق العاده شده و يكي ديگه هم مثلا تو ١٤ با cpu بازي ميكردي كلا خطا نميكرد شايد الان ميگفت يه نيمه بازي كردم ٢ تا خطا پشت ١٨ گرفتم كه به نوبه خودش جالبه
خيلي چيزاي جالب و نزديك به واقعيت راجبه حركات بازيكنان داخل زمين هم مي گن
الان هم با يك كامنت مواجه شدم براي دوستاني كه يه مدت به قضيه چمن توجه داشتن مي گفت بهترين چمن رو قطعا اين نسخه داره طوري كه وقتي توپرو زمين در حال حركت هست چمن هم با توجه به حركت توپ تكون ميخوره كه به نظر من واقعا شگفت انگيزه

آخرین ویرایش:

*neco*

کاربر سایت
Aug 12, 2014
54
دوستان كامنت هاي مردم راجب دمو واقعا جالبه همه ميگن بازي خيلي عالي شده و پيشرفت داشته نسبت به ١٤ و نكاتي كه خيلي بهش تاكيد دارن يكي جو ورزشگاه هست كه گويا خارق العاده شده و يكي ديگه هم مثلا تو ١٤ با cpu بازي ميكردي كلا خطا نميكرد شايد الان ميگفت يه نيمه بازي كردم ٢ تا خطا پشت ١٨ گرفتم كه به نوبه خودش جالبه

معمولا دمو ها خیلی باگ و مشکل داره اگه از دموش اینقدر تعریف میکنن پس ببین بازی اصلی دیگه چی میشه

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
فیفا معمولا نسخه اصلیش با دموش زمین تا اسمون فرق داره.فوتبالمو از سه ماه پیش فروختم الان دارم میمیرم برای یه دقیقه بازی کردنش

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یعنی دم خودم گرم چه حدسی زدم برای حجم دمو :D در مورد انتشارش هم گفتم زیاد عجله نکنید احتمالا همون شب که گفتم آپدیت میشه. در واقع می تونید اینجا رو چک کنید و هر وقت که پست مربوط به آپدیت Store اومد می تونید برید دمو رو هم دانلود کنید.
PlayStation.Blog : The official PlayStation Blog for news and video updates on PS3, PS4, PSN, PS Vita, PSP

آخه بازی نسخه قبلش 14-15 گیگ حجم داشت، گفتم شایدم دمو 1-2 گیگ باشه :D
NHL هم 1.6GB بود دموش :D
حالا این دانلود دمو محدودیت زمانی داره یا میتونیم توی چند روز دانلود کنیم؟ من نت 1 مگابیت دارم و شبی 1-2 گیگ بیشتر نمیتونم دانلود کنم.
نسخه قبلی FIFA حجم9 گیگ بودش دوست عزیز نه 14-15 گیگ.

الان هم با يك كامنت مواجه شدم براي دوستاني كه يه مدت به قضيه چمن توجه داشتن مي گفت بهترين چمن رو قطعا اين نسخه داره طوري كه وقتي توپرو زمين در حال حركت هست چمن هم با توجه به حركت توپ تكون ميخوره كه به نظر من واقعا شگفت انگيزه
مرسی دوست عزیز بابت اطلاعاتتون خیلی مفید بودش.

farid77

کاربر سایت
Sep 26, 2011
61
نام
فريد
مرسی دوست عزیز بابت اطلاعاتتون خیلی مفید بودش.
خواهش ميكنم فقط ترجمه كردم كار خاصي نبود:دي
يه مورد ديگه هم كه خالي از لطف نيست گفتنش اين بود ميگفت با استوريج شوت زده بعد جو هارت گرفته با يه شيرجه جالب بعد استوريج رفته كنارش گفته nice save البته قاعدتا به اين داستان واري كه من گفتم نيست ولي يه چيزي تو همين مايه ها بوده قضيه :دي

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
خواهش ميكنم فقط ترجمه كردم كار خاصي نبود:دي
يه مورد ديگه هم كه خالي از لطف نيست گفتنش اين بود ميگفت با استوريج شوت زده بعد جو هارت گرفته با يه شيرجه جالب بعد استوريج رفته كنارش گفته nice save البته قاعدتا به اين داستان واري كه من گفتم نيست ولي يه چيزي تو همين مايه ها بوده قضيه :دي
سلام دسستتون درد نکنه لطف کردید به نظر می رسه با بهترین فیفا تا این جای کار مواجه هستیم تا الان بهترین فیفایی که من بازی کردم فیفا 11 بود امیدوارم این هم خیلی عالی باشه

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
خب منم به این نتیجه رسیدم بازی رو پیش خرید کنم ، به دوستان هم پیشنهاد میکنم دیجیتالی بگیرین که خیلی ارزون تر در میاد
انتظار بسی سخت است :d
40406056537996659400.jpg

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام.من بازی بایرن و دورتمند دیدم بازی پیشرفتایه خوبی داشته مثل چمن فیزیک توپ که خارقالعاده شده بازی خیلی روون شده اما خب اشکالاتیم دیدم از جمله چهره بازیکنا انگار از14 یه کپی پیست شده کاره خاصی رو چهره انجام ندادن وبه طور مثال بن عطیه اصلا چهرش شباهتی به خودش نداره.و از نکات بده دیگه دروازباناس هنوز هم تو خروج کلی ایراد دارن مثل قدیم هنوز هم نمیتونن خوب خروج کنن هنوز حس میشه توپی که داره میاد طرفشون خوب نمیتونن جمع کنن اون حس هنوز داره که انگار دارن مرغ میگیرن.
نکته بعدی داوریه هنوزم خطاهایه الکی تو محوطه میگیره مثلا رویس شوت کرد بعد خورد به بازیکن افتاد پنالتی گرفت!ولی باور دارم برایه دوستان طرفدار لیگ جزیره بازی خیلی بیشتر جذابه براشون امسال لیگ جزیره کامل لیساتس شده و جو عالی منطقل میکنه .به هر حال اگر هرسال بتونن این نکات ریز رفع کنن و بتونن هرسال لالیگا و بوندسلیگا سری آ لیسانس کنن بازی دیگه ایرادی نداره.
اخر سر هم همینطور که حدس میزدم اورال بازیکنایی نظیر بن عطیه نسبت به اخرین اپدیت تغییر نکرده همون 85 در صورتیکه بین 50 نفر اول لیست فیفا نبود این خبر خوبی برا تیمایه دیگه میتونه باشه که بازیکنشون جز 50 تا اول نبود اما اورالشون بالاس مثل بن عطیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر