FIFA 15 | Xbox 360

Farzan X360_PS3

کاربر سایت
Oct 10, 2007
533
نام
فرزان
دوستان من یه مشکل دارم کله بازیکنایه حریف غیب شده همه چیم پاک کردم دوباره ریختمو دان کردم ولی درس نمیشه تو کریر همین جوریه

u.sَ.a

کاربر سایت
May 11, 2007
73
مگه قراره بگیری ؟!
:)) از PRO به بعد همینه دیگه !
عالی بود این پستت.یعنی زدی وسط خال.دمت گرم.بنزما عین اسب میزنه به بواتنگ:|انگار نه انگار اون بواتنگ خودش مثل فیل میمونه:|

بزرگترین مشکل بازی 2 چیزه.اول اینکه مثل شماره های قبل نمیشه با پیرهن کشیدن توپ گرفت.تو نسخه های قبلی روی X رو میگرفتی قشنگ پیرهن حریف رو میکشید و توپ رو ازش میگرفت.یا روی X رو میزدی و طرف رو شارژ میکرد و خطا میشد و یارو نمیتونست مثل یوزپلنگ بدوئه.و مثلا با یه مدافع کُند هم خیلی راحت میتونستی جلوی بازیکنای سرعتی رو بگیری.ولی نمیدونم چرا و به چه دلیل احمقانه ایی تو این نسخه دیگه نه میشه پیرهن کشید و نه شارژ کرد.برای همین طرف که میوفته جلو فقط باید با تکل جلوش رو بگیری.مشکل دوم هم زمانی هست که پاس در عمق میندازن برای مهاجما.در این لحظه اگر دقت کنید می بینید مدافعان یه لحظه سکته میزنن و دیر استارت میزنن.برای همین مهاجم خیلی راحت صاحب توپ میشه و جلو میوفته.یه زمانی این مشکل تو Winning Eleven 2002 وجود داشت:|

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
چقد فاز منفی دادین !
بازی خیلی طبیعی تر از 14 شده به نظرم فیزیک بازیکنا و لباسا عالی شده
فقط یه مشکل اساسی داره اونم دفاعه:| من 7تا دفاع وسط خریدم یکی از یکی بدتر همشون سکته میزنن ولی سیستم پاس کاری تو بازی عالی شده...

mehdi_ah

کاربر سایت
Dec 8, 2010
16
3 تا اومده برا نسل جدید

برای نسل قدیم هم یه اپدیت ۱۰ مگی اومده بود، منظورم دوتا اپدیت اضافه تره

- - -ویرایش - - -

من که به بازی عادت کردم و دارم لذت میبرم فقط بعضی باگها واقعا رو اعصابه

فدات شم مگه مازوخیستی؟ خوب رو اعصابه که لذت نداره!!!

u.sَ.a

کاربر سایت
May 11, 2007
73
خب با کلی زور زدن و پیاده کردن تفکرات گواردیولای کبیر (:d) دفاع اوضاعش خیلی بهتر شد و در طول یک فصل با بایرن مونیخ فقط 21 گل خوردم که تقریبا رضایت بخش هست:d

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
سلام
اپدیتی برا بازی اومده ؟
کفشهای جدید رو چجوری میتونم به بازی اضافه کنم بغیر از اینکه انلاین بشم با ایکس باکس راهی هست بتونم کفشهای جدید رو اضافه کنم ؟
در ضمن من تو کریر مد دیگه روانی شدم تو بایرن هستم الان فصل 2018 هست تمام جامهارو تا حالا با بایرن بغیر از یک حذفی بردم رئال بهم پیشنهاد میده میخام برم نمیازره بایرن چیکار کنم؟
الانم دیگه اصلا پیشنهاد نمیده ولی خیلی اذیت میکنه بایرن نمیازره برم چیکار کنم ؟

beatbox

کاربر سایت
Oct 21, 2007
121
نام
محمد مهدي
دوستان این restart match تو career mode بسته شده . تو 14 بازش کرده بودم اما لان میگردم پیدا نمیکنم .دقیقا کجاست؟

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
دوستان این restart match تو career mode بسته شده . تو 14 بازش کرده بودم اما لان میگردم پیدا نمیکنم .دقیقا کجاست؟

دقیقا تو catalogue میری Career Rematch Ability پیدا میکنی میخری همین.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستانی که کریر زیاد بازی میکنن. تو فیفا 15 گفتن بازیکنای پیر اورالشون دیرتر پایین میاد و دیرتر بازنشسته میشن. حتی یه ویدیو بود که نشون میداد حتی بعضی بازیکنا اورالشون بالا هم میره و رشد میکنن. کسی تا حالا بازیکن پیری داشته که رشد کنه یا قدرتاش ثابت بمونه؟؟؟ به موضوع خاصی بستگی داره ؟ من فقط با یحیی توره اونم کم تست کردم اورالش یکی رفت بالا شد 87 . یا مثلا تو کریر پلیر بعد 2 فصل رفتم منچسترسیتی دیدم لمپارد اورالش اومده بود پایین اما هیچ کدوم از آیتم های تکنیکالش کم نشده بود و فقط فیزیک و منتالش کم شده بود. اما مثلا sylvian distin واسه portsmouth توی football league 2 خریدم 36 سالش بود اما همون بازی های دوستانه اول فصل از همه آیتم های فیزیکی و منتال و تکنیکالش یه مقدار کم شد و اورالشم یه دونه اومد پایین. کلا قضیه چجوریه باید چکار کرد که بازیکنای پیری که داری پیشرفت کنن و قدرتاشون کم نشه. اساتید کریر مود راهنمایی کنن؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر